Keresés

Részletes keresés

LV- NEV Creative Commons License 45 perce -1 0 355331

Erdekes.

En speciel egyetlen minuszt sem kaptam soha, namert ugyebar en tudok irni a kedves kozonseg izlese szerint es nem kritizalgatok ossze - vissza mint  egyes elvetemult szurkerek.

Figyeld csak meg, reggelre csak ugy dolnek a plusszok, az is lehet, hogy kituntetest is kapok, mint a kocsma Oscar dijas irogatoja.

P.S.

Huuu de eros ez a Koser Szilva.- )

Előzmény: Tripolisz_XIII (355329)
metalisforever Creative Commons License 1 órája 0 0 355330

Kisszines a nagyvillágból. Csertői lapát:

https://index.hu/sport/futball/2019/05/20/paks_csertoi_aurel_kirugas/

Tripolisz_XIII Creative Commons License 1 órája 0 0 355329

Én is mulatok ezeken a mínuszokon, most is kaptam 4-et a Szőllösi György alattvalóitól. :) 

Előzmény: conti (355320)
öreg77 Creative Commons License 2 órája 0 0 355328

Nem írok ide gyakran ,én is kapok néha  mínuszokat és pluszokat is.Úgy fogom fel,hogy írtam valamit,észre vettek,kész.

Holnap megyek jegyet venni mint bérletes,remélem jut még. Erről jut eszembe,miért nem lehetett összekötni ezt az akciót (megnyitó jegy) a jövő szezon bérlet vásárlásával?Aki megveszi a bérletet,kap kedvezményt a megnyitó meccsre.

Külföldön,a legtöbb csapatnál a bérleteseket igen nagy becsben tartják,szavuk van, nagyon odafigyelnek a véleményükre. Most már idehaza is egyre több csapatnál hallani ilyesmiről. A Vasasnál valahogy ezt nem érzékelem. Nem akarok megbántani senkit,de szerintem a szurkolói klub is pótcselekvés és a bérletesek képviseletének a hiányára mutat . Én így látom.

VASAS.JOCÓ Creative Commons License 2 órája 0 0 355327

Hogy Te milyen finoman fogalmazol!

Abban igazad van, hogy ejtőzködőnek rejtőködőek...

Előzmény: nikU (355326)
nikU Creative Commons License 2 órája 0 0 355326

Abszolút !

Nevet is adtam. 

Rejtőzködő okosok.

Előzmény: vsc911 (355325)
vsc911 Creative Commons License 2 órája 0 0 355325

Én el tudnám fogadni a mínuszolást,plusszolást ha az illető utána egy hsz-ben is kifejtené bátran a véleményét.Anélkül csak gyerekes hülyeség az egész.Mint az arckönyvben a likeolás.

Előzmény: nikU (355324)
nikU Creative Commons License 2 órája 0 0 355324

Megegyezhetünk abban, hogy a másikat rejtett indulati szinten sem értékeljük mások előtt,

hanem a véleménykülönbségek ütköztetésével késztetjük gondolkodásra  ? Harmadikat...... huszonharmadikat ? 

Előzmény: nikU (355323)
nikU Creative Commons License 2 órája -1 0 355323

Értem,  én !

Egy videó értékelésére kérdeztél rá !

Készséggel elfogadom, hogy rákérdeztél, van válaszom, de nyilvános vihart nem szerettem volna kavarni !

Előzmény: vsc911 (355319)
VASAS.JOCÓ Creative Commons License 2 órája -2 1 355322

A Kínai Jóskönyv adaptácijára vállalkozó Müller Péter  Jóskönyv című kötetében az egyik jósjel alatt valami olyasmit fejteget a szerző, hogy amennyiben mindenki elfogad, senki sem bírál, - spiritualitásod gyenge szintet mutat. Ha akadnak, akiknek olykor gondjuk akad gondolataiddal, már-már alakull valami a megítélésed körül... Ám, ha többen "nyomkodják rád a mínuszokat", akkor már számítasz valakinak...  Jobb esetben valakinek...  ;-)

Előzmény: demircella (355317)
vsc911 Creative Commons License 2 órája -2 0 355321

Nekem nem tetszett.Sokkal inkább elkeserített,még úgy is,hogy nyitott szemmel és füllel élek ebben az országban.

Előzmény: conti (355320)
conti Creative Commons License 2 órája 0 2 355320

igazából mulattat, nem veszem fel,  Sinko cikke nekem is tetszett

Előzmény: Tripolisz_XIII (355309)
vsc911 Creative Commons License 2 órája 0 1 355319

Én nem minuszoltalak,de nem is privátkodom. Aki itt megírja a véleményét,azt elolvasom s ha nem akarja itt bővebben kifejteni akkor azt elfogadom és annyiban hagyom.

Előzmény: nikU (355315)
VASAS.JOCÓ Creative Commons License 2 órája 0 0 355318

...És jön hozzánk, az NB 2-be.

Neked legyen igazad!  :-)

Előzmény: Trooper__ (355316)
demircella Creative Commons License 3 órája -3 1 355317

A Drukkerkocsmában régen jókat lehetett beszélgetni, vitázni érvekkel, még ha nem is értettél mindig mindenkivel egyet. Mostanában betéved ide egy-két hülyegyerek, aki velünk szórakozik, akinek az összes értelmi képessége mínuszok nyomkodásában merül ki. Bár lehet, hogy tud érzelemgazdag emojikat is küldeni. Beírni nem mer, nem meri vállalni még a nickjét sem, mert akkor jön a modi. Sb. Vannak az életben ennél a mínuszoló élőlénynél fontosabb dolgok is. 

Előzmény: nikU (355315)
Trooper__ Creative Commons License 3 órája 0 0 355316

Így, hogy nem jutottunk fel, Bogdán Ádi remélem nem igazol az NB1-be.

nikU Creative Commons License 3 órája 0 2 355315

Nekem a Stadion bemutató videóra kifejtett véleményemre nyomták a mínuszokat.

Megbeszélhettük volna "priviben" ( ez de hülye szó !) de nem jelentkezett senki. 

Kényelmes álláspontom az, hogy igazam volt. 

IM nekrológját talán hárman, ha olvasták. 

Viszont, minden szar !

Előzmény: Tripolisz_XIII (355309)
demircella Creative Commons License 3 órája 0 0 355314

30

Előzmény: demircella (355303)
LV- NEV Creative Commons License 3 órája -1 0 355313

Ez 500 - 700 millio forint, also hangon.

Előzmény: kristi (355294)
vsc911 Creative Commons License 3 órája 0 0 355312

Adom. Maximálisan. Mondjuk az a feljutó keret szerintem bőven erősebb volt az idei keretünknél.

Előzmény: lepete (355308)
nikU Creative Commons License 3 órája 0 0 355311

Ez a kijelentésed erősen létszámfüggő.

Előzmény: vsc911 (355301)
nikU Creative Commons License 3 órája -1 1 355310

Marhára szeretnék ott lenni a stadion avatón! Nem azért, mert tetszik, vagy nem tetszik a megálmodott "aréna". A régi kopottas volt, sok szép emlék fűz hozzá. Volt olyan, hogy hatezren is befértünk !

Ennek vége. Beáraztak minket, ahogy az MTK-t is beárazták korábban, csak nekik nem esett le a tantusz.

Tripolisz_XIII Creative Commons License 3 órája -4 1 355309

Ne vedd fel, múltkor nekem a 6+ mellé 5- is jutott, pedig csak Sinkovics Gábor tökéletes írását dicsértem. Szóval sokaknak fájt az igazság, de ez ne szegje kedvünket! :) 

Előzmény: conti (355298)
lepete Creative Commons License 3 órája 0 0 355308
Totyával párban nem üzemeltek rosszul. A feljutásig volt Totya.
Előzmény: vsc911 (355300)
demircella Creative Commons License 3 órája -1 1 355307

Bocsánat, hogy rendkívül okosnak és intelligensnek neveztelek. Elismerem, hogy súlyos hiba volt. Nem fordul többet elő. Megérdemeltem az újabb két mínuszt...

Előzmény: demircella (355299)
lepete Creative Commons License 3 órája 0 0 355306
Nekem is? Jajjj! sb
Clark. Creative Commons License 3 órája 0 0 355305

ZTE és a Kapos jobban megérdemelte a feljutást.

Előzmény: demircella (355302)
VASAS.JOCÓ Creative Commons License 3 órája 0 1 355304

Az ember - és a szurkoló - vágyai ritkán esnek egybe a valós lehetőségekkel...

Most nagyon szerencsésen kell, hogy alakuljanak a szponzori viszonyok, illetve szándékok, hogy a Vasas ne jusson az egykor bombabiztosan első ligás,

de évtizedek után onnan több osztálynyira zuhanó futballcsapatok sorsára... 

Ugyanis, ha egy csapat hosszú évekig lavírozik a másodosztályban, egyszer csak onnan is kipottyanhat

(mint a Csepel, Dunaújváros, Komló,  Nagykanizsa, Ózd, Szeged, Szolnok, Tatabánya, Veszprém, meg a többiek)...

Mégis megmaradó bizakodásom háttere kettős - ebben a sorrendben:

- Jámbor János klubszeretete (és vállakozásának további sikerei)

- A Vasas, mint  márkanév "ereje"...

Továbbá, mert az igazi Vasas-szurkoló soha sem adja fel!...

Előzmény: lepete (355296)
demircella Creative Commons License 3 órája -7 0 355303

Szórakozik, mert már mással nem tud. Nagyon puhán ír a ceruzája.

demircella Creative Commons License 3 órája 0 0 355302

Vasárnap is volt kb. 5, de inkább több 100 %-os gólhelyzetünk, csak be kellett volna rúgni, még emberhátrányban is. Volt egy olyan érzésem, ha reggelig játszunk, akkor sem fog sikerülni.

Nem tudom, már ki mondta, de mintha úgy hangzott az idézet, hogy mindaddig nem érdekes hány gólt kapunk, amíg eggyel többet lövünk elöl. Ez a világ bármely bajnokságában vagy kupájában elég lehetne.

Előzmény: vsc911 (355300)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!