Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

autóbuzéria Creative Commons License 2 órája 0 0 843968

Ez e a legolcsóbb azt nem tudom,de egy ilyen kell hozzá az biztos,feltéve ha az új rádiód tudja ezt a funkciót.

Előzmény: Mykulás (843966)
bnorci71 Creative Commons License 3 órája 0 0 843967

na ez jó hír :)

Előzmény: Jankli (843965)
Mykulás Creative Commons License 13 órája 0 0 843966

üdv!

2007 Megane 2 faceliftben kicseréltem a rádiót , az lenne a kérdésem hogy a kormány alatti rádio távvezérlöt hogyan lehetne hozzákötni? 

https://www.autohifi-city.hu/?oldal=2&kat=837&termek=53552  ezt találtam, nemtudom mennyire mukodik és , hogy tényleg ez -e a legolcsobb megoldás . 

elöre is köszönöm ha valaki tud segiteni

Jankli Creative Commons License 19 órája 0 0 843965

Orvosom közbenjárásával megkaptam a CT leletet CD-vel, úgy tűnik megmaradok :)

2-3 hét és mehetek dolgozni.

Feltöltöttem a kabrió akksiját, kicseréltem rajta 1,6 barosra a kiegyenlítő tartály sapkáját (1,2-es volt rajta), most várom a jó időt, h mehessek vele egy karikát.

Ilyen trutyiban ki nem hozom a garázsból, közel 2 éve, h nem érte víz az alját :)

Előzmény: bnorci71 (843964)
bnorci71 Creative Commons License 1 napja 0 0 843964

ha ágynyugalmat mond tartsd be most tényleg a te érdeked, ha befektet hiába vagy most negatív ha odabent elkapod....

mi most oltattuk be magunk tüdőgyuszira meg a franc tudja még mi ellen a Prevenar13-al

meg toljuk a C-D3 és multivitamint Béres cseppel

Előzmény: Jankli (843963)
Jankli Creative Commons License 2 napja 0 0 843963

Igazándiból ágynyugalom kellene, na az nem megy, képtelen vagyok egész nap ágyban maradni, de naponta 12 órákat alszom, mint 1 gyerek :)

Covid negatív vagyok, párom is az, egy igen masszív tüdőgyuszkóval küzdök... CT megvolt, de csak 1 hét múlva lesz lelet.

Előzmény: bnorci71 (843962)
bnorci71 Creative Commons License 2 napja 0 0 843962

mindent tarts be amit a doki mond, az hogy jobban érzed magad csalóka, sok helyen hallok olyat, hogy visszamaradnak szövődmények akár tartósan is, sőt akár egy tünetmentesnek hitt lefolyásnak is vannak maradandó károsodásai Covid esetén

Jobbulást!

Előzmény: Jankli (843961)
Jankli Creative Commons License 2 napja 0 0 843961

Szia,

Nagyon sajnálom, fogadd részvétem :(

Én úgy érzem, h jobban vagyok, szívesebben kimozdulok itthonról, sétálok, szerelgetek, de a tüdőkapacitás még elég kevés (felmegyek az elsőre és lerogyok levegőért kapkodva).

Holnap reggel megyek CT-re, annak az eredményétől függ, h csapolni kell-e a tüdőmet.

Előzmény: bnorci71 (843960)
bnorci71 Creative Commons License 2 napja 0 0 843960

Szasz!

egészség hogy alakul?

kollégám és barátom tegnap reggelre sajnos elment :...(

Előzmény: Jankli (843959)
Jankli Creative Commons License 2 napja 0 0 843959

Üdv,

Unalmamban kicseréltem a kabrió hűtőjét, mert egy ideje ereszti a fagyállót és sajna folyamatosan gyengül az akksi benne.

Hatodik hete, h nem ment egy métert sem.

Szabad töltenem ezzel a töltővel Low módban úgy, h nem kötöm le az akksisarut?

DinaMisi Creative Commons License 2 napja 0 0 843958

Üdv, Sziasztok!

Ötleteket szeretnék kapni.

2010-es Megane 3, 1,9 dci, vízhőfok jó, de nem akar fűteni, csak langyos levegőt fúj.

Kétzónás, a légkondi off-on, automatán is és kézivezérlésen is, a hőfok felcsavarva HI-re.

Volt valakinek ilyen problémája, ossza meg.

Előre is köszönöm!

1413 Creative Commons License 3 napja 0 0 843957

Köszi Gesszti!

Előzmény: gesszti (843956)
gesszti Creative Commons License 4 napja 0 0 843956

Első önindítós, ugye? Önindító le, spajszer. 

Előzmény: 1413 (843955)
1413 Creative Commons License 4 napja 0 0 843955

Sziasztok,

Egy kis segítség kéne... Megan 2 1,5 dci 106 le kéziváltóson szeretnék vezérlést cserélni de nem tudom leszedni a főtengelyen lévő ékszíjtárcsát (hosszbordásszíj). Hogyan tudnám lefogatni a főtengelyt, hogy ne forogjon el?

Köszi a válaszokat!

Pinga2042 Creative Commons License 4 napja 0 0 843954

este esöben vakrepülés van,még jo hogy tudja az utat az auto :)

Előzmény: forceberg_avs (843953)
forceberg_avs Creative Commons License 4 napja 0 0 843953

Nekem még élhető, nem full homály, elvileg a LED kitolja majd az élettartamot, azaz nem rombolja önmagát tovább ez a xar.

Ha van menetfény, akkor meg, amikor lehet, azt kell használni.

Bár az is gyanús, hogy a gyári menetfények is úgy vannak méretezve, hogy 6-8 éves korukra kismadár módjára szálljanak el, aztán ott is a csere játszik. Az meg a speckó formák miatt jó kis tétel lehet :D

Előzmény: Pinga2042 (843952)
Pinga2042 Creative Commons License 5 napja 0 0 843952

amikor szétszedtem egyet azt tapasztaltam hogy maga a projektor egység már könnyen szétszedhetö,a lencsét mindenképp erös mososzerrel lehet csak megpucolni,ellenben bent a foncsor tisztitásának semmi értelme,onnan le van égve a tükrözödö anyag és az ragad rá a lencsére a többi kosszal együtt,azt ujra kell foncsorozni vagy cserélni ha van mire. Hiába mossák azt bármivel szétszedés nélkül,inkább csak nagyobb kárt tesznek benne. 14-15 év alatt az rendesen tönkremegy.

Előzmény: forceberg_avs (843950)
bnorci71 Creative Commons License 5 napja 0 0 843951

Mosni szerintem nem sok eredménnyel lehet. A por ráég a lencsére ha azt megpróbálod lemarni ki tudja a foncsorba és egyéb dolgokba milyen kárt okkoznak, lehet több a kár int a haszon.

Akiket linkeltem ott is polírozzák az üveget ha szar a foncsor azt is újragőzölik. Elsőre kicsit sok a 70-80e a 2lámpáért, de végül is ennyiért ki tudja milyen minőségű kínait kap az ember és sajna úgy látszik  ez is igényli a karbantartást nem csak a motor.

Előzmény: forceberg_avs (843950)
forceberg_avs Creative Commons License 5 napja 0 0 843950

Szétszedés nélküli mosást is hallottam már.

Igen, az égő foglalat, foncsor és lencse egységet legalább egyben lehetne kiszedni.

Én az égő helyén benyúltam, hogy megtisztítsam a lencsét, de semmi nem jött le róla. :D

Hát én bevallom, vettem LED-eket, nem tökéletes, de jobbnak tűnik, mint a halogének, talán nem rontja tovább a foncsort.

Nem, ez nem vakít felfelé.

Előzmény: Pinga2042 (843949)
Pinga2042 Creative Commons License 5 napja 0 0 843949

Egyszerüen undorito hogy azon a lyukon amin be kell tenni az izzot nem fér ki a projektor maga,csak egy centivel kellett volna nagyobb átmérö és máris cserélhetö a belsörész, a gyári lámpát nem sikerült maradando károsodás nélkül szétszednen,kuka

Előzmény: forceberg_avs (843947)
bnorci71 Creative Commons License 5 napja 0 0 843948

mi nem gagyi az elmúlt 20 évben egy autón? :(

Előzmény: forceberg_avs (843947)
forceberg_avs Creative Commons License 5 napja 0 0 843947

Nem magával a lámpával van bajom, hanem annak a kivitelezésével. Gagyi anyaghasználat, ragasztott kötések és nem tisztítható. Nálam már a lámpatest kivétele is a lökhárító leszedésével jár.

Előzmény: bnorci71 (843946)
bnorci71 Creative Commons License 5 napja 0 0 843946

a designereknek tetszett, olyan formát tervezhettek ami csak tetszik hisz a lámpa kicsi volt és bármilyen forma alá be lehetett rakni.

Ma azon tűnődtem a Volvo alsó burkolata 8db alumínium lemezcsavar a segédvázba műanyag betétek a doblemez felfogó csavarok szintén alumínium.

Melyik lehet olcsóbb az acél csavar+lemez anya a vázba vagy az alu csavar+műanyag betét a vázba?

Mert nem tudok elmenni az egész járműgyártáson van ahol a mérnök győz és az örökkévalóságnak készítés, van ahol a pénzügyes és a legolcsóbb legsilányabb megoldás.

Lámpa kivétele 2 rögzítő pálcika meg az elektromos csati széthúzása, mondjuk most belegondolva hátulról nem is lehetne odaférni. Szóval ez jeles.

Alu motorháztető szintén jeles, de a sárvédő már miért nem műanyag vagy alu? A hátsó ajtó is műanyag.

A hátsó lámpa led a helyzetjelző ezt ugye sose kel cserélni. A féklámpa izzó cserélhető szerelő ablakon meg az tolató lámpa. DE az index izzójához már ki kel venni a böszme nagy lámpát noormális. Persze ehhez a tető és oldalkárpitot is bontani kel.

Előzmény: forceberg_avs (843945)
forceberg_avs Creative Commons License 5 napja 0 0 843945

Ilyen téren a projektoros egy nagy rakás ...

Csak a teljes belső tisztítás-felújítás játszik. Az meg szívás, mert full ki kell szerelni és szétvágni a rasztást :(((

Hihetetlen, hogy ilyen xar konstrukciókra engedélyt adtak.

Előzmény: Pinga2042 (843944)
Pinga2042 Creative Commons License 5 napja 0 0 843944

Az enyémen teljesen jo a külsö bura és szuperül látszik hogy a projektor lencséje homályos,aztán ami még azon belül van az is mehet a kukába

Előzmény: forceberg_avs (843943)
forceberg_avs Creative Commons License 6 napja 0 0 843943

Első körben próbáld meg leszedni a mattulást, rengeteget javíthat a helyzeten, utána lehet, hogy más nem is kell.

A mattuláson át lehet még látni, látszik a lámpatest belseje?

Előzmény: boby blackbox (843942)
boby blackbox Creative Commons License 2020.11.21 0 0 843942

Helló. Jelenleg még nincs kép a dologról, tesóm holnap jön haza, majd lefotózom. Nappal még annyira nem rossz a helyzet, este, sötétben viszont kb egy métert látni az autó előtt. Villamosság szerelő szaki barátom mondta, hogy el van égve a foncsor, legjobb megoldás lenne kicserélni az egész lámpát.

Előzmény: forceberg_avs (843940)
bnorci71 Creative Commons License 2020.11.20 0 0 843941
forceberg_avs Creative Commons License 2020.11.20 0 0 843940

Mennyire halott, kép van róla?

Előzmény: boby blackbox (843938)
bnorci71 Creative Commons License 2020.11.20 0 0 843939

http://autouveg4.hu/

ezeknek az utángyártottaknak a minősége.....

nálam is napi hazsnálatba volt az SII. én vettem 2 lámpát bontottan aztán azt beraktam a sajátomat meg elküldtem felújítani

akár vehetsz 2 angolt is azokat is átalakítják és azok olcsóbbak

Előzmény: boby blackbox (843938)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!