Keresés

Részletes keresés

belvarosbuvohely.hu Creative Commons License 2020.08.23 -3 1 334

Sziasztok!

Szeretnem figyelmetekbe ajanlani legujabb lakasunkat, ami penthouse lakas!

Kilatas az Erzsebet terre, es az Oriaskerekre!

Kepeket a tobbi lakassal egyetemben a belvarosbuvohely hu oldalon talaltok!

Anonimaxy Creative Commons License 2020.07.31 -2 0 333

Most hívtam őket, keddre még van szabad helyük. Ha kipróbaljuk, beszámolok a tapasztalatokról. Mindenesetre szimpatikus, hogy könnyen elérhetők, és van is hely. A telefonos hölgy akcentusa azért kicsit bizarr...😆 

Előzmény: lizzie2 (332)
lizzie2 Creative Commons License 2020.07.29 -2 1 332

Annyira szeretem ezt a magyar mentalitást, ha az ember ajánl valamit (EGY OLYAN FÓRUM ALATT, AHOL KONKRÉTAN EZ A TÉMA/KÉRDÉS), már rögtön arra asszociálnak, hogy reklám, legyen az önreklám vagy egyéb. Nem áll szándékomban reklámozni őket (pedig adhatnának kedvezményt xD), csupán én is hozzá mertem szólni a topikhoz, bocs.. azt meg, hogy általában van szabad szobájuk, azért írtam, mert 3x voltunk ott eddig és mindig tudtak helyet adni, de nem írhatom azt, hogy mindig van szabad, mert honnan a kukiból tudnám lol

 

kezdj ezzel az információval azt, amit akarsz

Előzmény: VV Vinyov (331)


VV Vinyov Creative Commons License 2020.07.28 -1 1 331

Általában van szabad szobájuk, és így is marad, mert innen nemigen fognak özönleni hozzájuk.

Szóval ezek a kezdetleges önreklámok nem sokat lendítenek a bizniszen... :D

Előzmény: lizzie2 (330)
lizzie2 Creative Commons License 2020.07.28 -3 0 330

Szia! Mi a +36706277796-os telefonszámot szoktuk felhívni és általában van szabad szobájuk. Esetleg még a weboldalukat tudom neked mondani elérhetőségként, ami buvohelybelvaros pont hu. Remélem tudtam segíteni :)

Előzmény: Törölt nick (328)
Fawcett ezredes Creative Commons License 2020.07.26 0 2 329

Ordít róla, hogy az. Ennyire betett az üzletnek a vírus?

Előzmény: Anonimaxy (327)
Törölt nick Creative Commons License 2020.07.23 -1 0 328

Sziasztok!

Esetleg infot, elérhetőséget tudnátok adni a helyről?

Köszi

Előzmény: lizzie2 (323)
Anonimaxy Creative Commons License 2020.07.23 -1 1 327

Nem önreklám. Mielőtt lefoglaltam náluk, én sokáig kerestem olyan fórumot/felületet, ahol  le tudnám szűrni az igénytelen, pudvás, mocskos helyeket. Nem a saját bőrömön szeretném kitapasztalni, ha nem muszáj... Ezért gondoltam, hogy megosztom a tapasztalatomat, hátha valakit tudok segíteni, hogy ne gyomorgörccsel menjen a randijára. Nyilván mindenkinek más az igénye, de az alapvető tisztaság sztem. mindenkinek fontos. Nekem szerencsém volt, elsőre megtaláltam, azt hiszem nem is rizikózok tovább. Sajnálom, ha valaki nem hiszi el, hogy elfogulatlan vagyok, én csak segíteni akartam a hasonló cipőben járókon.

Előzmény: Afrikaans8 (326)
Afrikaans8 Creative Commons License 2020.07.23 0 0 326

Önreklám.

Előzmény: Anonimaxy (325)
Anonimaxy Creative Commons License 2020.07.23 -3 0 325

Tegnap voltunk a corvin negyedben, mindenkinek csak ajánlani tudom. Búvóhely.com- on találtam. Tiszta, jól megközelíthetö, újszerű, nem lepukkadt. A társaság pontos, diszkrét, minden a megbeszéltek szerint zajlott. Először voltam ilyen helyen, de nem kísérleteznék mással. Visszatérünk. 

ekc124 Creative Commons License 2020.07.20 0 0 324

Sziasztok!

Déli pályaudvar környékén nem tudtok valami jó kis helyet. Volt itt a Nagyenyed utcában is, meg az Alkotáson is, de nem lehet elérni már egyiket sem :-(

lizzie2 Creative Commons License 2020.07.20 -1 0 323

Nem láttam itt említve, de mi a párommal a Veres Pálné utcai búvóhelyekbe járunk, mivel egyikőnknél sem tudunk lenni. Visszajárunk, mivel mindig tiszta a hely, az ágyneműn és a törölközőkön lehet érezni az öblítő illatát plusz egy modern és felújított lakás a miénk pár órára aránylag jó áron. Csak ajálani tudom. 

Kempesss Creative Commons License 2020.06.08 0 0 322

Melyik az? Bár nekünk kiesik, ha igényes, néha látogatnánk. Főleg ha az ágyneműt és törölközőt lecserélik.

Előzmény: koqxdioo (321)
koqxdioo Creative Commons License 2020.06.07 0 0 321

Teszt megvolt, puritán, tiszta, tehát megfelelő. 

Előzmény: koqxdioo (318)
Kempesss Creative Commons License 2020.06.04 0 0 320

Nem nagy durranás - ezzel egyet lehet érteni. Ha egy órát foglalsz /mi annyit szoktunk/ pláne nem az. Ritkán vesszük igénybe, egyrészt az igénytelenség miatt /erős kételyek merülhetnek fel a textíliák lecserélését illetően... /, meg a pontosság miatt ugyanis szinte mérget lehet venni arra h az előttetek lévők "megcsusznak". Mindig ebből volt problémánk,  a mi időnk ugyanis nagyon ki van számolva. És 7000 forintot amúgy is irreálisnak tartok egy vagy két órára /ha kihasználnánk a második órankat, akkor is az lenne/. Azonfelül amit írtok valóban nehéz helyet kapni. 

Előzmény: Pufi87 (319)
Pufi87 Creative Commons License 2020.06.02 0 0 319

Nem egy nagy titok hogy ez az említeptt folyosó a felső emeleten ahol mind a négy búvóhely(lakás) bejárata található .

Már mindegyikben jártunk , sőt az első emeleten is ( ott kettő van)!!

Nem nagy  durranás de néhány órára megteszi. Jó helyen vannak  ennek megfelelően mindig foglalt

      ( bár próbálunk mindig idöben bejelentkezni) 

          :-))

 

Előzmény: Pufi87 (317)
koqxdioo Creative Commons License 2020.06.01 0 0 318

Sziasztok! 

Kondorosi úti lakásról valakinek tapasztalat?

Köszi! 

Pufi87 Creative Commons License 2020.05.25 0 0 317

Itt mi is jártunk, Nyugati tér 5 , a félköríves épület a Nyugatinál :-DD

Amikor odafönn a legfelsó szinten már nem volt hely :-)

A fenti lakások legalább nagyobbak, mind a 4-ben hancúroztunk odafönn.  Egy zárható folyosorol lehet őket megközeliteni. Szóval azok egy fokkal jobbak!

Előzmény: zanza79 (316)
zanza79 Creative Commons License 2020.05.24 0 0 316

És  még ittvan pár kép :

 

 

Összességében érdekes de el lehet képzelni nem annyira  kényelmes ......... FŐZNI IS LEHET  ,de nem azértt mennek oda:)))

zanza79 Creative Commons License 2020.05.24 0 0 315

Találtam egy érdekes cikket, állítólag ez Budapest legkisebb "albérlete"..........

    bár az albérlet szó túlz ás  Foglaltunk egy buvóhelyet és ezt kaptuk.........tényleg 2 négyzetméter az egész ,elég felháboritó volt , fönt az emeleten dugtunk :))))

Annyira teltház volt hogy csak ebbem a fészerben jutott már hely :(

          Szóval  et nem igazan albérlet..... ,hanem,kurvabarlang két négyzerméteren!!

https://www.blikk.hu/aktualis/belfold/megtalaltuk-az-orszag-legkisebb-es-legdragabb-lakasat-mutatjuk/8bbvm1n

Kód 001 Creative Commons License 2020.03.21 0 0 314

A Belvárosban is van néhány ilyen. Sokan a biztonságot és a diszkréciót keresik, nyilván a tulaj ennek "kölcsönösségére" helyezi a hangsúlyt.

Lovári Dezső Creative Commons License 2020.03.19 0 1 313

4 lakás van ott is a fölső szinten, gondolom, a vendégkönyvvel meg a számlákkal bajlódnak éjjel-nappal :D

Előzmény: Tóbika_ (287)
Lovári Dezső Creative Commons License 2020.03.19 0 0 312

Pár éve cikkeztek arról, hogy Kordáék nem adtak számlát...

https://m.hvg.hu/kkv/20121010_Blikk_Kordaek_villajaban_szamla_nelkul_me
Blikk: Kordáék villájában számla nélkül megy a szobáztatás

A Blikk kipróbálta, hogy a Korda György és Balázs Klári által üzemeltetett szállóban valóban ki lehet-e venni pár órás légyottokra szobát. A dolognak nem volt akadálya, de számlát nem kapott a lap munkatársa.


A Blikk kipróbálta, hogy a Korda György és Balázs Klári által üzemeltetett szállóban valóban ki lehet-e venni pár órás légyottokra szobát. A dolognak nem volt akadálya, de számlát nem kapott a lap munkatársa.

Pár órára is kiadja szobáit a Korda György és Balázs Klári által üzemeltetett szálló, ám arról számlát nem adnak - számolt be a Blikk. A lap beszámolója szerint inkognitóban lévő munkatársuk hétfőn kereste fel a Korda-villát, hogy meggyőződjön róla, valóban kiadják-e a szobákat pár órás légyottokra. A Blikk szerint a recepción teljes diszkréciót ígértek számukra, még fizetésnél sem kérték el az adataikat. A fizetés azonban zsebbe ment, állítja a lap, vagyis Kordáék hoteljében nem adtak számlát a befizetett hatezer forintról.

A lap megszólaltatta Balázs Klárit, aki azt mondta, nem tudja, mit tehettek volna, ha egyszer a vendég nem akarta átadni okmányait, majd azzal védekezett, hogy ha a vendégek kérték volna a számlát, minden bizonnyal megkapták volna.

A szállodáknak kötelességük a nyugtaadás, egy adóhatósági ellenőrzés során ennek elmulasztásáért akár egymillió forintos bírságot is kiszabhatnak - figyelmeztetett a lapban Linczmayer Szilvia, a NAV adószakmai szóvivője.

Előzmény: Gej Ricsi (310)
Afrikaans8 Creative Commons License 2020.02.09 0 3 311

Szerintem pár ezer Ft megspórolása nem elegendő kárpótlás azért, hogy egy alapból bensőséges eseménykor te a lakásban lábatlankodj. A te oldaladról érthető, hogy ingyen akarsz leskelődni vagy hallgatózni, de nekik nem hinném, hogy megéri. Egy erotikus játékszer meg többe kerül, mint az ilyen kúrós lakásokban a minimáldíj, így megközelítve sem igazán előnyös az üzlet. 

Előzmény: búvóhelybuda (305)
Gej Ricsi Creative Commons License 2020.02.09 0 1 310

Azt az egyet nem értem, miért kell külön kérni az áfás számlát ezeken a helyeken. Minden weboldalra odaírják, hogy az ezzel kapcsolatos igényt kérik előre jelezni. Nem az az első, hogy alapból meg kell írni a pénz átvételekor, mert kötelező?

Mondjuk, én számtalan helyen jártam, de mily különös, egyik helyen sem vetődött fel, hogy számlát kéne adniuk. Pedig egy lakással megcsinálnak naponta 8-10 kört (ami minimum 50 ezer Ft/nap/lakás).

 

Íme egy példa:

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.10 0 1 309

Nekem volt régebben egy lakásom, kifejezetten pár órára, 1 éjszakára, fél napra stb. Sokkal jobban ment mintha havonta fixen adtam volna ki valakinek... és még csak hirdetve sem volt. Bizonyos szolgáltatást nyujtó lányok körében elterjedt mint a futótűz.... mondjuk ez az Internet hajnalán volt, több mint 20 éve ;)

Előzmény: CraStLov (308)
CraStLov Creative Commons License 2019.11.10 0 0 308

Hát erre mit mondjak, egyszerre igazán gáláns és nagyon beteg idegeneknek felajánlani az otthonodat.

 

...de lehet, hogy csak én vagyok ennyire elfogult.

 

Voltam én is fiatal, teenager, mégis meg tudtuk mindig oldani a dolgot. 

Másrészről, ezzel segíthetsz másokon, még ha te csak a nagyszobában hallgatod is a dolgot. 

 

Emésztem a dolgot. :)

Előzmény: búvóhelybuda (305)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.10 0 0 307

Takarítás, ágynemű?

Mindenki vigyen magával saját ágyneműt, lepedő(ket), törölközőt. Aztán viszi magával ha végeztek és otthon szépen kimossa.... egyébként sem feküdnék idegen ágyneműjébe és törölköznék a törcsijébe.

Lehet, hogy én is élnék vele, a szeretőmmel nem tudunk hová menni...

Előzmény: búvóhelybuda (305)
egykéthár Creative Commons License 2019.11.08 0 0 306

Lehet, hogy néha élnék az ajánlatoddal. Felőlem akár ott is lehetnél, ha akarsz.

Előzmény: búvóhelybuda (305)
búvóhelybuda Creative Commons License 2019.07.28 -6 0 305

Tudom milyen, hogy ha lenne kivel, de nincs hol, így arra gondoltam, hogy egy-két párnak ingyen biztosítanék helyet olykor haveri alapon , akik nem akarnak "profi" helyre menni.


Ha van lehetőség, akkor akár csatlakoznék is cserébe hozzátok vagy nézőként részt vennék, de nem muszáj,  nem feltétele a dolognak.

 

Viszont a lakásban tartózkodnék mindenképpen, de a szobában/fürdőszobában ketten lennétek, csak hát elvégre csak idegenek vagytok még és félek, hogy kipakoljátok a lakást. :) 

Ha nem csatlakozhatok, akkor ebben az esetben köszönetként olykor egy ital vagy hasonló megteszi, de azt sem lehet rossz, ha vesztek egy -két erotikus játékszert, amit én így tárolnék/megkapnék. Az egyetlen dolog, amit még ki kell találni, hogy a takarítás hogyan legyen megoldva, mert nincs kedvem más gecis lepedőjét takarítani. :)

 

Érdekelhet a dolog? Szívesen élnél a lehetőséggel? Írj a buvohelybuda2019@gmail.com e-mail címre egy bemutatkozást magatokról!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!