Keresés

Részletes keresés

boo89 Creative Commons License 2011.11.21 0 0 20

Sziasztok!

 

Bárka Színház előadásait szeretném számotokra ajánlani, melyre jegyeket foglalhattok a mikobea.mail@gmail.com címen.

 

Párkák című zenés gyerekdarabunkat megfelelő ajándék a kicsiknek a mikuláscsomag mellé, vagy a karácsonyfa alá.

Legközelebb december 11-én 15órától és 27-én 18 órától látható az előadás.

 http://www.barka.hu/2010/04/szabo-borbala-di nyes-daniel-parkak.html

 

 

Felnőttek darabjaink közül a novemberben megtekinthető még többek között a Harminchárom változat Haydn-koponyára(22.), a Szabadesés (23.), az Éjféli mesék (25.)

 

Az előadásokról bővebben a következő linkeken olvashattok: 

 

http://www.barka.hu/2010/04/esterhazy-p eter-harmincharom-valtozat.html

 

http://www.barka.hu/ 2011/08/michael-west-szabadeses.html

 

http://www.bark a.hu/2010/04/ejfeli-mesek.html

 

 

Decemberben (4., 13., 22.) pedig új darab kerül bemutatásra East Balkán címen, melyet elsősorban a tizenéveseknek, a szüleiknek, továbbá a pedagógusoknak ajánljuk. 

 

http://www.barka.hu/2011/09/tasnadi-istvan -east-balkan.html

 

jegyfoglalás: mikobea.mail@gmail.com

 

Albertinka Creative Commons License 2004.08.22 0 0 19
Előzmény: Albertinka (18)
Albertinka Creative Commons License 2004.08.22 0 0 18

Beszélgetés Vidovszky Györggyel a Bárka Színház új bemutatója, a Legyek ura kapcsán:

http://www.port.hu/pls/th/theatre.index2

phoebe_caulfield Creative Commons License 2004.06.30 0 0 17

sziasztok!

horváth illésről mit tudtok? a bárkában volt asszem stúdiós.esetleg van valami felvételetek?

csin Creative Commons License 2002.03.20 0 0 16
Azt nem tudom miért veszik le, de ez nem is biztos, csak így hallottam. Azért kezdődik korábban, mert egy picit hosszú.
Előzmény: twenty (15)
twenty Creative Commons License 2002.03.20 0 0 15
miért veszik le olyan hamar? és miért kezdődik fél hétkor?
Előzmény: csin (14)
csin Creative Commons License 2002.03.20 0 0 14
Hát én láttam. Egy kicsit hosszú, de szerintem nem nagyon lehet észrevenni az idő múlását. Egyébként lehet hogy jövőre leveszik a műsorról, szóval még ebben az évadban nézd meg. Kb. olyan, mintha a Miniszter félrelép paródiája lenne. Végig lehet röhögni az egészet. Úgy készült, hogy Mohácsi a próbafolyamatok során bevonta az egész társulatot az alkotásba. Lényegében együtt írták az egészet. Nem a Bárka arculatát tükrözi, de azért érdemes megnézni. Áprilisban lesz 12-én, és 25-én. Csak arra vigyázz, hogy 18.30-kor kezdődik, nem 19.00-kor.
Előzmény: twenty (13)
twenty Creative Commons License 2002.03.20 0 0 13
na szóval, a rendezőnő: Catalina Buzoianu. és állítólag Cseh Tamás is szerepel, mint transzvesztita.
mostanában nem voltam a Bárkában. legutóbb a Kéket láttam. A vészmadár érdekelne, bár eddig szinte mindenki fanyalgott aki már látta.
Előzmény: csin (12)
csin Creative Commons License 2002.03.20 0 0 12
Láttál mostanában valamit a Bárkán? Mit láttál ott? Hogy tetszett?
Köszi hogy utánanézel az új darabnak, nekem nem nagyon van időm erre.
Előzmény: twenty (11)
twenty Creative Commons License 2002.03.20 0 0 11
nem sokat.
ha jól tudom Garas lesz a főszereplő.
a rendezőnő pedig nemcsak Romániában, hanem Európa-szerte elismert és jólcsengő nevű.
én sajnos nem tudom a nevét, de utánanézek.
Előzmény: csin (10)
csin Creative Commons License 2002.03.20 0 0 10
A Mulatság meg baromi jó. Csak nem szabad az első sorban ülni. Te hallottál valamit az új darabról? A Hat szereplő szerzőt keres-ről?
Előzmény: twenty (9)
twenty Creative Commons License 2002.03.20 0 0 9
kár hogy összevesztek Schilling Árpáddal és emiatt a Nexxt nem megy többször:(

A Kék,kék,kék viszont baromi gyenge.

csin Creative Commons License 2002.03.19 0 0 8
Én elég sok darabot láttam ott, és mondhatom nagyon jók. Sokáig azt hittem, hogy a Bárkán csak nézhetetlen, nagyon alternatív, túl "művésziesített" darabokat adnak, de az utóbbi időben látott darabok kellemes csalódást okoztak. Igazán szórakoztató, közérthető előadásaik vannak, érdemes megnézni őket. Ha valakit érdekelnek részletek, szóljatok, amit láttam azokról szívesen írok. Baromira érdekel az új darabjuk, a Hat szereplő szerzőt keres.
Előzmény: kácsa (6)
Sam R.A. Banesh Creative Commons License 2001.03.13 0 0 7
Kárpáti Péter Tóth Feri c. darabját láttam legutóbb.
Alapvetően tetszett, de kicsit mintha sokat markoltak volna.
kácsa Creative Commons License 2001.03.13 0 0 6
Régóta nem írt ide senki. Ki látott a Bárkán az utóbbi időben valamit? És mit szóltok ahhoz, hogy most néhány színész, akik elszerződtek a társulattól, le akarják mondatni Csányi Jánost, az igazgatót? Én sajnálnám, mert minden hibájával együtt is izgalmas színházat csinált.
K. K. Creative Commons License 2000.12.16 0 0 5
Hát itt nem fognak összeérni a gondolataink, merthogy a fiatal Lázár Kati nekem nagyon bejött, gyönyörű, fiatal lány, mesésen szép holdarccal, ívelt szemöldökkel, csodaszép szemekkel, szinésznőnek sem utolsó (díj a Jadvigáért), sőt, nekem ő tetszett a legjobban, na meg a Novák Pati, de az másért. Szóval a fiatal Lázár Kati az Tóth Ildikó, és érdemes lesz megtanulnunk a nevét, mert ritka tünemény az, mikor a tehetség és a szépség egy lélekben lakozik, mégis megesik, meg, de ritkán, mint a fehér holló, olyan gyakori szerintem a két dolog egy testből áradása.
Előzmény: quartya (4)
quartya Creative Commons License 2000.12.15 0 0 4
láttam, sokat nem tudok hozzátenni. Lázár Kati zseniális volt, a csajszi (fiatal Lázár Kati, bocs, de a nevét elfeledtem...) kevésbé, kivéve a darab legvégén. Az utazás dolgot céltalannak éreztem én is, de valszeg bennem van a hiba...
Előzmény: K. K. (3)
K. K. Creative Commons License 2000.12.15 0 0 3
Na ha ilyen topik nincs, hát megnyitom!

Láttátok a Tótferit? (Kárpáti Péter, rendezte Novák Eszter) Hihetetlen egy prukció volt!
Volt, akinek nem jött be ez a stíl, na az ideges volt, kicsit legénykedett a ruhatári sorbaállásnál, aztán elszaladt gyorsan. A többség azonban, szerintem legalábbis így, fogékony volt a kísérletre. Volt azért egy nagy törés, a vége felé, vagyis az űrutázásos - földbebelsejébe utazásos dolog szétszedte a darabot. A zenéket jól eltalálták, volt sok nyelvi humor, a látvány , a pantomin-aerobik dolgok is mutatósak voltak.

Na kiváncsi vagyok, ki látta.

Előzmény: Viora (2)
Viora Creative Commons License 2000.04.10 0 0 2
Szia,

örülök Neked, írtam mailt.

Előzmény: casey (1)
casey Creative Commons License 2000.04.07 0 0 1
szia
en a Barkan dolgozom, itt az indexen nem vagyok tul surun, szoval inkabb azt ajanlom legyel tagja a kis tarsasagunknak. ez azt jelenti, hogy en kuldozgetek mindenfele infokat levelben.
mar fel is vettelek a listara. majd irok
szia
szilvi
Előzmény: Viora (-)
magdika Creative Commons License 2000.04.07 0 0 0
Bocs de en orulten szeretek nullazni, de ha megtettem nem zavarok tovabb...
0
Viora Creative Commons License 2000.04.07 0 0 topiknyitó
Én új vagyok még itt, de remélem jól csinálom.

Én kb. egy éve voltam először a Bárka Színházban, akkor még a Józsefvárosi Művelődésiházban voltak az előadások. Azóta Bárka-függő lettem, imádom a színészeket, a filmeket, amikben játszanak és az előadásokat illetve azt a stílust, amit képviselnek. Ha van még ilyen "őrült", jelentkezzen, szívesen beszélgetnék vele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!