Keresés

Részletes keresés

kmp2000 Creative Commons License 2000.04.30 0 0 8
sziasztok

szeretbek mndenkitr tajekoztatni, hogy ennek a topicnak semmi koze nincs szelsojobbos barataink baromsagaihoz.

ezert inkabb az ertelmes hozzaszolasokra reagalnek.

en termeszetesen nem allami hivatalok dontesere celoztam. eppen azert irtam, hogy lapalapitasi jpgpn jaro allami tamogatasza, ami azutan az olvasok-vasarlok szamanak megfeloen valtozna es lehetove tenne, hogy egy legalappvetobb minosegben kiadhato legyen minden lap. ugyanarrol van itt szo, mint amit az internet jelent, hisdzen itt is mindenkinek lehet sajat honlapja ma mar.

az persze nehezebb kerdes, hogy az elektronikus mediaban mindezt hiogyan lehetne megoldani, de szerencsere a kereskedelmi televiziok altalaban apolitikusak, ezert egyszerubb a helyzet.

a "szoclib" lapok kifejeuesbol kifelejtodott az idezojel.

mindenesetre azert az fura, hogy az a baloldal, aki elvileg a "nepert" van azok ellen, akik "nem a nepert vannak" - most itt direkt nem hasznalok peldakat, de a francia forradalomtol Marxig es az utan sorolhatnam - olyan szimpatikusak annak a tokenek, amii ugye... vagy itt csak egy veletlen arukapcsolasrol van szo? mikor mondta az MSZP, hogy nem szereti a tokeseket? es hanyszor mondta?

kmp2000

MGperY Creative Commons License 2000.04.30 0 0 7
tényleg ? és engem miért nem moderálnak ki ? szerinted az amilcímmeből kiderül hogy szadeszos vagyok , mert anno a freemail-hez sorosgyurka dott lóvét ? (tudod: ceu)

vagy én vagyok a magyar bálint ?
vagy maga a telavivi csoda rabbi ?

csináljatok egy náci portált és akkor majd ti moderáljátok ki a kóser szilvapálesz receptjét, vagy solymosi eszter igaz történetét.

Előzmény: General Robert Lee (6)
General Robert Lee Creative Commons License 2000.04.30 0 0 6

De nagy szád van öreg. Azért nem írom ki az ilyen dolgokat, mert a hozzád hasonlók rengetegszer kimoderáltatak már, és nem szeretnék hetente új nicket csinálni magamnak. Neked könnyű, te mondhatod, egy szdsz-es nyugodtan mondhat ilyesmiket, úgysem moderálják ki.
Előzmény: MGperY (5)
MGperY Creative Commons License 2000.04.30 0 0 5
ugylátom h a rabszolgatrató beírásában "szövegromlás" copirájt EP fordult elő, tehát:

nemzetközi z...ságnak jó legyen=nemzetközi zsidóságnak jó legyen,

és

Sajnos a z...k uralják a világ gazdasági, és médiaéletét és ezen nehéz változtatni.((((=
Sajnos a zsidók uralják a világ gazdasági, és médiaéletét és ezen nehéz változtatni.((((

szégyellős náci vagy te is, de majd és segítek.

Előzmény: General Robert Lee (4)
General Robert Lee Creative Commons License 2000.04.29 0 0 4

Szerintem a nemzeti érzelmű lapok azért sem kapnak hírdetéseket, mert a multikat is az szdszhez hasonló beállítottságú emberek vezetik, így az szdsz által sugallt vélemény, miszerint a jobboldal fasiszta, rányomja a bélyeg az egészre, mert ezek után egy multi nem hírdet egy fasiszta lapban, a jobboldalnak pedig nem adnak lehetőséget, hogy bebizonyítsa, hogy az szdsz hazudik. Az szdsz eléri ezt a célját, miszerint a lényeg, hogy a nemzetközi z...ságnak jó legyen, mert más úgy sem vezérli ezt a marginális törpepártot, a magyarokkal nem törődnek.

Sajnos a z...k uralják a világ gazdasági, és médiaéletét és ezen nehéz változtatni.((((

yoda40 Creative Commons License 2000.04.29 0 0 3
Talán meg kéne hagyni az olvasóknak azt a jogot, hogy ők döntsék el melyik lap életképes, melyik nem.

„2. A szoclib lapok éppen azáltal lepleződnek le, mint nem baloldaliak, hogy annyira szeretik őpket a hírdetők. „

Ezt nem értem. Ha nem baloldaliak, akkor meg micsodák? Szoclibek?

„3. A megoldás talán a reklámpiac szabályozása és az igazságos, zehát lapalapítási jogon járó állami támogatás bevezetése”

Ez lenne a legrosszabb megoldás. No, meg a mindenkori kormány, vagy annak valamelyik hivatala döntse el, hogy ki hova, melyik laphoz adja le hirdetését? Tömény marhaság, már elnézést.

Előzmény: kmp2000 (-)
Avar Creative Commons License 2000.04.29 0 0 2
Ajvé, nem lehet mindenki olyan zseni, mint ujpeti és Glaci. Nomeg a mester!

Hzj, hujjjjjj

Előzmény: Törölt nick (1)
europeer Creative Commons License 2000.04.29 0 0 0
sure... (es egy 0)
Előzmény: kmp2000 (-)
kmp2000 Creative Commons License 2000.04.29 0 0 topiknyitó
1. A jobboldali lapok azért nem kapnak hírdetési pénzeket, mert támasdják a multinacionális tőkét. A baloldali lapok ugyanezért, ráadásul gyakorlatilag nem is léteznek, vagy alacsony szinvonaluak.

2. A szoclib lapok éppen azáltal lepleződnek le, mint nem baloldaliak, hogy annyira szeretik őpket a hírdetők.

3. A megoldás talán a reklámpiac szabályozása és az igazságos, zehát lapalapítási jogon járó állami támogatás bevezetése.

kmp2000

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!