Keresés

Részletes keresés

DINO Creative Commons License 2006.06.04 0 0 70135

Gratula!

 

Egyrészt a bajnoki címhez. Mert tényleg megérdemeltétek az idén.

Másrészt ahhoz, amit hozzátettetek ehhez a csodálatos estéhez. :-)))

delta09 Creative Commons License 2006.06.04 0 0 70134

Amikor a bajnoki címvédés hivatalos megünneplése után  "a sarki kocsmában" egy egyetemista srác (aki ugyanarra a karra jár, ahova anno én) mindenki unszolására elzongorázza a Loki indulót, ráadásul a "legautentikusabb forrás" is együtt énekel a legjobb barátaimmal és az ezer éve ne látott gimis spanjaimmal...., na az qrva jó érzés!!!

 

Off: Té, majd írd meg, hol ebédeltél vasárnap! :)

bigacsiga2003 Creative Commons License 2006.06.04 0 0 70133

grat a bajnoksághoz, BL-be bejutni.

 

Hajrá Fradi!

isz-akos Creative Commons License 2006.06.04 0 0 70132

Ma reggel úgy keltem fel, hogy igazából nem az a lényeg nekünk, hogy ti vagy az Újpest lesztek-e a bajnokok, hanem az, hogy de jó lenne felkerülni a dobogóra. Aztán ez az érzés folyamatosan átalakult bennem, és a 3:1 után már legalább annyira örültem annak, hogy a mi győzelmünkkel lettetek bajnokok, mint annak, hogy mi is felfértünk a dobogóra, pedig mint a mellékelt ábra mutatja (Vasas-MTK 2:1) még vereség esetén is bronz érmesek lettünk volna. Összességében örülök, hogy bajnokok lettetek, de egy kicsit irigyellek is titeket, hogy ti ünnepeltetek bajnoki címet ma este és nem mi. (megjött az étvágyam a kupagyőzelem után, de remélem jövőre már mi ünnepeljük a bajnoki címet) :-)))

 

Még 1x gratula és sok sikert a BL-ben!

Előzmény: ivanandras (70130)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.04 0 0 70131

hmm én csak annyit tennék most hozzá:

 

VESSZEN TRIANON

ivanandras Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70130

Te húzzál peszgőzni :)))

 

Most érkeztem haza, még a nem létező tangám is szarrá ázott :))) de megérte bazzeg, kurvára megérte :))))

 

KÖSZÖNJÜK FEHÉRVÁR !!!!!

 

BAJNOKCSAPAT !!!! :)))))))

Előzmény: titolesz (70103)
Vlaszij Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70129

Természetesen jár a gratuláció!

 

AZtán BL ben is alkossatok valamit!

 

Hajrá MTK!

Kék skorpió Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70128

Gratulálok!

 

HAJRÁ MTK!!!!

gabriolet_c Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70127

Gratulálok! Megérdemeltétek!

Hajrá Vasas!

Chip-TFF Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70126
Gratula a bajnoki cimhez! Sok sikert a BL-ben!

Hajra VIDEK!
BéKa_d2 Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70125
Gratula a bajnoki címhez, sok sikert a BL-ben.
FaberK Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70124
Gratulálok a címvédéshez!
Celtic Frost Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70123

Gratula a fiúknak!!!

Eddig az év legboldogabb napját szerezték nekem.

:))

danken75 Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70122
A két bajnoki címet nem lehet összehasonlítani, de számomra ez egy kicsit fényesebben csillog. Sem bírói csalással, sem közutálattal és a média Debrecen ellenes képviselőivel nem lehetett megakadályozni a csapatot a győzelemben! Így is sikerült és ez tartást ad. A rövid pihenő után irány a BL főtábla egy kicsit szerencsésebb sorsolással.

LOKI
andrej11 Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70121
Gratulálok a bajnoki címhez! Örülök, hogy pont a Vidike segített ehhez:))) Hajrá Vidék! Hajrá Vidi!
rette.netes Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70120

Minden elismerésem a LOKI-é!

Hajrá vidéki csapatok!

andrjusa Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70119
Koszonjuk Fehervari jatekosok,hogy komolyan vettetek!!Koszonjuk Hanacsek biro,hogy visszaadtad azt amit a kolegaid elvettek.MEGERDEMELTUK!!!HAJRA LOKI es VIDI!!!
isz-akos Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70118
Nagy GRATULA nektek a bajnoki címhez, és sok sikert a BL-ben.
skiss Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70117

kösz és hajrá nektek is, "magyarok vagyunk, vagy mi az Isten"

ipos Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70116

Gratulálok az újabb bajnoki címhez. Bár egy kicsit szomorú vagyok,hogy rajtunk kívül egy másik vidéki csapatnak is sikerült :-)))

 

Mégegyszer grat!

sx7 Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70115
csabesz6 Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70114
Gratulálok a bajnoki aranyhoz! Hajrá Loki! Hajrá VIDI! Hajrá Vidék!
sx7 Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70113
Ez egséz jó arány ezen kis intervallumon belül :D
Előzmény: Campi (70111)
4.quartiere Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70112
Üdv!
Még soha nem írtam ide de grat nektek mert kevesebbet hibáztatok a tavasszal és ezért lettetek bajnokok!
Azt gondolom sejtitek hogy mit érzek most (már lehiggadva) de veszíteni tudni kell!
Sok sikert a kupákban nektek és magunknak!

HAJRÁ LILÁK!!!!!!!!!!!!
Campi Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70111
Mellesleg a kérdéseim jogosak voltak, és nem bunkó stílusban írtam.
Erre kaptam 3 anyázást 25 mp alatt.

Na mindegy, annyira nem érdekel :))))
Előzmény: Campi (70109)
marslakó Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70110
Ha befejztük a badacsonyi bor árusítását a Kossuth téren, akkor megyek! :-))
Előzmény: bzsoli (70077)
Campi Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70109
Biztos úr, innen is kitilt?
Előzmény: poora (70105)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70108
Én azért érzek némi különbséget abban, hogy egy Ute-Fradi előtt 70-en betoppanunk Újpest-Központba, meg hogy egy Vidi-Ute után egy kocsmánkat megtaláljátok százan, de a lényeget értem és egyetértek.

Ezt a net anonimitása teszi.
Előzmény: poora (70105)
Váradi Március Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70107
SOK SIKERT A FEHÉRVÁRNAK AZ UEFA kupában! Ugyenezt kívánom az UTE-nak is.

HAJRÁ LOKI!!! BAJNOKCSAPAT!!!!!
titolesz Creative Commons License 2006.06.03 0 0 70106

Kibaszott jó ünneplést mindenkinek,ha már nem is Debrecenben,de én is indulok ünnepelni.

Még valami.Supka Atilla.2 év(talán 1,5),2 bajnoki cím.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!