Keresés

Részletes keresés

laurens1972 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 11

sziasztok,

 

Kipróbálnám a menstruációja idején egy nyitott lánnyal a szexet.

Jászság.

laurens@citromail.hu

bendegrúz Creative Commons License 2005.02.09 0 0 10
Lehet.
Előzmény: Zak Mc Kracken (6)
topikolló Creative Commons License 2005.02.09 0 0 9

Pont a napokban beszélgettünk erről az egyik barátnőmmel, úgyhogy két véleményt is fel tudok vonultatni :) egy hozzászólásban.

Nekem mindig jól esett, hogy a Kedvesem még ilyenkor is kívánt és nem frusztrálódtam még azzal is, hogy ilyenkor még neki se kellek!! Ráadásul nekem a vérzés alatt mindig érzékenyebb volt a hüvelyem és az átlagosnál is jobban esett a szeretkezés. És ahogy valaki korábban írta, rám is fájdalomcsillapító hatással volt és nekem is rövidebb lett tőle a vérzésem. Ellenben semmilyen problémát nem okozott a dolog. Szóval én erről csak jókat tudok mondani! :)

A barátnőmnek viszont megnyúlt a vérzése - igaz, ő már inkább a menstruációja utolsó napján szeretkezett, nem az eleje felé. Úgyhogy megint áll, hogy mindenre van példa és ellenpélda is. :)

A lényeg, hogy ha valaki nem akarja, nem kell erőltetni. Ha viszont igen, akkor mindent bele! ;)

Előzmény: antforce (8)


antforce Creative Commons License 2000.04.27 0 0 8
zakkal ertek egyet, nyugodtan lehet, ha a lany is ugy gondolja.. De erdekes ez, mert nalunk fel se merult ez a problema sohase hogy nem lehet... Exbaratnommel mar a menstruacio elotti napokban se lehetett birni, hat meg kozben.. De ez sohase zavart, elotte megmosdott meg utana igy semmi problemat nem okozott.. Raadasul neki a menstruacio nagyon nagyon fajdalmas es hosszu volt , es fajdalomcsillapito helyett is nagyon hatasos, a menstruacio idotartamat nem csokkentette de legalabb elvisehletove tette a kapcsolat..

Zak Mc Kracken Creative Commons License 2000.04.27 0 0 6
Ha kellően odafigyelsz hogy minden tiszta legyen, akkor szerintem lehet. Nekem az első is így volt meg, barátnőmnek már 4 napja megvolt, nagyon kívántuk egymást, és ugye ilyenkor nem lehet belőle terhesség, meg a menstruáció miatt jobban ki is tágul a lánynak. Ha nem bírod a vért, akkor ne kezdj bele, mert minden olyan lehet, de ez lánytól függ. Ja, mégvalami... Mivel ha menstruáció közben szeretkeztek, akkor az egész belső hártya, ami menstruáció alatt kijön, fellazul, így a lánynak 1-2 nappal rövidebb is lehet az egész.
Na és a legfontosabb: Ha nem kívánja a lány, mondj le róla. Azért ezt azt hiszem ő dönti el...

Zak

zsuzsa Creative Commons License 2000.04.27 0 0 5
azert lehet ezt-azt csinalni....
meg lehet a zuhany alatt is stb. ha meg a higienianal tartunk, alapvetoen a szex sohasem higienikus dolog ( franc tudja kibe dugta legutobb a futyijet....) de lehet ovszert is hasznalni es tenyleg azon mulik mennyire kivanjuk az egeszet...
erdekes, nekem sose fajt igazan a hasam, de biztos van akinek nagyon faj, latszik neha a kolleganomon is, hogy sapadt az arca es kimondottan rosszul van.
-emma- Creative Commons License 2000.04.27 0 0 3
"Ha egy lánynak komoly menstruációs görcsei vannak, ott valami nem stimmel, általában lelki gondok vannak. "

Ez szerintem egyáltalán nem igy van .A nagymamámnak pl. az első szüléséig nagyon komoly görcsei voltak,sokszor fel sem birt kelni az ágyból.Szerencsére,nekem nincsenek ilyen gondjam,de én sem szeretem,hogyha (főleg) az első napokon "molsztálnak" :))

Előzmény: Madlen (2)
Madlen Creative Commons License 2000.04.27 0 0 2
Igusnak igaza van, de ez nem ilyen törvényszerű.
Ha egy lánynak komoly menstruációs görcsei vannak, ott valami nem stimmel, általában lelki gondok vannak.
Ha valaki kiegyensúlyozott és nincsenek szorongásai, az alig érez valamit az egészből. Legalábbis én még sosem görcsöltem, és még csak nem is éreztem semmi fájdalmat vagy egyéb cikis érzést.
Azokon a napokon viszont nagyon kívánom a szexet, úgyhogy ilyen gondom sincs.
A higéniával meg lehet vigyázni, ilyenkor kicsit fokozottabban is kell.
Bugyibubus Creative Commons License 2000.04.27 0 0 1
Köszönöm a tanácsot.

Azért természetesen az is érdekelne, hogy mi történik ilyenkor a barátnőmmel, hogyan éli meg az egészet.

Előzmény: igus (0)
igus Creative Commons License 2000.04.27 0 0 0
Először is itt van az üdvözlő O-sod !

Gondolom a barátnőd a higiéniára gondol, amikor elutasít. Olyankor nem teljesen zát a méhszáj, és ahogy kifér rajta ez-az, ugyanúgy befér rajta, amiket oda betömködsz. Akár a baktériumok is, amiket egyébként a hüvelyben lévő savas váladéka megölne, mielőtt bejuthat a méhbe, de a menstruáció idején ez a védelem kisodródik a vérrel együtt.
Másodsorban görcsösen fájdalmasak lehetnek azok a napok (nem csak a szex idején), hanem ha leül, ha megy, ha föl kell lépni a buszra. A görcseit kellemesen lehet oldani egy ellazító orgazmussal, de az nem a hagyományos szex módon kellene, hogy érkezzék, hanem pettinggel. De úgy veszem ki a soraidból, hogy nem arra gondolsz, hogy a menstruáció ideje alatt vele mi van, hanem inkább arra, hogy te nem bírod ki türelemmel, hogy túl legyen rajta.
Ha ő elutasít, ne erőszakoskodj! Vagy gyöngéd rábeszéléssel sikerül rábírni egy kis kölcsönös simogatásra, vagy ki kell várni türelemmel, míg engedi.

Előzmény: Bugyibubus (-)
Bugyibubus Creative Commons License 2000.04.27 0 0 topiknyitó
Sehogyan sem tudom rávenni a barátnőmet a menstruáció alatti szexre.
Ő azt mondja, csak elmenne a kedvem az egésztől. Ha valakinek van ilyen irányú tapasztalata, írja le, igaz-e ez.
Ha pedig nem olyan szörnyű a dolog, hogyan tudnám őt jobb belátásra bírni?
Egyáltalán, lányok, hogyan működik ez az egész dolog?

(Nem bírom kivárni a végét! :-))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!