Keresés

Részletes keresés

pitbull Creative Commons License 2000.04.27 0 0 2
Voltam mar alapjaban veve ugyanolyan, de sokkal egyszerubb felallasban.

A kokemeny valosag:
- B kitart mindhalaig - szoszerint: (a ket lehetoseg a veglgyengules ill. az ongyilkossag)
- B hagyja az egesz marhasagot es nyugton ul a feneken amig nem talal masvalakit, akit tenyleg szeret. Mig meg nem szolal a szived. A magam szereny reszerol ezt csinaltam, es ezt javaslom, annak ellenre, hogy rovid tavon ez a nehezebb...

Jo vadaszatot...

Előzmény: n0b0dy (-)
Girland Creative Commons License 2000.04.26 0 0 1
Nekem ehhez annyi a hozzafuzni valom,hogy kicsit meg tudom erteni a helyzetedet. Nalam ez kb igy nez ki:

A: a baratnom
B: Lennek en
C: Ex-barat,aki nem bir elszakadni
D: A csak baratja A-nak,aki csak latszolag nem akar tobbet ,de irigyel engemet!

Ennyi,eleg pocsek helyzet szerintem

Előzmény: n0b0dy (-)
most wanted Creative Commons License 2000.04.26 0 0 0
egy 0-t tudok csak hozzafuzni a dologhoz.


n0b0dy Creative Commons License 2000.04.25 0 0 topiknyitó
Hi!

Adottak a kovetkezo resztvevok az elet szinpadan:
-egy lany A
-egy fiu B
-egy masik lany C
-egy masik fiu D

'A' egy lany, akinek volt egy hosszu de csalodassal vegzodo kapcsolata, 'B' utana ismerte meg, es fulig szerelmes lett bele, elso szerelem, eletre szolo stb... 'B' mar hosszu ideje hodol (3-4 ev), de ugy erzi nem tud igazan kozel kerulni, miutan 'A' meselt elso baratjarol, aki remenytelensegeben hagyta el, 'B' ugy erzi ugyanabban a cipoben jar, nem boldog.

Valaki halahol tusszent, es osszegabalyodnak a szalak.

Megjelenik 'C', aki jo baratsagba kerul 'A' val, de az eletvitele egesz mas, 'B' ugy erzi 'A' valtozik, tavolodik tole, 'B' elkezdi nemszeretni 'C'-t es a baratsagukat. Megjelenik 'D' mint 'A' baratja, de 'B' nem nagyon hiszi el,hogy csak barat, olyan mintha 'A' valtozasanak kovetkezmenye lenne.

Mit tegyen 'B', aki ugy erzi, egesz eletet odaadna 'A'-ert, de eddig sem igazan erte el, es mintha romlana a helyzet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!