Keresés

Részletes keresés

tutimagantanar (X) 2017.06.23 0 0 16

Sziasztok!

 

Ha online oktató magántanárt kerestek, nézzetek szét a TUTI magántanár-közvetítőn:

 

www.tutimagantanar.hu

 

Egyszerűen, gyorsan, ingyenesen, regisztráció nélkül lehet tanárt keresni az oldalon. 

 

 

 

Tibuszarc Creative Commons License 2015.01.31 0 0 15

Skype-on keresztül adok magánórákat hollandból, angolból.
7 évet éltem Amsterdamban, per pill Szegeden vagyok, de sávszélességem adott 

Anyagot ingyen biztosítok, az órák rugalmasak, mindig az adott tanítványhoz alkalmazkodom.

magantanar.def.hu/index.php?m=tanar&id=4820

Elérhettek a tibcsi1@gmail.com címen.

lee84 Creative Commons License 2015.01.26 0 0 14

Sziasztok,

 

Úgy látom, kicsit haldoklik a topik, de gondoltam, megosztom a tapasztalataimat.

Szerintem az angol tanulás csak úgy hatékony igazán, ha anyanyelvi környezetben végzed. Én egy cserediák programon vettem részt Angliában http://www.ef.co.hu/pg/anglia/ az EF Education First szervezésében, és azóta már meg is csináltam az angol felsőfokú nyelvvizsgámat. Érdemes megnézni.

waterfalls Creative Commons License 2009.06.22 0 0 13

Bár az előző hsz óta eltelt 4 év, kíváncsi lennék, hogy aki volt kinn 2-3-4 hétig angol nyelvet tanulni, mik a tapasztalatai.

Új versenyző Creative Commons License 2005.08.10 0 0 12

Most néztem a katedra nyelviskola honlapját, és ott van ilyen "szolgáltatás, hogy x hét kiti nyelvtanulás3 szállás utazás sztb, de pont most olvastam egy másik topikban róluk és az nem volt valami bizalom gerjesztő. Most épp olyan embereket keresek, akik már voltak kint velük, hogy legyen infom első kézből is.

 

 

Roke Junior Creative Commons License 2005.02.20 0 0 11
Ez a téma engem is érdekelne...
Zlatko Creative Commons License 2001.08.26 0 0 9
Ha esetleg mégis benéz valaki, és tudna valamit ajánlani, vagy legalább címet adni, nagyon sokat segítene! Egy ismerősöm nyárra - csak nyárra - szeretne kimenni Angliába angolt tanulni valamilyen intenzív tanfolyamon. Eddig csak egész éves programokat találtak, ami sajnos nem jön össze az egyetem miatt. Az lenne a legjobb, ha mindent egy összegben be lehetne fizetni (suli, szállás), hogy ne kelljen mindennel külön-külön vacakolni, de bármi más is szóba jöhet! Segítsetek légyszi! Köszi!
nandu Creative Commons License 2000.08.22 0 0 8
Örülök hogy örülsz :)))
Shiro Creative Commons License 2000.07.10 0 0 7
... és most hagyjuk, hagy süllyedjen...:o)

S.

Shiro Creative Commons License 2000.07.10 0 0 6
Sziasztok!

Teljesen meglepődtem, hogy fönt van a topicom. :o)

Tudom, hogy itt a törzsasztalon nem az a normális dolog, ha valaki ennyi hozzászólással nem nyit topicot, de csak azért, hogy nekem is legyen néhány, most nem fogok nyitogatni néhányat. Inkább írok a már meglévőkbe :o)

Ezt meg azért hagytam elsüllyedni, mert senkit sem érdekel. Az ismerősöm megkért, hogy próbáljam az interneten keresztül eladni az utat. Megpróbáltam. Nem ment. Hagytam, hagy süllyedjen.

Azért köszönöm, hogy Ti törődtetek egy kicsit vele. Ez nekem most nagyon jól esett.

Egyszer valaki azt mondta nekem, hogy sosem hagyja a sors, hogy magam alá gyűrjem önnön magamat. És tényleg. Már éppen görbült a szájam sarka lefele, és erre itt írtok nekem mindenféle kedveset és vicceset.

S., aki köszöni, hogy vagytok

Előzmény: Extropian (5)
Extropian Creative Commons License 2000.07.10 0 0 5
Akkor ez már 2001. május 6-14-re érvényes? Én szívesen átveszem.:-)
Előzmény: nandu (3)
nandu Creative Commons License 2000.07.10 0 0 4
Shiro?!
Előzmény: nandu (3)
nandu Creative Commons License 2000.07.07 0 0 3
Szia Shiro,
gondoltam felhozom a topikodat. Mégiscsak furcsa, hogy egy több, mint 2000 hozzászólással rendelkező törzsvendég csak egy topikot nyitott, az is elsüllyedt 3 hozzászólás után...
Fel a fejjel!
Shiro Creative Commons License 2000.04.10 0 0 2
megint felhozom, hátha...
Shiro Creative Commons License 2000.04.10 0 0 1
Szia eMM!

Köszi. Ez egy igazi építő jellegű nullázás volt.

Azért most felrántom a topicot, hátha a dolgozó népekből is érdekel valakit.

Üdv.: S.

Előzmény: eMM (0)
eMM Creative Commons License 2000.04.08 0 0 0
Nullalla
írtam 1 havernak őt talán érdekli.
Előzmény: Shiro (-)
Shiro Creative Commons License 2000.04.08 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.
Egy barátom befizetett egy angliai nyelvtanulással összekötött útra, de mindenféle családi, munkahelyi és tanulmányi dolgok miatt nem tud résztvenni az úton. Nem szeretnénk, ha a befektetett pénz (és maga az út) kárba veszne, ezért átadná a helyét.
Az utazás paraméterei:
Időpont: 2000. május 6-14.
Ár: 90.000,- Ft
ebben benne van:
utazás busszal, Luxemburg és Brüsszel megtekintése, szállás családoknál, teljes ellátás, 4x4 óra nyelvtanfolyam, négy fél- és egy egész napos kirándulás, összes múzeumi belépő, angol Parlament megtekintése.
A szokásos nullázás után akit érdekel a dolog, mielőbbi levelét várom az emilcímemre. Bővebb felvilágosítás (telefonszám) utána.
Üdv.: Shiro

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!