Keresés

Részletes keresés

Párizs73 Creative Commons License 2019.05.04 0 0 41799

Nem tudom kinek szól ez a megjegyzésed, de szerintem egyedül neked van és volt korábban is itt " Karinthy színházad" és nem hiszem, hogy bárki is követné itt a példádat. Talán szedd össze magad és válaszolj Replay kérdésére.  Nem kell elterelni a szót és nem kell szokásod híven megint mellébeszélni. 

Előzmény: Törölt nick (41798)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.04 -1 0 41798

Mintha másodnicknek nem tetszenének a tények igazolására való kérdéseim.

Párizs73 Creative Commons License 2019.05.04 0 0 41797

Majd lehet felveszi megint a karszalagot és most kivételesen ősamwayos ellen tesz panaszt, de remélem viszi azt a sok kommentet is amikor is bennünket rögeszmésnek nevezett és elmeorvoshoz küldött bennünket. Ő persze soha nem személyeskedik senkivel. Legalább most jól megkapta Ő is.  Nem veszi észre , hogy  Ő nem hagy minket békén. Bármelyik topikba megyünk mindig jön utánunk.

Előzmény: ásítósmacska (41796)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.05.04 0 0 41796

Láttam már néhány hülyét az MLM világába, de  tiéd az aranyérem.

 

 

 

Az év legjobb hsz-a! :-DDD

 

Előzmény: Ősamwayos (41795)
Ősamwayos Creative Commons License 2019.05.04 0 1 41795

Korábbi állításaiddal ellentétben nem a többi fórumozónak, hanem neked vannak itt rögeszméid, és javaslatoddal ellentétben, nem nekik, hanem neked van szükséged arra az elmeorvosi vizsgálatra amit a többieknek ajánlottál. Láttam már néhány hülyét az MLM világába, de  tiéd az aranyérem. Muszáj mindég ide pofátlankodnod és állandóan belehánynod a normálisnak induló kommunikációba? Miért nem tudsz normális módon kommunikálni? Személyeskedsz, provokálsz mindenkit aztán csodálkozol, hogy Ők sem hagyják magukat. Te tudatosan akarod szét verni a topikot? Mert amit csinálsz az a topik tönkretétele. Tudod mit csináld, nekem van jobb dolgom is mint a hülyeségeiddel foglalkozni.  Nem érdekel az egész. Írogassál csak saját magadnak.

Előzmény: Törölt nick (41794)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.04 0 0 41794

"Érdekes, hogy Te mint nagy Nuskin termékforgalmazó milyen " jól tudod", mi van az Amwayben."

 

Arra válaszoltam, amit Albertinka kérdezett, nem arra, "mi van az amwayben".

 

"Ott vagyok én gondban, és ennek keresem a titkát, hogy ha egy hálózatépítő rendszerben a regisztrált tagok létszáma 10-15 éven át gyakorlatilag nem változik, akkor hogyan lehet az új belépőkkel elhitetni, hogy dinamikus növekedésre számíthat?"

 

Nem az "amwayben", hanem "egy hálózatépítő rendszerben".

 

"Nem pazarolom rád az időmet mert..."

 

Most sem én szólítottalak meg téged, hanem te engem. A személyeskedés továbbra is folyik részedről, de továbbra sincs válasz arra, hogy meg tudod-e mutatni az általad közölt számok forrását.

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=151257016&t=9015742

 

 

Előzmény: Ősamwayos (41786)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.05.04 0 0 41793

Lehet, hogy leordítják a fejét - azért jár ide kompenzálni, és másokat kioktatni. :-DDD

 

 

Előzmény: Ősamwayos (41792)
Ősamwayos Creative Commons License 2019.05.04 0 0 41792

Nem tudom, hogy az üzlettársai, ha egyáltalán vannak neki, hogyan tudják elviselni.

Előzmény: ásítósmacska (41789)
Ősamwayos Creative Commons License 2019.05.04 0 0 41791

A cég ezeket az összegeket átutalja a termékforgalmazóknak akik adót fizetnek egyéni vállalkozóként, vagy társas vállalkozóként.

Előzmény: Cold Heart (41787)
Replay Creative Commons License 2019.05.04 0 0 41790

Erre a kérdésre kellemetlen valaszolni?

Előzmény: Replay (41779)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.05.04 0 0 41789

:-) 

 

 

Na, gingergirl-nek nem jött be az Ősamway-os olvtárs idecitálása... :-D 

 

 

Előzmény: Ősamwayos (41786)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.05.04 0 0 41788

Helyes! 

 

ABszolút alátámasztod az mlm-ellenesek _állítólagos_ sztereotípiáit! :-DDD

Azt pl. hogy a lúzereknek is azt mantrázzátok, hogy szakítsák meg a kapcsolatot az ellenzőkkel, ne vegyék tudomásul a mások (racionális) ellenérveit. 

 

LOL

Előzmény: Törölt nick (41784)
Cold Heart Creative Commons License 2019.05.04 0 0 41787

ezek a keresetek brutto keresetek?

Előzmény: Ősamwayos (41768)
Ősamwayos Creative Commons License 2019.05.04 0 0 41786

"

A fenti válaszom után világos, hogy miért. A tagok nem hisznek eléggé az álmaikban-céljaikban és nem tesznek eleget hálózatuk növekedésért.

Én tizenév alatt sem találtam más indokot ezekre, de meglátjuk mit mond erre például "ősamwayos"" Érdekes, hogy Te mint nagy Nuskin termékforgalmazó milyen " jól tudod", mi van az Amwayben. Ez amit itt összehordasz már a normálisabb Amway vezetők is egyszerűen marhaságnak minősítik, csak a szemléletet váltani nem tudó hülyék mondják még mindig ezt akár színpadról akár azon kívül. Reménytelen eset vagy. Nem pazarolom rád az időmet mert alkalmatlan vagy a normális párbeszédre.

Előzmény: Törölt nick (41783)
Párizs73 Creative Commons License 2019.05.04 0 0 41785

Senkit nem érdekel, hogy kit tiltasz, de egyébként ha bárki ír ide azonnal ide rohansz, csak ami neked kényelmetlen arra nem akarsz reagálni. Pihentesd magad és élvezd inkább az állítólagos passzív jövedelmedet. Egyébként nem értem, hogy Téged mint nagy Nuskinest miért zavar, ha bárki itt a számotokra konkurens Amway cég marketingtervét minősíti, de ez is csak egy ok arra, hogy megint itt kotnyeleskedj. Nem tudod már kínodba mibe kössél bele.

Előzmény: Törölt nick (41784)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.04 0 0 41784

Tegnap ezt mondtam: "képes vagyok megkülönböztetni és összehasonlítani valamit valamivel. Az itt látható jelek szerint ők nem. Náluk csak azonosításlétezik, "minden ilyen, vagy olyan".

 

Egy napot sem kellett várni ennek bizonyítékára:

"hazugságra épül az egész marketingjük."

 

Ennyi. Marad a tiltásuk továbbra is.

 

Előzmény: Albertinka (41781)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.04 0 0 41783

"Ott vagyok én gondban, és ennek keresem a titkát, hogy ha egy hálózatépítő rendszerben a regisztrált tagok létszáma 10-15 éven át gyakorlatilag nem változik, akkor hogyan lehet az új belépőkkel elhitetni, hogy dinamikus növekedésre számíthat?"

 

Akkor hiszik el a "dinamikus növekedésre számíthat"-ot, ha hisznek a céljaikban és álmaikban és ha értik, hogy ez a "dinamikus növekedés" tőlük függ.

 

"A 25 éves évfordulón 30 ezer regisztrált magyarországi tagról beszél a cég, tehát nemhogy nőne, de csökken a létszám."

 

A fenti válaszom után világos, hogy miért. A tagok nem hisznek eléggé az álmaikban-céljaikban és nem tesznek eleget hálózatuk növekedésért.

Én tizenév alatt sem találtam más indokot ezekre, de meglátjuk mit mond erre például "ősamwayos".

 

Előzmény: Albertinka (41781)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.05.04 0 0 41782

ha egy hálózatépítő rendszerben a regisztrált tagok létszáma 10-15 éven át gyakorlatilag nem változik, akkor hogyan lehet az új belépőkkel elhitetni, hogy dinamikus növekedésre számíthat? 

 

 

Úgy, hogy hazugságra épül az egész marketingjük. 

 

 

Előzmény: Albertinka (41781)
Albertinka Creative Commons License 2019.05.04 0 0 41781

Úgy döntöttem, ebben a topicban ezentúl kizárólag a címről írok, és semmi másra nem reagálok. :)))

 

Szóval van itt jó cikk, bár nem most készült, de okosan összefoglalja, mi történt az Amway-ben kb. 2010-ig. :

 

https://hvg.hu/gazdasag/20120619_Amway_Kihagyott_ziccerek

 

Ott vagyok én gondban, és ennek keresem a titkát, hogy ha egy hálózatépítő rendszerben a regisztrált tagok létszáma 10-15 éven át gyakorlatilag nem változik, akkor hogyan lehet az új belépőkkel elhitetni, hogy dinamikus növekedésre számíthat? 

 

A 25 éves évfordulón 30 ezer regisztrált magyarországi tagról beszél a cég, tehát nemhogy nőne, de csökken a létszám. 

ásítósmacska Creative Commons License 2019.05.03 0 0 41780

:-)))

 

A kíváncsiság kedvéért rákerestem..... Érdekes dolgok jöttek szembe... Pl. Mormogi a "vigyázz, ez a topik egy légypapír...' és hasonlók. :-D

 

 

Előzmény: Replay (41779)
Replay Creative Commons License 2019.05.03 0 0 41779

Melyik letagadott nickeden meltattad azokat az eredmenyeket, mert akkor gg meg nem létezett?

Előzmény: Törölt nick (41774)
Párizs73 Creative Commons License 2019.05.03 0 0 41778

Mindig ez csinálja. Ha elkezdődne egy normális beszélgetés ide jön és csinálja a műsort. Mikor átmentünk az MLM kávéház topikba utánunk jött, mikor átmentünk az MLM aranyköpések topikba utánunk jött, mikor vissza mentünk az MLM tapasztalatok topikba utánunk jött, és ha itt elkezdődik valami normális dolog ide jön és szétveri.

Előzmény: Ősamwayos (41776)
Ősamwayos Creative Commons License 2019.05.03 0 0 41777

Mikor nevezett ki Albertinka a szóvivőjének?

Előzmény: Törölt nick (41775)
Ősamwayos Creative Commons License 2019.05.03 0 0 41776

Gondoltam, hogy nem hagyod abba a trollkodást és mint a többiek is sokszor megjegyezték, te magad vagy az akadálya a normális párbeszédnek. Szántam rá időt, alaposan beleolvastam a régebbi munkásságodba. Te  egy nagyon ostoba és buta MLM hálózatépítő, vagy egy troll vagy. A magam részéről nem kommunikálok veled.

Előzmény: Törölt nick (41774)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.03 0 0 41775

Ha jól értettem, Albertinka kérdése az, hozzáférhetők-e ezek a statisztikák kívülállók számára és ha nem, miért nem?

Előzmény: Ősamwayos (41773)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.03 0 0 41774

1. Többször is kértem, hogy idézd a szerinted troll mondataimat. Véleményem szerint általánosítások helyett ez a tényeknél maradás a korrekt eljárás. Persze nyilván azt csinálsz, amit akarsz.

2. Többször is megtettem, hogy hozzám intézett kérdést az annak megfelelő topikban folytattam - ahogy mondtad is, épp csak senkit nem érdekelt a maga helyén és itt vártak rá választ.

3. Az amwayjel összehasonlításban szoktam használni a többi cégről általam ismerteket.

4. Én voltam itt az egyeltlen, aki méltatta az amway havi csaknem 1MD dolláros forgalmát, mikor az megtörtént (2012, 2013).

És ma is méltatom az eredményeiket. Ezeket is trollkodásból teszem szerinted?

Előzmény: Ősamwayos (41772)
Ősamwayos Creative Commons License 2019.05.03 0 0 41773

Ez olyan információ amit az Amway belső köreiben jól ismernek és nem állandó létszám, hanem változó.

Előzmény: Törölt nick (41771)
Ősamwayos Creative Commons License 2019.05.03 0 0 41772

Ez Amway topik. Talán itt valóban az Amwayrol kellene beszélgetni, de Te itt mint Nuskines már nem először trollkodod szét az értelmes kommunikációt. Jobb lenne ha a Nuskinról, vagy általában az MLM-ről a másik topikba az MLM tapasztalatokba írogatnál. 

Előzmény: Törölt nick (41770)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.03 0 0 41771

"Jelenleg Magyarországon az Amway cégnél 30000.-40000. közötti taglétszám van és van még kb 80000. 100000. ember akik nincsenek regisztrálva, de különböző mennyiségű Amway terméket vásárolnak a forgalmazóktól. A tagoknak kb 10% foglalkozik hálózatépítéssel ami maximum Magyarországon 40000. fő, de van aki néhány hónap múlva abba hagyja."

 

Ezekről a számokról tudsz aktuális és hivatalos forrást adni, vagy a te becsléseid?

Előzmény: Ősamwayos (41768)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.03 0 0 41770

A magam részéről szívesen beszélgetek "elölről kezdve". Mindig is úgy álltam hozzá, hogy nem érdekel, ki mondja, azt érdekel, mit mond (párizs73-mal is tudtunk beszélni úgy hogy nyitottan állt hozzá). Úgyhogy kezdhetjük is, akár most azonnal.

Előzmény: Albertinka (41764)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!