Keresés

Részletes keresés

Goldfinger bullet Creative Commons License 2 órája 0 0 501974

Sajnos ahogy várható volt kikaptunk.

De az igazán fontos meccs vasárnap este lesz a BVSC ellen. ( Vasárnap dupla Vasas-BVSC összecsapás lesz)

 Ott mindenképpen győzni kell,hogy ha egymás ellen játszuk majd a 7 megszerzett pontig tartó elődöntőt(kis eséllyel még az OSC odaérhet) akkor 3:3-ról kezdjük a párharcot.

Előzmény: PePa VASAS (501973)
PePa VASAS Creative Commons License 7 órája 0 0 501973

A ma esti vízilabda meccsre, megelőlegezve?

Nem is lenne rossz, bár ott azért több gól fog esni. 

HAJRÁ, VASAS! 

Előzmény: Hawkmoon269 (501968)
vejling Creative Commons License 7 órája 0 0 501972

Á, szóval te voltál? :) Amikor kocsiban ülünk, akkor hallgatjuk ezt a zenecsatornát. Pont megsimogatta az én fülemet is. Azt gondoltam, hogy talán valamelyikük VASAS szurkoló, de így is jó :)

 

Mindörökké VASAS!

Előzmény: Hawkmoon269 (501968)
metalisforever Creative Commons License 8 órája 0 0 501971

Bravó! :)

Előzmény: Hawkmoon269 (501968)
nikU Creative Commons License 10 órája 0 0 501970

A monoriak rendben voltak.  A ceglédiek voltak azok, meg a kőrösladányiak, és a putnokiak.

Előzmény: taka63 (501969)
taka63 Creative Commons License 11 órája -1 1 501969

Á a fiatalok meg a monori gladiátorok még szétqurták volna a billiárd asztal minőségű gyepet a "nagyok" előtt, és akkor nem tudnának Otigbáék hátul tili-tolizni, ami a taktikánk lényege!😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

Röhej az egész, ahogy a közönség meg fiatalok érdekeit magasról leszarják!!!!

Előzmény: PePa VASAS (501967)
Hawkmoon269 Creative Commons License 12 órája 0 3 501968

Nem tudom ki hallgatta esetleg a Balázsék reggeli műsorát? Húsvéti versecskéket kértek a hallgatóktól, így én is beküldtem a klasszikust:


Itt a húsvét, itt a nyúl
Vasas-Fradi 3-0


:)
Be is olvasta, majd az adás végén a best of válogatásba is bekerült... :)

PePa VASAS Creative Commons License 19 órája -1 1 501967

Én inkább 14:00-ra raktam volna a Monor elleni kezdést, mivel az első csapat 1 órával a kezdés előtt szokott kijönni melegíteni. De hát Monor túl messze van, s nem érnének haza éjfél előtt, ezért muszáj 11-kor kezdeniük... Érthetetlen döntés... 

Előzmény: kiskun968 (501964)
demircella Creative Commons License 24 órája 0 1 501966

Mármint a kettős meccsre húsvétkor.

Előzmény: demircella (501965)
demircella Creative Commons License 24 órája 0 0 501965

Ahhoz ész kellene…

Előzmény: kiskun968 (501964)
kiskun968 Creative Commons License 24 órája 0 2 501964

Vasárnap milyen jó lett volna egy 14 óra 50 Vasas - Monor a stadionban... Biztos többen kijönnének volna a kicsikre is.

Előzmény: demircella (501950)
VASAS.JOCÓ Creative Commons License 26 órája 0 0 501963

Korrektek, lényegre tapintók az elemzéseid - a legifjabb Dárdai aktuális problémáján innen és túl...

Előzmény: fran07 (501959)
tex66 Creative Commons License 26 órája 0 1 501962

Dardai Marton. Vegre egy vedo , aki kenyelmessen , tudatossan es pontossan  tudja a hosszulabdakatepp  megrugni. Feleennyit vartam tole , mint amit lattam. Most ott van , hogy elvalik jo lessz vagy atlagos jatekos. Jol cselezo es nehez tamadok ellen meg nem lattam. Futosebbesseget meg nem kellett bemutatnia. A kapus mogotte tamadasok hianyaban "ertekelhetetlen" teljesitmenyt nyujtott . A Torok csatarok vertek parszor , de az a debutallasa elso 5 perceben tortent. Osszesegeben , ha erosodik es tovabb erik a jateka 10 evre megvan a vallogatotsaga , mint az anno joval gyengebb  Lang-nak is meglett. Hogy , haza is beszeljek Puskas Zsombi fele izomzatott es felepiteset jobban kedvelem , de most Marton-rol irtam.

Előzmény: tex66 (501960)
VASAS.JOCÓ Creative Commons License 26 órája 0 0 501961

Tóth Milán a későbbiekben a felnőtt válogatott keretbe viszont beférhet - ehhez azonban legalább magyar első osztályú csapatban kellene bizonyítania!...

Előzmény: deme65 (501945)
tex66 Creative Commons License 27 órája -1 2 501960

A fiam velem szintiszta Magyar nyelvet beszel. Az Anyukajaval 50% Magyart:)  es lanyommal angolul beszelnek. Ezen nem lehet meglepodni 5 evessen kerult Angol nyelvteruletre es iskolakba. Velem , mindenki csak Magyarul beszelhet . Mert , nyelveben el a Nemzet. Addig , lesznek Magyarok , amig a nyelvunket beszelik. Ez a Dardai csaladra is ervenyes. Megjegyzem nem konnyu 20 eve a Magyarsagukat taplalni. Dardai-nak sem lehet ez konnyebb kihivas. Bar, Texas imadja a Magyarokat , mig Nemetorszag ....

Előzmény: PagoX1 (501957)
fran07 Creative Commons License 27 órája 0 0 501959

Képzelj el egy ilyen facebook bejegyzést: Megfontoltam, hogy melyik válogatottat válasszam a németet vagy a magyart.

Rájöttem, hogy sosem fognak a németbe meghívni, ezért elfogadtam a magyarok hívását. S még eb-én is játszhatok. A racionaltás miatt döntöttem a magyar válogatott mellett. (mint Haynau, aki lazán aláírt egy mi magyar nemesek tiltakozunk röpiratot, mert a K. u. K. valamiféle adót mert kivetni a magyarországi földjeire.) Már sosem lesznek ilyen nyilatkozatok.

Előzmény: PagoX1 (501957)
tex66 Creative Commons License 27 órája 0 0 501958

A Belga masodosztaly eleje erossebb , mint az NB1. kozepe. 

Előzmény: fran07 (501954)
PagoX1 Creative Commons License 27 órája 0 1 501957

Engem sem különösebben érdekel a társalgási nyelvük, de akkor mellőzni kellene a magyar válogatottat választottam, mert magyarul beszélek, magyar a kutyám, stb... nyilatkozatokat.

Előzmény: fran07 (501956)
fran07 Creative Commons License 28 órája -1 1 501956

A német válogatott nagy bajban van. De annyira nem, hogy a Bundesliga2-ből válogassanak. Az meg, hogy milyen nyelven beszélgetnek otthon a Dárdai gyerekek, nem különösebben érdekel. Volt hír, hogy az eb-én a német rendőröknek semlegesnek kell lenni és nem tehetnek ki semmilyen zászlót. Furcsa is lett volna, ha a rendőrkocsik török zászlókkal száguldottak volna szolgálni és védeni. Hogy érthető legyek Dárdai örülhet neki, hogy gyerekei az iskolában nem törökül, hanem németül tanultak meg. Bár, ahogy sejtem Goethe nem biztos hogy felismerné azt a hochdeutschot, amit a Dárdaiak a suliban tanultak.

Előzmény: PagoX1 (501955)
PagoX1 Creative Commons License 28 órája 0 0 501955

Érzésem szerint még a Dárdai gyerekek ajnározása is hasonló eset. Az meg különösen gusztustalan, ahogy el akarják hitetni, hogy ők mindig is magyar válogatottak akartak lenni, pedig az egyszerű ok, hogy soha nem férnének be a németbe. Arról nem is beszélve, hogy régebben már említették, hogy odahaza kizárólag németül társalognak egymással.

Előzmény: fran07 (501954)
fran07 Creative Commons License 28 órája 0 0 501954

Korunk sok problémája közül az egyik, hogy az érzelmek felülírják az elveinket és azt a tudásunkat, amit megszereztünk.

Pontosan tudjuk, hogy a fiatal játékosok ott kerülnek előtérbe, ahol nem képesek igazolni a csapatok, A Barca csak és kizárólag akkor nyúl a Mestallához, ha nem tud 100 milliókért Dembeléket igazolni. A spanyol válogatottban és a brazilban azért mutatkoznak be fiatal játékosok, hogy ne 5 millió euró legyen az áruk, hanem 50. S ezért még egy évig túléljen a klubjuk- Nálunk is azért játszott Vancsa, mert így nem 300 ezer eurót fog kapni érte a csapat, hanem 3 milliót. S mindannyian tudjuk, hogy az apja figyelme kívül hagyása miatt rúgtak ki szövetségi edzőket az MLSZ-től. A belga másodsztály nem lehet erősebb mint az nb1.

 

deme65 Creative Commons License 30 órája 0 0 501953

Köszi az infót , nem jó hír de reméljük vasárnapra bevethető lesz.

Előzmény: demircella (501951)
tex66 Creative Commons License 1 napja -5 2 501952

Sajnalom azokat a foci rajongokat , akik olyanszinten lettek "atkodolva" , hogy egy ilyen csodallatos csapat moge nincs modjukban beallni. Ezek az atkodolt szurkerek , nem is tudjak , hogy kinek is szurkolnak. Nincs CSAPATUK !  Buszken Magyar Zaszloval a nyakan ki sem tudd menni az unokajaval a fiaval a felesegevel , a baratjaval a csapatnak szurkolni. Amikor a melletted elotted mogotted ulovel is eggyutt doban a sziv ! A computer mogul varni egy vereseget , hogy megmondtamozni lehessen?! Na, azt , soha ..Az en hazamon Magyar zaszlot is lobogtatt a Texasi szel. Sajnallak oregem😢 , nem minden politika.HAJRA MAGYARORSZAG ,HAJRA VASAS! A KIRALYUNK MEG KISS LACI! 

Előzmény: deme65 (501949)
demircella Creative Commons License 1 napja 0 0 501951
Előzmény: deme65 (501945)
demircella Creative Commons License 1 napja 0 1 501950

Off, de on is...

 

Spanyolország-Brazília 3:3

"Itt két tizenéves kölyök volt a mezőny két legjobbja: Lamine Yamal (16), a Barcelona üdvöskéje és Endrick (17), a Real Madrid brazilja. És a hazaiaknál csereként beszállt még egy 17 éves Pau Cubarsí személyében. Úgy látszik, arrafelé más a fiatal futballista definíciója, mint nálunk…"

deme65 Creative Commons License 2 napja -7 6 501949

Itthon inkább egy Magyar okozott örömöt! Lehet, hogy döbrögi meg te is elmehetsz a jó büdös francba 15milliószor.

Előzmény: tex66 (501948)
tex66 Creative Commons License 2 napja -3 1 501948

A. C. es B. Vallogatott ugyan nem ellenalhatatlan jatekkal , de oromet okozott 15 millio Magyarnak. Az A. Vallogatott szetcincalta volna ezt a lelkes ellenfelet. Talan , mi a VASAS is..

Előzmény: deme65 (501947)
deme65 Creative Commons License 2 napja -1 0 501947

Jól látod! Legázoltuk Koszovót.

Előzmény: tex66 (501946)
tex66 Creative Commons License 2 napja -1 1 501946

Elkepeszto a Vallogatott es Dominik teljesitmenye. Nehez elhinni , hogy megeltem 14 MAGYAR veretlen merkozest es hogy ismet vilagsztarja van MAGYARARORSZAGNAK🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺👍

Előzmény: tex66 (501944)
deme65 Creative Commons License 2 napja 0 0 501945

Tóth Milán , az U21-be jelenleg nem fért be.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!