Keresés

Részletes keresés

Order of Hermes Creative Commons License 2020.09.02 0 0 10

Zempléni meg láva debilek húzzanak a vérbe, ezeknek mégis mi köze van az it munkához?

zemplenyi Creative Commons License 2020.08.27 0 0 9

PÉNZ KERESETI LEHETŐSÉG ha szeretne plusz pénzt keresni akkor keresse fel ezt videós oldalt https://ixovideon.xyz/ miután be irta az adatait a következő link nélkül nem tud regisztrálni be másolja a https://ixovideon.xyz/563068875577301/ linket a regisztrácós mezőbe utána elég rendesen fizet😀😀😀nekem egy óra alatt gyült össze 101 dollár.

Törölt nick Creative Commons License 2020.08.27 0 0 8

Egyáltalán nem éri meg,alkalmazottként egy SENIOR fejlesztőnek évi 50,000 euro BRUTTÓ, Max 60.000 Euro bruttó,nevetséges.

 

USA-ba megéri IT-sként,de se Luxemburg,se Ausztria,se Németország.

Aprót fizetnek semmi értelme, kontraktorként talán igen de oda is minimum napi 5-600 euróa napidíjakért.

 

Amúgy sz_rul kritikán alul fizetnek kint.

 

Volt egy állàshirdetés:

- Münchenbe évi 60.000 euro brutto ugyanez Dublinba is(Citibank volt ez)

- Volt itthon 65.000 euros éves bruttós állàs,sőt 70,000 is.

Nem nem kontraktor alkalmazotti.

 

De a kontraktorságot is itthon jobban megengedik most is.

Kint csak permanent permanent jah 50.000 bruttóért azt adja egy kis indiainak aki lt átképeztek 2 hónap alatt.

 

Egy hely éri meg Svájc na ott fizetnek évi 140.000 CHF-t is.

Előzmény: jeep (-)
Laca26$ Creative Commons License 2020.08.26 0 0 7

Németországban keresek tapasztalt gipszkartonszerelőt, nyelvtudás előny de nem szükséges! Akit érdekel jelentkezzen!

skrisz Creative Commons License 2001.04.09 0 0 3
Kedves Jeep!

Ha szeretnél Németországban dolgozni, tudok segíteni. Írj egy mailt: a mernoki@mail.externet.hu címre!

Előzmény: jeep (2)
jeep Creative Commons License 2000.03.31 0 0 2
Az biztos, hogy nem akarok Németországban letelepedni. Inkább arról van szó, hogy világot szeretnék látni és egy kis pénzecskét keresni. Úgy 1-2 év külföldi munkára gondoltam.

jeep

Előzmény: Zs Zs (1)
Zs Zs Creative Commons License 2000.03.31 0 0 1
Halihó!
Szerintem megéri. Én laktam közöttük (németek) egy jó darabig, szerintem tök jó volt.
Ha nem felejted el, hogy honnan jöttél és hogy a dolgod elvégeztével a mórhoz hasonlóan mehetsz, akkor csak javasolni tudom.
Egyébként Németo. egyes részei szinte teljesen olyanok - állítólag, - mint a keleti part. Legfeljebb egy kicsit kisebbek a távolságok.
Előzmény: jeep (-)
Amsterdam Creative Commons License 2000.03.31 0 0 0
0-ra megéri USA helyett Németországot választani.
jeep Creative Commons License 2000.03.31 0 0 topiknyitó
T. Asztaltársak!

Sokfélét hallottam Schröder nevével fémjelzett ötletről, miszerint 20-30 ezer informatikust akarnak importálni néhány hónapon belül. Kíváncsivá tett a dolog, és szeretném tudni, hogy kinek mi a vélemények a dologról, esetleg van-e tapasztalatotok a témában. Érdemes-e USA helyett Németországba menni dolgozni?

jeep

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!