Keresés

Részletes keresés

Afrikaans8 Creative Commons License 2024.02.26 0 0 342

Afrikaans8 Creative Commons License 2023.04.16 0 0 341

Ez sem új találmány

 

Pakura M Creative Commons License 2023.01.27 0 1 340

Remélem, nem a Nyugati tér 5-ös qrvabarlangokhoz tartoztok ti is. Ami ebben a friss cikkben szerepel - a felső szinten lévő négy lakásuk bejárata látható itt, pontosabban a gang, ahonnan a kupikba be lehet jutni (van több ilyenjük is ott meg szomszéd házakban) :

https://tisztaellenzek.blog.hu/2023/01/27/pava_zoltan_az_elet_csaszara

Előzmény: Love kuckó (339)


Love kuckó Creative Commons License 2023.01.02 -1 0 339

Sziasztok !

Szeretném bemutani nektek meghitt kis kuckónkat.

Egy kellemes találkahely ahol összebújhatsz a kedveseddel.

Diszkrét búvóhelyet biztosítunk neked és párodnak Budapest felkapott részén a Nyugatinál.

Legyen szó pár óráról, vagy egész éjszakáról.

Honlapunkon megtaláljátok a telefonszámunkat vagy írjatok e-mailt.

Korpusz_Kriszti Creative Commons License 2022.06.28 0 0 338

Igen, ezeket adja ki a hasas nő és ezeket hirdeti világszínvonalúnak és patyolattisztának. Egymás ki sem hűlt lepedőjén henteregnek az újabb és újabb kuncsaftok, így csinálnak meg napi 100-120 ezret lakásonként, adómentesen. Nem is ez a felháborító. Hanem hogy ezért a pénzért még egy nyomorult ágyneműcsere sem jár.

 

ÁNTSZ???

Előzmény: Pufi87 (319)
Korpusz_Kriszti Creative Commons License 2022.06.28 0 1 337

a fürdőszobai kilépő még vizes volt az előttünk levőktől,

 

Ne csodálkozz: a Nyugati tér 5.-ben ez megy, egy tömzsi nő csinálja, a folyosón kívülre terel minket amig az előző párocska kijön, aztán bedob egy-két törölközőt, és hajrá, mehet a következő . Legfeljebb összerázogatja kicsit az párnát, paplant, de az új vendéget csak azért tereli ki, hogy ne lássák, hogy nem volt takarítás és ágynemű lecserélés. Már régebb óta sejtettük de mióta bizonyossá vált, többé nem megyünk oda. Egy tízesért ezt kapod, merthogy már ennyibe kerül két óra. A legdrágább és a leginkább hulladék hely. 

Előzmény: Annaannus (282)
- Dom - Creative Commons License 2020.10.15 0 0 336
Előzmény: belvarosbuvohely.hu (334)
- Dom - Creative Commons License 2020.10.15 0 0 335
belvarosbuvohely.hu Creative Commons License 2020.08.23 -3 1 334

Sziasztok!

Szeretnem figyelmetekbe ajanlani legujabb lakasunkat, ami penthouse lakas!

Kilatas az Erzsebet terre, es az Oriaskerekre!

Kepeket a tobbi lakassal egyetemben a belvarosbuvohely hu oldalon talaltok!

Anonimaxy Creative Commons License 2020.07.31 -2 0 333

Most hívtam őket, keddre még van szabad helyük. Ha kipróbaljuk, beszámolok a tapasztalatokról. Mindenesetre szimpatikus, hogy könnyen elérhetők, és van is hely. A telefonos hölgy akcentusa azért kicsit bizarr...😆 

Előzmény: lizzie2 (332)
lizzie2 Creative Commons License 2020.07.29 -2 1 332

Annyira szeretem ezt a magyar mentalitást, ha az ember ajánl valamit (EGY OLYAN FÓRUM ALATT, AHOL KONKRÉTAN EZ A TÉMA/KÉRDÉS), már rögtön arra asszociálnak, hogy reklám, legyen az önreklám vagy egyéb. Nem áll szándékomban reklámozni őket (pedig adhatnának kedvezményt xD), csupán én is hozzá mertem szólni a topikhoz, bocs.. azt meg, hogy általában van szabad szobájuk, azért írtam, mert 3x voltunk ott eddig és mindig tudtak helyet adni, de nem írhatom azt, hogy mindig van szabad, mert honnan a kukiból tudnám lol

 

kezdj ezzel az információval azt, amit akarsz

Előzmény: VV Vinyov (331)
VV Vinyov Creative Commons License 2020.07.28 -1 1 331

Általában van szabad szobájuk, és így is marad, mert innen nemigen fognak özönleni hozzájuk.

Szóval ezek a kezdetleges önreklámok nem sokat lendítenek a bizniszen... :D

Előzmény: lizzie2 (330)
lizzie2 Creative Commons License 2020.07.28 -3 0 330

Szia! Mi a +36706277796-os telefonszámot szoktuk felhívni és általában van szabad szobájuk. Esetleg még a weboldalukat tudom neked mondani elérhetőségként, ami buvohelybelvaros pont hu. Remélem tudtam segíteni :)

Előzmény: Törölt nick (328)
Fawcett ezredes Creative Commons License 2020.07.26 0 2 329

Ordít róla, hogy az. Ennyire betett az üzletnek a vírus?

Előzmény: Anonimaxy (327)
Törölt nick Creative Commons License 2020.07.23 -1 0 328

Sziasztok!

Esetleg infot, elérhetőséget tudnátok adni a helyről?

Köszi

Előzmény: lizzie2 (323)
Anonimaxy Creative Commons License 2020.07.23 -1 1 327

Nem önreklám. Mielőtt lefoglaltam náluk, én sokáig kerestem olyan fórumot/felületet, ahol  le tudnám szűrni az igénytelen, pudvás, mocskos helyeket. Nem a saját bőrömön szeretném kitapasztalni, ha nem muszáj... Ezért gondoltam, hogy megosztom a tapasztalatomat, hátha valakit tudok segíteni, hogy ne gyomorgörccsel menjen a randijára. Nyilván mindenkinek más az igénye, de az alapvető tisztaság sztem. mindenkinek fontos. Nekem szerencsém volt, elsőre megtaláltam, azt hiszem nem is rizikózok tovább. Sajnálom, ha valaki nem hiszi el, hogy elfogulatlan vagyok, én csak segíteni akartam a hasonló cipőben járókon.

Előzmény: Afrikaans8 (326)
Afrikaans8 Creative Commons License 2020.07.23 0 0 326

Önreklám.

Előzmény: Anonimaxy (325)
Anonimaxy Creative Commons License 2020.07.23 -3 0 325

Tegnap voltunk a corvin negyedben, mindenkinek csak ajánlani tudom. Búvóhely.com- on találtam. Tiszta, jól megközelíthetö, újszerű, nem lepukkadt. A társaság pontos, diszkrét, minden a megbeszéltek szerint zajlott. Először voltam ilyen helyen, de nem kísérleteznék mással. Visszatérünk. 

ekc124 Creative Commons License 2020.07.20 0 0 324

Sziasztok!

Déli pályaudvar környékén nem tudtok valami jó kis helyet. Volt itt a Nagyenyed utcában is, meg az Alkotáson is, de nem lehet elérni már egyiket sem :-(

lizzie2 Creative Commons License 2020.07.20 -1 0 323

Nem láttam itt említve, de mi a párommal a Veres Pálné utcai búvóhelyekbe járunk, mivel egyikőnknél sem tudunk lenni. Visszajárunk, mivel mindig tiszta a hely, az ágyneműn és a törölközőkön lehet érezni az öblítő illatát plusz egy modern és felújított lakás a miénk pár órára aránylag jó áron. Csak ajálani tudom. 

Kempesss Creative Commons License 2020.06.08 0 0 322

Melyik az? Bár nekünk kiesik, ha igényes, néha látogatnánk. Főleg ha az ágyneműt és törölközőt lecserélik.

Előzmény: koqxdioo (321)
koqxdioo Creative Commons License 2020.06.07 0 0 321

Teszt megvolt, puritán, tiszta, tehát megfelelő. 

Előzmény: koqxdioo (318)
Kempesss Creative Commons License 2020.06.04 0 0 320

Nem nagy durranás - ezzel egyet lehet érteni. Ha egy órát foglalsz /mi annyit szoktunk/ pláne nem az. Ritkán vesszük igénybe, egyrészt az igénytelenség miatt /erős kételyek merülhetnek fel a textíliák lecserélését illetően... /, meg a pontosság miatt ugyanis szinte mérget lehet venni arra h az előttetek lévők "megcsusznak". Mindig ebből volt problémánk,  a mi időnk ugyanis nagyon ki van számolva. És 7000 forintot amúgy is irreálisnak tartok egy vagy két órára /ha kihasználnánk a második órankat, akkor is az lenne/. Azonfelül amit írtok valóban nehéz helyet kapni. 

Előzmény: Pufi87 (319)
Pufi87 Creative Commons License 2020.06.02 0 0 319

Nem egy nagy titok hogy ez az említeptt folyosó a felső emeleten ahol mind a négy búvóhely(lakás) bejárata található .

Már mindegyikben jártunk , sőt az első emeleten is ( ott kettő van)!!

Nem nagy  durranás de néhány órára megteszi. Jó helyen vannak  ennek megfelelően mindig foglalt

      ( bár próbálunk mindig idöben bejelentkezni) 

          :-))

 

Előzmény: Pufi87 (317)
koqxdioo Creative Commons License 2020.06.01 0 0 318

Sziasztok! 

Kondorosi úti lakásról valakinek tapasztalat?

Köszi! 

Pufi87 Creative Commons License 2020.05.25 0 0 317

Itt mi is jártunk, Nyugati tér 5 , a félköríves épület a Nyugatinál :-DD

Amikor odafönn a legfelsó szinten már nem volt hely :-)

A fenti lakások legalább nagyobbak, mind a 4-ben hancúroztunk odafönn.  Egy zárható folyosorol lehet őket megközeliteni. Szóval azok egy fokkal jobbak!

Előzmény: zanza79 (316)
zanza79 Creative Commons License 2020.05.24 0 0 316

És  még ittvan pár kép :

 

 

Összességében érdekes de el lehet képzelni nem annyira  kényelmes ......... FŐZNI IS LEHET  ,de nem azértt mennek oda:)))

zanza79 Creative Commons License 2020.05.24 0 0 315

Találtam egy érdekes cikket, állítólag ez Budapest legkisebb "albérlete"..........

    bár az albérlet szó túlz ás  Foglaltunk egy buvóhelyet és ezt kaptuk.........tényleg 2 négyzetméter az egész ,elég felháboritó volt , fönt az emeleten dugtunk :))))

Annyira teltház volt hogy csak ebbem a fészerben jutott már hely :(

          Szóval  et nem igazan albérlet..... ,hanem,kurvabarlang két négyzerméteren!!

https://www.blikk.hu/aktualis/belfold/megtalaltuk-az-orszag-legkisebb-es-legdragabb-lakasat-mutatjuk/8bbvm1n

Kód 001 Creative Commons License 2020.03.21 0 0 314

A Belvárosban is van néhány ilyen. Sokan a biztonságot és a diszkréciót keresik, nyilván a tulaj ennek "kölcsönösségére" helyezi a hangsúlyt.

Lovári Dezső Creative Commons License 2020.03.19 0 1 313

4 lakás van ott is a fölső szinten, gondolom, a vendégkönyvvel meg a számlákkal bajlódnak éjjel-nappal :D

Előzmény: Tóbika_ (287)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!