Kezdeményezéssemmel nem pusztán saját magamra gondoltam, hanem egyrészt férfitársaimra hogy egy jó egészséges kettyintést, összekapcsoljanak valami jócselekedettel.
Másrészt a lányokra, hogy növeljék ősi mesterségük presztizsét, társadalmi elfogadottságát , talán a hatóságok is kevésbé zaklatnák őket, ha tudnák hogy a lányok valamilyen önzetlen, karitativ tevékenységet folytatnak, és közben még klienseik számát is tudnák növelni.
Egyébként minden tiszteletem az LHV-é, hol férfitársaink társadalmi munkában, lankadatlanul tesztelik a hölgyeket, és beszámolóikat közzé teszik a egész közösség számára. Az LHV külső finanszirozás nélkül, társadalmi munkában müködik.LHV alapitvány tudomásom szerint még nincs hivatalosan bejegyezve.Ráadásul Menyus aljasságai miatt, van is némi bizonytalanság az LHV müködésével,bár az ujraszerveződés folyamatban van.Proxy sajnos nagyon hiányzik. Egyébként az LHV jelenlegi formájában nem szorul különösebb külső finanszirozásra, Bár Mulatt kolléga régebbi ötlete, hogy jó lenne valami dijat alapitani , hogy a hónap vagy az évad legjobb kurvája , az nem lenne nagy hüjeség hisz ösztönözné a lányokat a minél szinvonalasabb szolgáltatásra.(Ehhez tényleg hasznos volna valami finanszirozási megoldás)
elolvastam elosozr is a rohoges tort elo belolem..
de vegulis nem rossz dolog ez, igy a neha jotekonysagbol kuldott 5-10e ft-omert cserebe kapnek is valamit..
bar asszem eleg ha csak segithetek valakin/valakiken..
A fejlettebb országokban müködő kuplerájok , időnként kb. évi egy alkalommal jótékonysági napot
rendeznek. A klienstöl kapott bevétel ezeken a napokon valamilyen nemes célra kerül felajánlásra.
Nálunk mért nincs még ilyen akció ?
Sokkal jobban esne ha az ember legalább néha dugna valami jótékony, karitativ cél érdekében.