Keresés

Részletes keresés

adver Creative Commons License 2006.05.10 0 0 33

Hello!

 

Volt már valaki kint angliában az Lagúna Személyzeti Iroda szervezésében. Jó munkát végeznek vagy egyáltalán megéri?

hardworker Creative Commons License 2005.01.28 0 0 32
Sziasztok!

Szeretnék kimenni elsősorban angol nyelvterületre (NO USA), de bármi más is jó lenne. Elsődleges célom a stabil, beszédszintű nyelvtudás megszerzése, ezért kezdetben beérném akármilyen munkával, csak a létfentartás után több maradjon, mintha itthon melóznék.
Ha valaki tud valamilyen lehetőséget (gazdaság, gyerekcsősz, segédmunka, stb.) kérem írjon az e-mailemre!!!
Ha valakinek van kinti ismerőse, rokona, határontúli magyar szervezet címe, vagy bármilyen kiindulási pontja, ötlete, kérem írja meg!
Ha valaki olyan is olvassa a fórumot aki jelenleg kint van, segíthetne persze, (ha másképp nem megy) nem ingyen...
noleszk Creative Commons License 2004.10.27 0 0 31
Én is szeretnék kimenni kűlföldre dolgozni. Főleg Angliába. Csak és kizárólag nyelvtanulás céljából. Aki tud ilyen munkalehetőséget, akkor írjon!
filemon7 Creative Commons License 2001.07.18 0 0 30
Halihó, Ti nagyon rendik vagytok csak látom, hogy munkaadóból van igen kevés. Sajnos én sem tudok, így csak azok táborához csatlakozom akik szeretnének kiutazni. Én Amerikába. Sajnos az angol még nem tökéletes, de jó lesz egy magyar család is kinn. Takarítani vagy gyerekre vigyázni.
Canabis, ha kell egy kézműves melléd aki álarcokat készít, mehetünk együtt.
Hogy milyen igaz ez az első lépés dolog! Gazdag munkaadók ide gyertek!!!
realdoko Creative Commons License 2001.02.01 0 0 29
Egy barátom van órási anyagi pácban, ki akar menni Kanadába vagy Amerikába mindeképpen, hogy pénzt szerezzen.
Kanada ügyben ott tart, hogy már hónapok óta ülnek a papírjain, nem halad az egész cécó, kétségbe van esve, kimenne fél évre bármit elválalni (egyébként 33 éves operatőr srác), de nem jön össze semmi, közben egyre gázabb a helyzet, iszonyú fontos lenne.
Ha BÁRKI BÁRMI tanácsot tud adni, hogy hova lehet fordulni, hogyan, stb., akkor könyörgöm, nyomjon rám egy mailt. A dolog tényleg fontos és sürgős.
Előre is kösz.
gigant Creative Commons License 2000.05.23 0 0 28
Üdv munkakeresők, jöttem csatlakozni hozzátok!!!
Problémám nagyjából ua. mint CANABISnak, csak nincs boltom.
Ha vki némethonban vagy ausztriában tud BÁRMIT, BÁRHOGYAN, BÁRMIKOR, akkor emiljen,telefonáljon,telexeljen,faxoljon,küldjön füstjelet,stb.
Hálám üldözni fogja a sírig!!!

üdv: giga

ENDU Creative Commons License 2000.05.22 0 0 27
CANABIS!
Sajnos nem értelek! Van üzleted, tehetséged, szorgalmad és van kereslet a termékeidre.
Mindez, amivel rendelkezel, nem hozza meg a várt eredményt? Mint írtad, kézművességgel foglalkozol. Pontosabban mit készítesz? A kézművesség nagyon sokrétű. Esetleg ha exportra gyártanál? Nem gondoltál még rá? Ha tudnám pontosabban, hogy mivel foglalkozól, talán lenne több ötletem.
Üdv.: ENDU
Előzmény: canabis (1)
Qqberci Creative Commons License 2000.05.22 0 0 26
Az "idos netesek,egyesuljetek" topicban van egy ausztraliai magyar, "Billabong Joe" nick-kel levelez. (Billabong egy tipikus ausztral szo, meg a nagy nemzeti enekukben is szerepel{Waltzing Mathilda}, kis folyocskat jelent). A szovege utan itelve jovialis oregur lehet, probaljatok neki mail-ni.

Udv: Qq

Előzmény: evok (21)
evok Creative Commons License 2000.05.08 0 0 25
Jeee, Canabis fuldoklik a vizben! En anno felajanlottam, hogy megtanitalak uszni... Varjal, dobom az uszogumit. ;-))
Előzmény: canabis (24)
canabis Creative Commons License 2000.05.08 0 0 24
Help!
canabis Creative Commons License 2000.05.04 0 0 23
Jó fej vagy evok.
Mindent köszi.
Csak tegnap nem jöttem.
evok Creative Commons License 2000.05.04 0 0 22
Ime amit igertem, de sajna tevedtem egy kicsit, elsosorban a kivandorlasrol szol a topic. Mindenesetre nezz be, hatha megcsipsz 1-2 infot: torzsasztal: "Vandoroljunk ki!"
Előzmény: Törölt nick (19)
evok Creative Commons License 2000.05.04 0 0 21
Lattam egy "ausztral" topicot, megprobalom valahonnan elohalaszni.
Előzmény: Törölt nick (19)
tesa Creative Commons License 2000.05.04 0 0 20
ESetleg Írország?
arról ki tud mit?

az új csoda

Törölt nick Creative Commons License 2000.05.04 0 0 19
Ausztrália nekem is szinpatikus. USA csak mérsékelten érdekel. Németül nem tudok így németország kiesett.
Tud valaki valamit ausztráliáról?

Előzmény: evok (18)
evok Creative Commons License 2000.05.04 0 0 18
Halihalo Canabis, hol vagy? Nyertel a lotton, vagy talaltal tegnap meg valakit, aki azota kivitt a hatan kulfoldre? :-))
canabis Creative Commons License 2000.05.02 0 0 17
Nagyon kedves vagy evok.
Attól tartok, ha a hátán nem visz ki senki, soha nem jutok el.
Hivatalokban nehezebben hiszek, mint a vak szerencsében.
Már saját magamban sem hiszek kellő mértékben.
Az angol nyelvvel jutottam legtovább.
Megköszönök minden emilt. Hogy ne legyen olyan talányos az elképzelésem, lehet hogy én is megírom neked röviden.
evok Creative Commons License 2000.05.02 0 0 16
See ya Canabis!

Megertelek, a gyerekek szerintem is nagyon macerasak. Azonban nem menekulsz ilyen konnyen, van meg egy otletem: a kitaposott ut a Munkaugyi Kozponton keresztul vezet. Elkepzelheto, hogy a Te esetedben is... Ha erdekel, megirom emilben. Milyen nyelven beszelsz, es hova szeretnel elsosorban kijutni? Udv: Evok

Előzmény: canabis (15)
canabis Creative Commons License 2000.05.02 0 0 15
Köszi evok!

Sajnos nem vagyok vendéglátós. Nem fér már bele nekem a bébizés sem. A gyerekekkel sok a baj, nemtudnak viselkedni. :-))))

evok Creative Commons License 2000.05.01 0 0 14
Mostanaban egyre divatosabb a fiu babysitter, a lenyeg az hogy kikerulj kulfoldre, ott meg aztan mar tudsz tovabb nezelodi... Ha vendeglatos lennel, akkor lenne egy par tuti tippem es cimem, elsosorban nemet nyelvteruletre.

Előzmény: canabis (10)
Dobcsi Creative Commons License 2000.05.01 0 0 13
De jó lenne nagy pénzt keresni itthon... :))
Qqberci Creative Commons License 2000.05.01 0 0 12
Jo tiz evvel ezelott en is nekiveselkedtem. Az uticel Kanada lett volna, reszben kicsit penzt keresni, reszben sokat tanulni, es nem utolso sorban a gyerekeknek a hatekony es eredmenyes nyelv(meg)tanulas lehetoseget biztositani. Aranylag hamar meg is lettek a papirjaim, de nem tudtam indulni idoben, halasztottam egy fel evet. Kozben itthon jott a rendszervaltas, es utana mar nagyon nehez lett minden. Ami addig a fellazito politika reszekent termeszetes volt (marmint hogy odavisznek egy szakembert, hatha ottragad), az eltunt, es atminosultem nemkivanatos gazdasagi menekulnivagyova.

Ma mar nem banom, hogy igy lett, de akkor nagyon mellbevagott.

Ausztralia kicsit kiesik ugyan, de ott emberszamba veszik a kulfoldit is, es adnak olyan 5-eves vizumot, amivel dolgozhatsz is. Mail-d meg, mivel foglalkozol, nem igerek semmit, de lehet, hogy akad valami otlet.

Fel a fejjel,

Qq

tölgy Creative Commons License 2000.05.01 0 0 11
bocs, segiteni nem tudok, de drukkolok nektek! :-)
üdv:tölgy
Előzmény: canabis (10)
canabis Creative Commons License 2000.04.30 0 0 10
Nem igaz, hogy senki nem jelentkezik a tuti tippel!!!
TCrown Creative Commons License 2000.04.20 0 0 9
Hááát, ötlet nem sok van, de én is nagyon mennék...
Előbb-utóbb fogok is.
canabis Creative Commons License 2000.04.20 0 0 8
Ugye érkezik valaki a jó ötlettel?
canabis Creative Commons License 2000.04.18 0 0 7
Menjünk tyereskova!
Csak könyörgöm: az első lépést mutasd meg!
tyereskova Creative Commons License 2000.04.18 0 0 6
Jól hangzik, de azt a "zöldkártya a gyerek 21 éves koráig"-ot nehezen hiszem.
Szerintem 3, de max. 6 év múlva (mivel +3 évig meghosszabbítható) páros lábbal rúgják ki őket.

De tudod mit? Menjünk együtt! Én kanadán, ausztrálián végső esetben németországon gondolkodtam. Esetleg USA, de az csak mikor sokat és nehezet eszek éjszakára...

canabis Creative Commons License 2000.04.18 0 0 5
böff...
canabis Creative Commons License 2000.04.18 0 0 4
böff...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!