Keresés

Részletes keresés

Itamás Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94127
szerintem ezen a szinten,egy olyan csapatnál,ahol a bajnoki címet tűzik ki célul nem szabadna olyan "tanárt"alkalmazni,aki csak matektanár,hanem egy kicsit annál több..
talán ezért hívják őt "osztályfőnöknek"...
arról nem is beszélve,hogyha nincs tisztába a "tananyag" sorrendjével,akkor hol szerezte a "tanári diplomát"??????????
Előzmény: R.P.P. (94125)
Feczegol Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94126
sx7 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94123
picit csalódott is voltam emiatt.Pedig a csapt nem roszz van kibaszott jó stadionja,minden Debreceni akivel néztük a kocsmában a meccsett elfogadná azt a stadiont csak a lila székeket kéne kicserélni pirosra :D

És erre a riporter mester benyögte:
Szép számmal jöttek ki a mérkőzésre lehetünk vagy 4ezren ...(sokan mentek föl Hajdúságból meccsre és itt nem csak a b középre gondolok)

Picit elmosolyodtam,nálunk kint vagyunk 7000 úgy hogy az első 3-4 sorból nem látszódik a meccs,mert ugye kerités +kispad+reklámtábla...

De örülök ,hogy így alakult a meccs mert most tényleg szoros a bajnokság,s most már nem lehet a csapatoknak taktikázni,hanem menni kell mint gép!!!!Remélem jó kis meccsek lesznek!

Hát sok sikert nektek,remélem nálatok is megtelik a stadion!!!

De: HAJRÁ LOKI!!!

Előzmény: lendvair85 (94111)
Itamás Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94122
egyetértek.
Pintér pszichologusi képességeit tegnap(v.tegnapelőtt)már ecseteltem.
Én már új edző után néznék,a vezetőség helyében.
de csak külföldön...
aztán néznék egy utódot magam helyett és lemondanék.
Előzmény: falen (94120)
falen Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94120
Már említettem anno hogy Pintér nem Fradi szintű csapathoz való!

Garami mester szó-szerinti elzavarása miatt pedig én szégyelem magamat.Sajnos az az igaszság hogy a bajnoki cím ezzel a Soproni ikszel azthiszem elúszott...Amelyik csapat így teljesít folyamatosan az sajnos nem is érdemel Bajnoki Címet(nagyon fályó ezt kimondanom).

A játékosokkal is vannak problémák...de én még mindig afelé hajlok hogy Pintér érkezése a lehető legrosszabkor történt.Morálisan is levannak eresztve a srácok s ez a legnagyobb bűne s hibája Pintérnek nem tudja őket motiválni. Nem jó pedagógus s azt hiszem hogy ebben lehet keresni az elsődleges okokat.

Itamás Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94119
Jó reggelt mindenkinek!
Finoman szólva is csalódás a tegnapi eredmény.
Mindennél többet mond,hogy Dragoneré a 2 gól!
Gyalázat...ismételten mondom:ilyen sorozatos hibázások után nekem már nem lenne munkahelyem!!!!
De egy biztos:Pintérnek nem egyedül kell mennie...vigye magával azokat a megélhetési "futballistákat",akik Fradistának tartják magukat,és szégyent hoznak mindenre amit régen a FRADI jelentett.
ja és még valami...nem 2 hónap múlva rúgnának engem ki..hanem AZONNAL!!!!!!
T0mika Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94118
HAJRA FRADI!
íyxc Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94117
Bocsi
van még valaki?
Előzmény: Alexander the Great (94116)
Alexander the Great Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94116
Ne legyél már paranoiás.Az a különbség az Újpest és a Fradi között hogy az Újpestnek bejött az hogy egy állítólag nagy szakértelmű edző helyett egy fiatalabb edzőt szerződtetett,plusz meg merte azokat a lépéseket húzni,hogy elküldték a nagy tekintélyű,de a klubon már csak élösködő öreg játékosokat(Szanyó,Urbán).

Ennyi,nem kell ide mindeféle összeesküvéselméleteket gyártani.Jó lenne a Fradi is,ha elküldené a Lipcseit,Dragónert,Penksa-t,Leo-t,Botis-t stb,és helyette fiatal,a klubért még szó szerint szívből rajongó fiatalokkal állna ki.

Előzmény: csumby (94072)
Frankysfrank Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94115

Sziasztok.......

A mai napi dupla nullás teljesítményt köszönjük szépen BUZI PINTÉR.....
Hogy a jó kurva anyádon kisérletezzél vazzeg...
Csodálom, hogy felszállhattál a hazafelé tartó buszra. De a jó édesanyját annak is, aki idehozott a télen.
Már a Sopront sem tudjuk megverni.....sőt....bezabálunk 2 gólt. A mi tökéletes védelmünk ugye??????????
Már vasárnap is megírtam, hogy Pintér takarodj!!
A rájátszásban még nem nyertünk!!!!!!!!!!!!
Leszámítva azt az ominózus meccset, amin ha a Huszti nem állíttatja ki magát, lehet ott sem nyerünk!!!
Ilyen szarul régen játszottunk. Már az elején látszott, hogy faszán jöttünk ki az öltözőből, mikor Vuki hazaguritott, a Dragó meg alig bírt tisztázni. Már ott láthatta mindenki, hogy jó meccs elé nézünk.
Én amondó vagyok, hogy a világon sehol sem szokás 11 játékost elzavarni!!!!! Csak az edzőt szokták. Pintér menj most már az anyád picsájába a másodosztályba. Talán ott bazzegkurvaanyáddal még sokra viheted.
Sajnos már előbb kellett volna felállítani ezt a faszt. Még van esély, de csak enélkül a tuskó nélkül. Ne mondja senki, hogy elfelejtettünk focizni.
Akik meg még most is éljenzik, azok megérdemlik!!!

HAJRÁ FRADI!!!!!!

DINO Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94114
> Ezek közül a Leot, Rosát, Penksát, botist ki kéne rúgni f*szba, nem csinálnak semmit. <

Ne bosszants!

Botis az utóbbi évek legjobb középhátvéd-teljesítményeit produkálta.
Csak akkor voltak kisebb hibái, amikor Dragóval osztozott a poszton.

Leo még mindig nagy tehetség.
Több poszton bevethető, korrekt fizikumú, technikás. Neki csak a lelkét kéne rendbetenni.
Meg hogy ne legyen hangulatember.

Penksa ellentmondásos, mert az egyik legnagyobb küzdő, de szinte semmi eredményt nem ér el.

Rósa valóban nem Fradi szintű, de helyette nincs egyértelműen jobb. Titi? Ugyan már! Talán a kis Szalai jó lenne azon a poszton.

De cserének megtartanám Dénest.

-Dino-

Előzmény: Törölt nick (94104)
DINO Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94113
y Be vagy indulva látom:) <

Jol. :-)

> Az UTE geci jó most <

Mondom már a Debrecen-UTE meccs óta, hogy rég láttam ilyen motivált Újpestet. Aztán ellenünk is bizonyítottak.

Viszont azt is tudom, hogy akármilyen jó formában vannak ők is megzavarhatók, mint a magyar csapatok többsége. Ha sikerül ellenük vezetést szerezni az első 30 percben, akkor egy idő után kapkodni kezdenének.

Itt a rájátszásban szinte senki nem mehet biztosra egyik meccsen sem.

-Dino-

Előzmény: sx7 (94100)
lendvair85 Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94112
Bennem megvolt a türelem!

De én tavasszal nem láttam, hogy tudatosan futballozna ez a csapat!

Sztem nem egy bajnoki címre éslyes és bajnokságra törő csapaton kéne kísérletezni!

Előzmény: Kcsita (94109)
lendvair85 Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94111
sx7 !!!

Ne haragudj, hogy lealacsonyítottalak egy lila szintjére! Akkor úgy mondom, akármilyen jók úgy is max. 1500-an mennek ki!!!

Előzmény: lendvair85 (94107)
Kcsita Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94109
Robi!

Türelmet a Pinyőhőz! Lehet, hogy nyártól egy teljesen új Fradi lesz. Lehet hogy van egy-két játékos, akiben nincs meg benne a tűz, a hajtás. De jönni fognak a Fiatalok, lásd Szalai, Károlyi, Takács.

Csak tudnám, hogy van-e olyan játékosunk, aki, olyan volt, mint Lisztes, vagy a régi Lipcsei? Mert ezen a poszton látom a hiányt...

De legyél egy picikébb optmistább, még nincs vége semminek!

Egyébként érdekes dolgokat tudnék majd felsorolni, hogy kiknek volt sérülés, eltiltás, hullámvölgy, mármint melyik csaptoknál.

Előzmény: lendvair85 (94106)
Dope Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94108
Debrecenben?
Előzmény: lendvair85 (94107)
lendvair85 Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94107
De így is vagytok vagy 1500-an, jóindulattal...
Előzmény: sx7 (94100)
lendvair85 Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94106
Igazándiból a Mareknak az első féléve óta nem volt jó meccse...

A Leonak nem sikerült elfogadtatni magát a szurkolókkal és a csapattal se sztem...

A Rósa buta mint a segg, de legalább néha benne felcsillan a győzni akarás...

Szar ez a csapat...

Itt vagy a fél csapatot el kell zavarni, vagy egy olyan edző kéne aki tud velük bánni és megtalálja mindenkinek a megfelelő pozíciót, szerepet!

Előzmény: Törölt nick (94104)
lendvair85 Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94105
Az a baj, hogy így soha nem fogják az elpártolt szurkolókat visszacsalogatni...

Nem, hogy köznségszórakoztató játékot nem játszunk, még az eredményeket se hozzuk...

DINO Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94103
Nem bánom.
Viszont Gyepi még nincs annyira játékban, hogy egy balhátvéd posztot rábízzanak. Nem bírná a versenyfutást. Beálló legyen v. középpályás.
Kérdés, hogy Lipcseivel mi legyen.
Képes-e fizikálisan is támogatni a csapatot?

-Dino-

Előzmény: Kcsita (94102)
Kcsita Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94102
mi lenne ha áttérnék a 3-4-3-ra?
Szűcs
Vuki, Botis, Gyepes
Szalai, Lipcsei, Takács, Leo/Rósa
Gera, Tököli, Penska/Leo

Ez igy korrekt lenne, szerintem.

Előzmény: DINO (94098)
DINO Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94101
> Példát kéne venni az ute-ról:
1) ki kéne rúgni az edzőt <

Ott volt a baj, hogy télen az élről vágták ki Garamit. Lehet, hogy már a bajnoki címet ünnepelnénk...

De Pintérhez most semmiképp nem szabad nyúlni.
Meg kell várni, hogy mi történik a maradék 3 meccsen!

2) ki kéne rúgni a nagy zsét felmarkoló eltunyult ,, játékosokat"

Ezt már rég meg kellett volna tenni.

3) tehetséges fiataloknak játéklehetőséget kéne adni <

Most a kényszer szüli, de tényleg lehetne.
Na meg Huszit vissza!

-Dino-

Előzmény: Törölt nick (94097)
sx7 Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94100
Be vagy indulva látom:)
Az UTE geci jó most,az MTKsok meg verik magukat ,hogy Hanacsek elfújta a meccsüket :)
Dragóner látom beindult ma,habár gólkirály nem lesz:)
A szipus barátunk hogy játszott ma???
Előzmény: DINO (94098)
Dope Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94099
Ez legyen a nyári holtszezon programja!
Előzmény: Törölt nick (94097)
DINO Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94098
Igaz, hogy nem kaptunk most pirosat, de két játékosunk csak kipontozódott. (Tököli meg asszem 2 sárgánál tart.)

A szerencse az, hogy a padlón lévő MTK ellen töltik le a büntit. Ha ezt a meccset hozzuk (piros nélkül és kevés sárgával), akkor a 3 záró meccsre, amik persze a legnehezebbek lesznek, viszonylag korrekt összeállításban készülhetünk.

Addig:

Szűcs - Vukmir, Botis, Gyepes, Kiss - Rósa, Lipcsei, Szalai, Leo - Gera, Tököli

A háttérben: Takács, Penksa

-Dino-

Dope Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94096
Nem tudom miért, de optimista vagyok. Szerintem megverjük az MTK-t és a Balatont is.
DINO Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94095
Srácok!

A tendenciákat figyelve azt mondom, hogy kifelé jövünk a gödörből.

A mélypont valahol az Siófok és az Újpest elleni meccsen volt. Aztán behúztunk egy kupadöntőt egy gyengébb csapat ellen, majd volt tartásunk egy erős csapat (mumus) otthonában, ahol a bíró is kellett nekik. Most pedig egy jó formában lévő csapat otthonában hoztunk el egy pontot úgy, hogy rúgtunk 2 gólt. Ja és hátrányból álltunk fel kétszer. Ilyen se mostanában volt.

A bajnoki címről én már rég letettem, de ha a többiek továbbra is körbeverik egymást, akkor minden lehet.

-Dino-

Kcsita Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94094
Pintér Attila: Közelebb álltunk a gyõzelemhez
[2004-05-12 21:57]
A lefújás után Pintér Attila azt mondta, hogy a játék képe alapján mi álltunk közelebb a gyõzelemhez. Szakvezetõnk külön megdicsérte a csapatot azért, mert kétszer is sikerült egyenlíteni.
- FTC.hu -
Dajka László, a hazaiak trénere úgy érezte, együttese két pontot vesztett, hiszen kétszer is vezetett, ám elõnyét nem tudta megõrizni.

Pintér Attila:
- Büszke vagyok a játékosaimra, hiszen kétszer is vert helyzetbõl álltak talpra. A mérkõzés összképe alapján közelebb álltunk a gyõzelemhez, hatalmas energiákat mozgósítottunk a három pont megszerzése érdekében, mi irányítottunk, de egy remekül felkészített Sopron volt ma az ellenfelünk. A közönség remekül szórakozott, az utolsó 20 percet szinte végigtombolta a lelátó, sok ilyen meccsre lenne szükség a magyar bajnokságban és akkor ismét megtelnének a stadionok. Sajnos kimaradtak a lehetõségeink, de továbbra is versenyben vagyunk a bajnoki címért, bár az örökrangadón sem tudunk legjobb összeállításunkban pályára lépni, hiszen Adem Kapic és Dragóner Attila is hiányozni fog három sárga lap miatt.

Dajka László:
Helyenként jól játszó és rendkívüli akarással küzdõ Ferencváros volt ma az ellenfelünk. Kétszer is vezettünk, ezért nem lett volna szabad kiengedni a gyõzelmet a kezünkbõl. Husztit a hajrában kényszerûségbõl cseréltem le, mert térd- és bokafájdalmai voltak.

Akkor Gyepi kezdeni fog, aztán kapic helyett jön takács, a Lippi mellé, illetve jobb szélen a kis Szalait, ha kell, akkor Penska helyett a Károlyit játszani, egy futó, és egy tele küzdeni akaró csapatot szeretném látni!

Amíg nincs vége a Bajnokság és matemaikailag van esélyünk a Bajnoki cimre, addig nem szabad feladni!

DINO Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94093
Imádom az optimizmusodat.
Nem véletlen, hogy amikor kinn voltál egy nap a két hazai meccsen (foci + kézi) mindkettőn zakóztunk. Valamit megérezhettek a játékosok az aurádból. :-)

-Dino-

Előzmény: Dr.W.Gy. (94092)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2004.05.12 0 0 94092
Talán a negyedik helyet megcsípjük. Persze nem kell leírni az MTK-t.
Előzmény: zlotyi11 (94089)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!