Keresés

Részletes keresés

ScarA Creative Commons License 2000.05.09 0 0 5
Ha emiatt annyira viszolyog, hogy nem hajlandó, talán jobban járnál valaki mással.

Alternatíva: csukja be a szemét mig kinől.

Előzmény: qst (-)
igus Creative Commons License 2000.05.07 0 0 4
Kedves
Kukkants be a postaládáda !
Előzmény: Törölt nick (3)
igus Creative Commons License 2000.05.07 0 0 2
Kedves qst !
Az általam kinálgatott topiknak az a cime, hogy "Baj, ha valaki szőrös?" Oda kukkants be.
Előzmény: qst (1)


qst Creative Commons License 2000.05.07 0 0 1
Köszi szépen a véleményezést.

Azt az előbb egyébként elfelejtettem mondani, hogy tudom, hogy van már borotválás stb. topic. De most itt külön ki szeretném kérni az emberek véleményét, ebben az egyedi esetben. Esetleg "sorstársak" sztorijait is olvasnék szívesen.

Előzmény: igus (0)
igus Creative Commons License 2000.05.07 0 0 0
Kedves qst!
Szeretettel átnyújtom az újtopikosnak járó nyitó O-t.
A szőrös vagy csupasz férfit kitárgyaló topikban már részletesen elmondtam a véleményemet arról, hogy jobban kedvelem, ha egy férfi szőrös, nem ismétlem újra, de azért nem kizáró körülmény az se, ha kevésbé szőrös valaki. Most okultál belőle, többé ne nyúzd le többször amig vele hajtassz.
Előzmény: qst (-)
qst Creative Commons License 2000.05.07 0 0 topiknyitó
Hi!

Történt a minap, hogy meg akartam lepni a barátnőmet valamivel. Gondoltam lebortoválom a szeméremszörzetem. Igy is tettem.
Azonban igen nagyon mellégfogtam. Nem tetszik neki, sőt kimondottan undorodik tőle. Igaz, én tehetek róla, mert nem kérdeztem elötte me Őt, nem mentünk igazán bele a témába. Most azonban az a veszély fenyeget, hogy nem hajlandó velem olyan szép éjszakákat tölteni. Illetve akarna, de nem így.
Gondoltam felteszem itt a kérdést, s kíváncsi vagyok, hogy ki hogyan vélekedi a dolofgól. Ki mit tenne az Ő helyében és az enyémben?
S, hogy a tényeket ne ferdítsem, bevallom, hogy nekem talán még tetszik is (magamnak, nem vagyok sem homo- sem biszexuális).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!