Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.09 0 0 30

Egészseggedre ! :-)

Előzmény: Wágner úr (21)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 29
elmenekültem egy mocskos közegből.
laci2000 Creative Commons License 2000.04.18 0 0 28
Nálunk persze az üzlet sokmindennel összefonódik, túl kicsi buli ez üzletileg egy multinak, vagy egy milliárdos üzletembernek ahhoz, hogy itt akarná megszedni magát.. Tehát, reklám, politika, vépeményformálás... Ebbe, de egy polgári átlag üzletember számításaiba sem mindig fér bele egy abszolút "avantgard" lázadó ifjúság vezette, és ezzel esetleg szinpatizáns szűkítő, talán mégoly zseniális újkeresés sem... A befekteők általában konzervativak, a hasznosulás vagy legalább is a szinpatizálók minél nagyobb tömege a cél... Az pedig szerintem nyilvánvaló, hogy még az elit izlése sem igazán nyitott minden vadonat újra, legfeljebb időlegesen, amíg az bozrány.. Addig reklám is lehet, de csak időlegesen.. És túlsújra sem engedik jutni, épp az előző "józan" szempontok miatt... De mondom.. Ez egyszerű, polgári mérlegelés... Üzleti, v. üzleti akkor is, ha nem közvetlen haszon a célja... Én így látom ezt a kérdést...
:)
Előzmény: Törölt nick (25)
laci2000 Creative Commons License 2000.04.17 0 0 26
Nem tudom, mire gondolsz, szegény szmájli ártatlan mindenben, semmi célzás vagy ilyesmi, lehet hogy már Te is ilyesmit sejtesz mindenben?
Nincs benne semmi ilyen... Puszta tényekről beszéltem, úgy amennyire én látom azokat... Elég általánosan emberi dolgok ezek, és persze üzletiek is... Nem állíthatom, hogy igazam van, de a magam részéről így állnak össze a mozaik kockái, vagy inkább törmelékei, ha úgy tetszik..
:)
Igy jó? nem jókedv, csak kínos mosoly...
Előzmény: Törölt nick (24)
laci2000 Creative Commons License 2000.04.17 0 0 23
Hát tudod, igazán nem akarnék vitázni veled, persze hogy betegség, de tudod a józan üzletember számol, hasznosulási mutatók meg ilyesmi... És tudja hogy valami nem jól megy... és egy idő után feláll, és viszi a pénzét, amíg tudja... A lefejezések meg szerintem , bár nem voltam és nem vagyok bennfentes, masszív érdekcsoportok párharcai voltak, a konc körül.. Hogy közben elrohadt a konc, jártak már igy máshol is...
No mind1...
:)))
Előzmény: Törölt nick (20)
Wágner úr Creative Commons License 2000.04.17 0 0 21
Én má' többször böfögtem, hogy nektek magatoknak kéne valamit kitalálni, ha meg akarjátok őrizni a "Nettós" mivoltototatata... nnna... szóval a bandának vagy micsodának a sajátos jellegét. Ebbe' a nagy Index-lokálba' úgy szétszéledtek-szóródtok a különféle italméréses pultok és ivótermek között, hogy az életbe' nem találjátok meg egymást... egy-egy ilyen topik-kocsma meg túl kicsi lenne...., igy aztán más most nem jut eszembe, csak az, hogy inni köll...
laci2000 Creative Commons License 2000.04.17 0 0 19
Kedves zsoltu-kám, én eddig azt tapasztaltam, minden eladó ezen a világon manapság... Az egesz ma nem igen ér többet, mint amit a bevezetett "név" ér... És akinek pénze van benne, lehet hogy kiszáll, az első jobb ajánlatra... Ez így müx, nem-e? Csak a nevet veszi meg, netán... No, nem jók a kilátások nekünk akkor sem...
:)
Előzmény: Törölt nick (16)
H. Poirot Creative Commons License 2000.04.17 0 0 17
Üdv neked is kedves Zsoltu! Ugylatom egyes kerdesekben egyet tudunk erteni! > HULLADEK< (Mühl-Mist). En a delelött folyaman nehany E-Mailt küldtem nekik(Ügyelet-Moderator stb.) Amik egy idö utan visszajöttek: A cimzet ismeretlen indoklassal! Ez engem egykisse töprengesre kesztetett, ez lenne a v'eg?
Előzmény: Törölt nick (12)
laci2000 Creative Commons License 2000.04.17 0 0 15
Na, persze az is... Bár azt hiszem, ez a legjobb befektetés, ha valaki be akar törni erre az elektronokus magyar médiapiacra...

Lerobbantan olcsón venni, feljavítani meg már nem nehéz innen...
:)

Előzmény: Törölt nick (14)
laci2000 Creative Commons License 2000.04.17 0 0 13
A központi agy nagy részét letiltották, és nem is értettem, miért működött félig eddig is... Csak belezavarhatott a sok belépési kísérletünk eddig is a rendszerbe... De még erről a hibáról is csak a mi leírásunkból értesültek az illetékesek, úgy vélem... Kíváncsi vagyok, valóban dolgoznak-e rajta, és meddig... mig el nem fogy netán a gazdi türelme, és nem ejti az egész Fórum dolgot?
:)
Előzmény: H. Poirot (11)
H. Poirot Creative Commons License 2000.04.17 0 0 11
Köszönöm! Te mindig is korrekt voltal, ehez nemfer ketseg! Akkor maradunk(maradok) ki tudja mithoz a jövö!? Tenyleg legyen bekesseg, legalabb itt hamar mashol nemtudunk. En tartom magam ahoz amit a Marta javasolt.

Ps: A központiagyat az egesz rendszerre (Software) ertettem. Ugylatom teljesen behülyült.

Előzmény: laci2000 (10)
laci2000 Creative Commons License 2000.04.17 0 0 10
Kedves H. Poirot !

Sajnos itt én is csak vendég, meg menekült vagyok, a topic sem az enyém, de tőlem nyugodtan itt maradhatsz, nem hiszem hogy valaha is bántottalak vagy sértegettelek volna, meg hát másokat se...
:)))

Előzmény: H. Poirot (9)
H. Poirot Creative Commons License 2000.04.17 0 0 9
Üdvözöllek kedves Laca II. Te roppant jaratos ember vagy jogi kerdesekben, ezert hozzad fordulok kerdesemmel! Leher-e itt politikai menedekjogot kerni!? Mert >odaat< nemkivanatos, ismeretlen szemelynek titulalt a központiagy!
Előzmény: laci2000 (7)
laci2000 Creative Commons License 2000.04.17 0 0 7
Örülök hogy itt vagy, láttam közben, hogy uszik már egy tutaj is a hullámokon, meg hát sordagály, vagy' mi... Remélem, az indulatokat elsodorják majd a hullámok.... Vagy habba-marad végre...
:)
No, Egésszség... Korsó-jó hadnagy úr!!!
:))
Előzmény: Wágner úr (6)
Wágner úr Creative Commons License 2000.04.17 0 0 6
Na, itten vagyok! Mos' má' ihatunk... mer'hogy megszomjaztam, amig tutajoztam egyet vagy mitiscsináltam... Egyébként érdekes ez, hogy elalszom az egyik kocsmába' és mire felébredek, má' egész másutt vagyok.... mer'hogy közbe' az egyik leég, a másik meg felépül közbe' és akkor lehet tovább inni... Csak ne kezdjenek itt is hadonászni, mer' akkor megin' valakinek elszakad a cérnája és majd megin' cipekedhetünk, izé, szóval majd cipelhettek engem is.... csak nehogy valami pocsolyába ejtsetek közbe', mer' abban semmi jó nincs, csak az a víííízzzz.... brrrr....

Más. Remélhetőleg szerdán, azon a vezetős bulin vagy micsodán, ami a Favoritba' lesz, engem egy becsületes Söröshordó mellé osztanak be... :)))

Előzmény: laci2000 (5)
laci2000 Creative Commons License 2000.04.17 0 0 5
:)))
Előzmény: laci2000 (4)
laci2000 Creative Commons License 2000.04.17 0 0 4
Hát egészségetekre, és egészségünkre kedves Wágner úr!

Miután az általam nyitott topicot törölték, felhozom ezt itt... Ni...

Remélem nem lesz itt is durva vita... Bár a moderálást nem én kértem ott sem..
:)

Előzmény: Wágner úr (3)
Wágner úr Creative Commons License 2000.04.15 0 0 3
A' nem úgy van, mer' majd később lesz csak az a fetrengés... mostan még csak iszunk... Egészség!
Előzmény: Tie (1)
laci2000 Creative Commons License 2000.04.15 0 0 2
Kösz Tie !

Ez kedves volt tőled....
:)

Előzmény: Tie (1)
Tie Creative Commons License 2000.04.15 0 0 1
Most még biztosan valami vedeldében fetreng egy asztal alatt. :-)
Előzmény: originalqszi (0)
originalqszi Creative Commons License 2000.04.15 0 0 0
Jé egy 0-ás kocsma, itt még nem járt Wágner úr:))))))
Tie Creative Commons License 2000.04.15 0 0 topiknyitó
Üdv mindenkinek.

Most, hogy megpusztult a nettó, várok minden menekültet, hogy itt jól leigyuk magunkat, talán amíg tart a kóma, rendbejön a nettó is.

Na persze jöhet inni mindenki, aki szomjas!

Én azonnal lenyomok egy duettet (Marcipán&Johnnie)

Égészségetekre!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!