Keresés

Részletes keresés

xyron Creative Commons License 2000.07.29 0 0 7
2 napja írtam, hogy kene egy hardweres témacsoport.
Még nem találom!!!
:-)
Na de komolyan!
Elhatároztam, hogy ha nem lesz, akkor a windows vagy törzsasztal alatt létrehozok egyet.
De az mégsem olyan...
xyron Creative Commons License 2000.07.27 0 0 6
Szerintem is kéne egy hardweres témacsoport.
ben de kinn is Creative Commons License 2000.06.14 0 0 5
T.szerk!
honnan fogom megtudni, ha mégis létrejön a kért csoport?
ben de kinn is Creative Commons License 2000.05.28 0 0 4
végre megtaláltam: a gamez-ben van szó monitorokról is.
ha mégis lenne olyan hardver téma ami kilóg az op. rendszerek és a játékok köréből, akkor megfontolandó a szeparált szeparé a hw-nek : )
Előzmény: ben de kinn is (3)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.05.28 0 0 3
szerintem is köll egy hardver csoport.
most pl. szretném megtudni kinek mi a véleménye különböző monitorokról.
eszembe nem jutott volna a windows-nál keresni (az egy operációs rendszer, vagy valami olyasmi, nem? : ))
Wágner úr Creative Commons License 2000.04.22 0 0 2
Há' nem is a szoftot, hanem a vasat kerested - abból meg ott is akad elég, egyébként meg magad is láthatod, hogy a "Windows-fórumosok" igazán nem mondhatók M$ hívőknek :)))
Előzmény: Nibiru (1)
Nibiru Creative Commons License 2000.04.21 0 0 1
Igazad van, de azért azt elismered, hogy nem minden computeren Windows fut? ;)
Előzmény: Wágner úr (0)
Wágner úr Creative Commons License 2000.04.12 0 0 0
Ha bemész a Windows fórumba, ott sok ilyesmit találhatsz - neve ellenére ez egy kifejezetten technikai fórum. Még a régi Nettón létezett és sokat nézegettem én is annak idején, sőt, az első beírásom is ott született, csak akkor még nem is létezett Törzsasztal... olyan régen volt.... :)))
Előzmény: Nibiru (-)
Nibiru Creative Commons License 2000.04.12 0 0 topiknyitó
Kedves szerkesztők!

Nem tudom észrevettétek e, az indexen különböző helyen Gamez, Tasztal, stb bukkannak föl számítógép hardveres eszmecserére indított topicok. Ha lenne egy ilyen gyűjtőcsoport, jó lenne, szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki különböző hardweres "kínjait" szeretné másokkal megbeszélni, megosztani.
Mindenki, aki internetezik érintett abban, hogy ha monitort, hangszórót, hangkártyát akar venni, elcseveghessen azokkal, akik gyakorló felhasználói bizonyos típusú hardwer eszközöknek.
Nem akarom tovább fokozni, a lényeget leírtam.

Mit szóltok ehhez?

Üdv: Nibiru (Bíró Attila)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!