Keresés

Részletes keresés

DINO Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181403

Az biztos, hogy bizonyos sérelmeket félretéve egy emberként oda kéne állni a Fradi mellé.

Ahogy a Dózsa-meccsen is kirajzolódott markánsan, hogy micsoda különbség van az extatikus buzdítás és a takarodjozás között.

 

Érdemes benézni a Loki-topikba.

Most jutottak el oda, hogy szakadás jelei mutatkoznak a táborukban.

Lehet-e kiutálni a saját csatárt, mert színes bőrű?

Lehet-e szídni a tulajt, mert a befeccölt pénz után némi hasznot is akar látni?

Csupa érdekes kérdés.

Vagy ki kell-e állni  a csapat mellett mindentől függetlenül? Mi tesz jót?

 

Más kérdés, hogy a kritikai észrevételeket is meg kell fogalmazni.

De erre a megfelelő, helyet, időt, hangnemet is meg kell választani.

 

-Dino-

 

 

Előzmény: Springer és a szobor (181387)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181402

Isten lássa lelkünket, mi akartunk.

 

Nem mi nem vettük fel a telefont és nem mi nem fogadtuk a másikat, amikor lejárt egy ígéret határideje...

 

Mondom szerintem sokan mellé állnának, ha végre borítana és elismerné bizonyos dolgokban a mulasztásait.

Előzmény: Matt (181398)
Springer és a szobor Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181401
Így van.
Előzmény: Törölt nick (181399)
Springer és a szobor Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181400
Igen, de ha kevésbé profánul fogalmazunk, akkor azt is megmutatná, hogy vannak olyan dolgok, amelyekkel kapcsolatban bármilyen belső feszültségek ellenére egységesen tudnak fellépni a fradisták.

Ez szerintem egy ilyen dolog kell, hogy legyen. Nem nagyon van olyan fradista, aki ne tudná támogatni ezt az ügyet.

Ha aztán ezzel csak azt érjük el, hogy a sajtó felkapja a dolgot, már az is jó, de ha esetleg ezen az alapon közeledhetnének az álláspontok az egy hatalmas bónusz lenne.
Előzmény: Törölt nick (181397)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181399
A Ferencvárost mindkét oldal elárulta. Dajcstomikától Gyrurcsánferikéig.
Előzmény: Springer és a szobor (181389)
Matt Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181398
szerinted lenne esélye egy ilyen összefogás félének?
hogy az eddig egymást maró felek leülnének és azt mondanák hogy bár máshogy, de mindannyian a Ferencvárosnak akarunk jót és ez így nem mehet tovább állami részről?
Előzmény: Törölt nick (181397)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181397

Tehát nem cél, hogy a felek kibéküljenek, csupán az a cél, hogy legyen egy tárgyalási pozíciót erősítő demonstráció.

 

Vagy rosszul értem?

Előzmény: Springer és a szobor (181387)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181396

Így van István.

 

Ki alkalmazza most. Beszéljük meg. Igény van rá.

Előzmény: ...Furulyás marad. (181384)
DINO Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181394

Egy dolog a múlt, de a jelent ettől függetlenül rendbe kéne tenni.

Mert ugye pár vizsgálat is be lett ígérve: pl. Basel-meccs...

 

Gondolom Jani is pontosan tudja, hogy ez elég komoly sara, még sem beszél erről.

Nyilván nem egyszerű a sztori és a háttérben talán nem teljesen legális csoportok is mozognak, de a megtisztulás egyik alapfeltétele ez.

 

-Dino-

Előzmény: ...Furulyás marad. (181384)
Springer és a szobor Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181393
Csak annyiban kell, de annyiban igen, hogy megmutassuk nem kivételezést várunk.
Előzmény: Matt (181391)
Springer és a szobor Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181392
Nem kéne senki a klubtól. El kéne kerülni, hogy annyival el lehessen ütni a dolgot, hogy a klub szervezett magának egy szimpátiatüntetést. A nyílt levél arra jó, hogy felhívja a figyelmet a rendezvényre.
Előzmény: Matt (181390)
Matt Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181391
LC. F

mennyiben lesz nekünk jobb attól ha más csapatokat hozunk fel példának?
Előzmény: Törölt nick (181388)
Matt Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181390
formailag hogy gondolod?
sajtótájékoztató feltétlenül kell.
egy nyílt levéllel szart sem érsz

azért kérdeztem, mert ha ez a kézfogás megtörténne, (hogy helyes lenne-e vagy sem azt mindenki döntse el maga) az Furulyást hosszú időre "legitimálná" a szurkolótábor előtt, hiszen rögtön hiteltelenné válnának ezek után _ha_ újraindulna a "Furulyás takarodj" a lelátókon.

Előzmény: Springer és a szobor (181387)
Springer és a szobor Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181389
Pont ezért kéne mindkét oldal sportpolitikusait meghívni.
Előzmény: Törölt nick (181388)
Springer és a szobor Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181387
Nem, én arra célzom, hogy az látszodjon meg, hogy a szurkolók tudják mire megy ki a játék a kormány részéről és ha másban nem is, ebben az ügyben képes az egész Fradi-család együtt dolgozni. Álmokat nem kergetek, legalábbis remélem, ez nem az.
Előzmény: Matt (181386)
Matt Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181386
ergo arra célzol, hogy le kellene ültetni egy asztalhoz Furulyást, az FSZSZ-t, Takácsékat és a Club legendáit?
kézfogással szentesíteni azt hogy volt ami volt, ellentétek, személyes sérelmek, a cél a Ferencváros jövője?
Előzmény: Springer és a szobor (181382)
Apus Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181385
jaj hát nem hivatalosan :)
Előzmény: Springer és a szobor (181375)
...Furulyás marad. Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181384

Azt gondolom, hogyha egyszer eljutnánk odáig, hogy  2003 tavaszán például a Furulyás alkalmazta -e a huligánokat rendezőnek, vagy esetleg az elődje, akkor talán egy hazugságot megint elfelejthetnénk.

Mert örökké nem lehet hazudozni, bármekkora igény is van itt rá.

Springer és a szobor Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181383
Ha valaki nekiáll, egy, másfél hét elég.

Esetleg, ha úgy hozza a helyzet, lehetne, finoman, presszionálni az OTP-t is.
Előzmény: KRIPO.67. (181381)
Springer és a szobor Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181382
A Ferencvárosi szurkolók nevében kellene tenni a nyilatkozatot, az érdeklödőket, az egész sajtót, Ábrahámot, az MSZP és a Fidesz sportpolitikusait. Aláírásokkal lehetne hitelesíteni, egyfajta nyílt levélként. A sajtótájékoztatót meg 3-4 ember tarthatná egy volt fradista sportoló vezetésével. Van is ötletem, ha érdeklődést váltana ki a dolog, akkor megpróbálnám meggyözni az illetőt, de míg vele nem beszéltem, nem nevezném meg, Meg kéne még keresni minél több volt bajnokunkat is, akik ottlétükkel támogatnák a dolgot.

A Fradi sajnos most nem az, sportrovatos, apróbetűs hír, bármi is történik. A Fradi elnöke azt mondja, hogy a kormány ki akarja éheztetni - és erre egy számottevő médium sem reagál komolyan.(Most tessék félrerakni "a Furulyást én se venném komolyan" vonalat, az most nem túl konstruktív).

Előzmény: Törölt nick (181377)
KRIPO.67. Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181381

Nem is előtte?

Pedig elképzeltem már, hogy a "naggyűlés" díszvendége: Furulyás János az FTC volt elnöke. :) bocs

Szerinted mennyi időnk van?? Mennyi idő kelle a szervezéshez?

Előzmény: Springer és a szobor (181378)
Matt Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181380
Gyerekek, kaptok tőlem egy mosolyt ajándékba
úgyis passzol a témához... :-))
Kevin Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181379

Szerintem egyszerubb osszeszedni, hogy mikor mondott igazat a kormany.

Soha.

 

Előzmény: Apus (181372)
Springer és a szobor Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181378
Szerintem ez most jóval fontosabb és sürgösebb ügy annál.

Meg ha lezárul végre a dolog, akkor megy Furulyás, örömötökre.
Előzmény: KRIPO.67. (181376)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181377
Akkor vissza kérdezek:

1. Ki tesz, tehet minden szurkoló nevében ilyen nyilatkozatot? ( Mi természetesen nem, hiszen csak a szervezett csoportokat képviseljük. A Baráti Kör sem, Takácsék sem...)
Ennek ellenére a pontról pontra szedett anyagot természetesen jónak tartom, mert szembesíteni kell ezeket saját hazugságaikkal.

2. Ki hív nyilvános demonstrációra? Kiket? Hova?

3. Ki tartana sajtótájékoztatót?

Nem kekeckedésből kérdem. Kíváncsiságból. Gombolyítsuk tovább a fonalat...

A Fradi egyébként mindig is belpol. téma volt és lesz.
Előzmény: Springer és a szobor (181370)
KRIPO.67. Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181376

Van igazságod Szobor!

De előtte mégis csak oldani kellene valahogy az FTC szurkóli és az FTC vezetői között meglévő (enyhén fogalmazva) feszültséget.

Előzmény: Springer és a szobor (181370)
Springer és a szobor Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181375
Az elég nyilvános.
Előzmény: Apus (181372)
Matt Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181374
én azt hiszem hogy valamit ki kellene találni hogy ezek a szarháziak is érezzék hogy áll tömeg a Ferencváros mögött.
Apus Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181373
Én 3-at is adok érte!
Előzmény: KRIPO.67. (181371)
Apus Creative Commons License 2005.10.19 0 0 181372
Rendben.
Egyszerű lenne ha a bennfentesek segítenék ennek az előkészítését, hogy mikor és miben hazudott a kormány... :)
Előzmény: Springer és a szobor (181370)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!