Keresés

Részletes keresés

Iwo Creative Commons License 2000.05.17 0 0 20
Nno, lehet nyitni a tcp csápokat, a lelőhely: ftp://195.56.65.233/incoming/Elite3.
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2000.05.17 0 0 19
dehát oda az van írva, hogy csak már a progival rendelkezők töltsék le!!! :)
egyébként nekem a harmadik rész betyárosan nem akar lejönni :(
Előzmény: -TJ- (17)
Iwo Creative Commons License 2000.05.16 0 0 18
Bazge, adjatok hozzá mousedrivert is, mert windózból nekem nem megy csak restart in command line-ból, ott meg nincs egerem.

argh

egyébként aki nagyon akar uploadolni, az nyomhatja ide: ftp://195.56.65.233 user: anonymous vagy ftp, passw nincs (mármint nem kell, mert anonymous az acc)

ha nem lesz fenn holnapig, akkor majd kirakom én, csak most itten kicsi nekem a sávom.

-TJ- Creative Commons License 2000.05.16 0 0 17
Hi!
A Blade altal emlitett cimen volt 3 floppy-nyi zip, azt irja abban van az FFE.
Szal meg le lehet tolteni ugynez ki..
http://www.jades.org/downlffe.htm
count_zero Creative Commons License 2000.05.16 0 0 16
Remélem nem csak én olvasom ezt a topicot! :)
Megtaláltam az Archimedeshez a ROMokat, és a progi tényleg nagyon állat!!! Elsô jump után belerepültem egy kalóztámadás kellôs közepébe! Csakhogy nem ENGEM támadtak, hanem egy csapat kereskedôt!!! Iszonyat hangulatos! Az irányítást viszont még meg kell szokni... Ha kell valakinek, felrakom ftpre, csak mondjatok egy cimet...
count_zero Creative Commons License 2000.05.16 0 0 15
Hi!
Na, megnéztem azt a helyet, elég jó. Csak adott egy újabb problémát... Volt egy ismertetô valami Archimedes Elite-rôl, és elég királzul hangzott. Gondoltam letöltöm. Kellett hozzá az emulátor progi, amit szintén leszedtem. Csakhogy kedves módon a readmeben volt valami arról, hogy kell neki *az archimedesembol 4 ROM*.... Argh.. Nos, megvan ez valakinek?
Az ArcElite-rôl annyit, hogy igaz, hogy nem egy FFE(még Elite I), de vannak benne például ilyenek, hogy kalózok csapatban megtámadnak egy ürállomást, kereskedôhajó-konvojokkal lehet találkozni, a bázisok körül Viperek repülnek kötelékben, meg ilyenek... Szóval érdekesnek tünik...
Blade W Creative Commons License 2000.05.15 0 0 14
Hi

Itt 1 link az FFE-rol: http://www.jades.org/ffe.htm
itt minden info megvan, regebben le is lehetett tolteni a jatekot, de sajna mar nem. Nekem megvan a legfrissebb 1.06-os verzio ami nem fagyogat, mondjatok 1 ftp-t es felrakom.

Bye, ha a site ellenere van vkinek kerdese szivesen segitek "vegigvittem" a jatekot.

lacee Creative Commons License 2000.05.15 0 0 13
Hi!

Nekem +van mind a három, kb 1-2 hét múlva feldobom a netre, majd írom a czímet.

Lacee

Iwo Creative Commons License 2000.05.12 0 0 12
IDE VELE DE RÖGTÖN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kirakom egy anonymus ftp accra, csak szóljon akinek megvanú

kösz,

Iwo

-TJ- Creative Commons License 2000.05.12 0 0 11
Nocsak...te nem a CS-s count_zero vagy? :)
Amugy ez a game engem is erdekelne, en is rohadt sokat kerestem, eccer jaccottam is vele meg reg.
Ha valaki tudna uploadolni ftp-n, dobjon meg 1 maillal pliz.

Előzmény: count_zero (10)
count_zero Creative Commons License 2000.05.11 0 0 10
ÚRISTEN!
MEGVAN EZ VALAKINEK!?!?!!
4 kemény éve próbálom megszerezni, és sehol sem találom!
Az Elitettel C64en aztán PCn, később a Frontierral is halálra játszottam magam(annyi pénzem volt, nem tudtam elkölteni), de hiányoltam az IGAZI küldetéseket. Egyszer majdnem sikerült megkapnom a First Encounterst. 3 lemezből hibás volt a második....
Szóval ha valaki el tudja juttatni nekem valahogy, annak tudnék örülni...
Megbeszélhetnénk levélben, vagy akár itt a fórumon...
Köszi
Zero
Lazuli Creative Commons License 2000.05.11 0 0 9
Hi

Mekkora az E3 ?

Előzmény: lacee (8)
lacee Creative Commons License 2000.05.10 0 0 8
Thas: mailezzél nekem, hogy mikor-mit-hogyan-stb.
Thas Creative Commons License 2000.05.09 0 0 7
Hali lacee!

A terjesztés határozottan érdeklne, mert sajna a 3. részhez még nem volt szerencsém. A másodikat viszont nagyon szerettem.

Üdv.: Thas

Előzmény: lacee (3)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2000.05.09 0 0 6
azt hiszem én játszottam ezzel (a 2. és 3. rész miatt vagyok bizonytalan) és tetszett a dolog, de aztán elvállaltam valami olyan feladatot, hogy egy bolygón ki kell nyírni valakit, vagy épp meg kell menteni (már nem emléxem pontosan, talán valami egyetemhez kapcsolódott a feladat) s azt hiszem ott teljesen besz@rt a gép, olybá tűnt, mintha egyáltalán nem haladnék a bolygó felé, jöttek az ellenfelek, mint az állat szóval elég idegesítő volt

az irányítást a végén elég jól meg lehetett szokni, az a kis tehetetlenség érdekes volt

nekem az tetszett különösen, hogy a nevem feltűnt a hírekben mikor valami olyan dolgot csináltam :)

jó kis game ez, remélem, ha tényleg lesz folytatás nem fogják elrontani

Lord Csaba Creative Commons License 2000.05.09 0 0 5
Udv mindegykinek!

Eleg Elite szeru az X-Beyond the frontier nevezetu jatek, es en a grafikajaval is meg vagyok elegedve (D3D-t hasznal). A fejleszto honlapjarol (nemet ceh) le lehet tolteni a demot, szerintem erdemes.

Na Rompez!

Gundark Creative Commons License 2000.05.08 0 0 4
Jó kis játék volt a First. De ma már inkább csak az emlékeimben szép. 320x200 as felbontás? jajajaj.. :) Viszont "nemsokára" jövőre vagy az után jön az új elite. David Braben már csinálgatja. Remélem az irányitás nem lesz ugy elcseszve mint a 2ben meg a 3 ban.
lacee Creative Commons License 2000.05.08 0 0 3
A frontier nevű a 2. rész volt, de a 3. gyakorlatilag (kezelésben,stb.) ugyanaz. Én is szívesen jáccanék velük, csak nekem nincs a DOSban elég memóriám...
Ha vkit érdekel, megoldható a terjesztés.
Geza ba Creative Commons License 2000.05.08 0 0 2
Hozza lehet meg jutni valamerre (web v. esetleg bolt /bar elobb mindenkeppen kiprobalnam)?
Erdei Mike Creative Commons License 2000.05.08 0 0 1
Az Elite 3 az az Elite 3, amelyik frontier néven volt? Aminek az elején egy Eagle nevű kis
fejvadász hajóval mész? Mert nekem az valahogy nem jött be... Az első részét imádtam, és ha
lenne most egy reinkarnációja szebb enginnel akkor játszanék is vele, de ez, azzal a bonyolult
manőverezéssel... Én az xwing...., freespace , stb stilushoz vagyok szokva, ott meg számolni
kell a gravitációval is meg pályagörbével... szóval az kicsit sok volt nekem
Előzmény: Blade W (-)
torrente Creative Commons License 2000.05.07 0 0 0
Én ut0ljára C:64en játszottam az Elite-tel,nem is tudtam h0gy van 3.része.
Blade W Creative Commons License 2000.05.07 0 0 topiknyitó
Hi mindenki! Az irant erdeklodom ki meddig jutott regebben ebben a jatekban (nemreg ujra elovettem es jokat jatszottam vele), ill hogy talalkoztatok-e valaha tamado thargoid hajokkal benne (nem kuldetes soran ahol ugye lehet thargoid hajot is szerezni). Nekem egyebkent 3260 korul mar ismetli az ujsaghireket is.

Na bye

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!