Keresés

Részletes keresés

morticia addams Creative Commons License 2000.05.02 0 0 21
na, vegre megtalaltam ezt a topicot!
szoval, van valami hir? VAnnak mar gazdak a megmaradt harom kicsire? jo lenne.......
morticia addams Creative Commons License 2000.04.29 0 0 20
gondoltam, megkerdem, mi van, es orulok hogy legalabb harmojuknak van mar helye. Nagyon remelem hogy a tobbi kis joszagnak is lesz gazdaja hamarosan.
trollcsi Creative Commons License 2000.04.27 0 0 19
nos hármat már sikerült elhelyezni úgy látszik, egyébként három hetesek, és egészségesek.
a gazdi száma meg ma mi mélünk a topic elején van.
nagyon köszönöm mindannyiotoknak.
Előzmény: berill (18)
berill Creative Commons License 2000.04.26 0 0 18
Sziasztok!

Megkérdeztem... :((
Sajna már nekik is születik egy kiskutya, lekéstünk.
Azért még fogok próbálkozni, mert én ugyan már elköltöztem a virágos városból, de a szüleim és a barátaim ott vannak. Talán össze tudunk hozni valami jót.

üdv,

berill

yahel Creative Commons License 2000.04.26 0 0 17
Lehet, hogy tudok segíteni, dobj egy mélt telszámmal.

yahel

morticia addams Creative Commons License 2000.04.26 0 0 16
sajnos, nincs javaslat, csak megprobalom fenntartani a topicot:(
trollcsi Creative Commons License 2000.04.26 0 0 15
akkor várok minden javaslatot, reggel megnézem.
köszi, jó éjszakát
trollcsi Creative Commons License 2000.04.25 0 0 14
ha esetleg valakinek lenne valami javaslata, a kedvesem megnézi még éjjel a fórumot a nevemben.
köszönöm.
trollcsi Creative Commons License 2000.04.25 0 0 13
nekünk van egy kutyánk meg 2 cicánk a 32 nm-re, de nem is ez a gond, hanem hogy a barátunk, aki találta nem tudja őket három óránként etetni.
... :(
még hajlandó lenne fizetni is érte, ha valaki el tudná vállalni őket.
Előzmény: Kirké (11)
trollcsi Creative Commons License 2000.04.25 0 0 12
nekünk van egy kutyánk meg 2 cicánk a 32 nm-re, de nem is ez a gond, hanem hogy a barátunk, aki találta nem tudja őket három óránként etetni.
... :(
még hajlandó lenne fizetni is érte, ha valaki el tudná vállalni őket.
Előzmény: Kirké (11)
berill Creative Commons License 2000.04.25 0 0 10
ne altassátok el őket!!! szerintem biztosan lehet nekik találni gazdit!

b.

Előzmény: trollcsi (9)
trollcsi Creative Commons License 2000.04.25 0 0 9
látni nem láttam őket, csak a kis csipogásukat hallottam a telefonban. azt mondta a doki (azon kívül, hogy altassuk el őket) hogy középtermetűre nőnek meg.
Előzmény: berill (8)
berill Creative Commons License 2000.04.25 0 0 8
jó helye lenne ott, csak nem mindegy mekkora a kutyus...
persze most nem akarom itt elhúzni a mézesmadzagot, aztán meg azt mondani, ja, bocs inkább nem is tudok helyet, úgyhogy altatom a dolgot a válaszodig, + meg is kérdezem, hogy még aktuális-e az igény...

amúgy aranyosak, mi?
tényleg olyan picik még?
írjál róluk többet!!! Lécci!!

üdv,
berill

Előzmény: trollcsi (6)
berill Creative Commons License 2000.04.25 0 0 7
Amúgy meg szörnyű, hogy emberek mikre képesek! Egyszer az én barátnőm is talált egy pici kutyut, akinek még a szeme se volt myitva, és sörösüveg darabok közt feküdt, egy fenyő alá bedobva! Biztosan azt se az anyukája vitte oda, mert ugye egy kutyaanya nem csinál ilyet!!!

(De hát mit várhatunk, amikor jó sokan ilyen-olyan okból a saját csecsemőjüket dobják ki?)
ez persze egy más téma, és most itt a kutyusoknak kellene gazdikat találnunk, csak kicsúszott a kezemből...bocs.

trollcsi Creative Commons License 2000.04.25 0 0 6
megkérdezem mekkorára nőnek, addig is köszi
berill Creative Commons License 2000.04.25 0 0 5
Sziasztok! Üdv a kiskutyáknak is!
Sajnos én sem tudok befogadni kiskutyut, mert az enyém a jövő héten születik, de ... kb lehet tudni mekkorák lesznek? Látta őket már állatorvos? Mert ő kb meg tudj mondani, milyen fajta lehet, mekkora lesz, stb...lehet hogy egynek tudnék egy gazdit vidéken...
morticia addams Creative Commons License 2000.04.25 0 0 3
Ez nem annyira jo vicc:(

Remelem, talaltok gazdat, minel elobb. En is megprobalok korbekerdezni, es oszinten sajnalom, hogy az en eletvitelem egy kutya szamara szenvedest okozna (alig es rendszertelenul vagyok otthon),kulonben biztosan orokbe fogadnek egyet.

Gandhinak nagy igazsaga van abban hogy egy tarsadalmat jol minosit az, ahogyan az allataival/allatokkal banik...

Előzmény: Anakh Su Namun (0)
trollcsi Creative Commons License 2000.04.25 0 0 2
Nagyon fontos, hogy minél többen olvassátok, ezért hozzászólok, hogy szem előtt legyen ez a topik.
trollcsi Creative Commons License 2000.04.24 0 0 1
...
Anakh Su Namun Creative Commons License 2000.04.24 0 0 0
hA A 0-ÁT HÍVJÁTOK, OTT EL TUDJÁK HELYEZNI :)
trollcsi Creative Commons License 2000.04.24 0 0 topiknyitó
Pénteken az árokban egy nejlonzacskóban hat fekete-fehér kiskutyát talált egy barátunk.
A kutyák nagyon kicsik még, három óránként esznek, de ígérik, hogy hamar felnőnek.
Ez még három hét kb., de igyekeznek. A baj csak az, hogy a munka mellett ez a pár hét is
kivitelezhetetlen. Aki vágyik egy aranyhörcsög nagyságú apróságra,
vagy esetleg szívesen segítene ebben a helyzetben, akár bármilyen ötlettel, szeretettel
várjuk a 360-3791, vagy a 06-309-444312, és a 275-3109-es számokon, vagy írjon egy mailt
ide.
Természetesen próbáltuk elhelyezni őket a Fehér Keresztnél és más
állatvédő egyesületeknél, állatpanzióban is, de mindenhol elutasítottak.
Köszönjük előre is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!