Keresés

Részletes keresés

Bonifi Creative Commons License 1 órája 0 0 22045

Nálunk a fiatal keresztény, demokrata polgármesterek biztos áldásukat adnák rá, kijelölnék és rendbehoznák a partszakaszt és folyamatosan gondoznák, hagy meztelenkedjenek az emberek szabadon kedvükre. Az ott már egy más világ, merőben más társadalom, más kultúra ami itt talán sosem lesz.

Előzmény: zizuboxer (22043)
Tomatomika Creative Commons License 2 órája 0 0 22044

Hévíz kifolyó: A duzzasztónál vannak a legtöbben (mindenki fürdőruhában), ha hátrébb mész 1km-t ott már tuti tudsz nudizni.

Nem hivatalosan tudsz csak nudizni, én 300m-re az első tanösvény táblánál is szoktam nudizni, ha nem zavar senkit.

Este sötétedéskor a dögönyözőnél is szoktam nudizni, akkor már nem annyira látszik a víz alatt, hogy mi nincs rajtad.

Előzmény: hajgez (22042)
zizuboxer Creative Commons License 5 órája 0 2 22043

Hogy topik témánál maradjunk , volt szerencsém felkeresni , egy fórumozó által ajánlott Bécsi Fkk strandot . 

Ha jól emlékszem négy helyet említett , az én választásom a Stadlaui lehajtónál lévő Dunai partszakaszra esett . 

Ez egy hivatalos , táblákkal is jelzett terület ,tele vendéglátó egységekkel , végig parkolóval , és nagyon kulturált környezettel . 

Ha valakinek arra visz az útja , érdemes felkeresni , mert egy igazi naturista piknik közepébe csöppen . Nehéz megsaccolni , de ottjártamkor (szombat délutáni időszak) kb 2000 ember élvezte a pőreség szabadságát.

Azt gondolom , itthon is lenne igény hasonló Dunai partszakaszra , ami legális ,és megfelelően kiépített , na és persze gondozott . 

hajgez Creative Commons License 26 órája 0 3 22042

Válaszolnék a Zala megyei tagunk kérdésére. Van még egy hely ahol nem találtam tiltanák a fürdőzést. Sőt több oldalon szabadstrandként  van feltüntetve. Szoktak ott nudizni is azt nem tudom melyik részén vagy csak úgy valahol használják. Jó lenne oda társaságban is elmenni. Ott még késő ősszel is szoktak fürödni. 

https://csodalatosbalaton.hu/hirek/heviz/a-paratlan-hevizi-lefolyo-hevizi-csatorna-heviz-patak/

https://termalonline.hu/termal-hirek/sokan-hasznaljak-a-hevizi-szabadstrandot

zizuboxer Creative Commons License 27 órája -8 2 22041

Valahogy így képzelem el emberünket : 

Lefekvés előtt bemegy a fürdőszobába , belenéz a tükörbe , és elégedetten nyugtázza ..."ma megint kiosztottam 30 mínuszt , mekkora király vagyok ! " .....vállveregetés :))) 

Nem baj ha nincs önálló gondolatod , a lényeg hogy "véleményed" van . 

Bocsi az Off-ért 

Előzmény: hajgez (22040)
hajgez Creative Commons License 1 napja -2 1 22040

Látod ez is csak negatív értékelést kapott eddig. Én is csak a tényeket írtam le. Aki értékel nem írta, hogy mért nem ért velünk egyet. Vagy a személyünk ellen szól értékelés. Több embernek nem tetszik mikor szóltam, hogy ez a topik nem a szexualításról szól és nem szexpartner kereső. Arra van másik topik. de legutóbb most nem ez volt a téma. Vagy csak szórakozásból teszik ezt. Tény az is, hogy hiába kértem az érékelöt írja meg ha más a véleménye a dologról. Hasonló véleményt írtunk Tiszanánáról. Zala megyei tagunk kérdezte, hogy hol van a megyében nudihely. Elküldtem az egyetlen hivatalos helyet. negatív értékelést kapott. Kérdeztem mi  a baj Angéla Farmmal semmi válasz.

Előzmény: zizuboxer (22039)
zizuboxer Creative Commons License 2 napja -6 1 22039

Konkrétan én azt se nagyon értem , mi értelme az értékeléseknek ? 

Szerintem egyértelmű hogy miről szól a topik .  Nudista helyek , és pont . Leírja mindenki a tapasztalatait ,  javasol , esetleg ellenjavasol , vagy éppen új infót ad meg , egy remek lehetőségről . 

Korábban én is leírtam észrevételeimet a levendula kempingben tapasztaltakról . Tettem ezt azért , hogy tájékoztassam azokat az ottani körülményekről , akik még nem jártak ott , de tervezik. 

No és persze azért is , hátha éppen olvassa egy "illetékes" , és lehetőség szerint próbál javítani a körülményeken . 

Nem tettem , de szívesen megkérdezném azokat , akik negatívan értékeltek , hogy a felsorolt állításaim közül , melyikben tudnak megcáfolni ? 

hajgez Creative Commons License 2 napja -5 0 22038

Most kaptam meg én is az Indextól nem láttam hogy te már megosztottad. Megkaptam gondoltam gyorsan megosztom. Nekem automatikusan jönnek ezek az írások. Bocs pedig elolvasom mások üznetét az előbb is azokra írtam. Lehet megszórni most minuszokkal, ahogyan szoktátok mikor valós tényeket közlök

Előzmény: Shangri-La (22035)
Shangri-La Creative Commons License 2 napja -1 2 22037

A topikra gondoltam. Kettővel lejjebb linkeltem ugyanezt.

Előzmény: hajgez (22036)
hajgez Creative Commons License 2 napja -2 0 22036

Igen elolvastam. Most mi a baj?.

Előzmény: Shangri-La (22035)
Shangri-La Creative Commons License 2 napja -2 2 22035

Te olvasol is, vagy csak írsz?

Előzmény: hajgez (22034)
hajgez Creative Commons License 2 napja 0 0 22034
hajgez Creative Commons License 2 napja -5 0 22033

Szia! Sajnos ma sincs ez másképpen. A hely nem fejlődött azóta sem. Megkérném, a minuszolgatókat, hogy írjon véleményt ha járt ott és másképp látja a a helyzetet. Mert könnyű odaklikkellni mint véleményt írni. Csak szomorú, hogy eltelt 7 év és azóta sem változott sokminden ott. Én úgy gondoltam, hogy valaha szebb napokat élt meg az a hely. Mert van ott egy leamortizált melléképület. De a két medencén kívül semmi sincs ott. Nem tudnak elmenni hová vécére csak valahol ott a szabadban. Meg bárki betud jönni a területre mert azt sorompót meg lehet kerülni. Arra hívtam fel a figyelmet, hogy a higiénia sincs biztosítva. Írjon az aki ott járt a klikk helyet. Nem akartam senki kedvét elvenni. Tudom, hogy abban a térségben nincs semmi hivatalos hely, vagy legközelebbi Egerben van.

Előzmény: LUCzI FERencz (22032)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2 napja -5 0 22032

Ívben lesz..rom, hogy ki minuszolgat itt nekem. Magánügy. Én leírtam a tényeket, amit utolsó, kb. 7 évvel ezelőtti ottjártamkor tapasztaltam. Akinek ez nem tetszik, írhat Pestre! Nem is tudom, mi ez a minuszolgatás, mire jó. Nem hiszem, hogy több mint 20 év indexes jelenlét után (1997-ben, 785. ként regisztráltam az Index Fórumra, még akkor Internetto néven) szükségem lenne bárkinek, akár egy pár hónaos, vagy egy-két éves nicknek a minősítésére.

Előzmény: hajgez (22029)
Shangri-La Creative Commons License 2 napja 0 0 22031
Tomatomika Creative Commons License 3 napja 0 3 22030

Új, most nyitó helyet ajánlok azoknak a nudistáknak, akik szaunázni is meztelenül szeretnek:

Szerdától 2019.09.18 lesz egy jónak ígérkező hely: Harkányi fürdő új Szaunavilág a II. épületben.

https://www.facebook.com/harkanygyogyfurdo/photos/a.201301919913736/2538818386162066/?type=3&theater

Csak a hétfő és kedd lesz textiles. Szerdától Vasárnapig ruhamentes.

Pécs környéki helyesen szaunázók sűrűn látogassátok!

Nehogy textilessé váljon mire én is odalátogatok!

hajgez Creative Commons License 3 napja -4 0 22029

Nem érettek egyet az írásunkkal. Pedig a tényeket írtuk le. Csak minuszoltak rá. Ők ezt másképpen gondolják. 

Előzmény: LUCzI FERencz (22017)
hajgez Creative Commons License 3 napja 0 1 22028

Amit te szeretnél azt mások topikban található. Sex az autóban. Ott szívesen veszik az írásaidat.

Előzmény: Sittesliga (21996)
hajgez Creative Commons License 3 napja -3 0 22027

Mi nem jó, hogy leírtam a tényeket, hogy minuszokkal szórtatok meg. Írjátok le aki ott volt, ha nem így van. Biztos valamikor szép napokat élt meg  a hely. Van ott egy használaton kivüli melléképület , amit szintén le van pukanva. Biztos korábban másra volt tervezve. Most így tudja csak üzemeltetni. 

Előzmény: hajgez (22019)
nudiwellness Creative Commons License 4 napja -8 0 22026

Nem találkoztunk, ergo hogy is lehettem volna inkorrekt? :-)

Előzmény: Yanezz (22021)
credoti Creative Commons License 4 napja 0 0 22025

Hali! vasárnap megyünk az M9 hez. 15-én.

Előzmény: Zozi37 (22015)
(Zegg) Creative Commons License 4 napja -3 3 22024

Szia. Írtam neked e-mailt, leírtam h mit gondolok rólad! És a csöves társaságodról!!

Előzmény: nudiwellness (22022)
Yanezz Creative Commons License 4 napja -3 4 22023

Arra is emlékszem, mikor Elizét is oda akartad elvinni! Alig tudott levakarni!! De szerencsére nem ment, több esze volt mint neked!! Tiszanána egy nagy nulla!!!!

Előzmény: nudiwellness (22022)
nudiwellness Creative Commons License 4 napja -7 2 22022

Először is tanulj meg helyesen írni. De szerintem össze keversz valakivel. Az e-mail címem meg megvan, mert küldtem képet a horvát nudista strandról. Kérésedre.

Előzmény: Yanezz (22021)
Yanezz Creative Commons License 4 napja -3 2 22021

Ja!!! És ha meglesz az e-mail cimed? Akkor jobban lefogom írni neked! A Délegyházi baráti bulit! Ahol inkorrekt voltál! (Meg vagy is)!!

Előzmény: nudiwellness (22009)
Yanezz Creative Commons License 4 napja -3 4 22020

Szia. Neked hogy jut ilyen eszedbe?(ha van?) h itt reklámozod honapok óta a Tiszanánai két melegvízes teknőt!! Azt hittem hogy valami komolyhely, :) És még a Délegyházi bulit is oda akartad szervezni? Szégyeldmagad! neked való!!

Előzmény: nudiwellness (22011)
hajgez Creative Commons License 4 napja -4 1 22019

Igazuk van az előttem íróknak sajnos. Nem az a legnagyobb baj, hogy csak párokat engednek be. Én sem akartam elvenni senki kedvét, mert arra felé nincs semmilyen hivatalos hely. Ez sem egy hivatalosan bejegyzett vállalkozás. ott van a semmi közepén és csak egy sorompó van ott a területén, ami simám megkerülhető elméletileg bárki be tud óda jönni. Valószínű a higiénia sincs biztosítva. Egy hivatalos üzemeltetőtől nem véletlenül kérnek hetente vízmintát medencénként  még akkor is ha csak egy jakuzzi van. Ezeket gondoljátok át , ha óda mentek főleg a csajok.

Előzmény: bettike0921 (22016)
Zsenic Creative Commons License 5 napja -1 3 22018

Ez bizony igy van! Csak én nem akartam elrontani senki kedvét! De azért kicsit túlzás hogy csak párokat engednek be!! A semmire!  :)

Előzmény: LUCzI FERencz (22017)
LUCzI FERencz Creative Commons License 5 napja -3 0 22017

Ez egy maszek, nem hivatalos termálfürdő. Ne várj ilyen csoda dolgokat tőle. A tulaj telefonszáma kézről kézre jár, őt kell felhívni és neki szólni, hogy mennél. Már 10 éve is 1500 Ft volt páronként. Egyébként ne várj nagy csodát, egy régi lepusztult TSZ-telep termálkútját vette meg az illető, és teljesen maszek alapon, nem a profit reményében üzemelteti. Amikor utoljára voltam, villany sem volt, és az öltöző sem működött. Gyakorlatilag semmi infrastruktúra nincs. Van a tulajnak egy helyi embere, az tud beengedni, cseréli a vizet, enged hozzá meleget, stb.  Még WC sincs. (Ezek 7 évvel ezelőtti állapotok, akkor voltam utoljára, de nem hiszem, hogy sokat változott.

Előzmény: bettike0921 (22016)
bettike0921 Creative Commons License 5 napja 0 2 22016

köszi szépen, esetleg van weboldaluk vagy elérhetőségük? egész évben nyitva van?

Előzmény: Zsenic (22014)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!