Keresés

Részletes keresés

zoli_net Creative Commons License 2004.11.21 0 0 7
Sziasztok! Segítségeteket kérném! Keresek egy olyan professzionális programot amiben majdnem egy komplett 3d-s filmet tudnék készíteni. Szóval szeretnénk többen összeállni haverokkal és készítenénk egy rövid filmet a programmal. Csak az a baj, hogy nem tudom melyik program lenne a legjobb. Talán a 3d Studio Max? Kérlek segítsetek!!! Ha lehet akkor a választ az e-mail címemre küldjétek el, mert nem mindig tudom megnézni a fórumot! Előre is köszönöm! zoli_net@freemail.hu
timoti Creative Commons License 2000.05.24 0 0 6
MÁS INFO?
SENKI nem tud a témáról?
timoti Creative Commons License 2000.05.11 0 0 5
thx Porter.

Én is igy tudom, hogyha emberi testet akarok modellezni, mozgatni akkor a poser a legprofibb pc-s sw.

Konkrétan: nincs meg a fullos poser4?

Porter Creative Commons License 2000.05.11 0 0 4
Ja, igy jar aki csak atrohan a szovegen es csak a cimet olvassa el rendesen: azt hittem, hogy 3D > sw flash konvertalo progit keresel.....

Ha embereket, allatokat akarsz, hasznalj Posert, amugy meg valami 3D programot: 3D Studio Max, Lightwave, stb.
Nehanyhoz van jo magyar leiras, konyv.

Előzmény: Porter (2)
timoti Creative Commons License 2000.05.11 0 0 3
???
Porter Creative Commons License 2000.05.10 0 0 2
A 3DMax-hez van swf export plugin, de az eleg csunyan exportal.
Van viszont egy vatta uj termek, amellyel 3d objekteket dolgozhatsz at nativ Flash formatumba - a neve nem ugrik be, majd ha lesz idom, utananezek. A demoja mar tavaly rajta volt a Flash 4 CD-n, illetve a gyarto most (kb. 2 honapja) irta, hogy vegre kint van a kesz termek is a piacon. Eleg hasznos feature-jei vannak, es nagyon kicsi lesz a file.
Előzmény: timoti (-)
timoti Creative Commons License 2000.05.10 0 0 1
Nnnaaa, legalább le vagyok nullázva.....

Érdemben hozzászoló ?

cinquecento Creative Commons License 2000.05.10 0 0 0
Egyelőre a kétdimenziós nullaanimátorig jutottam el.
Cserébe bármit. :)
Előzmény: timoti (-)
timoti Creative Commons License 2000.05.10 0 0 topiknyitó
Tassztaltársak!

Info és sw kellene ebben a témakörben.
Tehát 3D Karakter animáló programot (v. plugint?) kersek , amivel lehet csinálni 3D-s fiut, lányt, kutyát és cicát is...

Poser4-ese nincs valakinek?

Please HELP!

Thx: T.

Cserébe bármit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!