Keresés

Részletes keresés

szabolcs100 Creative Commons License 9 órája 0 0 510223

Hidinek,mi az a képessége ami kiemeli őt az nb 2 ből ? rúgótechnika? passzjáték?párharcok? fejjáték? ütemérzék?gyorsaság? Egyiket sem látom. Hány gólt kaptunk úgy,hogy szögletrúgásunknál ő volt az utolsó emberünk és nem tudta kirúgni oldalra a labdát? Az meg,hogy az edző tiltaná,hogy előre passszoljon, azt nem hiszem.

Előzmény: action_9 (510188)
kiskun968 Creative Commons License 9 órája 0 0 510222

Ma egyébként a csapataink földön vízben levegőben is taroltak, győzelem mindenütt, már csak a holnapi kettő hiányzik.... És teljes a siker a hétvégén... Remélem Monoron láthatóm s részese is lehetek...

leader11 Creative Commons License 9 órája 0 0 510221

Itt arról szól a történet, hogy a tulaj nem tiszteli a PÉLDAKÉPEKET.

Nem TISZTELI AZ EZER FEJŰ CÉZÁRT, A SZÜRKOLÓT!

 

Voltam munkavállaló és munkáltató. Soha nem voltam sport igazgató.

Nem dolgoztam a sport közelében. Könnyű birálni, hülye seggfej az igazgató, a mnedzser, a sportoló.

 

Tételezzük fel a Vasas tulaj, a sport igazgató előbbre akar jutni. (?!)

Alkalmas ez a gárda a felső osztályra? És különb az NB II bajnokságban szereplő focistáknál?

 

Ha én lennék a vezető, sportigazgató mit tennék?

 

Tanulmányútra mennék. Sikeres csapatok infrastrukturáját és írányító mechanizmusát vizsgálnám.

Ettől függetlenűl mérném a teljesítményeket. Etalon, az felső osztály középszíntje. Oda szeretnénk feljutni. Vagy nem?

 

Mérném havonta egyes kudarc színtjét. Kihagyott 11-es, sárga és piros lapok számát, Szögletből kapott/rugott gólok számát. Mérkózés egyes időszakában rúgott/kapott gólok számát. Ezeket az edzővel beszélném meg. 

Lehetne folytatni, stb.

Ha én szerződtettem a játékost és elégedetlen lennék, a mért adatokat a tudomására hoznám a játékosnak. Előtte az edzővel egyeztetnék.

Ha rosszul teljesít, akkor adnék lehetőséget két hónapot, hogy a keretben legyen. Ez nem jelenti, hogy játszik.

Ez idő alatt bizonyíthat. KÉT HÓNAP I

UTÁNA KIKERŰL A KERETBŐL ÉS A NEGYEDIK CSAPATNÁL KAPNA SZEREPET.

Felhívnám a figyelmét, hogy a jövője szempontjából ez nem opció. Ki keres egy negyed osztályú 

játékost, és mennyi lenne a jövedelme?

Rossz ez az elgondolás, vélemény?

 

 

 

 

 

 

 

 

kiskun968 Creative Commons License 9 órája -1 0 510220

Ez olyan betonos volt....

Előzmény: Saturtemto (510219)
Saturtemto Creative Commons License 10 órája 0 0 510219

Elmagyaráznám! De nem itt. Annyira nem ment el az eszem. Nem akarok bíróságra járni rágalmazásért akár igaz , akár nem a dolog.

De ha visszaolvasol egy páran már leirták hogy is működik a dolog. Nick nevet hagy ne irjak. 

De szerintem te is tudod! Tartalak annyira okosnak. 

Taka63 néven író szurkoló társnak üzenem,  hogy hidd el képes lenne rá! Sőt sokkal többre mint gondolnád ebben a dologban. 

De annak a klubnak aminek több mint 50 éve szurkolok. Nem tennék rosszat. 

Előzmény: juno3 (510213)
Hawkmoon269 Creative Commons License 10 órája -1 0 510218

Gondoltam, megnézem, de erre a fradista megmondóemberre nem szánok 13 percet, egyszer már néztem, amikor Gera hozzánk igazolt... Vajon akkor is csinált videót, amikor a hitgyülis félnótás elbukott velünk mindent az évad végére?

Előzmény: PagoX1 (510187)
Hawkmoon269 Creative Commons License 10 órája 0 0 510217

Lehet, de az akadémiát akkor is működtetnie kell!

Előzmény: taka63 (510214)
Hawkmoon269 Creative Commons License 10 órája 0 0 510216

Szerződést kötnek ilyen-olyan feltételekkel... Valószínűleg van egy alapfizetés, amit bármilyen "munkavégzés" esetén megkap, akkor is, ha a leláton nézi a meccseket és akkor is, ha sérült. Ez alap mindenhol, de ez külföldön is így van. Talán anno a fardista Gyepesnek ajánlottak külön pénzt, ha eligazol talán a Hull Cityből, ami nyilván kevesebb lett volna, mint a havi fizetése 6 vagy 12 hónapra, de ő inkább "kiülte" a lelátón a szerződést, ha jól emlékszem...

 

A PL-ben ha jól tudom van "minimálbér", amit a játékosnak meg kell kapnia, szóval elvileg a premizálás lenne a lényeg, hogy az legyen a hajtóerő, de nálunk gondolom ezeket a magyar "sztárokat" (Feczesin, Litauszki, Jova, Radó, Otigba, Baráth, Pátkai, Holender, Pávkovics, stb) csak aránylag irreálisan magas fizetéssel lehetett hozzánk csábítani, így elvileg a profizmusokon múlna, hogyan teljesítenek... Nyilván egy Radó, de talán még egy Feczesin és Litauszki is leszarta, hogy feljutunk vagy kiesünk, hiszen a pénzük megvolt, de hozzá kell tennem, hogy én hozzáállásbeli problémát nem hiszem, hogy tapasztaltam volna... Az egy más kérdés, hogy Radónak vagy Pávkovicsnak milyen tudása van ehhez a játékhoz, de azt nem lehet mondani, hogy Radó nem hajtana a meccseken, csak ennyi erővel egy vizsla is futkározhatna a helyén és körülbelül ugyanannyi lenne a haszna is!

 

Azt el tudom képzelni, hogy a szerződési feltételekben NM-et hülyére vették a menedzserek, mert ebben valószínűleg semmi tapasztalata nem volt, mint ahogy abban sem volt semmi ráció, hogy Békéscsabáról valamilyen sugallat hatására képes volt egy vagyonért kivásárolni a szerződéséből Schindlert teljesen feleslegesen! Gyorsan el is verte az első 2 évadban a saját pénzét, így ma már csak kukázni tudunk játékost vagy, ha valakit eladunk, esetleg abból a pénzből tud venni valakit... Igaz, a Covid sem segített NM-nek, amikor lefújták az nb2-t, mert a játékosok bérét fizetni kellett...

 

 

Előzmény: leader11 (510201)
taka63 Creative Commons License 11 órája 0 0 510215

Ugye ezt te sem gondoltad komolyan, hogy képes lenne rá?😃 

 

Előzmény: juno3 (510213)
taka63 Creative Commons License 11 órája -1 1 510214

A beletenni nem érdekli NM-t, a kivenni annál inkább!

Előzmény: Hawkmoon269 (510212)
juno3 Creative Commons License 11 órája 0 1 510213

Elmagyaráznád lécci, hogy szerint itt hogy müxik a "pénzmosoda"!?

Előzmény: Saturtemto (510203)
Hawkmoon269 Creative Commons License 11 órája -2 0 510212

Most viccelsz szerintem! Nem azt írtam, ha elad egy játékos az Akadémiáról, akkor az ő zsebében landol a pénz, hanem, ez azt jelenti, hogy a következő pénzügyi évben kevesebbet kell beletenni...

Előzmény: action_9 (510192)
PagoX1 Creative Commons License 11 órája 0 1 510211

És mit válaszolna? Bevallaná, hogy megbánta, kockáztatva, hogy a salakon találná magát.

Előzmény: Anzixx (510210)
Anzixx Creative Commons License 11 órája 0 3 510210

Nem Urblik kifakadásáról kérdezném Bereczet vagy arról, hogy mi folyik itt.

 

Hanem arról, hogy megbánta-e hogy ide igazolt?

Sztem azért jött ide, mert NB1-es és válogatott akart lenni.

Urblik dettó.

 

Azt hihette, hogy ez egy futballcsapat, és a befektetett tőke előbb utóbb meghozza gyümölcsét.

Hány éve is?

Hamarabb visszavonul Berecz, minthogy itt lenne remény bármire.

 

Át lettek verve azok, akiknek még van ambíciójuk.

Előzmény: PagoX1 (510205)
Karma2022 Creative Commons License 12 órája -1 0 510209

Ez nem hergelés? Sinkovics Gábor kérdezem? Miért nem készít egy cikket erről Bereccel? Teljesen más a feladata a klubalkalmazottnak, mint egy újságírónak. Ha jól tudom, akkor Sinkovics a Vasas FC alkalmazottja. Más feltételekkel dolgozik ott, mint újságíróként. Nincs olyan klub a világon, amelyiknél a klub alkalmazottja olyan interjút készíthet, amelyik az általad felvetett kérdéskörrel foglalkozik.

Előzmény: Saturtemto (510208)
Saturtemto Creative Commons License 12 órája -3 0 510208

Már ne haragudj,  de nem kell nekem senki ellen senkit hergelni. És nem is áll szándékomban.  Megtette ezt egy játékos, aki végre kinyitotta a száját,  mi is zajlik nálunk. Nem beszélve a sok média. Aki lehozta, és írt is rólunk. 

Máskülönben meg az a véleményem, hogy ideje lenne rendet tenni nálunk.  Mert már rajtunk röhög a futball társadalom nagy része.  Csak a hülye nem tudja milyen jó nálunk futballistának lenni....

Előzmény: Karma2022 (510204)
tex66 Creative Commons License 13 órája -1 1 510207

Mielott elmeletek sorat gyartanank.  Vannak serulesek , amik nehez lassan gyogyulnak ,sot visszakoszonek.. Azt erzem ez Zsombor nal is meglehet.

taka63 Creative Commons License 13 órája 0 2 510206

Megvan a második győzelem is. 3:1 a Dinamo Zagrab ellen!

 

Előzmény: kiskun968 (510200)
PagoX1 Creative Commons License 13 órája 0 0 510205

Teljesen felesleges bárkivel bármilyen interjú, hiszen nem érné el az emberek ingerküszöbét. Megmondta a fradista gyerek a vlogjában: cikkek tucatjai születnek, hogy Szoboszlai húsz percet nem játszott, de Urblik kifakadása a következő nap már senkit sem érdekel.

Előzmény: Anzixx (510202)
Karma2022 Creative Commons License 13 órája 0 0 510204

Nyilván a klub alkalmazottja indít majd nyomozást és készít majd erről interjút Berecz-cel. Tudod egyáltalán, hogy mit csinálhat és mit nem egy ilyen munkakörben dolgozó ember? Gőzöd nincs az írásod alapján, csak hergelni akarsz S.G. és a klub ellen.

Előzmény: Saturtemto (510203)
Saturtemto Creative Commons License 14 órája -4 0 510203

Én arra gondolok, hogy nálunk évek óta egy pénzmosoda működik! Azért is nem kellenek a saját tehetséges fiatal játékosaink...Csak azt nem tudom ezt miért nem jelenti senki? 

Most volt egy játékos aki elszólta magát. Most kellene rendőrségi, NAV nyomozást kérni. Bár lehet ismeretlen tettes ellen feljelentést tenni. És akkor nincs mese. A nyomozást le kell folytatni.  Ha okos a nyomozó hatóság 1-2 emberrel vádalkut köt.

És ők cserébe mindent elmondanak mi is zajlik nálunk. 

Azért jó lenne Bereczet megkérdezni, mit gondol ezekről....

Sinkovics Gábor kérdezem? Miért nem készít egy cikket erről Bereccel?

 

Előzmény: Anzixx (510202)
Anzixx Creative Commons License 14 órája -1 1 510202

Igaz. Szerintem is itt lehet az egyik rákfene,

 

Nagy Miklós mindenkit elzavar domonyaitól kezdve, aki ebben tájékozott és tudna segíteni.

Kíváncsi vagyok, ki segít neki ebben, hogy milyen szerződéseket kell kötni. Azt kétlem, hogy Nagy György vagy Csányi.

 

Más klubtól sem hinném, mert riválisnak miért segítenének? Csak röhögnek rajta.

 

Igazolni még csak tud újabb és újabb játékosokat, mert "itt jól meg lehet élni" mint írták.

De ha nincs érdekeltséggé téve, akkor ezek is ellustulnak.

 

Csak néhányan maradnak a frissen igazoltak, akiket még visz a lendület, meg a régiek közül akik becsületből hajtanak, pedig látják, hogy mi megy itt.. De most ez egyiküknél elszakadt a cérna.

Kíváncsi vagyok, Berecz pl. mit mondana erre.

 

Arról már nem is szólva, hogy évekig kiknek volt/van bérelt helyük a csapatban.

Még egy fradistának is feltűnik.. Megjegyzem, nem volt benne semmi rosszindulat, inkább szánakozás.

Előzmény: leader11 (510201)
leader11 Creative Commons License 23 órája -2 2 510201

Kiváncsi lennék, egy névtelen nem Vasas és Vasas játékos szerződésére. Nem az összeg érdekel. A feltételek és jogok a játékos részéről.

Ugyan ez a klub részéről. 

Magyarán, mit kell teljesíteni, hogy az illetményét megkapja a játékos?

Mennyire csökkentik az illetményt, ha a feltétel a játékos részéről nem teljesül?

Mi történik, ha a játékos beteg, sérült?

 

Sorolhatnám a kérdéseimet.

A gond, hogy határozat idejű szerződések vannak. Lásd például Radó esetét. 

Futott a szekér, 2025-ig van szerződése. Már nem fút a szekér, nem teljesít úgy, mint a szerződés létre jött. Akkor mondjuk NBI (?) játékos volt. Ma a teljesítménye, talán NBIII.

NB III. játékos keres több milliót?

 

 

 

 

kiskun968 Creative Commons License 1 napja 0 6 510200

RÖPLABDA
Közép-európai Liga-Szuperkupa, nők
Vasas Óbuda–TI Schuh Staudinger (osztrák) 3:0 (24, 22, 11)

warr Creative Commons License 1 napja 0 2 510199
tex66 Creative Commons License 1 napja -1 1 510198

Nezd, nem tudom a kronologiai sorrendet. Egy biztos nincs Meszoly Gezai vagy Szanyoi kondiban a csapat. Ezt kulonben keves csapat mondhatja el magarol. Regi edzomtol kerdeztuk szegeny Lukacs Sanyibatol : Miert , kell edzes elott 2 szer korbefutni a palyat?! Azt mondta azert , "addig ,amig nekunk kell a labda utan futkarozni es nem a labda fut helyettunk" ezert a plusz kilometerekre felkel keszulnunk.. Es milyen igaza volt:)

Előzmény: action_9 (510189)
rage Creative Commons License 1 napja -1 1 510197

Ebben a videoban rólunk mond véleményt, más videokban meg másokról.

Szerintem semmi gond nincs vele.

Meg meglepően jól is beszél.

Előzmény: kristi (510195)
warr Creative Commons License 1 napja 0 0 510196

Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2024. október 27-én (vasárnap) 17 órára kisorsolt Gyirmót FC Győr–Vasas FC, valamint a 2024. november 3-án (vasárnap) 17 órára kisorsolt Vasas FC–Szentlőrinc Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzések időpontját 2024. október 28., illetve 2024. november 4., hétfő 20 órára módosította.

A két összecsapást a televízió közvetítésre jelölte ki.

 

Hurrá, csodálhatja főműsoridőben ország-világ a csodálatos aranylábú gyerekeket. 

kristi Creative Commons License 1 napja -2 5 510195

Bírom mikor egy fradista mond véleményt rólunk, ahelyett, hogy a saját agyon támogatott pártcsapatról értekezne akik kikaptak most is a Tottenham ifitől!

Előzmény: PagoX1 (510187)
Saturtemto Creative Commons License 1 napja -5 0 510194

Igaza van! Ezt tudja mindenki, akkor miért nem lép senki?

Ezek után bízom benne, hogy mindenki megtudta, mi a baj nálunk? Miért nem kellenek a saját tehetségeink? Nagyon jól él nálunk játékos, alkalmazott, a játékosaink menedzserei!

De ezek szerint a sportigazgato is....

Csak azt nem értem mi haszna ebből a többségi tulajnak, vagy az OTP-nek, mint főtámogatónak? Hol van ilyenkor az MLSZ? 

Vannak vizsgálatok Polgármesterek, politikusok ellen. 

Itt miért nincs feljelentes. Majd vizsgálat, mi zajlik itt foci címszó alatt? Vagy a NAV? Miért nem vizsgálódik? Vannak nekik is nyomozóik! Adó elkerülése miatt... de sorolhatnám a címeket, milyen indokkal lehetne nyomozni.... 

Előzmény: PagoX1 (510187)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!