Keresés

Részletes keresés

GySEV 5047 Creative Commons License 2014.08.05 0 0 38

Augusztus 10-én, vasárnap, 20:50-kor az m3 műsorra tűzi a sorozatot! :)

tommystar Creative Commons License 2000.12.15 0 0 37
Na akkor...
Egyrészt már próbáltam pápai kapcsolatokat szerezni, (még eléggé képlékeny, de valaki igérte, hogy megkérdez egy pápai ösmerősét, e-mailt cseréltünk, stb.)
Másrészt irc-en a mozi csatin összefutottam pár csákóval, akik állitólag a tv-nél dolgoztak, amelykük jelenleg is ott van még az most nem volt jelen (teki), de igérték, hogy majd később lesz, és ő biztosat fog tudni,
DE a LÉNYEG nemcsak a pápai, hanem állitólag több kisebb adó is át fogja venni a folytatást.

További infók, ha sikerült elkapnom ezt a tekit...

magyar tarka nagy barom Creative Commons License 2000.12.14 0 0 36
Na igen a city az city. Csak a Győr-Pápa vasútvonalat tudnám feledni!
Előzmény: tuzson (34)
tommystar Creative Commons License 2000.12.14 0 0 35
Majd irc-en szerválok valaki hétvégén!!!
No csüggedés!! Nem maradhatunk le a folytatásról.

Még hónapokkal ezelőtt egy kicsit bajban voltál egy-két fialal szinész nevével. A győri szinház honlapján mindenki megtalálható, jó minőségű fotók segitségével beazonositható.
Győri Nemzeti

Előzmény: tuzson (34)
tuzson Creative Commons License 2000.12.13 0 0 34
Sajnos én is csak ennyit olvastam a győri Kisalföldben, ja és volt egy fotó a forgatásról.

Én is szívesen megnézném.
Szerintem közzé kéne tenni, hogy aki pápai és majd látja ezt a hat részt vegye fel videóra!!!

HALLÓ PÁPAIAK!

Előzmény: tommystar (33)
tommystar Creative Commons License 2000.12.12 0 0 33
A pápai tv-t persze nem sugározza a UPC direct. :)

A folytatás nagyon érdekel, bármi új infót tudsz, KÖZÖLNI!!!

Előzmény: tuzson (32)
tuzson Creative Commons License 2000.12.12 0 0 32
Valahol olvastam, hogy az egyik vidéki (ha jól emlékszem pápai) tévé ORTT-s pályázatból pénzt kapott és 6 részt tud folytatásként készítettetni.
Ez is valami.
tommystar Creative Commons License 2000.11.02 0 0 31
Idézet következik az MTV-fórumjából.

Őry Balázs 2000/11/01 13:24

A Komédiásokról...

Többedmaggammal fájlalom, hogy
egy számunkra kedves sorozat,
mely itt játszódott a megyeszékhelyünkön Győrött kedves helyi s országoshírű
színészekkel, megszűnt létezni.
Nem tudom kinek, vagy kiknek
állt útjába ez a sorozat,mely
üde színfolt volt a megannyi
idegen vagy unalmas társai
között.
Érdekelne,hogy aki kihúzta
a műsorból mi alapján
szelektálja e műsorokat, s
miért nem helyezi előtérbe,
juttatja előnyhöz a hazait
a külföldivel szemben,ha az
még jó is. Van remény?

tommystar Creative Commons License 2000.08.04 0 0 30
Én is nagyon sajnálnám, ha nem folytatódna...
Az a baj, hogy rosszkor, rossz helyen, /rossz helyett/ indult. Sokán már csak dafkéból nem nézték.

DE én még reménykedem: a heti Pesti Műsorban volt egy kis beszélgetés Rátóti Zoltánnal.
A Komédiások nem került ugyan szóba, de a bevezetésben, amikor Rátótit méltatta, megemlitette szinházi szerepei után "az m1 Komédiások sorozatában gazdag üzletember".
a közeli feladatokra sablonosan ennyit felelt többek között filmforgatások...(olyan sok biztos nem lesz)

Jellemző egyébként az MTV-re, hogy az AntennaMikro* csatornán a bemutatkozó ajánlóban ott virul a KOMÉDIÁSOK, mint kéthetente jelentkező új magyar sorozat...

*(Az AM-mikro át fog akakulni, kódolnak egy csomó csatornát, különböző csomagok lesznek...)

tuzson Creative Commons License 2000.07.24 0 0 29
Sajnos rossz hírem van: úgy hallottam, hogy szeptembertől nem kell a Komédiások az MTV-nek.
Jöttek, láttak, mennek :-((

Kaszás G. itt is játszott rosszfiút. Janisch Éva volt az a duvi szőke aki elgáncsolta vagy mi.Neki tört el a keze.
A titkárnőt is tudom, csak kell látnom a stáblistát hozzá :-)))

Én is hallottam, hogy újra forgat a Bujtor egy Ötvös csöpi filmet. (Kár érte, nem kellene)

tommystar Creative Commons License 2000.07.21 0 0 28
"Mi a véleményetek a színészként egyre ritkábban látható Bujtorról? "
Én örülök, hogy a Bujtor újra játszik. Pár éve Kepes-Desszertjében azt mondta, hogy már nem akar játszani,-szinházban egyáltalán nem- legfeljebb, mint Hitchcock egy picit a saját filmjeiben.
De azóta szinházban is szerepelt: a győri valós Kakukkfészekben, amit őmaga rendezett. (Az 1. részben a részlet egy az egyben az az előadás volt-e/ szereplosztásilag + minen??)

Ráadásul már vagy két éve hallom, hogy 4 részes tv-sorozat lesz az idős Ötvös Csöpi-ről. Sztárszereposztás: Ő, Kern, Psota, Gór Nagy Mari, talán Kállai?
Legutóbb azt olvastam, hogy idén nyáron /vmi Gór Nagy interjúban.../
Tudtok erről valamit??

Tom

Előzmény: tuzson (3)
tommystar Creative Commons License 2000.07.21 0 0 27
Bocs TUZSON!!!
hogy mindenütt elrontottam a neved, BOCS
nem volt szándékos. Istenitelek
tommystar Creative Commons License 2000.07.20 0 0 26
Helló Komédiások!! tuzsok...

Mi történt, hogy több mint egy hónapja nem irt ide senki????
Én tudtam, hogy a polgármester-asszony rendes...
Ennek is irom a stáblistáját!
A hegedűszólót játszó Bujtor Balázs a Bujtor fia, nem?

kérdezek néhány nevet, hátha tudjátok kik ők a filmben?: /ez a gond még az elején, nemtom ki-ki, a barátok köztet is szivesebben nézem mióta tudom a neveket/
Tihanyi Tóth Kinga (Barátok köztes Laci húga, hogy tartsuk a szomszos családi viszonyokat is)
Ki pl a titkárnő?
Kit játszik Janisch Éva?
Kaszás Géza itt is volt már rosszfiú?akit még tudtok irjátok.

(kicsit felspannontam a Szomszit, ha esetleg nem néznétek oda mostanság...)

tuzson Creative Commons License 2000.06.15 0 0 25
Kobzoskának egy off:
igazad van, nem jó, de nem tudom hogyan lehetne lecserélni.
Részletek emailben mentek :-))
Előzmény: Kobzoska (24)
Kobzoska Creative Commons License 2000.06.02 0 0 24
Tuzson, bocs, hogy ideoffolok, de már kétszer is próbáltam neked e-mailt küldeni és mind a kétszer visszajött. Jó ez a cím, ami itt van megadva?
Előzmény: tuzson (23)
tuzson Creative Commons License 2000.06.02 0 0 23
A lányt Molnár Judit játssza, a fiút nem tudom.

Kedden jön a 8. rész, amit a hétvégén meg fognak ismételni!

Előzmény: derek (22)
Ordas Creative Commons License 2000.05.23 0 0 21
Bodai Balazs... nagyon szigoru ez a nev :)
Előzmény: derek (20)
runaway Creative Commons License 2000.05.19 0 0 19
Ezzel most azt akarod mondani, hogy ez egy új sorozat volt? Mármint az előzmények.
Én láttam belőle 1 részt, de aszittem akkor, hogy leporoltak valami régi cuccot...
Előzmény: tuzson (18)
tuzson Creative Commons License 2000.05.18 0 0 18
gyerekek! Jó hírem van!
Újra jönnek a Komédiások!
Folytatódik a sorozat!
Kedden 8-kor az M1-en.

Aki nem emlékszik az előző részre lejjebb elolvashatja.

Előzmény: Ordas (17)
Ordas Creative Commons License 2000.05.05 0 0 17
Komolyan nem lesz tobb resz?
Ez is 6 reszre kapott megbizast? Akkor miert a sok nevcsere?
Szomszi is 6-ra kapott eloszor. Akkor mi lesz helyette? Ha ezt a magyar sorozatot is lelovik? Bar Szomszi jobb!
Előzmény: tuzson (16)
tuzson Creative Commons License 2000.05.05 0 0 16
Attól tartok nem lesz több rész, vagy ha lesz egy két hét múlva. 6 epizódra kaptak megbízást ezt le is gyártották, a folytatás egyelőre nem ismert.
Sajnálnám nagyon ha megszűnne, mert nagyon ígéretesnek indult a dolog.

Rupnik Károlyban kétségtelenül van némi ripacséria hajlam, no de melyik színészben nincs.
Pechjére egy többszörösen ellenszenves alakot kell
megformálnia.

Nem közismert, hogy 1976-ban, végzősként Győrbe szerződött, ahol Romeot is játszott.

Előzmény: torban (15)
torban Creative Commons License 2000.05.02 0 0 15
Nem állom meg, hogy le ne írjam:

Rupnik a legrosszabb RIPACS (a szó degradáló értelmében) akit valaha láttam/hallottam !
Egy részt láttam ebből a győri szappanból és Rupnik önmagát játssza az biztos.

Beképzelt majom aki szerelmes a saját hangjába. Eddigi életműve a Calgon reklámmal azonositható.
Na jó, még 125 db BMC rádió reklámba beszervezte magát...

KingaLany Creative Commons License 2000.05.02 0 0 14
na, es lesz kovetkezo resz???
Előzmény: tuzson (13)
tuzson Creative Commons License 2000.04.28 0 0 13
Ha valaki lemaradt volna a 6. rész tartalma:
Tovább folyik a színház igazgatói székéért folytatott hercehurca.
Boday lánya, anyját, a polgármester asszonyt, arra kéri, hogy ne szavazzon apja ellen.
A vállalkozó-maffiózó már a zsebében érzi a győzelmet kibéreli az éttermet.
A színházi ellentábor az egyik vezető színészt úgy próbálja lejáratni (és ezzel Bodayt is), hogy egy csinos MP3 lejátszót dugnak a ruhájába, az áruházi lopásjelzőt aktivizálva ezzel. Boday ellen akciója (hasonló ötleten alapul, csak sok ártatlan civilt hoznak így kellemetlen helyzetbe) végül is sikeres. Radocsai elszólja magát Boday előtt, a lopást mint de facto tényt kezeli, kivíva ezzel Boday haragját.
A színházi műszaki vezető ellen fegyelmit indítanak, amit a főrendező végül elbagatelizál.
Hilda sokat sejtető felkínálkozását Boday visszautasítja, vélhetően vége a románcnak.
A fiatal szerelmespár szerelmi válsága miatt nehezen halad a Gül Baba próbája.
Gusztika az ügyelő hősiesen küzd a kondigépekkel, hogy az optikusnő kegyeit végleg elnyerje.
Schultheisz színházi titkár jó formában van, sorozatban adja el a telt házas Gül Baba előadásokat, a színészek nagy bánatára.
Összeül valamilyen tanács, hogy döntsenek a színházigazgatói pályázatról. 3-an Bodayt, 3-an a
maffiózót választják.
A döntés a polgármesternő kezében van......
tuzson Creative Commons License 2000.04.17 0 0 12
Nem is annyira pipogya, hanem inkább amolyan ügyeskedő, széllel-bélelt, olyan fazon, akinek a színház amolyan mellékes. Lojalitása me, egészen 100 %-os.
Persze lehet, hogy tévedek.
A hatalmas karriert befutó Szomszédok topicban egy cikkből idéztek, miszerint Nemcsák 6 epizódra kapott szerződést. Ebből öt lement.
Lehet, hogy egy hét múlva kedden az utolsó részt látjuk.
Mi lesz akkor a kis topicommal?
Előzmény: KingaLany (11)
KingaLany Creative Commons License 2000.04.16 0 0 11
na, ne! telleg a Korcsmaros irja? es maganak ilyen PIPOGYA FRATER szerepet adott?
Előzmény: Kobzoska (2)
KingaLany Creative Commons License 2000.04.16 0 0 10
na, es ne felejtsd, hogy egesz komoly szerepe volt a Zimmer Feri cimu alkotasban!
Előzmény: tuzson (9)
tuzson Creative Commons License 2000.04.15 0 0 9
Alapjában nem értem, hogy a Növényi Norbertet miért bátorítják, hogy színész legyen. Hagyták, hogy elvégezze a Gór Nagy Mari tanodáját, láttuk egy-két kabarétréfában a Szeszélyes évszakokban
a vizsgaelőadása nem hiszitek de Molnár Ferenc
Lilioma (!!!) volt.
Valaki biztos azt hiszi, hogy ő lehet a magyar
svarcinéger.
tuzson Creative Commons License 2000.04.14 0 0 7
Hát meg kellett találni a legmegfelelőbb nevet, ez eltartott 4 részig. De ez így most nagyon találó név, ráillik a sorozatra.
Előzmény: Ordas (6)
Ordas Creative Commons License 2000.04.13 0 0 6
Na tuzson, ittten vagyok!

Aruld el, hogy kepben legyek: ez a Szinhaz az egesz... c. remekmu? Tehat 4-5 resz utan nevet valtoztatott?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!