Keresés

Részletes keresés

Jokki Creative Commons License 3 órája 0 0 64199

Én sem látok semmiféle tragédiát. Olyan nincs, hogy mindig, minden meccsen kiváló a játék és potyognak a gólok. Nem lehet különösebben nagy panaszunk.

Bárhogy is történjen ezután, ez a szezon örökké emlékezetes marad, csakis szuperlatívuszokban beszélhetünk róla.

falum Creative Commons License 10 órája 0 0 64198

Arnold fontos láncszem,legfeljebb azért tűnik egyesek számára gyengének,mert sok átlövéssel próbálkozik,amit csak Ox csinál rajta kívül.Mentálisan erősek vagyunk,de fizikálisan nem mindig. Nincs baj egyáltalán, a bajnokság meglesz, a bl meccs húzós lesz,de nem megoldhatatlan egyáltalán.Őrült meccs volt tegnap,de hát Klopp szólt előre,hogy nem lesz könnyű...

Előzmény: Angelus47 (64196)
Tralfamador Zog Creative Commons License 12 órája 0 2 64197

27 meccsen soha nem szerzett még 79 pontot csapat sem Angliában, sem az európai topligákban.

Az 1999-ben triplázó manure 79 ponttal lett bajnok (1990-ben Dalglish csapata is),

a 2003–04-es veretlen Arsenal 26 győzelmet aratott az egész bajnokságban.

Komoly kútban vagyunk

Előzmény: brkazrt (64188)
Angelus47 Creative Commons License 23 órája 0 3 64196

Arnold rohadt gyenge? Bakker, legalább 2-3 olyan beadása volt, ami után a társak gólt szerezhettek volna. Inkább azt kell mondani, hogy döbbenetes mennyire komoly hatással van a játéka a Poolra. 12 gólpassz... Ez rekordbeállítás. Soha nem adott védő ennél több gólpasszt egy PL szezonban. A csúcsot eddig is Ő tartotta, most a teljesítményét látva, simán esély van 16-17 gólpasszra, a szezon végére. Az még egy Messinek, vagy David Silvanak is kiváló teljesítmény lenne... És még mindig nagyon fiatal. 

Minden meccsen, nem fog a csapat a legjobbjához közel játszani, bőven akadnak majd feszült, akadozó játékos meccsek. A legfontosabb találkozókon kell a topfocit hozni, ami legközelebb az At Ma elleni visszavágó lesz. Akkora az előny a bajnokságban, hogyha innentől kezdve, egy meccset nyernénk, kettőt kikapnánk a szezon végéig, akkor is meglenne a cím. Sőt... a City sem fog mindent nyerni, szóval 3 forduló múlva, szerintem bajnok avatás lesz.

Előzmény: brkazrt (64191)
Jokki Creative Commons License 25 órája -1 0 64195

Ez "érdekes" volt. Potyagól ott, potyagól itt, itt egy hatalmas védelmi üresjárat, aztán még egy potya ott.

Két egyértelmű meg nem adott tizenegyes, nyilvánvalóan szándékos kezezésért, aztán Van Dijket lökték ki a labda alól két kézzel. Legalább az egyiket meg kellett volna adni. Aztán Firminot rángatják, lökdösik, szabadrúgás nincs, viszont a másik oldalon az utolsó percben ad egy akkora kamuszabadrúgást, hogy alig hiszem el.

Ezt a bírót se zártam a szívembe na de mindegy.

A győzelem megvan így is.

Istenem, Salah, ha nem lőtt volna gólt, a mezőny legrosszabbja lett volna. Így Fabiansky lett.....

Két bajnoki meccsen egymás után ilyen kritikán alulit nyújtani......

Remélem az Atletico ellen azért minden más lesz.

Persze, az legyen a legrosszabb mélypontunk, amikor "csak" egy góllal győzünk, rossz játékkal. :)

brkazrt Creative Commons License 25 órája 0 0 64194

Öreg vagyok én màr az ilyenfajta izgalmakhoz. Szerencséjük van a fiùknak hogy összeszedték magukat. Ejny bejnye.

Goyo Creative Commons License 25 órája 0 0 64193

Küldjek pelust?

verkri Creative Commons License 26 órája 0 3 64192

Eddig az említettek két gólt és két gólpasszt hoztak össze.

brkazrt Creative Commons License 26 órája -3 2 64191

Nincs behozhatatlan előnyünk. Ilyen jâtékkal ilyen teljesìtménnyel plàne. Nagyon sok a rossz teljesitmény. Firmino,Salah rohadt gyenge. Gini ,Trent Robbo szintén. Kàr érte. Nem a veretlenség azt leszarom nem az ùjsàgirok csùcsdöntögetést szorgalmazò hülyeségei. Sokkal inkâbb hogy valami nagyon nem működik.

Előzmény: Goyo (64190)
Goyo Creative Commons License 26 órája 0 0 64190

A BL visszavágó két hét múlva lesz, a bajnokságban pedig közel behozhatatlan előnyünk van.

verkri Creative Commons License 26 órája 0 1 64189

A védekezés a gond, két szöglet után kapott gól egy hét alátt, főleg az előző időszak után elég aggasztó. Lehet, hogy meg kellene fontolni Matip visszaépítését Gomez helyett.

brkazrt Creative Commons License 26 órája -1 1 64188

elég komoly kútban vagyunk. Nagyon nem sikerül semmi.a bl szerintem bukò. Csak nehogy a bajnoksàgban is szoros legyen a vége.

Pretorious Creative Commons License 2 napja -1 0 64187

*a BL-negyeddöntőket

Előzmény: Pretorious (64186)
Pretorious Creative Commons License 2 napja 0 0 64186

No igen, ha ez így megy tovább akkor a negyeddöntőket már zárt kapuk mögött fogják megrendezni az összes helyszínen.

Előzmény: Janfield (64184)
Janfield Creative Commons License 2 napja 0 1 64184

Az a Fradi, aki tegnap hármat kapott a Mezőkövesdtől? Vagy A Hodgson-i Pool csapatára emlékezteti? :)

Más: Elég durva, hogy olaszoknál már meccseket kell elhalasztani (régiókat lezárni) a koronavírus miatt. :(

Előzmény: Meltdown (64181)
Tainted Love Creative Commons License 2 napja 0 0 64183

Azért az Atletico meccs figyelmezető volt, hogy nem minden papsajt.

Előzmény: Jokki (64182)
Jokki Creative Commons License 2 napja -1 0 64182

Jöhetnek a rekord döntések. :) Már nem sok kell a leghoszabb veretlenségi és a leghosszabb győzelmi sorozat megdöntéséhez.

Meltdown Creative Commons License 3 napja 0 1 64181

Du. olvastam valahol Nyilasi szerint őt a mostani Fradi a Liverpoolra emlékezteti, nah én magyar bajnokikat eü. okokból sem nézek, jah, igen, jahjah igen, szóval itthon nincs kiút.

itepgolab Creative Commons License 3 napja 0 1 64180

Elfelejtettem gratulalni. Mar matematikailag is biztos a jovo evi BL indulas...  :-)))

Azert hatalmas, hogy ha innentol a Liverpool az U9.es csapattal allna ki, makkor sem vegezhetne hatrebb a 4. helynel, raadasul az 5. hely is befuto jovore...

Jokki Creative Commons License 6 napja -1 0 64178

Légyszíves változtass nevet, kösz.

Előzmény: Jokki-pukki (64177)
Jokki Creative Commons License 6 napja -1 0 64176

Félreértések elkerülése végett: a másik nem én vagyok.

Egyáltalán miért kellett az enyémhez hasonló névvel idejönni ráadásul ilyen stílusban?

Jokki Creative Commons License 6 napja 0 0 64175

Várható volt, hogy az Atletico nagyon jól fog védekezni. Jó meccs volt, a játékra nem lehetett panasz, akár nyerhettünk volna is, a helyzeteink megvoltak hozzá. Nagy küzdelem volt, néha fura ítéletekkel, csipetnyi durvasággal fűszerezve, de végül is nem ezen múlt. Ez most így alakult.

Semmi tragédia nem történt, a továbbjutás nem dőlt el, hazai pályán ki lehet harcolni a továbbjutást.

Ocean Creative Commons License 6 napja 0 2 64170

Valóban nem volt kirívó, de azért a sok apróság is összeáll egy mérhető mennyiséggé.

Salah labdaszerzésénél jöhetett volna egy ígéretes megindulás, erre lefújja, mert a gyökér eljátszotta, hogy letalpalták.

Vagy Ox elleni meg nem adott szabadrúgás.

Én ugyan nem jártam sosem játékvezető képzésre, de annyi azért feltűnhetne a kedves sporinak, hogy ha túl hirtelen az átmenet az életemért fetrengek fejezetből a felpattanok és sprintelek fázisba, akkor ott valami nem kerek...

Előzmény: falum (64162)
Ocean Creative Commons License 6 napja 0 4 64168

Ha ez egy meghívásos beszélgetés lenne, nyilván nem lennének itt, de sajna ez egy nyilvános fórum...

Előzmény: Fatboy Slim (64167)
Fatboy Slim Creative Commons License 6 napja -1 0 64167

Jokkit és Joulupukki imitátorokat igazán kivethetné magából ez a közösség.

vagy jól elszórakoztok vele?

Fatboy Slim Creative Commons License 6 napja -1 1 64165

Erre a "déli mentalitásra" számítani lehetett, ezért voltam mindig is a latin foci ellen. Hiába a szép foci, ha végig fetrengik a meccseket. Főleg egy 1-0-ás állásnál bosszantó

Előzmény: Ocean (64161)
falum Creative Commons License 6 napja 0 0 64162

Én már rég nem bírózom – csak kirívó esetben.:))

Előzmény: Ocean (64161)
Ocean Creative Commons License 6 napja -1 2 64161

Viszont ott nem leszünk még egyszer ennyire tompák.

A meccs utáni reakciókat elnézve, már alig várják a játékosok a visszavágót, szét akarják majd tépni őket.

Amúgy továbbra is gusztustalan ez az antifoci amit Simeone játszat, de hát ez van, ezt kell legyűrni.

Illetve ami még az antifocinál is dühítőbb, az a rohadt színészválogatott, és az ilyen csapatok mindig kifognak valami nyomi bírót, aki még támogatja is őket ebben...

Előzmény: Nyugdijas_szektor (64160)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 6 napja -2 4 64160

Őszintén szólva engem nem különösebben érdekel idén a BL, van fontosabb dolgunk :)

Nehéz lesz ezt a betonfalat átlőni, otthon is végig bekkelt az Atletico, idegenben kettőzött erővel fogja ugyanezt művelni.

Előzmény: Fatboy Slim (64156)
Joe Stone Creative Commons License 6 napja -3 0 64159

Ha az Atlecsikunak sikerült, akkor csak lesz egy PL csapat is amely legyőzi őket.

Előzmény: setzer (64157)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!