Keresés

Részletes keresés

micu Creative Commons License 2000.05.26 0 0 4
Nem tudja valaki, hogy a Rigó utcán kívül hol lehet még államilag elismert nyelvvizsgát tenni ? Ugyanis szeptemberig szert kéne tennem egy ilyenre (angol alap C), de ott a legközelebbi vizsga szeptemberben lesz, és akkor még igen messze van az eredményhirdetés.
Üdv:Micu
Da fan Creative Commons License 2000.05.26 0 0 3
ja es azt elfelejtettem leirni az elejen, hogy 3 honapot vartam -szinten adminisztracios hiba miatt- arra hogy honositasi vizsgaidopontot kapjak, amiatt 1 honapot csuszott egy kulfoldi utam (ugyanis vartam az ertesitot addig, amig fogtam magam es nem reklamaltam szemelyesen)

szerintetek??

Előzmény: Da fan (2)
Da fan Creative Commons License 2000.05.25 0 0 2
Koszi a segitseget, Thomas, de kozben edesapam bent volt a Rigo utcaban, es a kovetkezo tortent:

"Elismerték hogy adminisztratív hiba történt, közölték hogy korrigálják és kiküldik a B típusú bizit, majd mikor rákérdeztem, hogy én úgy gonolom hogy ez C, akkor azt mondták, hogy ja igaza van, ez C."

Ezt egyeszeruen felhaboritonak es nevetsegesnek tartom egyeszerre!!!

Szerintetek?

Előzmény: Da fan (-)
Thomas Creative Commons License 2000.05.25 0 0 1
Bocs de en eppen most megyek a kozgazra nyelvvizsgazni kozgaz szaknyelvbol ha lesz Cavintonom megkerdezem.
Thomas Creative Commons License 2000.05.25 0 0 0
No ezert nagy 0 a Rigo utca,
Valaki masnal kellene a honositas ugyben erdeklodnod, hatha egy masik tisztviselo tud segiteni.? (Rigo u.)
Előzmény: Da fan (-)
Da fan Creative Commons License 2000.05.25 0 0 topiknyitó
Szisztok!

a mar meglevo LCCI level2 nyelvvizsgam sikeres honositasa utan ma jott meg az ertesito papir:

"Angol nyelvből kereskedelmi anyagból letett közép fokú A típusú állami nyelvvizsgával egyenértékű"

A honositasra valo jelentkezeskor a Rigo utcaban azt mondtak, C tipusura honositjak. Ezzel szemben egy irasbeli honositasi vizsga utan hogy adhatnak A (szobeli)tipusu allami nyelvvizsgat???

En ezzel a nyelvvizsgaval akarok szeptemberben posztgadon tovabbtanulni!!
A legnagyobb baj az, hogy legkozelebb szeptemberben jovok haza Magyarorszagra, a szuleim intezik a felvetelimet.

Kerlek, segitsetek, mi az igazsag az LCCI honositasakor???????

THX

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!