Keresés

Részletes keresés

halfogo Creative Commons License 2000.09.13 0 0 12
asszem ma indult...

SZAVAZÓGÉP
Milyen csatornán keresztül adna Ön tőzsdei megbízást?

- személyesen - 4
- interneten - 6
- telefonon - 6
- faxon - 0
- sms-en - 0
- La Manche - 1


Előzmény: Rascal (11)
Rascal Creative Commons License 2000.09.13 0 0 11
Megoldódott.
Előzmény: Rascal (10)
Rascal Creative Commons License 2000.09.12 0 0 10
Sziasztok!

Bocs, hogy bezavarok, de nem tudtok olyan site-t ahol céginformációkat lehet lekérni, most azonnal és lehetőleg ingyen ?

Köszi
Rascal

turorudi Creative Commons License 2000.09.12 0 0 9
tözsdetörpeharcsa

Én vélelenül tényleg az Equitas ügyfele vagyok és tényleg nagyon jó véleményem van az SMSbrokerről.Ez nem reklám hanem a véleményem. Egyébként ha érdekel az Equitasról is nagyon jó a véleményem.

Előzmény: tozsdetörpeharcsa (7)
cyberbroker Creative Commons License 2000.09.12 0 0 8
De szerintem az. Nem furcsa, hogy az Equitas vez.ig. helyettesenek neve is PG.
Előzmény: tozsdetörpeharcsa (7)
tozsdetörpeharcsa Creative Commons License 2000.09.12 0 0 7
kedves PG (és turorudi) nem vagytok ti az equitas emberei? és mit szólnak az ilyen topikreklámhoz a moderátorok?
Előzmény: PG75 (-)
PG75 Creative Commons License 2000.09.11 0 0 6
2000. szeptember 11-én Westel színekben elindult az SMSBroker tőzsdei kereskedelmi rendszer, ami európa első m-commerce alkalmazása.

http://www.westel900.net/szolgaltatasok/ismertetok/smsbroker/index.html

Kiváncsi vagyok a véleményetekre.

PG

Előzmény: turorudi (5)
turorudi Creative Commons License 2000.08.29 0 0 5
PG75

Én is aktívan használom az SMSbrokert az Info kiállítás óta. Hihetetlenül gyors. Mind az aktív, mind az inaktív befektetőknek csak ajánlani tudom. Egyszerűen szuper.

Előzmény: PG75 (4)
PG75 Creative Commons License 2000.08.29 0 0 4
Ideje felfrissíteni ezt a témát, mivel pár hét és mindenki számára elérhetővé válik.

Májusban az Info2000 kiállításon is láthattuk, nagyon megnyerte a tetszésem, már használom is.

Azóta homepage-ük is van: www.smsbroker.hu címen.

Nézzétek meg!
Nnagyon használható szolgáltatásról van itt szó.

Üdv: PG75

Előzmény: PG75 (2)
tesa Creative Commons License 2000.05.13 0 0 3
pontosan hogyan is működik az, hogy "mert itt bármikor lekérdezhető, hogy az üzenet hol tart éppen"

tesa

Előzmény: PG75 (2)
PG75 Creative Commons License 2000.05.13 0 0 2
Kedves Dcr!

Az SMS a legmegbízhatóbb üzenteküldési mód, mert itt bármikor lekérdezhető, hogy az üzenet hol tart éppen, ami az e-mailnél nem mondható el. A megérkezésről pontos információkkal rendelkezünk és az SMS küldő központok is folyamatosan fejlödnek.

Előzmény: dcr (1)
dcr Creative Commons License 2000.05.12 0 0 1
Én eléggé lamer vagyok ebben a brókeres témában, de tapasztalataim szerint az sms nem a legmegbízhatóbb információközlő eszköz, és könnyedén előfordulhat, hogy csak kb 1-2 napon belül érkezik meg (velem legalábbis már előfordult).

Itt viszont - gondolom - perceken múlik sokminden, és egy hálózatok között eltévedt sms végzetes lehet...

pipi Creative Commons License 2000.05.12 0 0 0
0
PG75 Creative Commons License 2000.05.12 0 0 topiknyitó
SMSBroker
Értékpapírkereskedelem mobiltelefonon*

Az információs társadalom üzleti küzdelmeiben az győz, aki előbb jut információkhoz, s a leggyorsabban dönt. A Westel Mobil Távközlési Rt., az Equitas Broker Rt. és a Fornax Rt. új szolgáltatása ehhez teremt Önnek korszerű lehetőséget.

Mire van szüksége?
Csupán egy mobiltelefonra.

Ön járhatja az országot, elutazhat külföldre, intézheti ügyes-bajos dolgait, mégis nyugodt lehet: nem marad ki semmilyen áhított tőzsdei ügyletből. Az SMSBroker rendszer lehetővé teszi bármikor, bárhol is van, hogy elvégezze az Ön által elhatározott részvényügyletet.

Az SMSBroker a huszonegyedik század automatizált brókercége, amely a nap huszonnégy órájában biztosítja Önnek, hogy
- tisztában legyen az árak alakulásával,
- megfelelő pillanatban adjon megbízást részvények vételére és eladására.

Az SMSBROKER szolgáltatás két elemét kell csupán megismernie:

1. Limitfigyelő, árfolyamfigyelő rendszer
Ez arra szolgál, hogy mobiltelefonja segítségével szöveges üzenet formában figyelmeztesse, az adott részvény ára elérte (az Ön által előre meghatározott) szintet, amelyen vásárolni, vagy eladni akar.

2. Megbízáskezelő rendszer
Fogadja az Ön által visszaküldött rövid szöveges üzenetet, azaz végrehajtja vásárlási, vagy eladási megbízását. Az Ön biztonságát jelszó védi.

Ha előre eldöntötte, hogy milyen üzleti eseménynél, azaz árfolyamnál kíván üzletet kötni, internetes szolgálatunk segítségével, vagy ügyfélszolgálatunknál beállíthatja, melyik részvényből, milyen árfolyamon, mennyit kíván vásárolni, vagy eladni. Amikor a részvény árfolyama a kívánt szintre ér, az SMSBroker, mobiltelefonján, szöveges üzenettel figyelmezteti Önt. Ezután nincsen más dolga, minthogy visszaküldje az üzenetet, nyugtázza a megbízást, ami azonnal teljesül.

Mi a véleményetek?
Kipróbáljátok?

Bővebb információt a www.smsbroker.hu címen!

Üdv: PG

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!