Keresés

Részletes keresés

Baulek Creative Commons License 2008.12.19 0 0 298
T. Grémium,

a szép új rendelkezések ismerőitől kérdem:

Meddig jöhetek haza a BP belvárosba sárga nyalókás, Láda jellegű járművemmel?

A helyzet alulfinanszírozottságilag járműfejlesztés irányába nemigen változhat, mozgásában korlátozott túlkoros felmenőmet + csomagok kell heti 1 x fuvaroznom a városon kívülre meg haza. Az autóban van utólag beépített katalizátor de ezt a általában nem veszik figyelembe. Ja és belvárosi lakosok vagyunk.

Van e a bennlakókra, mozgákorlátozottakra vmi méltányossági kivételezés?

És a dugódíjnál?

A "hol van ez leírva részletesen" típusú válasz is jó...
pária Creative Commons License 2008.03.21 0 0 297
MA pénteken 2-kor a Gólyavárban (ELTE,Múzeum krt.4/a)
a BKV nyilvános fórumot tart az idei "paraméterkönyvről".
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.29 0 0 296

Egy kicsit tájékozódj, mert hiába a főpolgármester, ha a Fővárosi Közgyűlés nem szavaz meg, vagy megszavaz valamit.

 

Biztos van, akit te is beválasztottál a Közgyűlés tagjai közé, nála is érdemes lenne reklamálnod.

Előzmény: kati 50 (295)
kati 50 Creative Commons License 2008.02.28 0 0 295
Sziasztok.Én új vagyok , kelenföldről. Azért néztem be hozzátok, mert Demszky Úr? nevét megláttam.Nem tudom érint -e benneteket, de míg verte a mellét a főpolgármester úr hogy befagyasztotta a távhő alapdíját, sőt valami díjkedvezményt is adnak, meg az ökoprogram és 10% az alapdíjból, addig szépen megszavazták hogy a hődíj 2949 Ft legyen, 25%-al magasabb mint decemberben.Így már a januári számlám 4600 Ft-al több mint a decemberi, holott akkor nagyobb volt a hőfogyasztás.Erre tették rá a kihírdetett 5%-ot, így idén 31 % felettvan az áremelés, és ma bemondták az 5,8-at, amit a Főtáv símán ránk ver.De kaptunk 2,5% alapdíjkedvezményt, kemény 172 Ft-ot.Hát ilyen ügyes a mi főpolgár mesterünk, jól lerendezte a Főtávot.Ha nem ide való témát vetettem fel, elnézéseteket kérem, de a közlekedést is így intézi. Én már csak tudom, a 4-es metró a házunk elől indul. Indul?
IDKFA Creative Commons License 2008.02.27 0 0 294

http://index.hu/velemeny/olvir/buszbkv/

 

Biztos valami elvakult fideszbérenc... :P

Devil23 Creative Commons License 2007.09.21 0 0 293

Sziasztok!

Kistarcsánál, ahogy megy a HÉV a kórháznál ott mit scinálnak? Ott olyan furán megy a HÉV, nem úgy, ahogy régebben jártam arra. Tudtok vmit erről?

Gib79 Creative Commons License 2007.09.19 0 0 292
Érdekes ötlet a dugódíj: talán még támogatnám is ha egy kicsit jobban át lenne gondolva.

Pusztán egy apró kifogásom van ellene.
Azt hiszem érthető igényem, hogy néha szeretnék átjutni a Dunán, azokon a dunahidakon, amiket az adófizetők, az állampolgárok pénzén építettek, újítottak fel.
Ugyebár a dugódíjjal a Nagykörúton belüli hidakat (Lánchíd, Erzsébethíd, Szabadsáhíd), vagy a másik verzió szerint a Hungária körúton belüli hidakat (fentiek + Magithíd, Petőfi híd) (ha jól számolok a 8 pesti hídból 5-öt) tennék fizetőssé, avagy elkerülésre javasoltá. Ez a jelenlegi magyarországi Dunahidaknak majdnem a fele.
Bravó. Az Árpád híd, a Lágymányosi híd, illetve az M0-ás jelenlegi ill. leendő hídjai alig várják a megnövekedett forgalmat. Végül is olyan jól járható jelenleg mindegyik.

De végül is le lehetne zárni egész Pest megyét is, majd átmegyünk a Dunán Esztergomnál, vagy Szekszárdnál. Mit számít az a pár száz plusz kilóméter, és végül is a komposoknak is meg kell élniük valamiből...
exBPO-700 Creative Commons License 2006.10.26 0 0 291
MDF_rulez Creative Commons License 2006.06.06 0 0 290
Villamostender kapcsán jutott eszembe: ... és nem Demszkáj védelmében, de emlékeztek még annó hogy hisztizett a hanóveri villamosok ellen? Nézzétek meg, hogy elkezdtek rohadni. Mostanra jobban néznek ki az ezeréves Ganz csuklósok...
MDF_rulez Creative Commons License 2006.06.06 0 0 289
A levegő munkacsoport nálam már akkor hiteltelenítettem gagát amikor elkezdték támadni a 4-es metrót. Ha komolyan gondolnák a "környeztevédelmet", akkor pont a merto lenne az ami mellett teljes mellszélességgel "bármi áron" ki kellene állniuk.
messelg Creative Commons License 2006.05.22 0 0 288
Van egy tippem! Vásárolj appartementet a horvát tengerparton! A szerződéskötés nem biztos, ám a bontás....... ;o)
Előzmény: Törölt nick (287)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.22 0 0 287

Hát nem is tudom, részvény biztos nem köll, ha extraprofitot akarok realizálni, veszek 2 BKV jegyet (mint bizonyára Te is tudod, ez a fámszálas korlátlan ideig felhasználható), ebben az esetben legalább évi 10% nyereséggel számolhatok!

 

A többit meg eliszom.

Előzmény: messelg (286)
messelg Creative Commons License 2006.05.22 0 0 286
Mesélj hát! Hogy is voltál azzal az ötszázassal? PR fogás volt részedről? Mire költöd, vagy befekteted BKV részvényekbe? :o)
Előzmény: Törölt nick (285)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.21 0 0 285

Nagyon igazad van, Budapesten semmiképpen ne utazz , sem a Szegedi, sem a Miskolci Közlekedési Vállalattal, de még a Beszkárt-tal sem. Cipőt a cipőboltból, utazást a BKV-tól!

 

Ha Budapest akkor BKV Rt, és ha szerencséd van még egy 500-ast is kaphatsz Botondtól.

 

Előzmény: messelg (284)
messelg Creative Commons License 2006.05.21 0 0 284
Én Budapest területén csak BKV-val utazok! Én meg vagyok elégedve!
szilviii!!! Creative Commons License 2006.04.15 0 0 283
Tiszta levegõt Budapestnek! - Petíció a budapesti Önkormányzatnak címezve
http://www.petitiononline.com/pm10/petition.html
Szervezők: http://www.tiszta.levego.hu
Eddig 854-en írták alá! Csatlakozz te is!
messelg Creative Commons License 2006.02.13 0 0 282

Elvakult gyűlöleted miatt nem vetted észre a finom humort?

 

Előzmény: boborján (281)
boborján Creative Commons License 2006.02.12 0 0 281
Miről beszélsz?Azért ,mert te nem látsz kettőig vezetés közben,más még lehet,hogy igen.

DEMSZKY TAKARODJ
Előzmény: messelg (280)
messelg Creative Commons License 2006.02.10 0 0 280
Biztosan előtted és mögötted mentek, azért nem láttad, Te pupák.
Előzmény: boborján (279)
boborján Creative Commons License 2006.02.08 0 0 279
Most autóztam át a városon,Megyeri út-Váci -Bajcsy-Soroksári,utána vissza ugyanitt,de egyetlen hókotrót,vagy szóróautót sem láttam....
Jó lesz,ha hagyják lefagyni reggelre..
belvárosi höly Creative Commons License 2006.01.27 0 0 278
Kíváncsi lennék arra, hogy Demszky tudja-e fejből, hogy mennyibe kerül ma egy BKV bérlet vagy egy vonaljegy! Azt sem tudom, hogy miért ők dintik el az árakat, mikor valószínüleg soha nem utaztak rajta. A BKV dolgozók ugyan utaznak, de ők és családjaik bérletét is mi fizetjük! Kissé igazságtalan!
Röné Creative Commons License 2006.01.13 0 0 277
Tervezték a megadugót
2006. január 13. FigyelőNet
Újabb útfelbontás kezdődött a Margit hídnál.

Tavaly nyáron készült el a felújított aszfalt az Árpád fejedelem útján. Nem egészen fél évvel a hatalmas dugókat okozó korszerűsítési munka után felbontották az aszfaltot, ezúttal a vízvezetéket cserélik ki. A munkák miatt Óbuda közlekedése nagyon lelassult, a budai rakparton a menetidő információink szerint fél órával nőtt.

Vajda Pál főpolgármester-helyettes érdeklődésünkre elmondta, hogy ez a felújítás ugyanúgy meg volt tervezve, mint a nyári útfelújítás. De a vízvezeték cseréje csak 28 napig tart, a Margit híd felújítása csak ezután következik – valószínűleg ez is fennakadásokat fog okozni a forgalomban. A híd műszaki állapota erősen leromlott az utóbbi években, a felújítás pedig mára elodázhatatlanná vált.

--------------------------------------------------------

Lényeg a jó tervezés és a kompetens városvezetés :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Messire Creative Commons License 2005.10.03 0 0 276
Most egy idős utast rázott meg a trolibusz
  • Index/MTI
  • 2005. október 3., hétfő 16:12

    Az árammal sokkoló trolibuszt a BKV garázsában vizsgálják, de eddig nem találtak semmit. A fődiszpécser szerint a statikus elektromosság lehet a ludas.

    Törölt nick Creative Commons License 2004.10.24 0 0 275
    Ennek a topicnak a politikában lenne a helye, ki volt az az okostóni, aki iderakta???
    Fido Dido Creative Commons License 2004.10.22 0 0 274

    Melyik tanulatlan, bárgyú tuloknak jutott eszébe okt. 23. miatt pénteken lezárni a fél várost??????????? Megint lesz tüzijáték?

    Ajánlanám annak a megalomániás tuloknak, hogy magát zárja le inkább örökre!

    Labzo Creative Commons License 2004.07.23 0 0 273
    Nagyon jó ez a kép! Honnan van? Te magad csináltad, vagy 1 honlapról szedted le?
    Előzmény: pont_hu (272)
    pont_hu Creative Commons License 2004.06.03 0 0 272
    Törölt nick Creative Commons License 2004.05.27 0 0 271
    ...záróvonal átlépése, sor előzése 130 felett 70-es táblánál ...
    Előzmény: TheBoss (270)
    TheBoss Creative Commons License 2004.05.27 0 0 270
    Most bemutatta, hogy képzeli a közlekedést :-)
    Lejárt jogsi, gyorshajtás...
    benyomva nem volt?
    BPO-700 Creative Commons License 2004.02.28 0 0 269
    Idén is lezárják a Lánchidat?
    Előzmény: Elbai Péter (261)

    Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!