Keresés

Részletes keresés

tex66 Creative Commons License 10 perce -1 0 469344

A Utah magass ormain erlelt  "HighWest" whiskey olcsobb , mint egy terepauta😎☝️ es hatasossab:)

Előzmény: LStadium (469343)
LStadium Creative Commons License 20 perce 0 0 469343

Ember! Infláció van, gazdasági válság, van neked fogalmad, hogy mennyit kér ilyenkor egy piciáter, de ha estleg beszállsz némi suskával, megfontolom:-)

Előzmény: Goldfinger bullet (469340)
KTM-m3 Creative Commons License 45 perce 0 0 469342

Megkérdezem? Te olvastál már olyat tőlem, hogy valakinek az írását nem fogadtam el? Vagy kritizáltam? Ne adj isten sértő 

megjegyzéssel illettem? Nem hiszem. Én mindenkinek elfogadom a véleményét. Ő úgy gondolja, én meg másképp. 

Nincs ezzel semmi baj, amig tiszteletben tartjuk a mások véleményét, és nem oktatjuk ki, csak mert nem ért annyit a focihoz,

mint például te! 

Az igazságot se te, se én nem tudjuk. Mindenki mondhat akármit. Hogy valóban mi volt az igazság, azt sajnos nem tudhatjuk meg.

Legfeljebb akkor, ha a klubjuk vezetése megmondaná kinek is van igaza. De mit tudjuk, ez nálunk sajnos nem fog bekövetkezni.

Én soha nem tagadtam, hogy Pintért jó edzőnek tartom. Ezt mindig is hangoztattam. Már Kuttor, és Schindler idehozatala előtt is.

Én Kondást nem nézem le. Neki is régen megvoltak az eredményei. De én nem tartom nagy edzőnek, és ez majd meg is fog látszani az öszi szezon végén.

vele sem leszünk előrébb. 

Mindenkinek megvan a kedvence. Te nem szeretted Kuttort. Aminek hangot is adtál nemegyszer, ahogy én is. 

Így nekem is megvan a kedvenc edzőm, és Az Pintér Attila! 

Már írtam neked. Zárjuk ezt az edző kérdést. Majd térjünk vissza az őszi szezon végén arra, milyen edző is Kondás!

Akkor örömmel megvitatkozom veled a képességeiről. Hidd el, szakmailag fogom neked kiértékelni az őszi teljesítményét nálunk.

Ahogy te szoktad, mindenre figyelni fogok. Csapatösszeállítás, taktika, cserék. Kit hagy ki, akinek játszani kellene. Kit tesz be aki a kedvence, de nem

érdemli meg a kezdőt...stb.

Előzmény: action_9 (469329)
paszko Creative Commons License 1 órája 0 1 469341

"Pinyő felett elment az idő."

Egyetértek, mint ahogy Kondás, Kuttor és Supka felett is. Ki maradt még? Márton, Feczkó és Waltner. (Röhej) Bognár Gyuri sem jobb, de ő egy külön kategória. Valamennyit végérvényesen el kéne felejteni. Pakson és Kisvárdán az aktuális edzőtől eltekintve kisvárosi szinten még működnek a dolgok, de két különböző filozófia. A saját eredményre vezető utunkat kéne végre megtalálni, de Nagy Mikinek be kéne végre látni, hogy neki egyedül ez nem fog menni!

Előzmény: action_9 (469329)
Goldfinger bullet Creative Commons License 1,5 órája -1 3 469340

Menj már el egy pszichiáterhez! Nagyon rád férne pár kezelés.

Előzmény: LStadium (469339)
LStadium Creative Commons License 1,5 órája 0 1 469339

Bocsesz! Elfelejtettem, kikerestem az értelmező szótárból az "önérzet" kifejezést, ezek szerint,

Önérzetnek nevezzük azt, amikor "Én ráadásul még azt sem értem, hogy mi a fenének kell únos untalan ba..gatni itt az embereket, hogy mennyire hülyék a focihoz"  kérdést teszi fel valaki!

Jaj, de könnyű magasztos gondolatokat írni, ha mást neveznek hülyének?

Neked is azt írom amit Pepának, majd ha egyszer Te kerülsz ilyen helyzetben, "keress" fel és megvitatjuk az önérzeted!

Előzmény: Goldfinger bullet (469336)
LStadium Creative Commons License 1,5 órája -1 1 469338

Tök igazad van! Önérzet, ha elküldenek a francba és nem nyeled le, Jogos!

Előzmény: Goldfinger bullet (469336)
LStadium Creative Commons License 1,5 órája 0 1 469337

Tudod, hogy általában 10 kérdésből, 8,5-ben Veled értek egyet.

A lényeg: senkinek sem ismerem el a jogát itt, hogy véleménykülönbség miatt degradáló, olykor megalázó jelzőkkel illesse valaki a másikat függetlenül attól, hogy esetleg nagy marhaságot ír éppen!!!

Elég baj az hogy ilyen esetekben még azok is hallgatnak, akik egyébként nem követik el a fenti "jópofiságot"

De esetleg visszatérhetünk rá, ha majd egyszer a Te hszdre érkezik ilyen fajta jelző, akkor majd "felkereslek", persze  ne kerüljön rá sor:_)))

Előzmény: PePa VASAS (469334)
Goldfinger bullet Creative Commons License 1,5 órája 0 2 469336

Abba ne hagyjátok srácok!  Tök jó olvasni ahogy a futballprofesszor és az élő önérzet vitatkoznak.

tex66 Creative Commons License 2 órája -1 2 469335

Szivacski Donat ertek! O tuljutott , tulajokon, edzokon jatekostarsak "szazain" ! Volt , hogy egyedul uldogelt az oltozoben , mert mindenki elhagyta a sullyedo hajot. 007-es Donat ugynok elpusztithatatlan tulelo! Special One! O nekunk szenteli a tehetseget. Nyerhetne reality tulelo show-kat. Kulonleges missziokat valalhatna. De, o nekunk a VASAS-nak a cimeret szolgalja.  Szivacs az VASAS! Hianyozna , ha nem lenne.

Előzmény: LStadium (469333)
PePa VASAS Creative Commons License 2 órája 0 0 469334

Legyen már bajnoki meccs, mert már lassan kezd az egész ahhoz hasonlítani, mint amikor eszem pl. a halat, megakad a szálka a torkomon, amire elkezdem a halászt, aki fogta halat, hibáztatni, vagy akár a szegény halat is pocskondiázni, hogy miért van ennyi szálkája...

😁😂

CSAK A VASAS!

MINDÖRÖKKÉ, ANGYALFÖLD! 

LStadium Creative Commons License 2 órája 0 1 469333

Megkerülted a konkrét választ!

Tehát még1-szer:

De akkor közérthetőbben bár lehet, hogy vannak nehézségeim a betűk összefűzésével, amint egy újabb kedves hsz-ben írtad:

Miért kell állandóan szurkálódnod, hülyének tartanod a fórumtársaid egy részét?

KTM? Tex és a szemedben valószínűleg én is nem szakmázunk -  legalább is én ( bizonyíthatóan) - nem, a többiek nevében nem akarok beszélni természetesen.

Még könnyítek is Neked a válaszadásban: nem kell szakmázni, focizni, bereczezni, a kérdésem konkrétan arra vonatkozott, hogy miért tartod a Te demokratikus kocsmádban hülyének, foci analfabétának, néhány kocsmatársadat, pusztán azért mert másként lát dolgokat, például én azért mert azt írtam, hogy a Szivacski a Vasas legjobb labdarúgója?:-)

Előzmény: action_9 (469332)
action_9 Creative Commons License 3 órája -2 0 469332

Pont arra az egy mondatodra válaszoltam;)

https://forum.index.hu/Article/jumpTree?a=162574998&t=9018138

Előzmény: LStadium (469331)
LStadium Creative Commons License 3 órája 0 3 469331

actionnine!

Elfelejtettél - mint egy véletlenül - az alábbi kérdésre válaszolni, talán most esetleg...

"Én ráadásul még azt sem értem, hogy mi a fenének kell únos untalan ba..gatni itt az embereket, hogy mennyire hülyék a focihoz.

LStadium Creative Commons License 3 órája 0 0 469330

"

Ilyen egy demokratikus kocsma!:)))))))"

Hát a demokratikus jelződhöz, azért meg kellett volna inni előbb vagy 3 pohár jobbfajta whiskyt, de most dolgozol ezért, nagy teljesítmény, hogy mégis leírtad!

Előzmény: action_9 (469319)
action_9 Creative Commons License 3 órája -1 0 469329

Annyira ne legyél ideges (sok felkiáltójel), h már magaddal is vitázol.

A "tegnapiakat" is te írtad.(!) Azokat gyűjtöttem csokorba. Hol a mellébeszéd?

Pont ott van előtted egy hsz, amiben az olvasható, h mindenki ossza meg a gondolatait. Tehát nincs megtiltva semmi.

Ja, h arra kapsz választ és netán nem teszik, az baj? (akkor napló a megfelelő hely!) Különösen ha valótlanságot tartalmaz a hsz-od? A válaszoló a hibás?

Mondjuk rage, mert be merte linkelni az igazságot?

Akkor is benned vannak ezek az érzések - melyek oly nagyon sértenek - amikor itt Pinyőt magasztalod, terelgeted hozzánk? Pedig feketén-fehéren bebizonyítható, h nem is olyan régen hazudott a közvéleménynek! Konkrétan a seggét mentegette! Lényegtelen, h te nem érted miért.

Mert az átjön, h ebben a helyzetünkben a Pinyő ilyetén magasztalása = Kondás lenézése.

Lenézheted Elemért!

Csak mond meg miért, de legfőképpen ne olyan példát hozz - szólásszabadságra hivatkozva - ami nem igaz!

...és h ne érezd úgy, h csak vitázni tudok veled: én is jó edzőnek tartom Pinyőt. Nagyon jónak. Más kérdés, h Kerületi szerepvállalása után egyre inkább úgy néz ki, h elment mellette az idő! Szal lehet, h csak múlt időben beszélgethetünk róla.

Bizonyítson!

Lehetőleg ne nálunk! Én még továbbra is vagyok olyan naív és azt gondolom, h a Vasas nem karrier(fel)építő hely.

Felépíti magát, oszt jöhet.

Előzmény: KTM-m3 (469320)
LStadium Creative Commons License 3 órája 0 1 469328

Hát, én ELENGEDEM!

Na nem a véleményemet a labdarúgás számomra misztikus és megmagyarázhatatlan történéseiről, benne, varázslókkal, kuruzslókkal és HOZZÁÉRTŐKKEL,  hanem a témát, mit szósz?

Annyi szép dolog van még a Fáy utcában, csak rá kell lelni, de kell hozzá pro licences nyomozó....

Előzmény: action_9 (469324)
tex66 Creative Commons License 3 órája -1 0 469327

Reggel , beszeltem az anti focis Apukammal. Annyit mondott a tegnapi mecsrol : " fiam ez a Szalai Adam sirva , magat gyaszolva hogyan tudott volna oroszlankent harcolni" .. Tenyleg , hogyan🤔 Mind egy , most mar eljott  VASAS ideje ! Reszkess zete👊

Előzmény: tex66 (469326)
tex66 Creative Commons License 3 órája -1 0 469326

Trust me ..Tex-nek meg a Magyar billenyuzet sem segitene . Diszlekszias barom:))

Előzmény: action_9 (469299)
sziszi-48 Creative Commons License 3 órája 0 0 469325

Keleten kb. 20-25 perccel korábban sötétedik mint Budapesten. Különösen, ha felhős lesz az idő.

Előzmény: PePa VASAS (469312)
action_9 Creative Commons License 4 órája 0 0 469324

Van hsz amin már utólag változtatnék. Az nem az.

Előzmény: LStadium (469315)
action_9 Creative Commons License 4 órája 0 0 469323

A Berecz most megharagudna Rád ha ezt elolvassa:-)))

Előzmény: LStadium (469313)
action_9 Creative Commons License 4 órája -2 0 469322

Biztosan nem.

Egyébként hagyta már el olyan jelző a számat, aminek nem örült.

De szerencsés. Sok csapattársa "színvak".

Amikor a kocsma 95%-a neki ment egy meccs után (én is, de más megközelítésből), akkor is tudtam olyan megoldást hozni tőle, amire a "színvak" társak akkor sem lennének képesek, ha újra születnének;)

Pont olyan volt a helyzet akkor is, mint egy-kettővel lejjebb a hsz-odban, csak jóval többen álltak melletted. A jobbaktól vártok még többet, h a kis "színvakokat" megsimogathassátok annyit elengedve feléjük, h majd jön ... és kisegít.

Előzmény: LStadium (469311)
KTM-m3 Creative Commons License 4 órája 0 1 469321

És akkor mi van, ha nekem az a véleményem, hogy a jelenlegi csapatot Berecz hátráltatja....

És lehet ez nemcsak az én véleményem. 

Meg kellene 2-3 mérkőzést próbálni nélküle! 

Ki tudja, lehet jobban menne, ha a kispadon lenne.

Előzmény: action_9 (469319)
KTM-m3 Creative Commons License 4 órája 0 0 469320

Tudod minek örülnék végre? Hogy ha válaszolsz egy HSZ-re, akkor az abban leírtakra válaszolnál!!!!!!!!!!

Hogy ki mit írt tegnap, vagy tegnapelőtt, az a fa...zt sem érdekli!

Amúgy meg tudja itt mindenki rólad, "hogy érted" a focit a te szemszögedből. De engedtessék már meg, hogy más másképp lássa.

És ami fontos, le is írhassa itt, ha ezzel nem szegi meg a kocsma működési szabályzatát. 

Előzmény: KTM-m3 (469301)
action_9 Creative Commons License 4 órája 0 0 469319

Nehéz elmagyarázni annak, aki nem ismeri, nem akarja megismerni, h egy csapatsportágban miért lesz (akár csak rész)sikeres egy csapat.

Bár előtte azzal kellene tisztába lenni, h a csapat több egyén hozzáadott teljesítményétől lesz csapat. Aki nem hozzátesz hanem elvesz, az nem csapattag. Őt nem segíteni kell, hanem kisegíteni. A csapatból.

...és annyi felelősséggel tartoznak max. a társak szegényke felé - ha már mindenáron a Bibliát akarod idehozni -  h megmondják neki merre induljon el gyakorolni még! (pl. KFTA-hoz) Aztán ha többet tud a különórák után, újrapróbázhat!

Már bocsánat, de te most tudod miről beszélgetünk?:))))))))))))))

Én nem.

Mivel nem, akkor sztem ez is elfér:

mindenkinek joga van ződet kiabálnia. Mondjuk piros-kék helyett. Csak ne lepődjön meg ha színvaknak nevezik.

Igen, egy színvaknak is lehet véleménye.

Írja is le ha karja.

Akkor is írja le, ha tudja magáról, h színvak és nagy %-ban tévedni fog.

Ahogy a nem színvaknak is joga van leírni, h miért gondolja színvaknak a másikat.

Ilyen egy demokratikus kocsma!:)))))))

De nem a matek fogja eldönteni (1 áll. - 1 tag.), h a piros-kék az piros-kék. Azt sem tudom, h ki. Ha tudnám nem folytatnánk ilyen magasröptű beszélgetéseket;)

Tudom, most mingyá jön egy Berecz...

Előzmény: LStadium (469310)
LStadium Creative Commons License 4 órája 0 0 469318

Arról nem elfeledkezve, hogy az újrafelhasználási hullámnak is eleget tesznek, amikor a Fáy utcában feleslegessé vált műanyag  székeket beolvasztják és felhasználják őket környezet és football kímélő stadionokban!

Előzmény: kiskun968 (469305)
LStadium Creative Commons License 5 órája 0 0 469317

Akkor a következő "Kuttornak" a meglévő pro licence mellé egy mentálhigiénés diploma is  javallt!

Előzmény: action_9 (469291)
demircella Creative Commons License 5 órája -1 1 469316

Miért ne lett volna jobb az ő értékelésük szerint?

Az első gól előtt gólpasszt adott... Sb.

Előzmény: rage (469284)
LStadium Creative Commons License 5 órája 0 1 469315

"

kérlek minden hsz-unkat javíts ki - helyesírás, ékezet problémák... - és tedd olvashatóvá a kocsmát!

Egy csapat vagyunk.

Ez egy kicsit övön alúli volt!

Vagy nem volt fair, !

Vagy nem teljesen a konkrét témához való hozzászólás volt.

A megfelelő kiválasztását már Rád bízom, mert nagy fiú vagy már:-)))

Előzmény: action_9 (469299)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!