Keresés

Részletes keresés

sandorr Creative Commons License 2000.04.21 0 0 17
Kedves real_zjacker !
Egyéjszakás szex szerintem nincs. Pontosabban: minden kapcsolat egyéjszakásként kezdôdik, aztán majd jön vagy nem jön a második, harmadik stb. éjszaka. Ugyanakkor egy nagyreményű kapcsolat is belefulladhat egy egyéjszakásba.
S.
beginner. Creative Commons License 2000.04.20 0 0 16
real_zjackernek:
Köszönöm a válaszodat, és én is úgy érzem hogy nem mindig mondanak jó tanácsokat, mert tudom hogy az nekem és a páromnak nem lesz jó.

Ennek ellenére köszönöm a tanácsokat, mert gondolatban érdemes mindent kipróbálni.

jól szóltál

sandorr Creative Commons License 2000.04.19 0 0 14
21 éves vagy???? Szűzen????
Ezt a két csajt felejtsd el rögtön. Tessék továbblépni, a harmadik-negyedik, mittudomhanyadik majd bejön. Ami eddig volt, megmarad egy rossz álomnak...
Hajrá!


esomac Creative Commons License 2000.04.19 0 0 13
kellemes?!?!?!?!?
Egy langyos furdo kellemes... De az elso szeretkezes?

;)
eso

Előzmény: beginner. (10)
beginner. Creative Commons License 2000.04.19 0 0 12
Pedig még csak 6 napja ismertem...
Azért lepődtem meg, mert mással nem jutottam el idáig, és most sem gondoltam volna. Csak simogattam mindenütt, és nagyon beindult.
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.19 0 0 11

Szia beginner,
Örömmel olvastam, hogy ilyen jó történt veled :)
A meglepődésed nem igazán értem, szerintem ez természetes. Szeretsd, ahogy tudod és továbbra is minden jót :))
Előzmény: beginner. (10)
beginner. Creative Commons License 2000.04.19 0 0 10
Kékrókának:

Az új barátnőm tegnap mindent engedett! Nagyon meglepődtem, mert ő is nagyon kívánt!
Jobban szeretem, mint eddig bárkit is!Nagyon kellemes volt!

Előzmény: Törölt nick (8)
beginner. Creative Commons License 2000.04.17 0 0 9
bundee-nak:

Nem fogtam ki rossz napot, mert tudtam mikor menstruál. Tehát akkor sem értem.
És most tudassam az új barátnőmmel hogy szűz vagyok vagy nem?

Előzmény: bundee (4)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.17 0 0 8

bundee,
"Piros betus unnepeken" a holgyek nem szoktak engedni, hogy a bugyijukba nyuljanak :)

Úgy láttam, már több helyen szó esett erről. Ez a nem a lányon, hanem a társak kölcsönös megegyezésén múlik. Ha a srác nem viszolyog, egy lány simán elfogadja a közeledést, a megfelelő higiénia betartása mellett. A lányoknak ez még hasznos is, mert a mentruációs görcsöket enyhíti. (Nem eléggé elterjedt, hogy megfelelő tornagyakorlatokkal is csökkenthetők ezek a fájdalmak. Hmmm... nevezhetjük azt is tornának :))

beginner,
Én is azt tudom mondani, amit az előttem szólók. Légy türelmesebb. Az első kapcsolat - szűz lány - esetén teljesen természetes, hogy a lány érleli magában a kérdést. Fel kell rá készülnie, el kell magát "szánnia" arra, hogy megtegye. Pont a Te türelmed, körültekintésed, gyengédséged, szereteted oldhatja fel azt a sorompót, ami mindenkiben benne van. Egyszerű: fél az ismeretlentől. Miután majd' minden embernek fontos, maradandó élmény, ezért nem mindegy, ki az első :) Tartós, jó kapcsolat várható, vagy csak egy futó viszony.
Annyi mindent lehet csinálni addig is, azonkívül is. (Amit az után sem kell abbahagyni :)
Nem biztos, hogy a lovasroham a megfelelő taktika. Bár egy pici rámenősség nem árt :)

Előzmény: bundee (4)
beginner. Creative Commons License 2000.04.17 0 0 7
Sics-nek:

Hogy hova rohanok? Hát hajt az ösztön! :)
Csak az a rossz, hogy ennyit akar, hogy nem engedi hogy jobban izgassam, és így izgatom ahogy tudom a lehetőségekhez képest, de nem ad rá esélyt hogy eljuttassam a csúcsra. És ez olyan befejezetlennek tűnik...

Mert nekem sem esne jól hogy izgatnak egy ideig, és abbahagyják. Vagy a lányoknak ez jó?

Az a gond hogy eddig nem engedte hogy pld a csiklóját izgassam, és eleve hogy hozzáférjek.
És így szerintem nehéz. Vagy van amit ugye nem tudok?
Végülis várni tudok, csak megy az idő. És az idő véges.

Előzmény: Sics (3)
beginner. Creative Commons License 2000.04.17 0 0 6
Akivel többször idáig jutottam, az egyszer sem volt hajlandó továbbengedni, és valami 6 hónap - 9 hónap időt emlegetett. Hogy lehet hogy még akkor is elsietjük... A második lány pedig egy egyszer alkalom volt, talán nem is látom többet.
Azóta ugyanide eljutottam a mostani barátnőmmel tegnap, és azt mondta hogy ő az előző barátjával 1 évet várt...
Előzmény: esomac (1)
beginner. Creative Commons License 2000.04.17 0 0 5
kopaszkukac-nak:

mi az hogy 0 dolog az amit jol csinalsz... ?
És már máshol is láttam hogy nullát írtok elsőre. Ez miért van?

Előzmény: kopaszkukac (0)
bundee Creative Commons License 2000.04.17 0 0 4
Udv...

Talan pont "rossz napot" fogtal ki a holgyeknel :)))))

"Piros betus unnepeken" a holgyek nem szoktak engedni, hogy a bugyijukba nyuljanak :)

bundee

Előzmény: beginner. (-)
Sics Creative Commons License 2000.04.17 0 0 3
Üdv !

Öcskös,

már megbocsáss: hova rohansz !?

Miből gondolod, hogy a csajszi _elsőre_ AZT akarja ?!

Eljutottál a pettingig - ami egy fölöttébb kellemes szórakozás ám ... Türelem. LEHET, hogy a csajszi csak ennyit akar. És nem többet. Lehet, hogy csak ELSŐRE ennyit akar ... Lehet, hogy csak MOST ennyit akar ...

Ugyanmár. Hova sietsz ?!

Vidd el minél tovább, minél többször ... minél közelebb a csúcshoz. ( Van kezed és szád ... )

És várd meg, amíg a másik akar többet. Ennyi.

bye
Sics

Előzmény: beginner. (-)
Szimpi2 Creative Commons License 2000.04.16 0 0 2
Tényleg furcsa, hogy annyiban hagytad a dolgot mindkét lánnyal. Lehet, hogy részedrol rövidtávú - egyéjszakás - kalandnak indultak? Mert akkor megértem az illeto partnereidet, hogy - ezt megérezve - nem volt kedvük továbblépni. Ha viszont nem ilyen egyszeri alkalmat terveztél, akkor nem értem (én sem), hogy miért mondtál vagy mondtatok le a további próbálkozásokról. Induló kapcsolatodhoz csak azt javasolnám, csatlakozva esomachoz, hogy légy türelmesebb.
esomac Creative Commons License 2000.04.16 0 0 1
Miert vagy ennyire turelmetlen? Szerintem egy nonek is szoknia kell a helyzetet. Ha nem is elsore, de majd tobbedszerre megtortenik. Ha az elso "kudarc" - ami szerintem nem is kudarc - utan visszavonulsz, akkor az azt jelenti, hogy az elso lepcsofok utan nem voltal hajlando kivarni, amig atjuttok az elsore. Majd egyszer csak tovabbengednek ne felj. Persze en magambol indulok ki, lehet hogy ok masok.

Udv:
eso

Előzmény: beginner. (-)
kopaszkukac Creative Commons License 2000.04.16 0 0 0
0 dolog az amit jol csinalsz...
beginner. Creative Commons License 2000.04.16 0 0 topiknyitó
Miért csak előjáték?

Sziasztok, hello!

Én egy 21 éves szűz fiú vagyok, nincs szexuális tapasztalatom, de nem is jutok el oda hogy szerezzek valamiért.
Két nővel kerültem olyan helyzetbe, hogy megtörténhetett volna, de valamiért mégsem, és mind a két esetben ugyanúgy végződött.
Az elsővel több hónap együtt járás után jutottunk el az előjátékig többször is, a másikkal elsőre, pár óra múlva.
Szituáció: Nálam, nyugalmas szoba, homályos fények, kellemes romantikus zene, senki nem zavart, ezek szerintem rendben voltak. Előtte már kézen fogva sétálgattunk, csókolóztunk, és felmentünk hozzám.
Ott az ágyon is csókolóztunk, beszélgettünk, nevetgéltünk, és simogattuk egymást. Aztán én a mellét kezdtem el eleinte ruhán keresztül, majd az alá nyúlva simogatni, majd levettem róla. Éreztem hogy amikor intenzívebben simogatom a melleit, akkor kezd felizgulni, mert ha éppen akkor passzív volt, akkor elkezdett engem is simogatni, csókolni, vagy a fülemet harapdálni. Ha pedig csókolóztunk, akkor sokkal szenvedélyesebben csókolt, és gyorsabban lélegzett. Aztán elkezdtem a két lába között is ruhán keresztül simogatni, amire ugyanez, vagy még intenzívebb reakció következett. De amikor be akartam nyúlni a nadrágja alá, vagy le akartam venni róla, akkor mindig azt mondta hogy NE. (mind a két nő) Aztán ez után ő kezdett el engem csókolgatni... a számat, az arcomat, a hasamat, de ennyi. És többszöri próbálkozásra sem engedte hogy lejjebb is izgassam ruha nélkül. Pedig a pénztárcájában láttam a tablettát, ha megtörténne, és mégsem történt meg soha.
Fiúk, lányok: miért állt meg itt a cselekmény?
Még az hozzátartozik, hogy mind a két lánnyal ez volt, az egyik szűz a másik nem, tehát nem lehet erre fogni. És mind a kettővel nagyon jól éreztük magunkat, sokat viccelődtük, meg ilyesmi, ami kell hogy jól érezzük egymással magunkat kettesben. Rólam nem tudták hogy szűz vagyok, de nem is kérdezték. Lehet hogy ez volt a baj?
Most indul egy másik kapcsolatom, és idegesít hogy miért van ez, túl szeretnék ezen lépni. Nem érzem hogy mit csinálok „rosszul", ha lehet ezt így mondani.
Biztos sokan vagyok, aki legalább kicsit sejti a saját példája alapján, hogy mit „csinálok rosszul" vagy mit nem teszek amit kellene mindenképp! Segítsetek!!! Köszönöm előre is a hozzászólásokat!

beginner.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!