Keresés

Részletes keresés

osata Creative Commons License 2000.05.13 0 0 6
Messziről jött világsztár(?) azt mond amit akar.Nem tudom,hogy csak minket akar ezzel becsapni, vagy magát is hitegeti.Ő egy magyar modell aki megprobált betőrni az elitbe.Nem jött be neki. Nem egyedi és nem is ciki.Ez van.Azért még változhatnak a dolgok, de még most nem: TOPMODEL !!!! Én sem találtam képeket,csak a magyar oldalakon egyet-kettőt.
Előzmény: oldsam (5)
oldsam Creative Commons License 2000.05.12 0 0 5
Hát akkor ennyit erről a világsztárrol :(
realdoko Creative Commons License 2000.05.06 0 0 4
Cseh Annamária nem érdekel.
Cseh Tamás viszont király.
81713 Creative Commons License 2000.05.06 0 0 3
Feleim!

Az frász töre ki az tsatákban megfáradott szümtümim olvasmányán, mert az Cseh és Mária szókombinácziót leledzvén, az hideglelés futa végesstelen végig az hátazmányomon. Szerentsére újfent megnézém az betses topic nevejét, és látám, hogy az Mária előtt -hála legyen az Úrnak- Anna lakozik. Így már semmiképp sem tévesztendő össze nemzetes Tordienau doctorus hitvesével.

Szeretött Tasztaltársak!

Alázattal kérem nemességteket, ne tegyetek íly alávaló tsúfságot az rendi tagokkal!

Lovagi hódolattal

Sir DakotaPress de Genere Index

MacPhisto Creative Commons License 2000.05.06 0 0 2
Sajnos nem derült ki, hogy mennyi esze van, mert Fábry túlbeszélte.Alig egy-két szavas válaszai voltak, lehet hogy direkt?Szeretném azt hinni, hogy nem buta.
Előzmény: oldsam (1)
oldsam Creative Commons License 2000.05.05 0 0 1
A Fábry-show vendége volt kb 2 honapja.Nem alkototott valami nagyot.Ott mondta, hogy szerinte Ő benne van a Top 30-ban.
Az egyik munkatársam szintén az osztálytársának mondhatja Annamáriát, szerinte elég szürke volt akkoriban.Nekem speciel tetszik.
Waldo Creative Commons License 2000.05.05 0 0 0
Fabry-so? Nekem csak 1 kepem van, amikor egyutt vigyorgunk a suli folyosoooooooooojan...
Eleg gyatra minoseg, de az Otsy cimu haverom - aki keszitette valami szakadek paketgeppel - aszonta, orizzem +, mer egyszer meg buszke leszek ra. Igaza volt?

Waldo

Előzmény: oldsam (-)
oldsam Creative Commons License 2000.05.05 0 0 topiknyitó
Keresek Cseh Annamáriárol informáciokat pld. hol találhatok róla képeket ugyanis ezen a néven nem igazán találni rola semmit (kivétel egy-két magyar oldal).Egy kicsit bosszant ha már Ő az első 30-ba helyezi magát a topmodelek között.(lásd:Fábry show)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!