Keresés

Részletes keresés

Purusa Creative Commons License 2000.05.17 0 0 33
Amerikai (naná) nők levelek, magnófelvételek, élő riportok formájában összegyűjtött szexuális vágyálmai. Amiket utcán látott jó seggű pasi (akármi) miatt, vagy takarítás, szeretkezés/kefélés, maszturbálás, esetleg egyszerűen csak délutáni-nap-aranyló-sugaraiba-bámulás (daydreaming, etc.) közben álmodnak/álmodtak maguknak.
Hogy mikor, kivel (kikkel), hogyan, miért, miért nem, stb., stb...
A szerkesztő(és összegyűjtő)nő kommentálja is a sztorikat - ezek a részek az érdektelenebbek. De átugorhatók :)

Nagyon tanulságos!

Előzmény: libuci (32)
libuci Creative Commons License 2000.05.15 0 0 32
Köszönöm, Endorfin, pontosan ezt a könyvet hajtom. Vagy a gólya hozzát. A könyvesboltokban fel is vannak háborodva, mit képzelek én, tíz évvel ezelőtt megjelent könyveket keresek, (és különben is szégyellhetném magam, ilyen piszkos dolgokat egy romlatlan gyermeknek)
A legszörnyűbb számomra az, hogy úgy néz ki, hogy széles ez országban én vagyok az egyetlen anyuka, aki ilyen kérésekkel zaklatja a szegény ártatlan könyvárusokat.

Purusa, köszi a címeket, milyen könyvek ezek, erotikus regények, vagy technikai tanácsadók?

Előzmény: Endorfin (29)
Purusa Creative Commons License 2000.05.12 0 0 31
Kedves Purusa milyen jelöltjeid vannak? Vajasmézes kenyér jelöltek,
Hajdemennyire! :) [Vajamézes - copyright by E.P.] De nem ezt akartam mondani...

fordító jelöltek,
Szerénytelenségem. De se nem ezt akartam...

kiadó jelöltek
Bárki, aki többet ad, mint 15 lepedő/szerzői ív. :) De még csak ezt se nem...

vagy netán konkrét könyvekre gondolsz. Mert ez utóbbi esetben te is közzétehetnéd a címeket és szerzőket.
A nálunk már megjelent Nancy Friday: Női erotikus vágyálmok (ez csak az alcíme, mert a fő nem jut eszembe...) folytatásait.
N. Friday: Forbidden Flowers (Tiltott virágok)
N. Friday: Women On Top (Nők a csúcson)

(Kiadó-alapítás: én benne vagyok. Még kapcsolataim is akadnak, de tőkém - az nincs.)

p.s.: a ravaszdi mosolyú madám ezek szerint gőzerővel készül a családi négykerekűben meggyártani a harmadik gyermeket, hogy méltó módon érhesse el az ötödik infarktust? :)



Endorfin Creative Commons License 2000.05.12 0 0 30
Konyvugyben please, help.

A NET-en olvastam egy ismertetést a

HOW I GOT INTO SEX ? cimu konyvrol.

Eddig csak angolul jelent meg, kérem, ha valakinek meglenne, vagy be tudja szerezni... szeretném valahogyan elolvasni.

Endorfin

Endorfin Creative Commons License 2000.05.12 0 0 29
Libuci,
mekkora a gyereked ?
Ha pl. még nem egyetemista, javaslom neki a

Peti,Ida és Picuri -t.

Beszerezni hol lehet ??? Azt már nem tudom.

Endorfin

Előzmény: libuci (22)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.12 0 0 28

Off
Purusa, a Bundaszökevény :)) most keresi a szoba három sarkát, meg a kerekeit...
Előzmény: Purusa (26)
libuci Creative Commons License 2000.05.12 0 0 27
Kedves Purusa milyen jelöltjeid vannak? Vajasmézes kenyér jelöltek, fordító jelöltek, kiadó jelöltek vagy netán konkrét könyvekre gondolsz. Mert ez utóbbi esetben te is közzétehetnéd a címeket és szerzőket.
köszi
libuci
Előzmény: Purusa (26)
Purusa Creative Commons License 2000.05.12 0 0 26
Ábránd kedves,
ha adod a vajamézes kenyérre valót, gyüvök a fordítással.
(Már jelöltjeim is vannak.)
Díl? ;)

p.s.: a Bundaszökevény madám miért szidja a populációt? :)

Törölt nick Creative Commons License 2000.05.09 0 0 24

(Nem elírás - más :))
Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.09 0 0 23

Ábránd,
Nem gondoltam, hogy bármelyik beszédéből is idéztél volna, mert azok a populációt és nem az ESZOt támogatják...
Előzmény: Abrand (21)
libuci Creative Commons License 2000.05.09 0 0 22
Kedves Kirán, szerencsére már távoztam a munkahelyemről, mikor hétvégi jókívánságaidat küldted, ugyanis ezt a gyönyörű hosszú hétvégét kettesben töltöttem a kisfiammal. Így aztán nem fakadtam sírva.
Kedves Ábránd, beszélgettem egy-két ismerőssel(ugyan nem szakmabeliek) a kiadó létesítéséről, és felhívták a figyelmemet, hogy a 90-es évek végén sorra mentek tönkre a kis kiadók.
Képzeljétek, a gyereknek egyszerűen nem találok egy normális felvilágosító könyvet!
De nemcsak szexuális témájú könyveket hiányolok a piacról.
Előzmény: Törölt nick (19)
Abrand Creative Commons License 2000.04.28 0 0 21
Nektek is, jó időt!

Jó érzéssel tölt el, hogy egymásra figyelésetek közben szerény gyermekemet, e topikot előhúztátok.

A kiadót illetően komolyak a szándékaim, de még konzultálni kell ezer emberrel a szakmából.
Kicsiny hazánkban még csak "talán" sincs az embereknek ideje olvasni, nem hogy gyakorlatozni pl:eszót.
De bízom benne, hogy ez meg fog változni, és talán a következő nemzedék... esetleg még mi is, frappánsan hosszúra nyújtott kielégüléseket adunk és kapunk.
ui:Nem idéztem Orbán Viktor semelyik beszédjéből,
noha úgy hangzott...
Üdv Ábránd

Előzmény: Törölt nick (19)
Abrand Creative Commons License 2000.04.28 0 0 20
Pontosan erre gondoltam. Nem hiszem el, hogy kudarcba fulladnánk. Erre nincs pelda a tárgykörben...
Előzmény: libuci (16)
libuci Creative Commons License 2000.04.28 0 0 18
Ugyan, Kirán, sose bánd. Ha tizedannyi időm lenne, mint amekkora a kiváncsiságom...
Köszönöm a pontos címet, az ISBN számra nem hiszem, hogy nagy szükségem lenne.
Üdv
libuci
Előzmény: Törölt nick (17)
libuci Creative Commons License 2000.04.28 0 0 16
Úgy, hogy Neked is jó legyen, legalábbis ezen a címen találtam meg a könyvkeresőben.

Teljesen el vagyok keseredve, semmilyen könyvet nem lehet ebben a kis országban megkapni, amire szükségem lenne. Ha két évvel ezelőtt jelent meg, akkor biztos, hogy már csak az antikváriumokban kereshetem. Arra pedig mégis kinek van ideje.
Az Index könyvkeresőben a 2 évnél régebbi könyvek vagy elfogytak, vagy "a könyv elérhetőségéről nincs információ"
Ráadásul egyre inkább be kell látnom Ábrándnak is teljesen igaza van, hogy alig fordítottak le szextech-kel foglalkozó könyvet.

De Ábránddal ellentétben én nem látok megoldási lehetőséget erre. Esetleg, ha mi alapítanánk egy kiadót?

Előzmény: nyloneer (15)
nyloneer Creative Commons License 2000.04.15 0 0 15
Nemtom ismeritek-e azt a könyvet:Úgy,hogy neki is jó legyen.
Igaz az magyarul van,de talán ettől még érthető.
Szerintem igen tanúlságos,bár én nem mindennel értettem egyet belőle.(A kiadónál még sikerült nemrég kikunyizni egyet)
libuci Creative Commons License 2000.04.10 0 0 14
Igen ígéretesen hangzik a cím. Esetleg a szerzőt is megtudnád nézni? Ha netán mégis elenne a fene az angolnyelvű könyvtárba, akkor az én tetű kiejtésemmel kényelmesebb egy cetlin a szerző nevét odalökni a főkönyvtárosnak.
Előzmény: Törölt nick (11)
Abrand Creative Commons License 2000.04.10 0 0 13
Lehet hogy mégsem kellen erőlködnöm?
Akkor ütök egy léket a topikon aztán, átszállok egy másik topikba, miért van orgazmusunk? c.be
ezt meg ellököm új csónakomtól, tegye a dolgát.
Lefelé!
Hüpp, hüpp,
Ábránd
Abrand Creative Commons License 2000.04.10 0 0 12
Szia Kiran!
Üdv a boardon! Én nem ismerem a könyvet, de absztarkt módon magamhoz nyúlva, egy hatalmas fül, és szem vagyok!
Légyszike boritsd rám , miről van szó ott.
Honnan szerezted a könyvet?
Gondolom egyszerűen levetted egy londoni könyvesbolt (ott a piacnál) polcáról, oszt leszurkoltad érte a megfelelő pouds & pennst és alámerültél.
Moncca, mer én mostanában nem jutok ki ebből az irodából.
Szió,
Ábránd
Előzmény: Törölt nick (11)
Abrand Creative Commons License 2000.04.10 0 0 10
Asszem az eso topikban írtam, hogy van férfiorgazmusnyújtogatós könyv is pl., direkt nem tudom most megtalálni az címét nekije. De nekifutok még párszor, meg kutakodok az nagy explorer hisztoryjában.
Meg az AMAZON.com tudni kurva sok címet, véleményt a könyvekről.
Na most tényleg én is a stupid figurával amolyan Endorfincsi lettem.
Szóval, ha megfigyelted pl. az Eso ... Brauer féle könyvet a fordítás helyenként enyhén nehézkes. Pedig nem mindegy mi a fenét kell ekkor meg ekkor csinálni, legfőképp várni.
Ergó, nem lenne baj ha hozzáértők fordítanák le a töménytelen ilyen t. könyvet, ill azok is olvasnák oszt szólnának mi a hiba.
Ha olvastad a fenti könyvet biztos érezted a nyelvezetének csúszós (paraffinos vazelines) voltát.
Lektorok, Fordítók, Kiadók ide!
Ábránd
Előzmény: libuci (8)
libuci Creative Commons License 2000.04.10 0 0 9
A nullázás pedig a nEtiketthez tartozik. Én is utálom, ha jó étvágyat kívánnak nekem, és tele pofával kell megköszönni, mégsem tehetek ellene semmit.
libuci Creative Commons License 2000.04.10 0 0 8
Tudod, Abrand a temanyitasod egy kicsit zavarosra sikeredett, pedig a cél nemes.
Fogalmunk sem volt(egyik kollégámmal próbáltuk megfejteni) hogy mit is akarsz. Az ESZO topikban szerencsére érthetőbben írtad le, hogy tulképp mit is akarsz.
Szvsz azért szex ténmában megjelent már jónéhány jó könyv, sajnos több is, mint amennyit pénztárcám és időm megenged.... Pl szivesen megvenném a Hite reportot is, de nem fér már egyszerűen bele(időbe, pénzbe).
Egyébként van valami konkrét ötleted, hogy melyik könyveket kellene lefordítani?
gá gá
Abrand Creative Commons License 2000.04.07 0 0 7
Tudod KIRAN, mikor töltödik le a reklám, meg az Index logo pont erre gondoltam, ill. attól féltem,
rosszkor rossz helyen jött rám a beszélgethetnék. De én már megszoktam magam, 33 évem alatt.
Az idő csakugyan káprázatos, a lányok szépek.
És a péntek is olyan sodró perceket tartogat ilyentájt, amivel csak a hajdani fájrontot jelentő gyári dudák búgása tudna kiváltani nagyapáinkból.
Ezt az áhitatot törném meg ugye Én kis törpe minoritás, a magam bárgyú módján.
De ismered a törvényt: ha kell hát kell...
Most jött meg a kedvem...
Talán marad.
Menj és örülj a péntek délután ízének.
Ja, profánul:
- egyedül ülök egy irodában, hazánk legnagyobb vállalatának egy haldokló provinciáján. És nem csak a kenyéradóm idejét b. el, de még a Tiéd is...
Szia
Ábránd
Abrand Creative Commons License 2000.04.07 0 0 5
Na most kötök rá úgy ötven mérer madzagot, oszt felszögelem ide ni, aztán had süllyedjen...
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...
Ábránd
Abrand Creative Commons License 2000.04.07 0 0 4
Mivel a kutyát sem érdekli a topikom, feljebb lököm, ennyivel.
Ábránd
Abrand Creative Commons License 2000.04.07 0 0 3
Libuci!
Ez mesének rövid, és különben is, hol a "hol volt hol nem volt..."
Ha lennél szíves!
Vagy ha tényleg, lökj mán ódalba valakit, hogy gyúrjon agyra.
Na , huss:
Ábránd
Előzmény: libuci (2)
libuci Creative Commons License 2000.04.07 0 0 2
Bots, de ha eccerűen csak enji telik tőlem...
Előzmény: Abrand (1)
Abrand Creative Commons License 2000.04.07 0 0 1
Libuci!
Mondtam, nem ér a nevem!
Vilu?
Eszméletlen komoly dolgról lenne itten szó, te meg...
Na sikoljunk átal rajtad, és talán jöhetnek az értelmet kevésbé nélkülöző hozzájárulások, agyi koldulásomhoz.
Mindenki dobjon be anyait apait!
Itt lehet még akár lelkesedni is!
Nem szégyen az, ha a magyar nem akar mindjárt öngyilkos lenni(vagy tökrészeg lenni), ha baja van.
De tellik tőled is több, úgy rémlik...
Ide mindenki!
Alaptézisek emelkednek majd ki az ősi kelet és a modern nyugat átgyúrta élmékből.
Szedjük össze, aki akar segíteni.
Kösz
Ábránd

Előzmény: libuci (0)
libuci Creative Commons License 2000.04.07 0 0 0
000000000000000000000000000000000000000000000000.
Előzmény: Abrand (-)
Abrand Creative Commons License 2000.04.07 0 0 topiknyitó
A cél egyszerű.
Kiadók és írók, szakmai körökből is!
Meg kellene kísérelni, támogatnunk a szexuális élet különböző lehetőségeinek újdonságainak problémáinak nemzetközi irodalmát magyarul is közreadni.
Nem titkolt reményem a szerveződők és köréjük tömörülő kiadók haszna erkölcsi és anyagi téren. Van mit tenni hazánkban!
Megpróbáljuk tömöríteni a szakma nem absztinens, és impotens tagjait is a kezdeményezés köré.
Ja! Itt a szokás lenullázni a kezdő topicokat, marha szellemes dolog, un. OJHGY.(olcsó játék hülye gyerekeknek...)
Akkor én leszek itt az első, ha ér ha nem ér!
000000000000000000000000000000000000000000000000.
A fentiek remélem néhány komoly ember agyát is stimulálják, a cél irányába állítva erőforrásait.
Sziasztok
Ábránd

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!