Keresés

Részletes keresés

hóember Creative Commons License 2000.07.24 0 0 5
Tényleg? Az a rövidhajú lány vagy? Aki a szigeten készített riportot. Arra mondta Vitray, ha jól emlékszem, hogy híradónak hosszú, egy kicsit...

Bocs, ha keverem, de iszonyatos, kritikán aluli az ATV:-(

hóMbR

Előzmény: karády katalin (4)
karády katalin Creative Commons License 2000.07.24 0 0 4
SZiasztok.
Én nyertem meg a versenyt. Tudnék mit mesélni...
stewep Creative Commons License 2000.05.01 0 0 3
igazad van akrobata barátom!

siralmas volt /az ATV -re jellemző.../
egy kis szinvonalemelés ráférne a műsorra

Előzmény: Légtornász (2)
Légtornász Creative Commons License 2000.05.01 0 0 2
Igen, újraindult a riporter kerestetik, de minek?

Meglehetősen amatőrre sikeredett az első adás. Akik elszalasztották volna, azok számára egy "amatörizmus top3":

1. Vitray beszólása, amikor is egy feladat során a versenyzőknek el kell hagyniuk a termet (persze mindezt pont a kamera előtt): "Szépen emeljék a lábukat, el ne essenek, annyi itt a kábel. Jó kis lecke ez, egy jövőbeni tévésnek mindig jól megemelt lábakkal kell járni!"

2. Vitray beszólása no2.:"Látja, ott a kamera tetején világít egy piros lámpa, na oda kell beszélni!" ... és mindezt mind a 4 versenyző esetében külön elmondta. Talán ha ezt az adás előtt megbeszélték volna. Bár így se rossz, hiszen a műsor így nem riporter kerestetik, hanem alapfokú riporterképző szerepét is betölti egyben.

3. A zsűriben ült egy NEVI?-s nő, állítólag egyetemi docens is egyben. Szegény rettenetesen hülye volt. Legjobb beszólása az egyik feladat kapcsán: "...annyit megjegyeznék a versenyző számára, hogy amit ő csinált, az riport, és nem előadás volt, hiszen előadás csak az egyetemen vagy a főiskolán van."

Hát ennyit elsőre.

evad Creative Commons License 2000.05.01 0 0 1
750 MHz-en adják, 550-en nem.
Kicsit még várni kell, mg ezt a vélhetően a magyar televíziózásnak abszolút új irányokat adó konzseniális műsort az 550-es UPC-esek is láthatják.
Előzmény: Heavy_D (0)
Heavy_D Creative Commons License 2000.05.01 0 0 0
Sajna nem érdekli őket, hogy mit szeretnének az előfizetőik.
Marad a reggeli szakasz.
Az UPC egy nagy 0.
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.01 0 0 topiknyitó
Ismét útjára indult a már ismert vetélkedő. Indítottam is neki egy topicot. Nekem az előző rész nagyon tetszett.

Aki UPC-s az megírhatná, hogy adják-e már az ATV esti adását, mert mikor Egerben voltam "otthon" akkor bizony eszük águkban sem volt - hiába hívtam fel őket, hogy nekem látnom kell a Nap-nyugtát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!