Keresés

Részletes keresés

Eaglet Creative Commons License 2011.03.11 0 0 758

Érdekes, hogy másoknál is van ilyen, mert a Feleségem állandóan ezen mérgelődik, ezek szerint csak van valami alapja, hogy pont a zoknik fele tűnik el..

Biovadász Creative Commons License 2011.03.09 0 0 757

Az egyik zoknieltünési elmélet szerint - ahogy már ezen a topokon korábban megbeszéltük - lehetséges, hogy a mosógép tér-idő kaput nyit és átdobja a fél pár zoknikat egy parhuzamos univerzumba.

Születtek is róla elméletek, hogy abban a párhuzamos univerzumban valószínűleg a lakók olyan topikba írnak, aminek az a címe, hogy "honnan kerülnek ide a fél pár zoknik".

 

Elgondolkodtam azon, hogy lehet hogy a mosogép nem tér-idő, hanem csak időkaput nyit és mindössze egy más földtörténeti korba kerülnek át a zoknik.

De ez továbbgondolva nagyon messzire vezet, és ezek némelyike roppant ijesztő.

 

Mert mi van akkor, ha a zoknikat ez az időkapu a Föld keletkezésének időpontja környékére repíti? Senki sem tudja biztosan, hogyan került élet a Földre.... Lehet, hogy mindannyian lábgombák leszármazottjai vagyunk?!

Előzmény: vippa (756)
vippa Creative Commons License 2010.11.26 0 0 756

Ez nagyon aranyos, köszi, belinkelted. :-)

(Valamelyik nap az én kisebbik unokám is felemás zoknikban jelent meg a szobámban, jót mosolyogtam rajta.)

Előzmény: ny63 (752)
MadKat Creative Commons License 2010.03.03 0 0 755
Ezt én már 2006-ban felfedeztem és be is írtam ide! Íme:

"A mosógép a ludas!

Állítólag, amikor berakják, még megvan mindkettő. De mire a szekrényhez érnének, valami misztikus történik és elválnak egymástól az addig hűséges párok. Szerintem valamiféle párkapcsolati szakítópróba lehet a mosógépben!

Ennél csak a cipők misztikus szaporodása érdekesebb az előszobában! "
Előzmény: Bölénynéni (751)
Biovadász Creative Commons License 2010.03.01 0 0 754
A South Parkból jól ismert alsógatya-gnómok viszik el, hogy profitot termeljenek belőle három lépésben:

1, begyűjtés
2, ???
3, profit
Ghanima Creative Commons License 2010.03.01 0 0 753
:-) nagyon aranyos magyarázat!
Előzmény: ny63 (752)
ny63 Creative Commons License 2010.02.28 0 0 752
Előzmény: Bölénynéni (751)
Bölénynéni Creative Commons License 2009.06.20 0 0 751
A barátnőm azt mondta, hogy a mosógépem eszi meg. Ezek szerint már hatan vagyunk a családban.Kár hogy fűtéstámogatás nem jár érte.
sanyooo Creative Commons License 2009.05.10 0 0 750
Én tucatjával találok ott! :)
Előzmény: orlanda (747)
Ghanima Creative Commons License 2009.05.10 0 0 749
Fogadjunk, hogy _páratlan_ párat... :-)
Előzmény: Töpszlibogyesz (748)
Töpszlibogyesz Creative Commons License 2009.05.10 0 0 748
A kutyám alvóhelyén találtam párat.
orlanda Creative Commons License 2008.11.29 0 0 747
Találtam egyet a mosógép alatt takarításkor.
pujuka Creative Commons License 2008.07.24 0 0 746
ühüm,ühüm.
Előzmény: vlak (745)
vlak Creative Commons License 2008.07.24 0 0 745

Igen, valóban előfordulhat, hogy ismerik az embert. Amerikai kutatók megfigyelései szerint ez a jelenség például családon belül elég gyakori.

 

Ha majd azt szeretném, hogy senki se ismerjen, ősz szakállt növesztek, és ezoterikáról tartok előadásokat... úgy látszik, ez a legjobb módszer!(http://dragandabic.com/)

 

Előzmény: pujuka (744)
pujuka Creative Commons License 2008.07.23 0 0 744

khm,khm...Igen Tisztelt Vlak Úr!

Stílusából adódóan(ami egyszerűen lenyűgözőenpompázatosanelbűvölő) ismerni vélem Önt. Még mindig fenntartom ama állításomat,hogy Önnek bizony többet kellene írnia.

Őszinte tisztelője: Zsiguli

vlak Creative Commons License 2008.07.23 0 0 743

A zoknik eltűnése nem újkeletű jelenség. Ezen a most előkerült korabeli fotón jól látható az az őskori szörnyeteg (Textilosaurus Rex), mely rengeteg bosszúságot okozott őseinknek azzal, hogy a teljes mezozoknikumi zoknikészletet felzabálta. Ezért nem találtak a tudósok a mai napig egyetlen (!) megmaradt kövületet sem eme ruhadarabból a felső-Triásznál ősibb rétegekben.

A T-Rex ténykedésének szomorú eredménye, hogy a Neander-Völgyi ember felfázott és kihalt. Végül a táplálékhiány okozta eme falánk állat kipusztulását a földtörténeti középkor végén. Helyüket a táplálékláncban apró, textilofág emlősök vették át, akik a mai napig sikeresen vészelték át a zoknihiányos időket (pl.: Római Birodalom, Hatvanas évek).

 

Prof. David Vlakenborough

 

blandina Creative Commons License 2008.07.20 0 0 742
Régebben azt hittem, hogy a sógor zongárája alatt van egy nagy fekete lyuk, ott tűnnek el a fél zoknik, de nemrég azt hallottam, hogy a Nagy Zoknifaló tűnteti el. :)
Bölénynéni Creative Commons License 2008.07.18 0 0 741
Jogos, :)
Előzmény: Ghanima (740)
Ghanima Creative Commons License 2008.07.18 0 0 740
Á nem, aaaakkora zoknik nincsenek is! Legföljebb az ufonauták lehetnek zoknifetisiszták.
Az ufo = a járművük.
Előzmény: Bölénynéni (739)
Bölénynéni Creative Commons License 2008.07.17 0 0 739
Lehet , hogy az ufók zokni fetisiszták?
Hmmmm Creative Commons License 2008.07.02 0 0 738
Ha a postasod megfelel es hajlando, semmi akadalya.
Előzmény: vlak (737)
vlak Creative Commons License 2008.07.02 0 0 737

Férfi zoknit nem eszek, minden vád alaptalan, hamis rágalom, és ráadásul még nem is úgy van..!

..de azért átküldheted őket. Hozza nekem ide egy szép nő. Mezitláb.

Előzmény: Hmmmm (736)
Hmmmm Creative Commons License 2008.07.02 0 0 736
Gyanus vagy te nekem, hogy az Akademiara fogod a ferfi zoknikat.
Szoktam ugyanis talalni rojos felpar zoknikat, mintha megzavartak volna valakit az eveseben. Elkuldjem oket befejezni?
Előzmény: vlak (735)
vlak Creative Commons License 2008.07.02 0 0 735

Most már elárulhatom: én eszem meg őket. Persze nem azért, mert izlik, hanem mert imádom a csinos, meztelen női lábak látványát - és ahhoz ugye elég az egyik felével végezni, hogy ne vegyék fel.

A férfizoknikat illetően viszont sejtelmem sincs mi a megoldás, megvárom inkább az Akadémia állásfoglalását.

Shiro Creative Commons License 2007.08.15 0 0 734
Ha már a mosógépes topicban felmerült, hát felhozom.
S.
Ghanima Creative Commons License 2007.06.06 0 0 733
Az előzőhöz:

Bibliográfiai adatok: Dickens korszakalkotó közlése, 65292, Matskák 2

A pontosság kedvijé!
Előzmény: Ghanima (732)
Ghanima Creative Commons License 2007.06.06 0 0 732
Bréking nyúz!!! (khmmmm.....)

A macskások, illetve a tacskások megoldották a rejtélyt, legalább is egy háztartásban, de meg lehet próbálkozni, hátha máshol is működik:

"Elemér óta van megfejtés a titokzatos fél pár zoknik rejtélyére...:))) Az a kedvenc játéka, hogy ellop egyet, és nyargal vele a lakásban, és várja, hogy üldözze valaki :O))"

From: Macskák2 - topik
Gillian Creative Commons License 2007.01.12 0 0 731
Asszem, itt az idő, hogy topikot nyissak a fél pár kesztyűknek. :-(
Vagy van már ilyen is?
Vissai Creative Commons License 2007.01.09 0 0 730
Reméltem, hogy ő maga merészkedik be ide, de ha nem...

Az eddigi, többé-kevésbé tudományos alapokra épülő elméletekkel szöges ellentétben áll a múlt csütörtökön bemutatott ötlet.

Tehát: a fél pár zoknik elriasztják a mumusokat az ágy alól!

Elsőre, mikor visszazökkentem a dimenziókapuk nyitogatásából, kissé meglepődtem, hogy lehet ilyen komolytalanul felfogni ezt a világgazdaságot is érintő problémát, de hamar rájöttem, hogy nem úgy van a'.

Mennyivel rosszabb gyermekkorom lett volna nekem (és halkan megjegyzem, sok más embernek is), ha a fél pár zoknik mágikus bűvköre nem tartja távol az ágy alatt ólálkodó mumusokat.
Régebben azt hittem, ha az embernek nem lóg ki a lába a takaró alól, azt ugyan mumus el nem kapja, később pedig futon-ágyra váltottam, azon megfontolásból, hogy amelyik mumus az alá befér, attól már nem félek, de most már kételkedem ezen kőkori elgondolások hitelében.

Talán, ha két fél pár zokni távol van egymástól, a köztük levő kapocs ereje a távolság négyzetével egyenes arányban nő* (képzeljük csak el, fényévekben mérhető távolság esetén ez mekkora lehet!), és az egymást keresztező hurkok alkotják azt a védőrácsot, ami "távol tartja", azaz elkeríti a mumusokat a békésen alvó kétlábúaktól. Könnyen belátható, hogy minél több fél pár zokni van (azaz minél több hurok létezik), annál jobb védelmet nyújt az általuk előállított rács.

Teljesen más megvilágításba helyezi ez a zoknik hűtlenségét.

*a tényleges képlet még kidolgozás alatt.
Előzmény: Ghanima (729)
Ghanima Creative Commons License 2007.01.08 0 0 729
Kedves topikgazda! Aszontad, elővezeted egyik olvtársunk forradalmian újszerű elméletét! Izgatottan várjuk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!