Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.01.13 -1 0 39240

Azt szimbolizálja, amennyit a nyafizók értenek az előadásokból.

Itt is van néhány belőlük.

 

Előzmény: Párizs73 (39238)
Párizs73 Creative Commons License 2016.01.13 0 0 39239

Persze lehet, hogy videó szimbolizálja, vagy akár bemutatja az MLM-ben a felső vonallal történő konzultációt.

Előzmény: Törölt nick (39237)
Párizs73 Creative Commons License 2016.01.13 0 0 39238

Ez most hogy jön ide? Amit én belinkeltem ide az egy Amway rendezvényen készült felvétel és egy Amway koronás követ beszél rajta. Amit te ide beraktál ide annak semmi köze nincs sem az Amwayhez, sem az MLM-hez. Még paródia szintjén sincs, hiszen nem Amway és  nem MLM paródia. Biztos, hogy ez ide illik? Te mint nagy szabályzat szakértő gondolom tudod. Az én véleményem, hogy inkább a humor topikba illik bele. Persze lehet, hogy én tévedek, mert te vagy mindenféle szabályzat tudója.

Előzmény: Törölt nick (39237)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.13 -1 0 39237

Párizs73 Creative Commons License 2016.01.13 0 0 39236

Végre megértettem az Amway lényegét. Talán be kellene lépni. Ez a koronás követ itt tisztán , világosan, és érthetően fogalmaz. Kész megvilágosodás minden szava: https://www.youtube.com/watch?v=q9GT-2RA-RY

Párizs73 Creative Commons License 2016.01.13 0 0 39235

Duplikáció.

Előzmény: ásítósmacska (39234)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.01.13 0 0 39234

....vagy egy gólya. :-D :-D

 

 

Előzmény: Párizs73 (39231)
Párizs73 Creative Commons License 2016.01.13 0 0 39233

Ha ezeket a kérdéseket feltennéd bármely gyémántnak akkor azt mondaná, hogy negatív vagy és ilyen hozzáállással nem lesz nagy üzleted.  Nekem is mondtak ilyet a vezetők pedig én csak kívülállóként tettem fel kérdéseket. Pedig elvileg ez egy szabad vállalkozás mégis megmondják az embereknek, hogy mit lehet és mit nem lehet csinálni, sőt még azt is megmondják, hogy mit lehet és mit nem lehet gondolni.

Előzmény: Mityu (39232)
Mityu Creative Commons License 2016.01.13 0 0 39232

Vajon fel lehet-e tenni ezeket a kérdéseket gyémántos emberünknek? 

- Vajon az ért-e hozzá az, aki kihasználja az alsó vonalait mondjuk azáltal, hogy könyveit, kazettáit, cd-it tukmálja rájuk? :)

 

- Az ért-e az üzlethez, aki bár hinti a mantrát, de egy LOC árát alig tudja kifizetni (közép-felsővonal)?

- Az vajon ért-e a bóthoz, aki bár amíg a minősülése nincs meg minden szépet és jót ígér? Majd ezeknek az embereknek, akiknek ígérgetett fűt-fát, ezen emberek jó részét kipiszkálja maga alól... :)

- Az vajon ért-e a bóthoz, aki alatt egy szép nagy "piramis-rendszer" összeomlott...? :) Összeomlás előtt viszont hintette az igét az örök bizniszről? :)

Az ilyen süketelések miatt mindig hatalmába kerít egy olyan érzés, hogy aki ezeket hinti, mindig kihagy valamit a szépen hangzó elszólásaiból. :)

Kérdés vajon miből tudom, hogy értek az Amway üzlethez? :)

- Ha eltitkolom azokat a tényeket, amiket nagyobb hiba eltitkolni, mint kimondani, foglalkozni vele? :)

- Akkor értek hozzá, ha felveszem a pókerarcú bájvigyort, és kötelező jelleggel örülök a sztaniolpapírba csomagolt kutyaszarnak is, ami masnival van átkötve? :D :D :D

- Mikor támogatok valakit, hogy sikeres legyen Amway üzletben? :)

 

- Ha akkor is megveszem, amit éppen el akar adni, ha teljes értékűen kijelentem, hogy nekem nem vált be, nem érzem szükségét, hogy birtokoljam?

 

- Vagy a piacon egyéb termékkel összehasonlítva ár/érték arányban szebbet, jobbat találtam? :D

Hmm? :D

Előzmény: Párizs73 (39229)
Párizs73 Creative Commons License 2016.01.12 0 0 39231

Elgondolkodtató. Egy gyémántot megillet az a megtiszteltetés, hogy egy galamb, izé sas tisztelje meg a vállát.

Előzmény: ásítósmacska (39230)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.01.12 0 0 39230

remélem, nem egy sas... :-D

 

 

Előzmény: Párizs73 (39228)
Párizs73 Creative Commons License 2016.01.12 0 0 39229

"Ne kérj és ne fogadj el üzleti tanácsot azoktól az emberektől, akik nem értenek az Amway üzlethez és nem támogatnak abban, hogy sikeres legyél benne!" James gyémánt

Párizs73 Creative Commons License 2016.01.12 0 0 39228

Hangya vagy valamilyen bogár mászott a vállán?

Előzmény: Törölt nick (39225)
Párizs73 Creative Commons License 2016.01.12 0 0 39227
ásítósmacska Creative Commons License 2016.01.12 0 0 39226

olyan igazi fűszeres válasz....

 

Honnan is ismerős...? :-DDD

 

Persze tudjuk, hogy minden amwayügynök egyedi, a hasonlóságok csak a véletlen művei lehetnek. :-D

 

 

Előzmény: Törölt nick (39225)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.11 0 0 39225

Emlékszem Jamesjenőre, amikor egyszer szűkebb körünket "megtisztelte" látogatásával, amin egyben a felvetődő kifogásokra is próbált válaszolni. Körülbelül imígyen:

"- Hát igen,,, sokszor felteszik azt a kérdést, azzal a kifogással élnek, hogy nincs fizetőképes kereslet. Fizetőképes kereslet?...mi az? (végignézett a zakója ujján) talán itt mászik egy a vállamon...??

 

(no comment)

Párizs73 Creative Commons License 2016.01.11 0 0 39224

"Úgy tűnik az Amway és társai már nagyon régóta meg vannak azzal elégedve, hogy minden útszéli parasztnak hagyják, hogy lejárassa őket." Ebben igazad van. A színpadon smaragdként és gyémántként is sokszor ilyen szintű emberek osztják az észt. A fejétől bűzlik a hal.

Előzmény: csomagolok (39221)
Párizs73 Creative Commons License 2016.01.11 0 0 39223

". Az Amway-t úgyis csak a CD-k, könyvek meg előadásokból szerzett lóvé érdekli, szarik a reputációra." Ezekből a pénzt a gyémántok  és magasabb szintűek teszik zsebre. Az Amwayt a termékforgalom  érdekli, de igen egyébként magasról tesznek mindenre.

ásítósmacska Creative Commons License 2016.01.11 0 0 39222

Ajjaj, hányszor leírtuk már mi is ezekeet a dolgokat...

 

És ilyenkor jön a szokásos mlm-bullshit: az amwayügynökök nem alkalmazottak, hanem független vállalkozók, bla-bla-bla...

 

 

Hát azért megnézném én a SONY-t, vagy más nagy céget, aki eltűrné, hogy az alvállalkozója így viselkedik.....

Előzmény: csomagolok (39221)
csomagolok Creative Commons License 2016.01.11 0 0 39221

",amikor arról volt szó,hogy az Amway lehúzta a pénzt az emberekről,akkor nem arról volt szó igazából,hogy az Amway-el,mint céggel volt a baj,hanem azzal a pár pénzéhes magyarral,akiknek nem számított átgázolni másokon :-(

Persze ezzel rossz hírbe keverni a céget."

 

Tudod, ha mondjuk a Media Markt-ban az egyik dolgozó átgázol a másikon és lejáratja ezzel a céget, a vásárló kárára, egy szemvillantás alatt repül a Media Markt-ból. Egy cégnek igenis számít az, hogy ki mit hazudozik a nevében. Egy rendes vállalat előre letisztázza a dolgozóival, hogy mit szabad és mit nem. Úgy tűnik az Amway és társai már nagyon régóta meg vannak azzal elégedve, hogy minden útszéli parasztnak hagyják, hogy lejárassa őket. Az Amway-t úgyis csak a CD-k, könyvek meg előadásokból szerzett lóvé érdekli, szarik a reputációra.

Előzmény: klemi-hella (39214)
Párizs73 Creative Commons License 2016.01.10 0 1 39220

" Az egész  házba mindenki megbetegedett. A bakter vízibetegségbe, a banya sárgaságba. Egyedül én tartom még magamat valahogy, ami nem csoda, mert egyrészt felvilágosult gyerek  vagyok , másrészt meg minden nap megiszom vagy három liter LOC tisztítószert." Bendegúz után szabadon. Indul az Amway ház.

Előzmény: Törölt nick (39216)
Párizs73 Creative Commons License 2016.01.10 0 0 39219

"

Hála az anti Amway-eseknek.

Azon szoktam tűnődni,mi érdeke annak,aki nem kedveli,hisz nem kap érte jutalékot,mint mondjuk az aki foglalkozik vele.

Valószínűleg nagyon rá ér :-) vagy szereti ezt csinálni? Vagy tényleg valaki fizet neki?" Én rengeteg jogíjat kapok az " Anti MLM Ligától" , de ne mond el senkinek. Titkos.

Előzmény: klemi-hella (39214)
Párizs73 Creative Commons License 2016.01.10 0 0 39218

Miért szerinted milyen az Amway cég? A cég semmiért nem hibás csak " pár pénzéhes magyar" mint írod.

Előzmény: klemi-hella (39214)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.01.10 0 0 39217

:)))))

 

 

Előzmény: Törölt nick (39216)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.10 0 0 39216

Erő, izom - LOC-ot iszom!

Előzmény: klemi-hella (39214)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.01.10 0 0 39215

Mi érdeke a víruskutatónak, hogy egy teljesen kétséges kimenetelű, akár évtizedekig tartó kutatásba fogjon, és harcoljon a vírusok ellen?

 

:-DDDDDDDD

 

 

Jó, ha tudsz rajta nevetni, mert nem egyedi eset......

 

 

Előzmény: klemi-hella (39214)
klemi-hella Creative Commons License 2016.01.10 0 1 39214

Azért jöttem ide,hogy körülnézzek,pár éve is voltam itt :-) Az Amway örök? Ez a fórum lassan 15 éves lesz és aktív.

Hála az anti Amway-eseknek.

Azon szoktam tűnődni,mi érdeke annak,aki nem kedveli,hisz nem kap érte jutalékot,mint mondjuk az aki foglalkozik vele.

Valószínűleg nagyon rá ér :-) vagy szereti ezt csinálni? Vagy tényleg valaki fizet neki?

Mert azt nem nagyon hinném,hogy azért,hogy másokat felvilágosítson,hogy nehogy az Amway csapdájába essenek.Vagy mégis?

Na én erre lennék kíváncsi.

 

Amúgy meg egy másik véleményem,amikor arról volt szó,hogy az Amway lehúzta a pénzt az emberekről,akkor nem arról volt szó igazából,hogy az Amway-el,mint céggel volt a baj,hanem azzal a pár pénzéhes magyarral,akiknek nem számított átgázolni másokon :-(

Persze ezzel rossz hírbe keverni a céget.

 

Meg volt egy olyan téma is itt,amikor a mosogatószerről volt szó,hogy valaki azt mondta,akár inni is lehet "olyan tiszta"-ezen sok ideig tudtam nevetni.

 

Olyan jó ide vissza térni :-)

Párizs73 Creative Commons License 2016.01.05 0 0 39213

Belinkeltem egy dalt a humortopikba. Azt viszont én ajánlom a rámenős MLM ügynökök figyelmébe. Minden mondata telitalálat.

Párizs73 Creative Commons License 2016.01.05 0 0 39212

Ezt a másik dalt is énekelték vezetők Amway rendezvényen. Ettől aztán a közönségnek küldetéstudata lett. Mindenki gyémánt akart lenni. ( Néhány épeszű kivételével) https://www.youtube.com/watch?v=XnAPMHntAFw

Előzmény: Párizs73 (39211)
Párizs73 Creative Commons License 2016.01.05 0 0 39211

Évekkel ezelőtt az egyik Amway szemináriumon ez a dalt énekelte el az egyik gyémánt. Közben a platinák és egyéb szintűek felvonultak a színpadra. A közönség őrjöngött: https://www.youtube.com/watch?v=eiwmjiNVWA8

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!