Keresés

Részletes keresés

tex66 Creative Commons License 1 órája 0 0 369572

Nagyon sok labdas csapatsportban a csapatok mellett van vedelmet iranyito edzo. Sot , konkretan a Nemet foci valogatotnak is. Errol mar parszor szoesett . Nekem , aki napi rendszeresseggel a kosarat , es az amerikai focit is szorossan kovetem. Meg teljessen normallis . Mert , amikor a labda az ellenfel birtokaba jutt. Onnantol , egy mas sportott kell jatszani. Hatralni ,  teruleteket lezarni, emberekre raalni, labdat birtoklo jatekost es annak opciojit  letamadni , vedelmi vonalat igazitani, les helyzetet kiharcolni stb. Hogy ,majd ezek eles helyzetben automatizmuskent koszonjenek vissza. Ahogy , latom mi a goljaink zomet , labdavesztesbol kaptuk , vagy ideny elejen valamiert a kulcs legiparbajokat elveszitve. Utobbiban  javultunk! A Budafok vagy az Mtk pl. nem szivbajos hatul .Arra tisztaznak a vedok amerre allnak. A Budaorsiek ugyan ez. Ezek automatizmusok. En azt hiszem ezeket az aranyszabalyokat kell sokat magolni. Es a fejekben tudatositani , hogy pl. nem cselezunk utolso emberkent , meg ilyesmik.

Előzmény: öreg77 (369571)
öreg77 Creative Commons License 2 órája 0 1 369571

A feleség panaszkodik a férjének,hogy nem mondja neki hogy szereti.A férj rávágja,hogy két éve is mondtam és ha változás áll be,akkor szólok. Elnézést a lapos "viccért".

Remélem nem állt be változás J.J. nál azóta sem, mert akkor nagy lenne a gond. Az óbudai meccset nem szabad lett volna megrendezni,de ha már így esett  illett   volna továbbjutni .A hóban is próbáltuk nem elrúgni a labdát,hanem megjátszani mert mi ezt tudjuk.Ezért vagyunk egylövetűek, mi csak támadni szeretnénk minden áron mert beállni,védekezni nem tudunk.Azt nem gyakoroltuk mert mi úgyis több gólt fogunk lőni mint az ellenfél.Ez Szanyó filozófiája  és kijelentette, az ő csapata nem fog védekezni.

Előzmény: demircella (369523)
vasasgoal Creative Commons License 3 órája 0 0 369570

B.Shankly mester:)

Előzmény: demircella (369559)
Novelist Creative Commons License 3 órája 0 0 369569

Mér' hol játszottuk eddig azt ...? 

Előzmény: sörhenger7 (369567)
sörhenger7 Creative Commons License 4 órája 0 1 369568

Be kell indítani a piros-kék hengert, utána lesöprünk mindenkit az útból!

sörhenger7 Creative Commons License 4 órája -1 2 369567

Egyébként számomra egyértelműen nem a csapat hibáztatható a kupa fiaskó miatt hanem az ítéletidő! Ezen a korcsolyapályán nem tudtuk játszani a stílusos tiki-takát!

Maldone Creative Commons License 4 órája 0 6 369566

Kerek, klassz amit írsz. Engem megerősít...

A kocsma -ahogyan ez a hely is valamilyen módon- a gőz kieresztésére is szolgál. Kiírjuk magunkból az elkeseredést, örömöt, vitázunk, egyet értünk. A sorrend most másodlagos. 

Persze vannak indulatok is, mint bármelyik italozóban. Hogy egy idevágó képzavarral éljek, én is vágtam már hozzá a söröskorsót a gyalázatosan kilátástalan, gyenge meccs után a kocsmába belépő és "Hellósztok, kurva jók vagyunk, fiataljainkkal irány a BL döntő!"-t kiabálóhoz. (De lepattant róla ;-))

Aztán mind lehiggadunk. És ha nem is teljesen megnyugodva, és egyáltalán nem beletörődve, de folytatjuk.

Érzelmi hullámvasút szurkolónak lenni. Nem csak nálunk. Persze van akinek ebből Disneyland, másnak falusi vurstli jut. Van ahol hosszabb a felfelé vezető szakasz és a tetejéről mindenki eltörpül alattad, máshol a lejtő több és a csúcs nem ér a nagyok vasútjának aljáig sem. A jegy azonban örökre szól.

Jöhetnek új kocsik, cserélhetnek pályaszakaszokat, de akár az üzembentartó is változhat. Egyedül az utasok nem. Reméljük jönnek újak is, mert tömött kocsikban hangzik jól a sikítás, de aki egyszer jegyet váltott, az máshová már nem tud menni. Akkor sem, ha már beleszédül a zuhanásba és ezért kihagy pár menetet. Aztán persze minden kör végén és kettő közt, irány a kocsma. ;-)

Előzmény: lepete (369556)
nikU Creative Commons License 5 órája 0 0 369565

Lehetséges.

Előzmény: lepete (369563)
lepete Creative Commons License 5 órája 0 0 369564
Na de utána...
Előzmény: nikU (369558)
lepete Creative Commons License 5 órája 0 0 369563
Elég volt az úgy is szerintem.
Előzmény: nikU (369557)
rage Creative Commons License 5 órája 0 1 369562

Pontosan ez a legnagyobb baj, az edző mellett a fiatalok nem fejlődnek.

Csak vissza.

Előzmény: nikU (369561)
nikU Creative Commons License 6 órája 0 0 369561

Biztos, hogy többet tudnak.

Erre dresszírozzák őket.

Féltem Köbölt, hogy Milán sorsára jut. A punnyadásba. Lesz egy  átlagos játékos , pedig a marsallbot mindkettőnek ott van a kezében, mint ahogy Márknak, és Murcinak a kezében is ott van. Király elejtette, és nem találja.

Tóth Bencében, ott az nb1.

Szivacski többszörös U válogatott. Szerintem, amikor hozzánk került jobb volt , mint most.

Korán öregszik ?

Ádám nb1-es gólokat rúg, sajnos nem nálunk.

Í tak dalse....

Előzmény: rage (369560)
rage Creative Commons License 6 órája 0 2 369560

Hány idióta edzőn és semmire kellő játékoson estünk már át...

De mindig kint voltunk, mikor szólt kórusban a "A Vasas mi vagyunk!", már megérte.

Csak hogy tudják, érezzék, akik épp a Vasast mezt és a Vasas nevet gyalázták, hogy hol a helyük

S hogy hol lesznek ők, mikor mi ugyanitt

A jelenlegi csapatnál ekkora gond nincsen, a gyerekeken látszik, hogy akarnak, hajtanak, csinálnák ők....csak hát ennyit tudnak

Az edző érdekesebb kérdés.

Előzmény: demircella (369559)
demircella Creative Commons License 6 órája 0 0 369559

A foci és ezen belül a VASAS nem élet-halál kérdése, hanem sokkal fontosabb annál.

Előzmény: vasasgoal (369552)
nikU Creative Commons License 7 órája 0 0 369558

Tamási Zsolttal felkerültük az első évben.

nikU Creative Commons License 7 órája 0 0 369557

Az Armata a budafoki meccsen végig bíztatta a csapatot, de levonuláskor kemény szavakkal illette őket. Meccs közben volt egy kis "qrvagyenge" , majd bíztatás ezerrel. 

A kritikus megnyilvánulások akkor ütöttek volna, ha előtte lett volna egy "gyertek ide" , és az arcukba kapták volna a hangszórós ember szavait.

lepete Creative Commons License 7 órája 0 8 369556
Olyan nincs a vilgon hogy a szurkoló azzal okoz kárt, hogy kimegy. Emlékszel még Tamasi Zsoltra? Nem hittem el hogy nem váltunk edzőt. Elmúlt. Egervári sem itt edző már. Mert elmúlt az is. Mindvégig kint voltam. Sőt Berger összes meccsen is amin lehettem. Pedig ott igazán voltak fenntartásaim a tisztességüket illetően. Aztán az is elmúlt. Köszönet JJ-nek. Ahogy az elmúlt 15 év összes jó és kevésbé jó szezonjáért amihez közé volt. Most megint olyan szitu van, ahol más csapat már edzőt váltott volna. De ez igaz a győri meccs óta. Ezt érzi, tudja játékos, edző, vezető. Nem onnan jönnek rá, hogy mennyien vagyunk kint. Ezen az alapon Angliában sosem lenne edzőváltás. Hidd el ez az állapot is megváltozik majd valamikor. Vagy Karcsival vagy nélküle,
vagy Szmolával vagy nélküle. Nyugodtan járj ki. Tőled ez független.

Minden tiszteletem az Armatáé. Azt amit a néha bűn gyenge játék ellenére bemutatnak, számomra megsüvegelendő.

Hajrá, Vasas!

Mert a lényeg ez. Eredménytől, edzőtől, időjárástól függetlenül. És meccsnapon néha a család is csak második ;)

Előzmény: edson (369534)
nikU Creative Commons License 7 órája 0 0 369555

Az beégett.

Előtte volt egy válogatott meccs, a két csatárunk mindig háttal állt a soproni kapunak, kaput véletlenül sem támadtak, nem is keresték. Szili mindig hosszan szöktette magát, Juhár ment előre labdástól, nem tudtam eldönteni azért, hogy területek legyenek a soproniaknak, vagy azért, mert nem bírta idegekkel, amit az elöllévők műveltek. A vége előtt jött egy kontra, Szabados ? belőtte.

Előzmény: CSABEE (369553)
lepete Creative Commons License 8 órája 0 0 369554
Ádám mindig a kissé visszafogott jóslatairól volt híres.
Előzmény: szamaljot36 (369551)
CSABEE Creative Commons License 14 órája 0 0 369553

Nem lett 0-4 :) , de azért majdnem sikerült a jóslat.. csak jött ugye az a soproni zakó...

Előzmény: szamaljot36 (369551)
vasasgoal Creative Commons License 14 órája 0 1 369552

Mert ez a csapatunk. Nem csak akkor, amikor győzünk, és jól játszunk, akkor is, ha kikapunk, és bűn rosszak vagyunk.

Előzmény: edson (369534)
szamaljot36 Creative Commons License 17 órája 0 0 369551

Kicsit visszaolvastam:

ADAM17  2001.05.14    0 0 6955HAJRA VASAS!!!!!!

Ujpest-VASAS DANUBIUS HOTELS 0-4

Irany a bajnoki cim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most meg cumi az NB III-as kerülettől! 

Nem fejlődtünk, ez elmondható!! :(

taka63 Creative Commons License 18 órája 0 0 369550
Az a baj, hogy nekünk szerintük még csak nem is jár:)
Előzmény: tex66 (369543)
tex66 Creative Commons License 18 órája 0 0 369549

Igy hangzott.

Előzmény: action_9 (369541)
taka63 Creative Commons License 18 órája 0 0 369548
Ez szép volt, részemről nincs mit hozzáfűzni csak azt: KÖSZÖNÖM !
Előzmény: action_9 (369541)
nikU Creative Commons License 18 órája 0 0 369547

Volt, aki azt mondta, emberhátránnyal nem bírtuk volna ki.

Nem én voltam.

És még sokan nem voltak itt a kocsmában sem.

Előzmény: action_9 (369546)
action_9 Creative Commons License 18 órája 0 0 369546

Na, akkor nem vagyunk teljesen vakok:)

Előzmény: Hawkmoon269 (369542)
Hawkmoon269 Creative Commons License 18 órája 0 0 369545

Nem tudom, ahonnan mi láttuk, onnan nagy védésnek tűnt, de ugye a Kerület "vendégszektor" nem túl szurkolóbarát!!

Előzmény: action_9 (369544)
action_9 Creative Commons License 18 órája 0 0 369544

Ne csináld:)

Azt talpról védte!

Olyan ügyetlenül pózolt, h a semmiből lett szögletünk!

Előzmény: Hawkmoon269 (369539)
tex66 Creative Commons License 18 órája -1 1 369543

Ezt mindenki minden szinten  tudja.. Pont ugy , mint amikor a ciganybanda uj fiatal bogose latja , hogy a banda nelkule szetosztotta az esti bevetelt. Oda megy hat az oreg primashoz , es rakerdez a jussara . Hogy, neki miert nem jar az esti borravalokbol?! Erre az oreg igy felel : Fiam. Jarni jar , csak nem jutt.. Na , igy van ezzel a mi szegeny focink is..

Előzmény: taka63 (369537)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!