Keresés

Részletes keresés

Kham Creative Commons License 2000.09.29 0 0 20
Ja így értem, a barátnőd bátyja a barátod is egyben. (ez nem volt benn az elsőben)
Előzmény: META TOM (19)
META TOM Creative Commons License 2000.09.29 0 0 19
Nem értem a kérdést. Lehet, hogy nem fejtettem ki elég részletesen a dolgot?
Két hét múlva ugyanabban a felállásban fagyoskodtunk (én és a barátom [=barátőm bátyja]barátnője [=ma már feleség]) abban a jégveremszerű szekrényben. Mivel a barátnőm szobájából csak a szülők szobáján keresztül lehetett kimenni, ezért érthető okokból maradtunk hárman éjszakára. Szerencsére mindkét alkalommal a szülők másnap korán reggel elmentek otthonról. (Az eredeti információ szerint haza sem kellett volna jönniük)
Kham Creative Commons License 2000.09.28 0 0 18
Nem lett ez egy kicsit elszámolva?
Kinek a nője volt ott két hét múlva?
Előzmény: META TOM (17)


META TOM Creative Commons License 2000.09.28 0 0 17
Egyszer, még főiskolásként, amikor hazajöttek a barátnőm szülei, elbújtattak a bátyja barátnőjével együtt egy beépített szekrénybe. Mivel éppen mindnyájan akcióztunk, természetesen ruha nélkül voltunk. Összebújva vacogtunk 4 órán keresztül, mert bitang hideg volt a szekrényben. Mindehhez megtekintettem a barátnőm mamáját is ruha nélkül, a szekrény zsalugáteres ajtaján keresztül. Utána hármasban éjszakáztunk a kedvesem ágyán, mert a másik leányzó nem tudott kimenni... Mivel amúgy is meztelenül voltunk, hát éjszakára is úgy maradtunk, nem is hiába...
A nagy sikerre való tekintettel két hét múlva megismételtük a dolgot. (Mármint egész estés programot a szekrényben a barátom kedvesével)
dalia Creative Commons License 2000.09.28 0 0 16
bocs Purusa, javítanom kell,
egy kézzel gépelek, és sok hibát vétek közben...:)))
Előzmény: dalia (15)
dalia Creative Commons License 2000.09.28 0 0 15
Erkélyen át már távoztam én is, ráadásul kapkodásban a cipőm az bent marad, én kimásztam az utcára a kerítésen át, és nem kis döbbenetet keltettem a környken szombat délelötti bevásárlásra siető lakókban... Hazamenni így nem volt képem, inkább becsöngettem, mintha mi sem történt volna, 'csókolom, Robi itthon van?' ártalan ábtázattal, merthogy mindez 16 évesen történt, kedvesem szülei megtiltották, hogy ott éjszakázak fiacskájuknál, de mi rendre megszegtük a szabályt... :) A mai napig nem tudom mit gondolt rólam pedáns anyuka, hogy mezitláb, erősen kócosan, gyürött blúzban álítok be szombat reggel....

dália

Ps: Purisa, én is egykézzel _gépelek_ ált., mert a másikkal cigarettázom...

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.28 0 0 14

A szekrény után megjelent a konyhaasztal is (In flagranti c. topic). Egyéb bútordarabok?
Óriáspálma dézsája? Esetleg a hűtőszekrény?
Előzmény: Abrand (-)
raistlin Creative Commons License 2000.04.29 0 0 13
Abrand, drága!

Azért igyekeztem elpoénkodni a dolgot, mert számomra nem volt teljesen egyértelmű a topik főkérdése. Mármint hogy
1.) Voltál-e már szekrénybe zárva büntetésből?
2.) Ácsorogtál-e már szekrényben mert hazajött a ház ura/úrnője?
3.) Szexeltél-e már szekrényben? (szado-mazo verzió)

Raist

Előzmény: Abrand (6)
masodnikk Creative Commons License 2000.04.27 0 0 12
Asszonyka - férje távollétében - három pasival hetyeg. Ahogy az lenni szokott, fordul a kulcs a zárban, asszonyka pánikszeruen próbálja eltüntetni a pasikat, végül az erkélyen lévo zsákokba bújtatja oket. Férjnek mindenesetre gyanús az asszony izgatottsága, gyanút fog, körbenéz a lakásban, meglátja a zsákokat az erkélyen. Megpiszkálja az elsot a cipoje orrával, mire az egyes számu pasi a zsákból felnyávog. Aha, a macska... Másod zsák piszkálása, adekvát hapsi vakkant néhányat. Na ja, a kutya. Harmadik zsáknál mély csend. Férj erosebben belerúg. Csend. Irgalmatlanul nagyot belerúg, erre a zsákból: "Krumpli, vazze, nem hallod, krumpli!!!"
viktor a takarító Creative Commons License 2000.04.27 0 0 11
Szekrény alatt, szerintem, nem egy kredencet, netán cipős szekrényt kell érteni, mert azok valóban elég kényelmetlenek lehetnek.

"Váratlanul betoppan a feldúlt férj, miközben a feleség meztelenül szaladgál.
-Mit szaladgálsz itt ruhátlanul, asszony? Ég a ház, mentsük, amit lehet!
Erre egy hang a szekrényből:
-Először a bútorokat mentsétek!"

vat

Purusa Creative Commons License 2000.04.27 0 0 10
Veletek, nőkkel ellentétben - kedvesBluefox - mi férfiak többnyire egy kézzel szoktunk... gépelni. :)
[Tényleg, tud valaki ilyen felmérésről? :)]
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.26 0 0 9

Szerintem a lótuszülést kell gyakorolni. Ha ez már jól megy, akkor a szekrényben való hosszabb idejű tartozkodás nem okoz gondot.
De hogy fér be oda a gép perifériástul.
Meg a keze. Egy kézzel gépelni? Ki hallott már olyat? :)
Aztán, ha kicsi a szekrény, nem lehet ám mocorogni! No és hogy néz az ki: imbolyog a szekrény... - csak feltűnik annak a hazatérő félnek egy idő után...
Előzmény: Abrand (6)
viktor a takarító Creative Commons License 2000.04.26 0 0 8
Köszi Ábránd!
:-)))

vat

Előzmény: Abrand (7)
Abrand Creative Commons License 2000.04.26 0 0 7
Vikatak!
Ha ott van nálad a mobilod, előbb kapcsold ki a billentyű pittyegést, aztán küldj SMS-t nekem, megyek kimentlek!
209-211-27* Azért a csillagot behelyettesítheted, az előző hozzászólásom sorszámával! Sok sikert!
Tarts ki!
Ábránd
Előzmény: viktor a takarító (2)
Abrand Creative Commons License 2000.04.26 0 0 6
Kicsi Eszti!
A korom tabu!
A szekrényben csakugyan jó maszturbálni, de kint is jó. Ez szekrényfüggetlen...
A szekrényben akkor a legjobb, mikor hazajön a házastárs.
Ha nem a tiéd a házastárs, akkor jó a szekrényben, ha a tiéd a házastárs, akkor mégjobb a szekrényben...
De a rajtakapott párok összetétele is érdekes lehet, f/f, n/n, vagy a hagyományosak, il. többen , esetleg a jelenetek amik a lebukást kísérték.
Még valami, husikám: gyakrabban nézz szét a szekrényedben, ha nem is ülsz bele...
De nem árt az elővigyázatosság, és a jövőre nézve sem mindegy tréningben van-e az ember - vagy akár a lánya...
Ábránd
Előzmény: raistlin (3)
most wanted Creative Commons License 2000.04.26 0 0 5
en voltam 2 haverommal egy 46 cm x 57 cm alapterletuben tobbszor is
a jelenlegi rekord 6 ora 40 perc
en voltam
DRdoktor Creative Commons License 2000.04.22 0 0 4
Szekrényben nem voltam, de menekülnöm többször is kellett már. Egyszer két órát ácsorogtam ugyancsak vacogva egy erkélyen, egy más alkalommal az ablakon pattantam meg. (Földszinti lakásban voltunk...)
Ennél is kínosabb volt, amikor legénykoromban két lány volt egyszerre nálam. Hát az nagyon meleg volt
raistlin Creative Commons License 2000.04.22 0 0 3
Helló Ögerfiú!

Neked aztán van fantáziád!

OFF
erről az a vicc jut eszembe:
- Téged kaptak már rajta maszturbáláson a szekrényben?
- Nem.
- Jó kis búvóhely, mi?
ON

Raist (aki utoljára ötévesen bújkált szekrényben)

Előzmény: Abrand (-)
viktor a takarító Creative Commons License 2000.04.22 0 0 2
esetleg mi az a szekrény?!:-))

vat

ui: olyan is jelentkezhet, akit nem találtak meg, de még ott van és onnan is ír?

Előzmény: Abrand (-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.21 0 0 1

Esetleg kinek van csontváz a szekrényében?
(Bocs :))
Előzmény: Abrand (-)
Zsazsi Creative Commons License 2000.04.21 0 0 0
00000
Huss,
Zsazsi
Előzmény: Abrand (-)
Abrand Creative Commons License 2000.04.21 0 0 topiknyitó
Arra lennék kíváncsi, ki volt már szekrényben, és kit találtak már meg ott?
Ill. ki talált már valakit a ruhái között?
Inflagranti, természetesen.
Na?
Ábránd

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!