Keresés

Részletes keresés

19axer69 Creative Commons License 2023.10.02 0 0 174

Sziasztok ! Hátha valaki még jár erre de a remény hal meg utoljára.Hozzájutottam néhány datalogic memorx 3-hoz ( win ce 6 ) és leltározásra szeretném használni.(listából vonalkód alapján kiválasztja a tételt és mellé írom a darabszámot.) és kéne valami progi .

botiwrx Creative Commons License 2013.06.22 0 0 173

Nem tudom, él-e még ez a topic, de kétségbeesésemben írok ide: van egy CE 6-os navigációs Clarion (NX501E) multimédiás fejegységem, és az az óriási bajom vele, hogy kizárólag USB lajátszásakor beszél az iGO Primo. Biztos nem az iGO-val van probléma, mert többet is kipróbáltam, ugyanez a jelenség. A jövő héten indulnánk nyaralni, és borzasztó idegesítő, eddig is többször túl szaladtam kereszteződéseken, mert nem nézhetem állandóan a kijelzőt. Ha bárkinek van ötlete, kérem segítsen. A CE felületbe be tudok lépni, ha ez segítség

Köszi előre is!

Parasztgyerek31 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 172

Köszönöm ! 

Sikerült,   .txt -ben látja !

Hiába ,aki profi az a "slaci"  :-)

Előzmény: slaci (171)
slaci Creative Commons License 2012.02.07 0 0 171

Szia, esetleg meg lehetne nézni, hogy a wayteq-ed milyen formátumokat ismer (kézikönyv)... Próbáld a .doc-ot "Mentés másként"-tel .rtf formátumba menteni, vagy pl PdfCreator-ral .pdf-be. Valamelyiket csak ismeri...

Előzmény: Parasztgyerek31 (170)
Parasztgyerek31 Creative Commons License 2012.02.06 0 0 170

Haahóóóóóóóóó !!! Nincs semmi megoldás ? S.O.S.

Előzmény: Parasztgyerek31 (169)
Parasztgyerek31 Creative Commons License 2012.02.04 0 0 169

Sziasztok !

 

Van arra valami megoldás hogy Word-ös  .doc kiterjesztésű fájlt megnissak ill. használjak egy Wayteq x950-HD-n ? Windows Embedded CE 6.0 van rajta ! Ekönyv nem nyitja meg . E.kösz. a megoldást ! (már ha van) 

csirke3 Creative Commons License 2011.01.01 0 0 168
second Creative Commons License 2003.07.16 0 0 167
A kérdés storno.
Megoldottam.

Sec.

Előzmény: second (166)
second Creative Commons License 2003.07.07 0 0 166
Szervusztok!

Nekem nem PDA-val kapcsolatban lenne WIN CE-s kérdésem.
Mérési adatgyűjtés céljára vásároltunk aprócska kártyaszámítógépeket. Egy CD meghajtó mértébe van összezsúfolva egy komplett 486-os számítógép. Persze HDD és FDD nélkül, de van a kártyán ethernet csatoló is. A rendszer egy flash memória chippen van.
Ez volna az...

A gépen Win CE 3.0 fut. Sajnos én nagyon nem vagyok jártas ezen a területen.

A problémám az, hogy semmilyen hálózati kommunikációt nem tudok életre kelteni, sem az asztali számítógépemmel nem tudom beszélgetésre bírni, sem a hálózatra nem tudok vele bejelentkezni.

Ezzel most nagyon bénának festettem le magam, de a probléma hátterében egy másik is meghúzódik. Mégpedig az, hogy semmilyen beállítást nem tudok úgy elmenteni, hogy a következő induláskor az érvényes legyen. Pl. a Control Panel Network Configuration részében hiába állítom be az Identification fül alatt a felhasználói nevet, domain-t, az újraindításkor ezek már nem érvényesülnek.

A gépet forgalmazó cég tett fel valami programot, ami a Control Panel alatt Registry Settings néven jelenik meg. Itt azt kellene - amennyire felfogtam - megadi, hogy hol van maga a regisztrációs adatbázis. Van egy beíró mező, és ha ott elkezdek beírni egy elérési útvonalat, akkor felette ez az útvonal a végén azzal kiegészítve jelenik meg, hogy \registry.dat. Egyébként a gép induláskor egy felugró ablakban fel is szólít, hogy először ezt a beállítást végezzem el. Sajnos eleddig nem sikerült itt olyat tenni, hogy az működjön is.

Tud nekem segíteni valaki?
Előre is kössz!
Sec.

badmad Creative Commons License 2003.02.13 0 0 165
HELP!

Az a gondom, hogy van egy 16Mb-os CompactFlash kártyám, amit egyszercsak a HP680-asom újra akart formázni. Ez a kisebbik baj, mert nem volt rajta olyan dolog, ami hiányozna. De a formázást meg nem tudja megcsinálni. Mi a lehetőség? Lehet máshogyan, más eszközben formázni CF kártyát, vagy kuka? És ki tudna ebben nekem segíteni? Viszont az asztali gépembe nem veszek 10 körül CF olvasót, mert annyiért már kapok 128as CF kártyát.

Phnx Creative Commons License 2002.12.14 0 0 164
Ez jo, koszi :)
En is foleg konyvolvasasra hasznalom, na meg neha irc-re, meg mp3.
Filburt Creative Commons License 2002.10.22 0 0 163
Sziasztok,

Nem tudom, ti mire hasznaljatok a cuccost, de en leginkabb konyvkent. Ezt meg ajanlom a figyelmetekbe. B-)

Filburt

Nyegleo Creative Commons License 2002.10.21 0 0 162
Kosz a valaszt. Akkor marad ez. Mar ugyis kezdem megszokni a nemet nyelvu win-t:)

Nyegleo

Előzmény: dunee (161)
dunee Creative Commons License 2002.10.21 0 0 161
Ahoj!

Attól tartok, hogy 3.0-ás CE epromot nem tudsz a HP 620-hoz. Csak nagyon kevés 2.x-es CE gépet lehetett 3.0-ra frissíteni, és azok is mind macerásak voltak - vagy be kellett küldeni a gépet, vagy helyben lehetett ROMot frissíteni, de ezek mind PPC-k voltak.

Attól félek, hogy erre a frissítésre megoldást nem fogsz találni...

Előzmény: Nyegleo (160)
Nyegleo Creative Commons License 2002.10.21 0 0 160
Ahoj!

Birtokomba kerult egy HP 620lx tipusu PDA. Ezen jelenleg nemet W CE 2.0 van. A kerdesem, h lehet-e bele kapni 3.0-as CE epromot, lehetoleg angolt, vagy nem.

Udv: Nyegleo

dunee Creative Commons License 2002.03.29 0 0 159
Hehe :)

A sok kérdés oly önzetlen célból született, hogy ha a főnök kérdez, csípőből tudjak válaszolni :) Közben ráakadtam a konkurens iPaq fórumra is, most rágom át magam a sokszáz hozzászóláson.

Köszi az infót, asszem elkezdek majd a Compaqék agyára menni valami bemutató után, mégicsak jó az, ha a boss saját szemével látja a cuccost, mielőtt kifizeti :)

Előzmény: Dworkyll (158)
Dworkyll Creative Commons License 2002.03.29 0 0 158
Szaktárs, de sokat kérdeztél :-)

Párra tudok csak válaszolni :

1. Új kütyük új oprencerrel jönnek. Mind.
2. Memória. 1 SD szlot van beépítve. Minden mást kabáttal kel megodani. Van CF kabát, van PCMCIA kabát (ebbe konverterrel tehetsz _bármilyen_ memóriát, Smartmédiát vagy akár 1GB-os microdriveot (zsebmozi rulez hehe :-)
3. Egyszerre csak egy kabát jáccik, tehát vagy GSM, vagy GPS, vagy sok külső memória.
4. GPS témában BADGE szaki az irányadó, és amennyire én tudom van valami car kit, ami beviszi az utastérbe a GPS jelet, de konkrétumot nem tudok.

Dwo

Előzmény: dunee (157)
dunee Creative Commons License 2002.03.28 0 0 157
Sziasztok!

Látom megint nekem kell feltámasztanom ezt a hamvába halt topikot :))

Nos, a helyzet az, hogy már három éve jól elvagyok a Ninómmal, beállt az is, hogy mire használom, de hát már nagyon elavult szegény.

A melóhelyemen viszont úgy tűnik sikerült meggyőzni a főnököt, hogy neki, nekem meg még egyvalakinek igazából egy iPaq kellene :) Yadda yadda termelékenység, bevetettem apait anyait,
és az ötletet sikerült eladnom.

Most viszont itt állok meglőve. A Compaqtól kaptam ugyan egy elég kiterjedő brosúragyűtjeményt, de hát engem igazából a vox populi érdekel.

Az iPaqokhoz egyáltalán nem értek, a WinCE 2.11 igazából a kenyerem. A kezemben sem volt még egy sem, úgyhogy lenne egy pár kérdésem, amire nem találtam választ a markecanyagban.

- Jól értettem, hogy alapból csak SD kártya rakható bele, CF-hez sleeve kell?

- A 3700 PocketPC, a 3800 PocketPC 2002 oprenceres, vagy mindkettő 2002-es?

- Egyáltalán, a WinXP-s dizájnon kívül mi a különbség a kettő oprencer között?

Kacérkodom a GSM/GPRS sleeve ötletével, mert már régóta keresek valamit, ami nem Nokia Communicator, hanem több annál, és szerintem az iPaq/mobil kombó nagyon ott van. Ami az anyagból nem derül ki:

- Tapasztalatotok szerint ez ténylegesen képes felváltani egy mobilt, vagy a minőség, kényelem, akármi még hagy maga után kivánni valót? Láttam, hogy a mikrofon és a hangszóró az egység hátán van, szerintem jó ötlet, és olvastam hogy dzsémszbond-szettel még telefonálás közben is használhatom a drágát.

- A sleeve-ben található egy 1000 mAh-ás akku. Ez csak a sleeve-et látja el dzsúzzal? Tőle függetlenül működik az iPaq saját 1400 mAh-ás akkuja?

- Jól értettem, hogy a szoftver a Compaq sajátja és nem a PocketPC 2002 Phone Edition? Ha igen, valaki talán össze tudná nekem ez a kettőt hasonlítani?

- Kocsiba kihangosítót lehet hozzá kapni? (Vagy megoldani valahogy?)

- Mivel a főnök amerikai és szeret eltévedni, arra gondoltam hogy a kocsiba szerelhető Aeromap/GPS kombót is hozzávágom. Arra lennék kiváncsi, hogy a GSM/GPRS sleeve-et meg lehet-e még fejelni a GPS kártyával, avagy le kell-e szedni a sleeve-et hozzá (és akkor mint mobil megszűnik műkdödni)?

- A kocsis GPS esetén hol van a GPS egység? Ez egy CF kártya, ami az iPaqban lakik? Ha igen, akkor mennyire árnyékolja a kaszni? Ha kiszedem az iPaqot a kocsiból GPS-estül, akkor csak annyi hátrányom van, hogy onnan már az akkut eszi és nem kap tápot?

Úgy első nekifutásra ennyi, remélem sikerül feléleszteni a társalgást.

badmad Creative Commons License 2001.11.08 0 0 156
Segitség!
Volna egy problémám. A HP Jornada-ról (WinCe) a netre csattanva minden müxik, webes maileket tudok küldeni-fogadni, be tudok jelentkezni az indexre is, azonban ha megnyitom az új hozzászólás ablakot, az letöltődik, de amit beirok, azt az istennek sem küldi el az indexre.

Segitsen valaki, eccerűen nem értem. Sem kábelen a freestart-on, sem az interware-en, sem infrán a pannonon keresztül nem müxik.
Viszont ha igy visszagondolok, kb azóta nem müxik, mióta a nokia modem installálva lett rá. Lehet, hogy ez okozza?

marcus maximus Creative Commons License 2001.11.05 0 0 155
van egy hp 320lx palom, win ce 1.0-val. nincs valakinek véletlen egy ce 2.0 upgrade kit-e?
NoGun Creative Commons License 2001.11.01 0 0 154
pontosan nem értem mit kérdezel, de ha programlelőhely után kutatsz akkor:
pl.
www.pocketpc.cz/en
Előzmény: djbond (153)
djbond Creative Commons License 2001.10.30 0 0 153
Sziasztok kaptam egy Philips Nino 300-ast és igazándiból elég sok idő kellett hozzá, hogy rájöjjek mivel szinkronizálhatok, ésatöbbi, ésatöbbi... és még mindíg nem müxik win ce alatt az a TV Remote controller progi amit leszedtem netről. Amígre sikerült beállítanom (és megtalálnom az opciókat )addigra letiltott a progi /15x indíthatom el/ + lehet-e ezt a kütyüt frissíteni, ill mire és milyen win ce-program linkek vannak. (a könnyebb elérés végett) előre is köszi a segítséget.
Dworkyll Creative Commons License 2001.10.29 0 0 152
De csak ha előtte elolvastad az egész topicot :-)

Dwo

Előzmény: gmlucas (151)
gmlucas Creative Commons License 2001.10.28 0 0 151
Sziasztok, iPaq-om van. Ez az a hely ahol erről lehet tanácsokat kérni?
lc--
NoGun Creative Commons License 2001.10.18 0 0 150
igen, erre nem gondoltam, pedig annak idején állítgattam azt is...
BoY Creative Commons License 2001.10.18 0 0 149
megoldva

itt a megoldashoz vezeto ut (minden PPChez leiras):

http://support.forum.nokia.com/support/s_Nokia_8250_pocketpc.pdf

hihetetlen... a G betuk hianyoztak patternsbol vagy honnan

mostmar muxik

koszi minden help!

Előzmény: BoY (148)
BoY Creative Commons License 2001.10.17 0 0 148
elmondom mit csinalok (hatha hujeseg)

IR fogadas a mobilon, IR send az ipaqon
estabilished, mindenki mindent lat

utana settings, connections
9000340 es klikk Connect...

valasz azonnal erkezik (a telefon nem probalt hivni, nem tortent semmi):

there is no answer at the number dialed. Verify phone number, and then try again. Stb.

De nem volt tarcsazas, ergo: nem tudhatja hogy rossz e a szam vagy jo

mi a gond?

BoY Creative Commons License 2001.10.17 0 0 147
bocs, elirtam
a 9000340et probalom

a gond nem a betarcsazas utan van, hanem elotte

nem latja a tarcsazas a telefont, de az IR kapcsolat amugy megvan

lehet hogy a 8250ben nincs modem?

de kosz a help, jolesik

badmad Creative Commons License 2001.10.17 0 0 146
BoY
FIGYELJCSAK!!!
Nem jó számot tárcsázol! Nem 3000340, hanem 9000340! Próbáld ezzel! Én nem ismertem ezt a számot, a 3000340-et próbáltam, amit írtál, de azzal nekem sem ment. A 9000340-en password és usernév nélkül is konnektált!
BoY Creative Commons License 2001.10.17 0 0 145
Jut eszembe, ez csak most van 2002 alatt

a regi oprendszer alatt kiment a hivas

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!