Van egy 16 éves kamasz BAK fiam.A horoszkopjat nem tudom,de nagyon érdekelne a jellemzése ,ha valaki vállalkozna rá...és lenne kedves segíteni megérteni őt....Tudom hogy mindenki egy és megmásíthatatlan mint személyiség de azért kiváncsi lennék.
A játékok elkülönítésével nincs problémám, a másik új fórummal se, de azt elismerem, hogy a címe elég furára sikerült, valóban három meglehetősen különálló témára utal.
1. Az oké, hogy nehezményezed a valóban kissé furcsa fórumcímet, de a francnak csinálsz ebből ilyen poénkodást?
2. Ez a topik azok közé a topikok közé való, amelyeknek vajmi kevés értelme van, ellenben a Tasztal topikhalmazát növelik, tehát leginkább törölni kéne őket. Már bocs.
Szerintem kene egy olyan zacsesz amiben a kenyszeredett "Nem birom ki ha nem nyithatok legalabb egy topicot ma" cimu hozzaszolok annyi topicot nyithatnak amennyit akarnak.
Udv Borsalino
Szerintem megérett a helyzet egy Közlekedés bugyorra!
Hiszen van már
- trolibuszos
- síndöcögényes
- vonatbuzulls
- különvonatos
- városi és elővárosi közlekedéses
- harckocsis
- repülős
topik.
Szerintem van összefüggés, ezek a jellegtelen topicok, mivel a sok (ide egy jelző jönne, főnevesülve) már nem tudott másról topicot nyitni, és mivel ezek száma igen nagy (pl. horoszkópból is több százat össze lehet hozni, európai, kínai, dél-afgán stb., iskolákról meg születési évekről nem is beszélve), valóban jobb, hogy nem szennyezik a Törzsasztalt tovább. Én ezt már vagy másfél éve javasoltam (igaz, csak a horoszkópok vonatkozásában).
nem lehet könnyű moderálni ezt a betűáradatot,
minden elismerésem a moderátoroké
jó ötlet volt a sok játékot külön bugyorba tenni, így áttekinthetőbb a taszfalt
és teccik az új kategória is
iskolák, évszámok, horoszkóp különösen azért ecc, mert olyan homogén
1. kérek hasonló javaslatokat az asztaltársaktól
új kategóriák létrehozására. Ilyenkre gondolok:
cici, mákoskalács, vizibicikli
panoráma, repülés, ebihal
kipufogó, sajtérlelés, jobbkézszabály
2. Véleményt kérek mindenkitől, aki erre jár,
ez a topik hova való:
a. ide a törzsasztalra?
b. az évszámok iskolák, horoszkópba?
c. a törzsasztal játékokba?
d. netán a t.szerk?
e. vagy más?