Keresés

Részletes keresés

FJ1897 Creative Commons License 4 órája 0 0 158063

Már csak azért sem, mert akik egyértelműen jobbnak tűnnek, azok nem nagyon mozdíthatók. Bár egy évvel ez előtt CR7 is annak tűnt.

Előzmény: LakiJ (158062)
LakiJ Creative Commons License 8 órája 0 0 158062

Nem biztos, hogy ez az egész arról szól, hogy jobb edző kell jöjjön, mint Allegri. Lehet, hogy annyi csak a lényeg, hogy másvalaki legyen. Más felfogással, más elképzeléssel. Talán csak új impulzusra van szükség, mert nagyon befásult az egész társaság és ebből valahogy ki kell mozdulni...

Előzmény: Murzik of Origo (158059)
Woody_Allen1 Creative Commons License 9 órája 0 1 158061

Hát, max. 3 jelöltet tudnék elképzelni. Horváth Feri, Csertő Aurél, esetleg Dárdai, de azért ő már nagyon necces lenne 

Előzmény: m.robi (158060)
m.robi Creative Commons License 17 órája 0 0 158060

Nálam 3 dolognak kell, hogy megfeleljen az új edző:

1, tudjon motiválni, tűzbe hozni a csapatot úgy is, hogy 20 ponttal nyerjük a scudettót, de még is tűzbe tartsa a csapatot, mert olyan nincs, hogy a hétvége lazsálás, a BL-ben meg éles meccs

2, taktikailag rugalmas legyen, ne csak 1 sémát tudjon játszani a csapattal, esetleg szép játék is olyan jó lenne

3, tudjon bánni a sztárokkal, mert azért itt komoly sztárok is vannak

Hogy ezeknek ki fog megfelelni, azt nem tudom....

Előzmény: Murzik of Origo (158059)
Murzik of Origo Creative Commons License 26 órája -1 2 158059

A jelenlegi helyzetnél minden jobb. Ki kell mozdulni ebből a fásultságból. Nézve a díjátadót, olyan mintha egy Berlusconi-kupa átadása lenne, mindenki egykedvű, szenvtelen. Nem azt mondom, hogy jobb, ha az inter nyer bajnokságot, de egy tétre menő SerieA mindenkinek jót tenne. Jó csapatunk van, tudomány lenne elcseszni, egy új edzővel kezdődő kick-off sokat segíthet. 

Előzmény: Woody_Allen1 (158058)
Woody_Allen1 Creative Commons License 26 órája 0 0 158058

Azért jövőre sztem nagyon más lesz. Egyrészt Contet nem írnám le az interrel, mivel egy 7. helyezett juvéból is bajnokos csinált Marotta teszkós igazolásaival, és Marotta jelenleg az internél van. Szóval ha összeáll a Conte-Marotta páros, szerintem ők sokat javulhatnak.

Szerintem Inzaghi lesz ebből, és egy szorosabb bajnokság.

Előzmény: italia78 (158052)
LakiJ Creative Commons License 27 órája 0 0 158057

Allegri trollkodott egyet ezen a meccsen. Annyit kritizálták a defenzív játék miatt, hogy most felrakta az összes csatárát :)))

Man-Erg Creative Commons License 27 órája 0 0 158056

Vissza fogjuk sírni Allegrit, nem is egyszer, hanem sokszor.

Én is többször leírtam, hogy igen, változás kell, meg kell újulnia a csapatnak és Maxnak is, de most, látva, és felfogva, hogy már csak 1 meccse van hátra... Hát, most azt mondom, hogy a következő évet még megkaphatta volna, amivel ki is töltötte volna a szerződését, és ha úgy alakul, akkor az EB után jöhetett volna Deschamps.

Aztán ki tudja, ha tényleg pihenni akar Allegri, és egyelőre nem kötelezi el magát sehova, akkor jöhet vissza októberben megmenteni a szezont, lehet, hogy nem is kellene több külön töltött idő, hogy újra menjenek a dolgok.

Előzmény: Woody_Allen1 (158049)
FJ_1976 Creative Commons License 27 órája 0 0 158055

Bravo Berna egy hős vagy......

JuveFan1897 Creative Commons License 27 órája 0 0 158054

Jó ez, nem kaptunk ki, az Atalanta letaszítja a dobogóról az Intert és a BL is meglesz nekik. A két milánói meg megharcolhat a negyedik helyért. :)

FJ_1976 Creative Commons License 27 órája -1 0 158053

Szép lassan elfogynak a nézők, mert sok pézbe került ez idén és van egy olyan érzésem nem viszik le a bérletek árát, valahogy ki kell termelni az extra fizukat.

Előzmény: italia78 (158052)
italia78 Creative Commons License 27 órája 0 0 158052
Őszintén az egész szezonba kb nézhetetlen mecseket nyomott Allegri... Bl be meg semmit nem nyujtott... Ezzel a kerettel a nagyanyám is bajnok lennw.... Bárki jön bajnok lesz mert a többi Olasz csapat töketlen szar... Bl be meg hadjuk :)
Előzmény: FJ_1976 (158051)
FJ_1976 Creative Commons License 27 órája 0 0 158051

Nem érdemeltük meg a gólt! A játékosok egytől egyig nem dolgoznak meg a pénzükért.

Előzmény: FJ_1976 (158050)
FJ_1976 Creative Commons License 27 órája 0 0 158050

Szép bajnokavató mecss.. 

Woody_Allen1 Creative Commons License 27 órája 0 0 158049

Kivételesen el tudom képzelni, hogy ez a helyzet. Allegrinél jobb edző, aki elérhető a piacon nincs, ha hasonló kalibert akarunk hozni, at biztos, hogy sokkal drágább lesz. Guardiola a világ összes pénzét elkölti játékosokra, de a Barca óta BL győzelem közelében sem volt, pedig olyan csapatokat irányít, amelyek gazdasági ereje nagyobb, mint a mienk. Látványosabb lenne a játékunk, bajnokságot is biztos behúzná, de nehéz úgy BL-t nyerni, hogy arra játszol, többet rúgsz, mint amennyit kapsz.

Klopp és Pochettino. Utóbbinak idén irgalmatlan mázlija van, akár BL-t is nyerhet, ha kitart a döntőben, másrészt tavaly kb. 2x15 perc focival sikerült kiverni őket, ami azért szintén nem túl biztató.

Talán Klopp lenne az egyetlen aki ténylegesen is előrelépés lenne, mert a szerényebb anyagi lehetőségekkel rendelkező dortmundot is döntőbe vitte, miközben a játékuk is rendben volt. 

A Mourinho, Ancelotti, nyertek már BL-t, de egyik se tegnap volt, ennyi erővel akár Lippi is jöhetne. Contet, es Sarrit is visszalépésnek érzem. 

Végül be lehet próbálkozni valami feltörekvő fiatallal ahogy a Bayern tette Kovaccal, akkor esetünkben gondolom ez lenne Inzaghi, ami vagy bejön, vagy nem. 

Bár sztem a bajnoki cím ellenére sem elégedettek pl. Kovaccal a BM-nél.

Ha pedig van jelölt, akkor tényleg kíváncsi leszek, ki az akit előrelépésnek gondolnak. 

Előzmény: Murzik of Origo (158041)
FJ_1976 Creative Commons License 27 órája 0 0 158048

Matuidi borzasztó.

fmsteve Creative Commons License 28 órája 0 0 158047

Tárgyalt az utóddal ;)

Előzmény: DRUGHI 1897 (158045)
DRUGHI 1897 Creative Commons License 28 órája 0 0 158046

Nyerni akarunk! Alex Sandro helyett Bernardeschi!!!

DRUGHI 1897 Creative Commons License 28 órája 0 0 158045

„Nem voltam jelen Max sajtótájékoztatóján, mivel egyéb, munkával kapcsolatos kötelezettségnek kellett eleget tennem, és ezt sajnos nem lehetett átütemezni, ezért nagyon szomorú voltam, hogy nem tudtam jelen lenni.” - mondta a klub alelnöke a Sky Sport Italia számára.  (idézet a blogról)

Igen??? De azt nem mondja, hogy : ""Én hoztam meg a végső döntést!"" (vajon miért nem volt ott??? )

appache10 Creative Commons License 28 órája 0 0 158044

Én megint nem érzem azt a csapaton hogy tegyünk oda magunkat Allegri utolsó haza meccse. Sandro lófasz megint, de sorolni lehetne mert sokan csak stagnálnak a szokásos teljesítmény körül.

Előzmény: Murzik of Origo (158042)
Juves Gyerk Creative Commons License 28 órája 0 0 158043

Mért nem küldik már el szabadságra a fiúkát!?!?!?!? Ez nekik is már csak szenvedés meg nekünk is 🙂

De az biztos hogy az utóbbi időben nyaranta nyugodt voltam etéren hogy nagy baj nem lehet a következő szezonba mert van egy Allegrink  de van egy olyan érzésem hogy ez most nem úgy lesz....

FJ

Murzik of Origo Creative Commons License 28 órája 0 0 158042

Dybala jól játszik. Meglátjuk az ATA végig bírja-e a letámadást. 

Előzmény: appache10 (158040)
Murzik of Origo Creative Commons License 28 órája 0 1 158041

Igen, Agnelliékre tipikusan jellemző, hogy úgy küldenek el egy sikeredzőt, hogy nem is gondolkodnak el az utódjáról. 

A nyilatkozatokat tökéletesen fölösleges figyelni, úgy sem árulnak el semmit. Sőt..

Előzmény: Woody_Allen1 (158037)
appache10 Creative Commons License 28 órája 0 0 158040

lofasz megint a mai meccs.

sima 0-3 lenne ha kicsivel pontosabbak az Atalantaiak.

FJ_1976 Creative Commons License 28 órája 0 0 158039

Most mondja a speaker, hogy Ancelottit akarja.

Előzmény: SK19td (158025)
m.robi Creative Commons License 28 órája 0 0 158038

https://juventuz.blog.hu/2019/05/19/nedv_d_nem_szuletett_meg_dontes_az_utod_tekinteteben

Ha ez igaz, akkor nagyon nagy balfaszok vagyunk!

Közben 0-1

Előzmény: DRUGHI 1897 (158036)
Woody_Allen1 Creative Commons License 28 órája 0 0 158037

Szóval világos koncepció és alternatíva nélkül elküldették Agnellivel a sikeredzőt. Hm... Eddig nem tűnik túl profinak ez a megoldás. 

Előzmény: DRUGHI 1897 (158036)
DRUGHI 1897 Creative Commons License 29 órája 0 0 158036

Pavel Nedved nyilatkozott az előbb a Sky sport Italia csatornán a Juventus -atalanta meccs előtt.

Arra a kérdésre, hogy elkezdődtek e más edzőkkel a tárgyalások??? A válasza: Elég világosnak kell lennünk ebben a témában. Senkivel nem vagyunk kapcsolatban!

DRUGHI 1897 Creative Commons License 30 órája -1 0 158035

Bár még csak egy napja lett hivatalosan kimondva, hogy Allegri nem lesz jövőre ---vagyis egy jó ideig--- a Juventus edzője, máris megindult az edződömping ami a neveket illeti.

Agnelli viccelve ugyan, de Barzagli-t is megemlítette. Gondolom Allegri mellett ebben az évben kitanulta a szakmát. Szegény annyit töltött a cserepadon, vagy a rehabról figyelhette a többieket, hogy több jegyzetfüzetet írhatott tele, mint Sarri és Muo együtt....

Az is figyelemre méltó, hogy hiába helyezkedett el Zizu a madridi kispadon, máris kényelmetlen. A sok vereség, az alulmotivált játékosok --igaz többségük elhagyja a királyi gárdát--- elgondolkoztathatja, hogy """Akarok én itt csapatot építeni igazán???" Hiába a beígért milliók, és azok a pontokba szedett megfogalmazások, hogy tejhetalom, meg érinthetetlen játékosok, mégis könnyebb lenne őt mozdítani most onnan Torino-ba.

Többek közt arra is választ kaphatunk, ha az inter nem szerez csak 1 pontot a 2 meccsen, és írásomkor a milan végiggázol a frosinone csapatán, valamint az utolsó fordulóban a s.p.a.l kikap pont a a milantól, és az atatlanta nyeri az otthoni meccsét, akkor a kieső helyről menekülő empoli felszívja magát a san siro-ban, és akár egy x-re jó lenne-- ez esetben Conte keze megremeghet az aláírás előtt, és gondolkodóba esik. (inkább Ő mint sarri, mihajlivic, stb)

Úgy gondolom egy hetet még várnunk kell ezzel a kérdéssel kapcsolatban. Ha viszont akkor sem lesz edzőnk, akkor akár reménykedhetünk a BL döntő utánig....

Guardiola (esetleges manC kizárás a BL-ből), Poccettino (elhagyja a spurs-t???) Klopp (ha elveszti ismét a BL-t???)

közben a milan vezet 2-0-ra---- kis lépés az inter irányába. Ma este a napoli vendetta-ra készül. Remélem mi is!!!

ANDREA BARZAGLI!!!

MASSIMILIANO ALLEGRI!!!

GRAZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

s51es Creative Commons License 1 napja -2 0 158032

"Viszont .......... kizárt"

Csak nehogy az öltöző gyöngyszeme kikavarja! Neki jól jönne. Nagyonis :)

Előzmény: SK19td (158025)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!