Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

CYRUS Creative Commons License 2000.05.20 0 0 75
Rijswand ! és neked is olyan gyönyörü ezüstmetál 9-5-d van???? GYERE TALIRA!!!!!!!!!!!!!! :))))))))
Előzmény: Rijswand (73)
Templar Creative Commons License 2000.05.20 0 0 74
Szasztok Saabosok!

Láttam ma az Autómánia ismétlésében ahogy pörgette az a nyúlbéla a Saabot azon a vacak úton. Háát...

Hanem ide süssetek!

Júni 3-án a nagytarcsai autósmozi parkolójában hazánk Volvósainak krémje tartja soron következő ökumenikus klubtalálkozóját, amire a szellemi rokonság okán márkatársaimmal elvárjuk a t. Saabos társadalmat.

Ami a műszerfal ügyet illeti, jómagam a tőlem megszokott mértéktartással úgy fogalmaznék, hogy van olyan repülő aminek a műszerfala hasonlít a Saabéhoz:-)

fargo kollégám korábbi felvetésére a stilizált légcsavarról, szerintem ez tévedés lesz. Valószínűleg a BMW jelére gondolt az illető, ott a kék-fehér kör valóban forgó légcsavart szimbolizál, miután a gyár eredetileg repülőmotorok gyártására indult anno.

h i r d e t é s
Rijswand Creative Commons License 2000.05.20 0 0 73
Fargo, azert a Saabok muszerfala engem kisse egy cockpitra emlekeztet...a regi 900 ase foleg., de az ujake is ahogy enyhen a vezeto fele felkorben van elhelyezve, es minden kezre esik..csucs.

Azt hittem Cyrus eloszor rolam irt:)) csak en ugyanezt az M1 esen csinaltam, igaz kodlampa nelkul...es szembe a trafipaxal..:)

Amugy az Aerommal az a baj, h. tenyleg hejlemos az ember egy jo palyan (mint pl az M1) kisse rajtafelejteni a labat a gazon..es az mber nem is erzi a sebesseget..

A varosi szaguldasnak nem vagyok hive.Tapasztalatom szerint extrem technikak nelkul (villamosssin, jarda, 200, piroson at ) nem is gyorsabb, mint normalisan menni, a lampak ill a forgalom ugyis visszafog.Viszont a baleset kozkazata köbösen nö, es csak idegeskedik a zember..:)

Bolas Creative Commons License 2000.05.20 0 0 72
Üdv lebukott Volvosok és nektek is Saabosok!

Most már láttom mi ez a punnyadás..
:-)

Nem mesélem el, hogy milyen szép Viggent láttam ma reggel az Árpád hídon, mert még én is sírva fakadok a végén..

lore Creative Commons License 2000.05.18 0 0 71
Igenigen Saab ruleeeez! Maragggyunk ennyiben.
Előzmény: fargo (70)
fargo Creative Commons License 2000.05.18 0 0 70
Mostanság amúgy sem igen látom, azóta kezd visszanôni a hajam úgyhogy nyomathatod neki a beszólásokat. Hátha még le is fogyok...

Saab Rulez!
(Hogy ne rondítsuk már offtopic-kal szegény svéd kollegák topicját)

Előzmény: lore (69)
lore Creative Commons License 2000.05.18 0 0 69
Akkó meg viszem az anyósodnak a többszázoldalas fargobeszólásokat. Na az ciki lesz, nem látod egy ideig... (vagy ez jó hír lenne? :-))))
Előzmény: fargo (67)
Templar Creative Commons License 2000.05.18 0 0 68
Most lebuktatok mint a vízityúk!
Az összes volvós idejár trécselni?

Templar a leleplező

fargo Creative Commons License 2000.05.18 0 0 67
ha-ha, nem netezik: majd legközelebb elvisszük neki kinyomtatva. Lebux.

(fargo akinekazanyósanemnetezik;-)

Előzmény: lore (66)
lore Creative Commons License 2000.05.18 0 0 66
Tod mennyi melóval és stresszel jár annyira gazdagnak lenni? Nane!! Inkább egész nap majd toszogatom a gépeidet, 45 évesen elvisz a szíved és akkor átveszem a csinibabádat is! :-)))

lore
ps: lorené nem netezik...

Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.18 0 0 65
A jövő, mint egy álom:
Én lennék a gazdag svédautóbuzi ... Hmmm... :-)

Macibb

Előzmény: lore (64)
lore Creative Commons License 2000.05.18 0 0 64
A jövő, mint egy álom:
Egy gazdag svédautóbuzi garázsmesterének lenni... Hmmm... :-)
(Viggenekkel és R-ekkel álmodom!)
Előzmény: fargo (63)
fargo Creative Commons License 2000.05.18 0 0 63
Én is, ne aggódj ;-)

Kineveznélek fô-fô garázsmesteremnek...

Előzmény: lore (62)
lore Creative Commons License 2000.05.18 0 0 62
Ez esetben szívesen lennék önkényuralkodó!
Előzmény: fargo (60)
baas Creative Commons License 2000.05.18 0 0 61
bocsi!!! szar linket adtam meg..
a helyes..
w3.swi.hu/saab900hu
na hi.
fargo Creative Commons License 2000.05.18 0 0 60
Ööö... tiltott önkényuralmi jel?
Előzmény: lore (58)
lore Creative Commons License 2000.05.18 0 0 59
Vazzeg, pedig lenyomtam a méretét... Namind1 azért maradhat?
Előzmény: lore (58)
lore Creative Commons License 2000.05.18 0 0 58
Na mi ez?
baas Creative Commons License 2000.05.18 0 0 57
1 kis csemege: w3.swi.hu/saab900
tegnap találtam.
az oldal még készül,de nem rossz...
elég jó linkek és képek.

ami eszembe jutott még:
www.saabcatalog.com
www.saabnet.com

hi all
"saab4ever"

fargo Creative Commons License 2000.05.18 0 0 56
Hát nem a Saabbal szokták egy lapon emlegetni az eszetlen ámokfutós száguldozást -- ez inkább némely német presztízsmárkákra jellemzô. Persze általánosítani nem lehet.
Előzmény: CYRUS (55)
CYRUS Creative Commons License 2000.05.18 0 0 55
Azért a SAAB-os nem volt ilyen durva ő szerintem csak egyszerüen élvezte a sebbeséget...még villogni se villogott de nem is volt rá szükség menekültek le elöle :)
Előzmény: fargo (54)
fargo Creative Commons License 2000.05.17 0 0 54
Ezel én is így vagyok, ha nem lenne Volvo, akkor Saab lenne a nagy szerelem...

Az a rohanó Saab-os biztos valami fennforgás miatt sietett...

Szombaton én is láttam egy ámokfutót, 200 és 250 között közlekedett, már amikor engedték, folyamatosan indexelve, az összes lámpáját égetve egy E320-as Mercedes. Épp elengedtem, mikor az elôttem haladó kisebb konvojban elakadt, ezeket a belsô sávból hirtelen a leállósávba átvágva, félig a padkán sodródva kerülte ki. Ennek is valami baja lehetett, mert meg volt húzva a kocsi jobb és bal eleje, valamint a hátulja, és nagyon eszement módon nyomult. Én arra tippelnék, hogy lopott volt a kocsi és menekült, más épeszű indokot nem tudok arra, amit művelt. Azt még láttam, amint füstölôset fékezett, mert kivágott elé egy busz elôzni egy IFÁ-t, szerintem szívatásból :-) Ja, a rendszáma HOTEL-1 volt...

Előzmény: CYRUS (53)
CYRUS Creative Commons License 2000.05.17 0 0 53
Hát a repülöről jut eszembe. Vasárnap délután jöttünk M7-esen, szép nyugodtan 150-160al..._Belső sávban fény csovát látok. Hát egy gyönyörü ezüst metál SAAB 9-5 aero volt. A fickó délután is reflektorral és ködlámpával jött, igaz kellett neki mert ugy szemmértékre is vagy 220-230 al jött...Mindenki tépett el elöle, hát nem szeretem azokat akik nappal is ködlámpával és fényszoróval nyomulnak de hogy gyönyörü volt az tuti :) Tényleg egy kis gépre emlékeztetett..asszem ha lenne pénzem talán a Saab lenne az amit vennék HA nem lennének Volvok :)
9-3 Viggen rulez :)
Előzmény: fargo (51)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.17 0 0 52
Rossz pénz nem vész el, még én sem, csak
1. vizsgára készülök/készülgetek
2. akadozott a netem
3. még mindig nem jártam a szülői ház felé, hogy megkeressem azt az Autó-Motort.

És nekem is nyitottak a füleim.

Macibb

Előzmény: Rijswand (49)
fargo Creative Commons License 2000.05.17 0 0 51
Hali,

én is figyuzok ám :-)

A tegnapi Saab teszten én is kiakadtam: mondott egy jó közhelyet a manus, hogy "látszik a kocsin, hogy a Saab repülôgépes hagyományokkal rendelkezik, ez a műszerfalon is látszik, hogy olyan repülôs, mint például ez az ööö.... ööö... (itt elakadt emberünk) ööö... ez a sok kapcsoló meg a besüllyesztett műszeregység..." stb.

A manóba, MINDEN autó műszerfalán besüllyesztett műszeregység és sok kapcsoló figyel! A pasi elsütött egy jó közhelyet, majd megpróbált megfelelni neki, de nem jött össze.

Szerintem a Saaboknak nagyon is szép és egyedi műszerfala / belsôtre van, de semmi köze nincs a repülôk műszerfalához.

Mellesleg, azt olvastam több helyen is, hogy a Saaboknak a hűtôrácsán stilizált légcsavar van. HOOOL? Világosítsatok már fel!

Egyébként ez a tundrán zingetés tényleg nem volt Saabhoz méltó, inkább valami szép zordon tájon át, szerpentinen suhanva, vagy valami szép történelmi városképben, esetleg valami hightech környezetben tudtam volna elképzelni. Na de a susnyásban zötyögve! Látszott szegény autón, hogy kínlódik! Olyan ez, mint traktorreklámot forgatni a Hungaroringen...

Előzmény: lore (50)
lore Creative Commons License 2000.05.16 0 0 50
Na nem!
Én figyuzok! Láttad tegnap a tévében a 9-5 tesztjét? Rémület volt, a fickó vacak földúton pörgette a gépet, kézifékes fordulásokat csinált stb.. Egy SAABbal vazzeg!

lore

Előzmény: Rijswand (49)
Rijswand Creative Commons License 2000.05.16 0 0 49
Latom, mar csak magammal beszelgetek...
Rijswand Creative Commons License 2000.05.07 0 0 48
Macibb, mindenkepp keresd meg!:)

Megtalaltam a ceget - sajnos csak svedul:
http://www.toppola.just.nu/

es egy masik oldal
http://hem.passagen.se/lamini/topp.html

Törölt nick Creative Commons License 2000.05.02 0 0 47
A Saab-lakódobozról jó 10 éve egy Autó-Motor Magazin lapjain láttam képet. Ha legközelebb a szülői házban járok, megpróbálhatom megkeresni. Igaz, ott egy 9000-es modellt egészítettek ki vele. Tetszett, hogy a doboz hátfala a kocsi eredeti 5. ajtaja volt.

Macibb

Előzmény: Rijswand (45)
Rijswand Creative Commons License 2000.05.01 0 0 46
bocsi eliras, nem 26 an, hanem 9-en van:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!