Keresés

Részletes keresés

SGraun Creative Commons License 2000.05.25 0 0 5
SGraun Creative Commons License 2000.05.25 0 0 4
Esetleg érdeklődhetsz egy spéci gsm-fórumon
ZedIzDead Creative Commons License 2000.05.24 0 0 3
Ez a módszer csak a régebbi 628-asoknál működött, nekem is olyan volt. És tényleg nem sokat ér, sőt, ha rosszul nyomkodsz, még a menüpontokat is összekavarhatod, a bátyámnak így sikerült 3 pontosra szűkíteni a nem-advanced módú menüjét.

Az újabb kiadású 628-asok elég szarok, legalábbis 2-nél is ugyanaz volt a probléma: néhány hónap után egyszerűen képtelen normálisan kezelni az aksit, állandóan töltetlennek jelzi és kikapcsol, akkor is, ha fullra van töltve. Aztán olykor ki- és bekapcsolás után ideigelenesen megoldódik a probléma, de nekem később totál meghótt.

[ZedIzDead]

Előzmény: Asenki (2)
Asenki Creative Commons License 2000.05.24 0 0 2
Szijó!

Nekem is 628-am van. Nem értem, hogy a kérésed mire jó? Sajna nem lesz a kijelzőm 3 soros... Pedig a fő baj csak ennyi a 628-al. (Egyébként qrva jó telcsi) A nyilas dolog nálam nem műxik...

Előzmény: Ultramarin (-)
torrente Creative Commons License 2000.05.24 0 0 1
Hello!

Nem kell semmit sem letölteni sehonnan.

Van 1 olyasmi menüpontod hogy sikertelen hívások.
Azt a töröld ki,mikor az utolsó hívást törölted azt hiszem a balra nyilat,de lehet hogy a jobbra nyilat kell folyamatosan nyomni.Akkor ki kell jönnie egy olyannak hogy menüméret,innen már menni fog.

A baj csak az hogy semmi értelme nincs az egésznek,a telefonod akkor sem fog többet tudni,csak több menüpontod lesz.Hogy ez miért van benne a 628-ban azt sajnos nem tudom.

joy Creative Commons License 2000.05.24 0 0 0
Jéééegy0ás!!!
Előzmény: Ultramarin (-)
Ultramarin Creative Commons License 2000.05.24 0 0 topiknyitó
Hahó! Segítségkérés következik...
Tud valaki arról, hogy milyen módon lehet a GA628-as menürendszerét kibővíteni? Állítólag az interneten található ilyen letölthető progi, nekem még nem sikerült megtalálnom...
Előre is kösz a segítséget.
Ja, és irtó sürgős lenne!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!