Keresés

Részletes keresés

Frames Creative Commons License 2000.05.08 0 0 18
Ion: Egyet tudok javasolni, próbáld meg újra telepíteni, s ha akkor sem sikerül, akkor pedig pár nap múlva próbáld meg elindítani! Nekem ez általában bejön! Moat kaptam meg az újabb csekkemet a Getpaid4-tól (25$)!
Előzmény: iron lion zion (17)
iron lion zion Creative Commons License 2000.05.05 0 0 17
Frames!
és mi van, ha állandóan beszar a surfbar, és basztatja a gépet?
iron lion zion Creative Commons License 2000.04.17 0 0 16
Frames: mondom, hogy rajta vagyok a getpaid4.on kívül mindkettőn, de mostmár el is kezdtem a pénzcsinálást vele.
Gyula14: igen, a spedia fizet. és én sem csak legendákból tudom.
a oneandonly is fizet.
Fly: 6 hét alatt 10 milliót lehet keresni Ez nem ugyanaz. És nem is az a cél, hogy teljes egészében ez tartson el mindenkit.
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.14 0 0 14
Tudod, nagyon-nagyon pitiáner dolognak tűnik nekem ez az egész, arról nem is beszélve, hogy mit gondolok az MLM-rendszerű néphülyítésekről.

Te nem önzetlen segítségedet ajánlottad fel, hanem megpróbálsz pancsereket beszervezni, akik majd alattad lesznek a hálózatban és neked hozzák a filléreket.

Előzmény: Frames (11)
Gyula14 Creative Commons License 2000.04.14 0 0 13
Hi!

Szerintem két megbizható cég van. (Magyarországra küldöt csekk is van)
Spedia (regisztrálás a www.extra.hu/gyulapage pénzkeresés rovat.
CashSurfers: http://www.cashsurfers.com/?a=HTML&s=Join&referrer=gyula14

Előzmény: Frames (11)
Frames Creative Commons License 2000.04.14 0 0 12
"iron lion zion"! Szerintem a Getpaid4, CashSurfers és a PaidForSurf biztos, hogy fizet nekünk is! Az ismerősöm most kapja majd a harmadik Getpaid4 csekket...tehát ők már 100%, hogy fizetnek! A többi cég is küld külföldre csekket, s hamarosan kapok én is egy kis pénzt a CashSurfers-től! Mindenképpen a Getpaid4-ral kezdj, s ha tetszik mehet a többi is!
Előzmény: iron lion zion (8)
Frames Creative Commons License 2000.04.14 0 0 11
Nem tudom, hogy Te hogy vagy vele "lars ricken", de nekem nem befektetni kell a pénz és nem is akarom magam halálra keresni! Csupán azért indítottam el ezt a kis topic-ot, hogy ötletet adjak azoknak akik esetleg túl sokat fizetnek az internetért. Szerintem igen kevés ma Magyarországon az olyan ember, akinek 20000 Forint nem kell havonta, úgy hogy közben szórakozik vagy információkat keres vagy teszem azt levelet ír. De nyilvánvaló, hogy Te azon kevés "szerencsések" közé tartozol, akiknek havi 20000 Ft az semmi és akik szerint "úgysem lehet ennyit elkölteni". Ha ennyire nincs szükséged a pénzre akkor miért nem adakozol inkább TE egy keveset...mondjuk a tiszántúli embereknek!
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.13 0 0 10
"Az elmúlt két hónapban havi 32 és 43 dollárt kerestem. Ez átszámítva kb. 20000 Ft. Szerintem manapság ennél könnyebben nem lehet pénzt keresni"

Bravó, akkor te halálra kerested magad az utóbbi időben, gondolkoztál rajta, hogy esetleg befektesd valamibe ezt a vagyont, vagy esetleg felajánlhatnád valami árvaháznak is, úgysem lehet ennyit elkölteni.

Fidusz Creative Commons License 2000.04.13 0 0 9
A cseheknél már fél éve ingyenes: www.volny.cz
iron lion zion Creative Commons License 2000.04.13 0 0 8
nos
a cashsurfersen én is regisztrálva vagyok, bár még semmit nem tettem vele, a levelüket sem néztem meg, amit a regisztrációnál küldtek.....
paidforsurf szintén ugyanez. megengedetm egy ismerősömnek, hogy beszervezzen.
Spedián voltam még régebben, de időnként a Spedia Bar lefagyasztotta a gépet, aztán elkezdtem emulátorozni, amire kábé egy hónap múlva rájöttek, kidobtak, pénz semmi.
(a spediában az volt a jó, hogy kaptál domaint: username.spedia.net)
szal szerinted kezdjem felrakni a bannereket a gépre? Tényleg megéri? (és meg lehet bízni bennük?)
Frames Creative Commons License 2000.04.13 0 0 7
Igen.....nagyon is lehetséges! Csak azt nem értem, hogy miért nem érdekel senkit?
Előzmény: Frames (5)
Frames Creative Commons License 2000.04.13 0 0 6
Igen.....nagyon is lehetséges! Csak azt nem értem, hogy miért nem érdekel senkit?
Előzmény: Frames (5)
Frames Creative Commons License 2000.04.11 0 0 5
Egy jó tanács! Feltétlenül olvasd el a FAQ-ot mielőtt jelentkezel akármelyik ismeretlen programra, így sok kellemetlenségtől és időtől kíméled meg magadat! Ha azokra jelentkezel, amelyeket megtalálsz a honlapomon is akkor biztos, hogy kapsz pénzt hiszen már én is kaptam! a címem csak a rend kedvéért: http://www.extra.hu/freenet
Előzmény: iron lion zion (4)
iron lion zion Creative Commons License 2000.04.08 0 0 4
nem mindne ilyen fizet ám!
a searchtraffic-kal is meg lehetne szedni magam, de amikor fizetésre kerül(ne) a sor, az van, hogy Magyaro.-ra (meg Csehszlovákiába Romániába estébé) NEM KÜLDENEK CSEKKET, de ezt a regisztrációnál nem mondták.
Constn Creative Commons License 2000.04.08 0 0 3
Bocs, de nem ezt kérdeztem.
Előzmény: Frames (2)
Frames Creative Commons License 2000.04.08 0 0 2
Az elmúlt két hónapban havi 32 és 43 dollárt kerestem. Ez átszámítva kb. 20000 Ft. Szerintem manapság ennél könnyebben nem lehet pénzt keresni! Én a helyedben kipróbálnám, mivel vesztenivalód nincsen....csak nyerhetsz rajta!
Előzmény: Constn (1)
Constn Creative Commons License 2000.04.07 0 0 1
Mennyit kapsz érte, hogy egyfolytában ezt nyomatod?
Előzmény: Frames (-)
BPC Creative Commons License 2000.04.07 0 0 0
0

csak a rend kedvéért

Frames Creative Commons License 2000.04.07 0 0 topiknyitó
Ha érdekel a téma, nézd meg a honlapomat! http://www.extra.hu/freenet

Kíváncsi vagyok a véleményedre!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!