Keresés

Részletes keresés

juranits Creative Commons License 2007.07.10 0 0 35

 

 üdv mindenkinek

 

 a kártyás dvr- természetesen megvásárolnám , ha megfelelnek a kivánalmaknak.

 

 köszönöm.

juranits Creative Commons License 2007.07.08 0 0 34

 

 üdvözlök mindekit

 

 kiépitettem egy térfigyelő kamera rendszert és annak a rögzitését szeretném megoldani. csak is kártyás digitális felvevőröl lehet szó /24órás állandó felv./   

lehetőleg min. 10nap. fevételi lehetőségel. idáig dvd-vel volt megoldva, de az

fél év alat tönkrement. kisérlet képpen nálam volt egy sony gyártmányú

2003-mas gyrt. de annak műszaki hátrányai voltak.

ha valaki tudna egy ilyen adottságú készüléket ,nagyon megköszöném

scatlakozás egy rca kábelhez.

                                                      köszönöm.

stark.1 Creative Commons License 2003.06.26 0 0 33
Ja, az valamiért igaznak tűnik, hogy a Sony CD-drive-ok, meg a Sony írható cédék nem igazán jól sikerültek.

Ennek ellenére én is Sony fan vagyok, csak ajánlani tudom. Már ami a többi terméküket illeti.
Van 2 digitális kamerám, mindkettő Sony, meg egy Clié-m, mindegyik tökéletesen működik mióta megvan.
Teljesen elégedett vagyok minddel.

Előzmény: Gali (28)
timartom Creative Commons License 2001.08.03 0 0 32
Én a Sony-t mint márkát csak ajánlani tudom. Évek alatt állítottam össze egy hifi-t (a pénz miatt nem ment gyorsabban), amelynek a legrégibb eleme egy CD-lejátszó, több mint 10 (!) éves. Soha semmi baja nem volt ez alatt az idő alatt, de a többi elemnek (tuner, erősítő) sem.

Mivel én nem vagyok vájt fülü hifimániás nekem tökéletesen megfelel. Megbízható, nagyon jó minőségű márka. Persze biztos van jobb is, de jó néhány 0-val többet is kérnek el érte.

w8800 Creative Commons License 2001.07.31 0 0 31
A topic melyrepul, de hatha valaki majd belenez:

Szoval sony MD /felvevos/ vasarlasan merengek, kene sok sok tapasztalat, tipusmegjelolessel.

A keretbe sajnos valoszinuleg csak az alapfelvevos fer bele, 64 kHuf, ennyit meg hajlando vagyok megadni erte. Ami kicsit zavar: mintha ezen nem lenne tavvezerlo. Lehet ez? Ezer eves diskmanemen es a megoregebb walmmanen is volt. hmm...

w8.MD.hu

KLACI Creative Commons License 2000.10.17 0 0 30
Van valakinek véleménye a SONY SE700-as videomagnóról? Érdemes egy hároméves SLV170-es SONY-t lecserélni erre? A hifi hangon kívül a reality regnerator ér valamit? És mennyiért láttátok legolcsóbban és hol? KÖSZI...:o)
whisper Creative Commons License 2000.07.31 0 0 29
Nincs kézikönyve a gépnek? Abban biztos megadják a lehetséges kimenetet.
Találgatásom szerint egy lehetséges megoldás: A számítógépbe kell egy VideoBlaster vagy valami hasonló video-feldolgozó kártya. Oda bekötheted mondjuk az S-video kimenetet. A video-kártyához kapsz megfeleló szoftvert is, ami kezeli a bemenetre érkezett dolgokat. Más tippem nincs. A SONY-nál hol érdeklődtél? Van egy központi számuk, ahol kapcsolják neked a megfelelő részleget. Én a múlkor (1 hónapja) kb. a 15. telefonálásra (előtte 14 helyről küldtek tovább!!!) kaptam információt aról. hogy a cordless sony telefonomba hol vehetnék akkut.
Nézd meg a www. sony.hu címen a központi számot. Szerintem kell, hogy tudjanak segíteni, mivel a sony is gyárt számítógépeket (lásd VAIO)
Sozerencsét!
Előzmény: Inner Circle (27)
Gali Creative Commons License 2000.07.21 0 0 28
Sziasztok !

Szerintem a Sony SUXX , mert nálunk is beszart a cd a garancia után egy két hónappal. Javítás 10K volt .

Inner Circle Creative Commons License 2000.07.20 0 0 27
Van még itt valaki?
Egy nagy Sony-zsenire lenne szükségem, de az se baj ha csak a digitális fényképezéshez ért, lényeg hogy elárulja, hogyan lehet DCR-TRV110E Hi8-as videóról az állóképeket átcsalni a számítógépbe. Ezt ugyanis a Sony-nál nem tudják...
Szóval van három gyanús kivezetés a kamerán, "iDV out", "iLink" meg "S Video", gondolom valamelyikre egy kábelt kéne akasztani, de melyikre és milyet? Továbbá a számítógépnek (PC) valami szoftverre lehet igénye, a Sony "természetesen" itt sem tudott sokat segíteni.
Ha valaki tud, segítsen, köszi!

Ui: ki gondolta volna, hogy a "Sony" ősi magyar gyök? A keresésre ilyen érdekes topikcímek jöttek eredményként, mint pl. Badacsonytomaj, borzsonyi vartura, pozsonyi, karácsonyi ajándékok, alacsony főnök. :)

Törölt nick Creative Commons License 2000.05.07 0 0 26
jbt >
Válaszoltam, csak visszajött az e-mail címedről.

G****

Előzmény: jbt (24)
jbt Creative Commons License 2000.05.07 0 0 25
Ismeri valaki a Sony TA-VE150 erősítőt? Mit tudtok róla? A sony.com és sony.hu oldalon nem találom.
Megér 60e Ft-ot?
jbt Creative Commons License 2000.05.07 0 0 24
Írtam neked mailt, nem válaszoltál.
Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.03 0 0 23
Hétfőn ér véget a Cure európai turnéja Rómában és én menni akarok, de anyagi gondokkal küzdök, tehát úgy döntöttem, eladom a hifimet.
Sony HST-471 Hi-Fidelity Stereo System, ami a következő komponensekből áll:
Tuner: FM stereo, FM/AM superheterodyne tuner, 20 programhely, digitális hangolás, Memory Scan, stb..
Erősítő: Dolby Surround Pro-Logic....Music power output (ha jól gondolom ez a kimenő teljesítmény): 150 + 150 watt, sokféle surround mode (pl. Dolby, Hall, Simulated) és hanghatások (Rock, Pops, Classic, Movie, Game), beépített Woofer erősítő.
RCA ki- és bemenetek: Video 1
RCA kimenetek: Video 2, Phone, CD
Fülhallgató kimenet, stb..
Tape Deck: 2 kazettás, oda-vissza játszós, Dolby NR B és gyors átvétel kapcsolókkal (Dubbing speed)
+az egeszhez van egy fa, sötétített üvegajtóval rendelkező vitrinféle. Minden tök fekete.
Hangsugárzók: 2 db 3-utas Sony SS-E571V Front Speaker (Max. 160 W bemenő teljesítmény)
2 db Sony SS-SR47 Rear Speaker (Max. 50 W bemenő teljesítmény)
1 db SS-CN47 Center Speaker (Max. 70 W bemenő teljesítmény)
1 db SS-W571 Super Woofer (Max. 60 W bemenő teljesítmény)

Ennek az egésznek az ára 150 ezer Ft. Nem tudom, ez mennyire reális vagy irreális, azt tudom, hogy én ennyit szeretnék kapni érte, és ebből 40 ezeret legkésőbb szombatig, mert vasárnap indulni kell, hacsak nem repcsivel megyek, és nem ez a terv. Írunk majd minden papírt, senki nem lesz átverve, stb, de én se akarok póruljárni, tehát a cucc csak a teljes összeg kifizetése után szállítható!

Ez az ajánlatom vasárnapig él, utána bármikor meggondolhatom magam, tehát kérem, ha valakit érdekel, sűrgősen írjon mailt: thecure@alarmix.net és már holnap jöhet megnézni, mert ráérek.

G****

whisper Creative Commons License 2000.04.13 0 0 22
Rendicsek. Akkor ON.
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.13 0 0 21
na, a Wharfdale pl. nekem túl nyugis, itt lehetett a hézag

akkor tegyük ON-ba a topicot!

Ahoj :-)

Előzmény: whisper (20)
whisper Creative Commons License 2000.04.13 0 0 20
Offoljunk! Technics deck, Technics erősítő (volt), (jelenleg Yamaha), Pioneer és Wharfdale hangfalak. Nem vagyok audiofilista, csak (jó minőségű) zenerajongó.
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.13 0 0 19
tényleg nem genyózom, nézd, mosolygok:

:-))))

Törölt nick Creative Commons License 2000.04.13 0 0 18
ja most kapcsolok - hadd kekeckedjek egy picit...

te elméleti vagy gyakorlati audiofil vagy? ti. milyen dobozokra vezetted ki a _Panasonic_ (!) deckedből jövő zenét?

whisper Creative Commons License 2000.04.13 0 0 17
Poplacsek! Teljesen igazad van!
8-))
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.13 0 0 16
off

a hangfalválasztás hitvita - kinek melyik szól szebben

na meg milyen zenét hallgatsz

(klasszikushoz pl. valóban jobb egy kissé nyugodtabb doboz - de én olyannal csak elvétve élek)

Előzmény: whisper (15)
whisper Creative Commons License 2000.04.13 0 0 15
Ez Off lesz, bocs! A Mission hangfalnál vannak jobbak is!
On Nekem tapasztalatom a Pana szervízzel van: egy fogaskereket kellett kicsrélni a deckemben. Meg is tették 5400 ft-ért. Azóta a deck csúnyábban szól, mint valaha, megbízhatatlan a szalagmozgást vezérlő gombok működése. Csak ennyi.
jbt Creative Commons License 2000.04.08 0 0 14
Kösz a tippet, meg fogom nézni. De egyelőre TV irányban kell fejlesszek, jelenleg egy 51 cm-es LG TV-m van, amit nagyon szeretnék lecserélni, még nem tudom, hogy DVD vásárlás előtt vagy után.
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.07 0 0 13
hé, azt én a hifire értettem, az meg nem feltétlenül drágább!!!

Ott van a Hotel Béke Radisson vagy mi mellett a kis utcában a HiFi Barlang, tanulságos megnézni. Egy jó hifi áll 1 db. csöves erőlködőből, 2 (szerintem főleg) Mission hangfalból, pár fémtüskéből, hangfalkábelből, egy db. hagyományos lemezjátszóból és egy levegős szobából fotellel. Az utóbbin kívül a többi nem nagy összeg, olcsóbb, mint a "helyből felszálló" csiricsáré zajgenerátorok.

Ez offtopic volt, de gondoltam nem árt tisztázni.

üdv
Ahoj

Előzmény: jbt (12)
jbt Creative Commons License 2000.04.07 0 0 12
Hú, de beindult...

SM222
Sajnos 200e fölé nem tudok majd menni, de a TV-t csak ősszel cserélem, előbb a DVD, 1-2 hónap múlva. Szeretnék egy szélesképernyős TV-t, 100 Hz, és csak a kép számit, mert a hangot erősitőben hallgatom. Általában tapasztalatok érdekelnek, vagy ha tudtok a neten olyan helyet, ahol több adat van mint a www.sony.com-on.

Ahoj poplacsek
Sajnos csak a kommerszre telik, szivem szerint én is komolyabbat vennék, de a zsebem azt mondja nem, sőt, még a hitelkártyám is :)

MGperY
Egybeépitett nálam sem jöhet szóba.

whisper
Valóban személyes vonzódás. De mielőtt megvettem a videót, két hétig néztem a hazai választékot. Személy szerint nagyon szegényesnek tartom. Végül a Sony SLV-SX70 (ugyanaz mint az SE-70, csak világosabb szürke) és a Panasonic NV-HD642. Szolgáltatások kb. ugyanazok, a Pana 5000 Ft-tal olcsóbb volt, de a Sony design-ja jobban tetszett, és a Sony is szimpatikusabb, mint márka. Na most szeretném folytatni a "hagyományt", de a design szempontjából is a Sony vezet. Habár a Philipsnek is vannak nagyon szép Tv-i. A Yamaha valahogy túl "szögletesnek" tűnik, de lehet csak én láttam keveset? És nekem úgy tűnik, hogy ebben a kategóriában nincsenek érezhető különbségek, de éppen ezért inditottam a topicot, hogy legyek okosabb. A Házimozi magazint kezdtem el olvasgatni, nem tudom, mennyire megbizható, de nemrég egy Sony DVD-t hozott ki a hónap DVD-jének (a tipust majd otthon megnézem, fejből nem emlékszem). Ja, és ők irják, hogy a Yamaha amit teszteltek Panasonic alkatrészekből van összerakva.

antforce
Ennek örülök, mert nekem is DVD és TV kell majd (ebben a sorrendben).

csibesz
Én két éve voltam a Fehérvári úton levő Sony szervizben, egy haveromnak kellett deckbe forgófej. Nagyon pozitivan álltak hozzá a dologhoz, kikeresték katalógusból, hogy milyen kell, és volt is nekük, pedig egy ötéves modell a gép. Nem volt olcsó, 12e Ft (ÁFÁ-val). Más tapasztalatom nekem sincs, szerencsére mással sem.

csibesz Creative Commons License 2000.04.07 0 0 11
Több márkájú terméket is használok: Technics, Panasonic, Aiwa, Sony, TEAC, Traxdata. Több esetben előfordultak már hibák: általában kisebbek, de bosszantóak. Javítással is foglalkozom, van némi tapasztalat ezen a téren is. Azt tudom mondani: ki kell fogni. Lehet, hogy olyan terméket vesz az ember, amelyet - tisztításon kívül - nem kell javítani, de ha az ember kifog egy gyengébb minőségű szériát, akkor járhat a szervízbe, márkától függetlenül. A Sony szervízekről nem sok jót hallottam, bár személyes tapasztalat nincs.
antforce Creative Commons License 2000.04.07 0 0 10
A TV-t nalam SONYnak hivjak az tuti, DVD-ben sincs ra panasz, az araert egy meglehetosen korrekt gepet kap az ember, meg a discmanjai szimpatikusak, de nem ajanlottak paran..
Aztan ezzel ugy erzem hogy a sony teljes hasznalhato termekskalajat felsoroltam.
Elvielg mostanabanvan meg egy jo termeke, egy fejegyseg (autoba cd lejatszo) olyan 300e ft koruli aron, arrol eleg sok szepet mondtak.. ellenben a tobbi autoba szerelheto termekuk is elegge az also szintet utlegeli.. persze panasonic es hasonloan kommersz tarsai ugyszinten.

Lajoska Creative Commons License 2000.04.07 0 0 9
Sziasztok!

Nekem van egybetorony LBT D-109 a CD-lejátszó része többször beszart,
Van egy sima deck ami nagyon jó,
És van egy fémházas walkman ami többet volt szervízben mint itthon.

Egyébként szerintem is jó ha komersz igényesebbjét akarod. Pl. ha tornyot veszel annak elég szé hangja van.

Én mindenesetre átálltam a Panasonicra.

Lajoska

whisper Creative Commons License 2000.04.07 0 0 8
Miért pont SONY? Valami személyes vonzódás? Akkor OK. "Kommersz" HIFI-ben van nála jobb, főleg az átlagpolgár árkategóriában. Pl:Yamaha. A TV-k tényleg jók, főleg a képük, a hangnál minden tesztben "megdorgálták". Panasonicot javasolom. Videói jók. Van egy ősrégi Walkmanom (14 éves) még mindig megy.
MGperY Creative Commons License 2000.04.06 0 0 7
az én szoni cdjáccom 7 éve megyen hiba nélkül.
tv, walkman, erősítő frissebbek, de azok sem szarok.

egybeépített ún. hifitornyot semmilyen típust ne vegyetek ! tessék összeválogatni: drágább de jobb.
m.

Előzmény: ZedIzDead (3)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.06 0 0 6
(na persze itthon is bejácc 1-2 Sony cucc azért: elsősorban a videokamera, amit pl. elég jól csinálnak)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!