Keresés

Részletes keresés

http Creative Commons License 2000.04.15 0 0 25
Hát ez az egész olyan butaság. A Csigatévéről van szó? Ők tökéletesen tudják, hogy az Indexet csak deviáns grafománok olvassák. Adtak egy kis lovettát sajnálatból. Engedjük már meg azt, hogy aztán a támadójellelgű-harcászati topicokkal variáljon az Index.
Hát nem vágnál a kutyád pofájára, ha Csigatévé pénzespostását mindig megugatná?
eMM Creative Commons License 2000.04.15 0 0 24
SzerinteMM meg vidáman fognak élni a hirdető multik (10-100-1000) reklámmillióiból.
Előzmény: Halászkirály (22)
wildman Creative Commons License 2000.04.14 0 0 23
Topicjainkat eltűntetni aljas és gerinctelen dolog volt, olyan, amilyenre még eddig nem volt példa. Ha tényleg nem tudtak volna mást csinálni, áttehették volna őket a Kultúrába vagy a Törzsasztalra. Nem hiába - minden megvásárolható. Javaslom, bojkottáljuk a TV2 -JRM topicot.
Halászkirály Creative Commons License 2000.04.14 0 0 22
A tv2 egyenességben, gerincességben már régen lemaradt az ertéeltől (pedig az se a korrektéségéről híres). Egyszerűen nem vállalják a felelősséget önmagukért. Képtelenek elfogadni a negatív kritikát. Képtelenek szembesülni a hibáikkal. Képtelenek felfogni, hogy a közszereplés nemcsak hátbaveregetéssel, hanem kritikával is jár. Kezd unalmas lenni ez a fölülről kierőszakolt hurráoptimizmus (természetesen Pintér Dezsővel az élen), hiszen saját magukat is cenzúrázzák. De nem baj. Szép lassan bele fognak fulladni a saját rózsaszínű nyálukba.
Xeron Creative Commons License 2000.04.14 0 0 21
Gondolhattátok volna, hogy a nyálas tv2 nem fogja sokáig tűrni, hogy ajnározzátok NyálJucit, PálfiNyünyüt meg LatrinaLajcsit, hisz ők profik, TálJuci pl. profin kérdez, igazi hírolvasó vér folyik az ereiben, szeméből sugárzik a semmi, és képes egy mondatban legalább 20 bakit elkövetni, szerintem inkább ezt kellene cenzúrázni!
De hát ez így van itt, fáj az igazság, az Index meg (eddig minden tiszteletem az övék volt), szóval ők meg teret is adnak a tv2 pofátlanságainak, kirekesztő és gagyi magatartásának!

(x)eron

bowler Creative Commons License 2000.04.14 0 0 20
Szerintem tulajdonképpen helyes az a döntés, hogy a tv2-fórumban csak a műsor készítői indíthassanak topikokat, mert ha mindenki odaírkálja a marhaságait, akkor - lehetett látni, hogy mennyi baromság összejött pusztán egy hét alatt - egyszerűen nem tud eligazodni az, aki érdemben hozzá akar szólni egy témához. De! Ezt előre át kellett volna gondolni!
Így azt kell mondanom, hogy teljesen egyetértek Constn-nal.
Előzmény: Constn (11)
MickeyKnox Creative Commons License 2000.04.14 0 0 19
akkor bemasolom ide is, amit egy masik topicba irtam:
Egy idezettel kezdenem, nem emlekszem pontosan a teljes szovegre, de valahogy igy hangzik: (ha valaki tudja, pontositsa pliz!)
(...)kitorolnek a nyilvantartasbol, eltorlik minden emleked, sohasem letezett leszel(...)
(George Orwell, 1984)
Itt nem csak arrol van szo, hogy a tv2-forumbol kiszedtek a nekik (illetve a tv2-nek) nem tetszo topicokat, hanem arrol, hogy meg a nyomukat is eltoroltek. Ami nincs, az nem veszelyes.
A moderatorok helyeben azert elgondolkodnek, hogy ha mas topicokkal meg lehet tenni, hogy athelyezik pl. a T.asztalrol a Kultura-ba, akkor ezeket miert kellett szimplan megsemmisiteni? Ennyire jol fizet a tv2? Akkor mi a feneert nem lehet azt a nagy penzt mondjuk normalisabb szerverbe, halokartyaba is beinvesztalni? Rohej... Irtam mar egy forumban, hogy ez az ut elobb-utobb az Internetto sorsara vezet... majd szep lassan elszallingoznak innen az emberek, akkor majd lehet gondolkodni
Reszemrol pedig bojkottalom a tv2 topicjait, remelem masok is....
>>>>>>A tV2 egyéb műsorairól, a kereskedelmi televíziózás magyarországi állapotjáról beszélgetni,
vitázni pedig továbbra is a megszokott színtereken lehet, a Törzsasztal, Politika, Kultúra
fórumokban. "<<<<<<

ezt mi a feneert nem lehetett mar a forum inditasakor kozolni?
meg valami: lehet, hogy volt durvabb topic a megsemmisitettek kozt, de pl. a "Miert kell ilyen forum"? topicot nem lehetett volna attenni a Torzsasztalra?
ja, es persze e Kozlemenyekben is elfelejtettek kozolni es megindokolni a dolgot

psmith Creative Commons License 2000.04.14 0 0 18
Persze igazad van. Éljen a cenzura. Legyen pl. Melyik a kedvenc Microsoft szoftvered? alfórum, amit BG szponzorál. És onnantól kezdve a M$-ot fikázó hozzászólásokat, topikokat a moderátorok töröljék.
Előzmény: http (16)
eMM Creative Commons License 2000.04.14 0 0 17
Inkább meglepő,és mulatságos.
Előzmény: junglist (13)
http Creative Commons License 2000.04.14 0 0 16
Én nem értem ezt a problémát. A Fórumba írók nem azért túráztatják magukat, hogy az Index-nek jöjjön a profit? Én mindig azért olvasom, azért írok, hogy sok pénzük legyen. Mást nem olvasok, máshová nem írok, mert attól nem lesz több pénzük. Szóval moderáljuk magunkat törzstársak! És csak kattintsunk orrba-szájba. Nem kell itt sértődékenykedni.
Adder Creative Commons License 2000.04.14 0 0 15
Most szurtam csak ki, hogy a t.szerk. -be tavozott. Egy csoppet eldugott egy hely :)
psmith Creative Commons License 2000.04.14 0 0 14
Én abban a kezdő hozzászólásban semmi szidalmazót nem találtam. Felháborodott volt, de nem szidalmazó. Ezért sem értem miért "tünt" el.
Előzmény: Adder (12)
junglist Creative Commons License 2000.04.14 0 0 13
ez tényleg gáz. épp tegnap este olvasgattam a tv2 topikokat, nagyon jók voltak, ÉLT az egész. eddig...
az ujpeti remélem nincs benne a dologban, persze felelőssége neki is van a dologban. ő mint netriporter a @TV2-n? furcsa lesz két dáridó reklám között...
Adder Creative Commons License 2000.04.13 0 0 12
Kedes Index tulajok. Remelem ezen topicban mar valaszt kaphaok kerdesemre. Kerdesemre, melyet mar abban a topicban feltettem, amit sikeresen fel ora alatt sikerult torolnotok (ttp://index.hu/forum/forum.cgi?a=t&t=9015637&uq=3). Ugy latszik nem vettetek eszre egy keresemet, melyet ott leirtam, miszerint legyetek szivesek valaszolni, mielott torlitek. Valaszt nem kaptam, s mar azt is tudom miert (penz beszel). Jelen sorokban eppen ezert egy masik kerdest intezek feletek: hol szerepel az index.hu-n az a kitetel, miszerint titeket szidalmazo (mert a topicot valoban szidalmazo volt veletek szemben, amiert igy utolag elnezest is kerek toletek - bar toletek egy bocsanatkero sort sem olvastam eddig sem a tv2-s topicok, sem az en topicom megszuntetese miatt) topicokat azonnal torlitek? Egy kis kritikat magatokrol nem tudtok talan elviselni?
Uj Peter neked is irok, mivel ujsagcikkeidbol eleg ertelmes embernek ismertelek meg. Ha mar a tobbiek nem ohajtanak magyarazkodni, akkor legalabb te valaszoljal valamit, mi is a velemenyed errol az igen sajnalatos esetrol?
Vagy talan teged is csak a penz erdekel?
Sajnalatos....
Jo volt ez az Index. Remelem ezutan is jo lesz, megha ezt az igen rosszemleku epizodot nem is fogjuk elfeledni...
Constn Creative Commons License 2000.04.13 0 0 11
Kedves Takács Viktor!

Mondtad, hogy mennyire élvezted hozzászólásainkat a tv2 témában. Most már látjuk is!

Bármilyen indokot kitalálhattok, hogy miért töröltétek a topikjainkat, ill. szüntettétek meg a topiknyitási lehetőséget a "TV2 FÓRUM"-ban. A vak is látja, hogy a _valóságban_ miről van szó: PÉNZ BESZÉL KUTYA UGAT

Az "ötlet" egyébként magától fog elsüllyedni, mert halva született. Erről _nem_ mi tehetünk.

Nektek egyáltalán nem fontos sem a szólászabadság, sem egyéb magasztos eszme. Egyetlen dolog motivál titeket: a PÉNZ. Elvtelenül összefeküdtök bárkivel, ha az anyagi hasznot hoz. Mindezt olyan amatőr módón teszitek, hogy az már szánalmas. Nem a tv2-re haragszom, hanem rátok! Erről az egész rosszízű helyzetről csak ti tehettek, senki más.

Vannak morális gátak, melyeket nem célszerű átlépni, mert arculatvesztéssel jár. Ezt nektek is tudnotok kell.

Levonom a konzekvenciát is. Rám itt semmi szükség, csak nehezítem a dolgotokat.

Üdvözlet:

A felelőtlen (volt) olvasó

eMM Creative Commons License 2000.04.13 0 0 10
Holnap, a csigatévén két új netriporter fog bemutatkozni.
Új Péter, És Takács Viktor.
No comment.
eMM Creative Commons License 2000.04.13 0 0 9
És arra fog(ha fog) hivatkozni az index, hogy a fórum nem a TV2-ről szól hanem a jó reggelt Magyarország c. "műsorról".
Ezért szedte le a topicokat.
Előzmény: eMM (6)
simson Creative Commons License 2000.04.13 0 0 8
hoza=hozza
simson Creative Commons License 2000.04.13 0 0 7
Senki ne írjon azokba a topicokba! Süllyedjenek el minél hamarabb. A tv2 hoza a szokásos formáját.
eMM Creative Commons License 2000.04.13 0 0 6
Úgyvannak vele biztos,hogy rengeteg olvasó van, kibírják.
Úgyis tetű lassú,legalább gyorsabb lesz.
Előzmény: psmith (5)
psmith Creative Commons License 2000.04.13 0 0 5
A moderálási szabályok között az áll, hogy a fórumokba írni nem jog, hanem lehetőség.
O.K.
De, ha csak olyan vélemények olvashatók, amivel az index szerkesztői egyetértenek, a másságot törlik, én nem csak írni nem fogok, hanem olvasni sem. Több, mint két éve vagyok írója, de főleg olvasója a fórumoknak. A nagy leállások idején elvonási tüneteim voltak. De ki fogom bírni. A cigiről is leszoktam, talán ez sem lesz nehezebb.
És ha esetleg mások is így döntenek, kik lesznek azok, akik a legolvasottabbá teszik az Indexet?
Nem csak a TV2, hanem talán mi is jelentünk egy kis súlyt. Ha nincs olvasó, nincs hirdető sem.
simson Creative Commons License 2000.04.13 0 0 4

Ez megdöbbentő!

Benéztem a tv2 fórumára, és a tegnapi topicok eltüntek. Pedig kaptak ott is hideget meleget. Úgy látszik a Fórum megvásárolható.

Adder Creative Commons License 2000.04.13 0 0 3
http://index.hu/forum/forum.cgi?a=t&t=9015637&uq=3
itt van megtalalhatjatok. En inditottam, valasz nuku...
Koszi index! Jo fejek vagytok!
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.13 0 0 2
nem fogjátok elhinni: külön fóruma lett annak a szar csenelnek
eMM Creative Commons License 2000.04.13 0 0 1
NeMM seMMi,tényleg eltűntek!
Ez azért DURVA!
Előzmény: psmith (-)
psmith Creative Commons License 2000.04.13 0 0 topiknyitó
A Fórumok között van egy TV2-s. Volt ebben jó pár topik, amiben nem éppen a biopon tévét dicsérő hozzászólások voltak. Ezek mára eltűntek.
Talán a technika ördöge a ludas a dologban, vagy az Indexesek?
Kitörölték őket véglegesen, vagy áttették máshova? (Törzsasztal?)
Esetleg a TV2 fizet az Indexnek, és ezért elvárja hogy ne irkáljanak róla mindenféle csúnya dolgokat? Ha így van, melyik lesz a következő cég, amit nem lehet bírálni?
A hasonló kérdéseket felvető Törzsasztali topikot a MODUS MODERANDI vajon melyik pontja alapján törölték?

PSmith

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!