Keresés

Részletes keresés

raistlin Creative Commons License 2000.05.19 0 0 21
Helló suxx!
Örülök, hogy megint magadnál vagy! Most aztán jöhet : sex, drugs, rock and roll. Nem feltétlenül ebben a sorrendben.
Sok sikert a következőhöz!

Raist (aki nagyon drukkol neked)

Előzmény: suxx (20)
suxx Creative Commons License 2000.05.18 0 0 20
raistlin : accem kihevertem.-.legalabbis remelem...

pótnikk : hat erdekes a lany ilyesmitol szart be(mert accem kisult valamit a szam hogy kezdem megszeretni mostantol accem ilyet nem fogok mondanni egy csajnak:)) azzal hogy szerinte nem tudna belem szeretni nem huzta tovabb ugy mint te.....bar szerintem a csaj tudta hogy megfog bantannnii ezzel a meglepetessel:) de azt elmondta hogy felt tovabb huzni mert meg a vegen megjobban bele szeretem volna....
gondold vegig szerintem hogy mit mondj neki.-.
csa

Törölt nick Creative Commons License 2000.05.18 0 0 19
suxx:
Tojd le. Komolyan, két napot ki lehet heverni rövid idő alatt. Azokkal értek egyet, akik szerint felcsigázott, aztán amikor már "megvoltál", akkor 'no interest anymore' (ahogy azt szerbhorvátul mondják), és dobott. Két nap semmiség, az egy korrekt berúgás a józanodással együtt, szóval tényleg, nézz körül, rengeteg hiperaranyos csaj van.

igus:
Világos, hogy tesztel, de nem baj, egyszer majd őt tesztelik le csúnyán, akkor meg majd sírni fog. Tipikus.



pótnikk Creative Commons License 2000.05.18 0 0 18
Kérdésedre válaszolva: a lány nem (teljesen) hűlye.

Bővebben: én is ugyanebben (vagy legalábbis) hasonló cipellőben járok. Annyi különbséggel, hogy én fiu vagyok, és a lány a szenvedő alanya a helyzetnek.

Szimpatikus, kedves lány, tulajdonképpen már régóta birizgálja a fantáziámat, és amikor egyszer csak hirtelen rámtört, hogy szerelmes belém meg minden, én azt sem tudtam, hogy mihez kezdjek. Ennek van már egy pár napja, mondhatom azt is hogy azóta "együtt járunk".
Na most én is valami ilyesmit érzek, hogy nem tudnék belé szeretni. Tulajdonképpen, nagyon jó vele, talán még szeretem is, csak nem vagyok meggyőződve, hogy ő lenne az igazi, nincsen meg bennem az a mindent elsöprő érzés, amire vágyok, és nem tudom, hogy egyáltalán ki fog-e alakulni.

Én is most azon gondolkodok, hogy mondjam meg, vagy mit csináljak? Tulajdonképpen nem szeretném kirugni, járnék vele (de hülye kifejezés), csak nem berobbanva egyből a közepébe, hanem szép lassan, fokozatosan, hadd lássam mi fog kialakulni bennem.

Amit esetleg javasolni tudok neked: egy lassitott tempót. Legalábbis én ugy érzem, hogy nálam ez lenne most a legjobb.

Előzmény: suxx (-)
raistlin Creative Commons License 2000.05.17 0 0 17
Suxx Öregfijú!

Eltelt pár nap. Hogy van a pici, megbántott lelked? Ilyenkor tapasznyalatom szerint még az is segít, ha alszik rá az ember 1et - 2t.

Raist
P.S. Levél jöhet.

WddU Creative Commons License 2000.05.17 0 0 16
Szia!

Igaz, ha igazad van :-)

WddU

ps: Nálam nem cselezgettek. Sajnos. Vagy szerencsére! :-)

Előzmény: igus (15)
igus Creative Commons License 2000.05.17 0 0 15
Szia
Mondanivalódat adresszálni kellene annak a leánynak, aki csak játszik ezzel a fiúval. Én, a saját életemben nem cselezgetek !
Előzmény: WddU (14)
WddU Creative Commons License 2000.05.17 0 0 14
Igus!

Azért nem mindegy, hogy mikor kezd el "tesztelni" az egyik fél. Ha már nyilvánvaló a szimpátia egymás közt, akkor már durva dolog ilyen módon bánni a másikkal. Nem ez a legmegfelelőbb eszköz erre. (Szerintem)

WddU

Előzmény: igus (13)
igus Creative Commons License 2000.05.17 0 0 13
Nekem az a véleményem, hogy játszik a lány. Azt szeretné elérni, hogy egy kicsit bolondulj érte. Felkeltette az érdeklődésedet azzal, hogy ő kezdeményezett, és most azt akarja, hogy add jelét, hogy belehabarodtál. Ha látja a rajongásodat (amit a többiek virágnak mondanak, stb.), akkor majd kegyeskedik elfogadni, hogy bux rá. Ha hagyod elúszni az ügyet, akkor megrántja a vállát, hogy nem sikerült felkelteni benned semmit. Tudtára adtad-e, hogy már javában olvadozol?
Van úgy, hogy egy lánynak ciki, ha nagyon nyilvánvaló, hogy hajt egy bizonyos pasira. Olyankor intézi úgy, hogy felpiszkál kicsit, és máris az a látszat, hogy te vagy aki hajtanál őrá. Ez csak egy teszt volt részéről, hogy te mennyire vagy fogékony rá.
Tamás Creative Commons License 2000.05.17 0 0 12
Lefektetted legalább? :-)))

(na, kultúra jeszty...)

suxx Creative Commons License 2000.05.16 0 0 11
egyet ertek veletek:)
faxom ki vna vele...ennyit errol:)
Előzmény: WddU (10)
WddU Creative Commons License 2000.05.16 0 0 10
Sziasztok!

suxx!

Érdekes, a te történeted kisértetiesen hasonlít az enyémre. Csak az enyém már több mint két hónapja történt. Ő "kezdte" és gyorsan be is fejezte ugyanezzel az indokkal. Nem adtam fel, amikor találkoztunk mindig az volt az érzésem, hogy "nincs veszve semmi". Tévedtem. Ki is csináltam magam lelkileg.

Szóval Nyomkeresőnek igaza van. Ha meg akarod tudni hogy miért, akkor sokfélét fog mondani a csaj, de egyiket sem fogod tudni elfogadni (X akta). Valószínű volt egy tulajdonságod (külső v. belső) ami felkeltette az érdeklődését és nem több (csak ő ezt még nem tudta az elején?!), és úgy gondolta hogy befejezi mielőtt jobban belebonyolódnátok és "csúnya vége" lenne.

Üdv

WddU

Nyomkereső Creative Commons License 2000.05.16 0 0 9
Kedves suxxx,

nem akarlak megbántani, de két nap az semmi.
Valószínűleg arról van szó, hogy a csaj kipróbálta és nem kellesz neki.
Hidd el, jobban jársz, ha most gyorsan elfelejted, legalábbis egy időre. Ne nehezítsd meg a saját dolgodat. Két nap után szakítani nem lehet elviselhetetlenül fájdalmas. Inkább kihagyot lehetőség, mint egy kapcsolat vége. Szóval szerintem ne tegyél semmit, nézz más után.
Rövidebb-hosszabb idő után próbálkozz ennél a csajnál újra.

üdv.,

Nyomkereső

pitya Creative Commons License 2000.05.15 0 0 8
ket nap utan sikerult erre rajonnie? kerdesedre a valaszom rovid, es tomor: AZ
Pitya
Előzmény: suxx (-)
mortimer Creative Commons License 2000.05.15 0 0 7
csakis személyesen, és tényleg vigyél neki valami gizgazt
suxx Creative Commons License 2000.05.14 0 0 6
raistlin !
hat nagyon osszezavarodtam:)
mar azt sem tom mit kene csinalnom.....
ebben a csajban volt valami volt mar eleg sok kapcsolatom de sehol sem masztam egy csaj utan akar en dobtam vagy o dobott.....
de az biztos hogy a csaj is akar valamit meg tolem mert azert neha amikor talalkozom vele azert lehet erezni hogy ragaszkodik de nem meri elmondani vagy nem tom:)
olyan mintha teste Vs erzelme vagy mit tom en :)
de asszem valami nagyon hulyeseget mondhattam 2 nap alatt:(
de nem is tudnek mit mondani neki.-.
es milyen helyzetbol uljek le beszelni vele?
telefonaljak neki vagy szemelyesen?:)
most olyanban vagyok hogy a fejem azt mondja ne menjek utana mi a francnak de ugy erzem hogy megis kene.-.
mar nem is tom......
ha akarsz levelezhetunk is lenne par kerdesem...es szeretnek tanacsokat is kerni foleg ha lany is vagy:)
meg mindig szar az elet...
Előzmény: raistlin (5)
raistlin Creative Commons License 2000.05.14 0 0 5
Valamelyik grafitti-könyvben olvastam:
"Az élet egy szaros-szendvics és minden nap egy újabb harapás!"

Ne add fel! Most úgy érzed magad, mint a gyerek, aki kapott egy csodálatos játékmacit és aztán Apu elvette és kidobta. Szörnyü érzés. De minden hasonlat sántít - szerencsére. Hiszen amíg öcsi csak csendben pityereghet a takarója alatt a játékmaci után, addig te nyugodtan foghatod magad és leülhetsz a csajjal beszélgetni. Itt a hangsúly: a nyugodtan. Semmi türelmetlenkedés, semmi sürgetés (a lányok nem szeretik, ha siettetik öket, nekem elhiheted,én is az vagyok :-) ). Egy szál rózsa (vagy akármi színes gizgaz, csak jól nézzen ki) csodákat müvelhet.
De mielött belefognál komolyan gondold meg: kell nekem egy ilyen hisztérika? Vagy jogosan akadt ki a csaj és én voltam kretén?

Előzmény: suxx (4)
suxx Creative Commons License 2000.05.14 0 0 4
raistlin !
ebben van valami hogy hulyesegeket is mondhattam:)
volt mar ilyen mikor tenyleg taszitottam par mondattal de egyiket sem komolyan gondoltam bar ez nem biztos hogy o tudna.....
na asszem errol is ennyit...
mert azert gondolkodtam sokat ezzen mert hulye okkal jott ......
de en sem vagyok normalis eloszor nem is nagyon erdekelt utana meg igen de meg hogyan....suxxx...
szar az elet:)
Előzmény: raistlin (3)
raistlin Creative Commons License 2000.05.14 0 0 3
Azért érzem magam illetékesnek az ügyben, mert egy hasonló esetben voltam már én is szenvedö alany. A srác egy hét együttjárás után közölte, hogy tulajdonképpen nagyon szeret engem, de _már_ nem szerelmes belém. Hülye egy duma. Szenvedtem, mint állat, de nem futottam utána soha többé. Hosszú hónapokba telt, mire rájöttem, hogy azért mondta ezt, mert az alatt az egy hét alatt több olyan megnyilvánulásom is volt, ami öt taszította. Nem akarta ezeket sem kiteregetni, sem megváltoztatni. Neki az volt a legsimább, hogy kirúg és kész.

Azt akarom ezzel mondani, hogy bár lehet, hogy te úgy érzed, hogy az a 2 nap csodálatos és hibátlan volt, nem biztos, hogy a lány is ugyanígy vélekedik róla. Esetleg kérdezz rá nála konkrétan: Mi az, ami miatt úgy érzi, hogy nem tud beléd szeretni? Mi olyat tettél/mondtál, ami a kezdeti lelkesedését így megváltoztatta?

Előzmény: suxx (2)
suxx Creative Commons License 2000.05.14 0 0 2
raistlin !
vegulis ket napig jo volt a kapcsolatunk:)
es a 2. nap vegen a csaj meg szolalt talalkozunk holnap is:)
jo holnap lemegyek talalkoztam vele erre megszolal beszelni szeretne velem:)
es igy: tegnap gondolkodtam es ugy erzem nem tudnek beled szeretni....:)
hat nem is tom mi vna velem.-. mielott nem jartunk annyira nem erdekelt a csaj....de az a 2 nap sok mindent megtudott valtoztatni.--.
na csa..
Előzmény: raistlin (1)
raistlin Creative Commons License 2000.05.14 0 0 1
suxx!

Ez így elég kevés info ahhoz, hogy konkrét ötleteket adjak, de egy dolog biztos: a csaj nem öszinte. Vagy nem tudja, vagy nem is akarja megmondani, miért rúgott ki. SZVSZ ha télleg érdekel a bige akkor végy egy mély levegöt, kapirgáld össze az önbizalmad morzsáit és lehetöleg nyugodtan próbáld megbeszélni vele, hogy akkor most mi a gond. Ha meg nem ér annyit, akkor végy egy mély levegöt, kapirgáld össze az önbizalmad morzsáit és nézz körül. Annyi szép+csinos (neadjisten még okos is) lány szaladgál kis hazánkban!

Előzmény: suxx (-)
kivancsi_fancsi Creative Commons License 2000.05.14 0 0 0
(Elég rossz részidő, de azért:) Nem 0 az esélye, hogy csak +próbálta
KF
Előzmény: suxx (-)
suxx Creative Commons License 2000.05.14 0 0 topiknyitó

lenne egy kerdesem vajon tenyleg hulye a csaj?:)
szoval egy csaj kikezdett velem vagyis o akart velem jarni hmm jartunk is ket napot:) es szakitottunk azzal jott hogy nem tud belem szeretni....
ehhez mit tudtok szolni?
vajon megprobaljam visszaszerezni? vagy erdemes -e? valahogy ugy erzem beleestem:(
es mikor latom a csajt olyan szemmel nez neha mintha oda akarna jonni es mondannni valamit, de megse meri......na mindegy csak kivancsi vagyok a velemenyetekre:)
na bye.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!