Keresés

Részletes keresés

Wágner úr Creative Commons License 2000.04.15 0 0 7
Minek eztet a címlapra, amikor itten is Lyó... csak tudnám, hogy melyik szinnél lehet inni a Söröt... ááá, mindegy, szerintem bármelyiknél.. aztán majd megideodalógóizéljük... vagy micsinálunk...
kaviat Creative Commons License 2000.04.15 0 0 6
srácok kemények dolgoznak a fiuk a bányában, keki mester semmi máshoz nem nyúl6, csak a tasztalhoz.. bővebbet itt olvashattok...

.kav]4t r.e.b.

eMM Creative Commons License 2000.04.15 0 0 5
Énis támogatom!
akkor ez már 2 pont mellette.
Egyébként most, így hajnalban zöld a jelző.
Előzmény: TOMcat (3)
Brumimackó Creative Commons License 2000.04.13 0 0 4
Nem, a mai a nullás: még a szemafor sem működne.
Az a baj, hogy ezt egy idő után eléggé megunja az ember.
Előzmény: TOMcat (3)
TOMcat Creative Commons License 2000.04.13 0 0 3
A mai napra az 1. pont vonatkozik. Ez biztos.
Tapasztaltam már 2-est és 3-ast is. 4.-el még nem találkoztam. (éjjel még nem voltam itt.)

Az ötletet támogatom.

TOMcat

cinquecento Creative Commons License 2000.04.13 0 0 2
Már az is felháborító, hogy én bárhova is osztódnék, nemhogy még több is van belőlem! :))

500

Előzmény: Brumimackó (-)
BPC Creative Commons License 2000.04.13 0 0 1
Én azt hittem, hogy csak nekem ennyire alkalmazhatatlan...
most megnyugodtam ill. nem hanem nagyon dühös lettem

most azonnal hozzák a szerszámokat és csinálják meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bpc

NetMan Creative Commons License 2000.04.13 0 0 0
Kihagytad a 0-as allapotot...
Előzmény: Brumimackó (-)
Brumimackó Creative Commons License 2000.04.13 0 0 topiknyitó

Javaslom, tegyenek egy négyállású szemafort az Index címlapjára, amely a fórumprogram aktuális állapotát jelzi. Csak hogy ne kelljen továbbmenni, ha úgyis fölösleges.

Jelmagyarázat:
1. Teljesen szétesett, másnapos állapot, 100 %-os esély 500 ISE-hibára, üres oldalra és szájpadlásra ragadt lockfájlra.
2. Előfordulhat, hogy némely topicból egy fél oldal megjelenik, de read-only módban és ritkán.
3. Lassan és ráérősen, de a kérelmek több mint felét kezeli, akár írni is lehet, de bőven osztódnak kifele az Cinquecentók.
4. Idill. Működő linkek, értékelhető sebesség; az adatbázismozdony (database engine:) szerényen fújtat a háttérben, fütyörésző szoftvermérnökök dobnak brikettel célba a kandallóként duruzsoló (duruzsol a kandalló?) kazánba.

brumi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!