Keresés

Részletes keresés

szilveszter1987 Creative Commons License 2020.07.21 0 0 32

Sziasztok......Yamaha psr-s 770-em van ki tud nekem küldeni magyar mulatós vagy könyüzenei  midi-ket?elöre is köszönöm

 

 

molnarszilvi@yahoo.com

tsst61 Creative Commons License 2013.06.12 0 0 31

Pár zenei alap érdekelne, ha megvan valakinek. 

Neoton - Egy kis nyugalmat

Képzelt riport - Arra születtünk

Gumimacik főcímdal

Sicki Creative Commons License 2008.06.10 0 1 30
Csárádás stílusokat is keresek, ha van valakinek legyenszíves küldjön át... vannak nekem is én is tudok adni, igaz fele külföldi....

Valamint nincsenek meg valakinek midibe ez a pár musical? nagyon fontos lenne:
LEhetsz király
Olyan távol vagy tőlem
Halld meg uram a kérésem
És mi arra születtünk

Nagyon megköszönöm...
anita.studio@freemail.hu
msn: vi_sicki@hotmail.com
Sicki Creative Commons License 2008.06.10 0 0 29
Magyar MIDIket cserélnék. Van nekem is pár 100. Bárkivel szívesen felveszem a kapcsolatot akár emailbe akár msn en is ezzel kapcsolatban.

anita.studio@freemail.hu
msn: vi_sicki@hotmail.com
pandurim Creative Commons License 2008.04.04 0 0 28
Sziasztok !Vettem egy Roland EM 25 flopis szintetizátort mert megszeretnék tanulni rajta játszani saját szórakoztatásomra. Köszönettel vennék  midis dalokat  ha lehet csárdásokat és  MIX – eket. Ha valaki tudna és akarna  segíteni dalokkal megköszönné egy zöldfülü kezdő.  Ha valaki tud segíteni akkor erre az email címre  küldjön dalokat  panduri56@vipmail.hu   köszönöm.

Sipix Creative Commons License 2008.03.02 0 0 27

Szívessen...,amúgy a sipix@starport.com.ua címen felveheted velem a kapcsolatot,...

ha a kedved is úgy tartja .

Előzmény: pezsgotuner (26)
pezsgotuner Creative Commons License 2008.03.02 0 0 26
A gregmidi volt, nagyon köszönöm a segítségedet!
Előzmény: Sipix (25)
Sipix Creative Commons License 2008.03.01 0 0 25
Gregmidi studió,Béla Music, NeZo
pezsgotuner Creative Commons License 2008.02.25 0 0 24

Sziasztok!

 

A múltkor találtam egy jó kis helyet ahonnan rengeteg, profin elkészített magyar midi-t lehet vásárolni, de most képtelen vagyok megtalálni. (Hasonló, mint a chrismidistudio, de nem az.)

 

Tudnátok tippet adni, hogy melyik lehetett az?

 

Köszi előre is!

sekeb Creative Commons License 2007.08.17 0 0 23
sziasztok szükségem lenne egy-két számra tudna segíteni nekem valaki? írjatok az eeea@citromail.hu re vagy msn en az eeea@freemail.hu ra
pasasok Creative Commons License 2007.08.16 0 0 22

Sziasztok

Edda-minden sarkon c. dalát valami jó verzióban nem tudná valaki elküldeni!

Nagyon megkösztönném.

Vársom segitségeteket..

pasas@freemail.hu  cimre..

 

köszi!

 

pasas

yamaha535 Creative Commons License 2007.02.28 0 0 21
szia!engem uj dalok érdekelnek!vásárolnék tőled!
Előzmény: Pi61 (14)
yamaha535 Creative Commons License 2007.02.28 0 0 20
szia!nekem vannak midijeim amit keresel!
Előzmény: szabi09 (16)
yamaha535 Creative Commons License 2007.02.28 0 0 19
szia!kb 400midim van irj egy msn cimet a legegyszerübb küldési mód!tibi
Előzmény: htibcsike (8)
zvereczi Creative Commons License 2006.06.06 0 0 18
Sziasztok!

Minden érintettnek köszönet a gyors segítségért! Pikk-pakk megkaptam mind a 4 szám midi-jét, így akinek pont ezekre lenne szüksége bátran dobjon nekem egy mail-t!

- 20 év múlva
- Azért vannak a jó barátok
- Valaki mondja meg...
- Legyetek jók ha tudtok

Zoli
zvereczi Creative Commons License 2006.05.24 0 0 17
Sziasztok!

Igen rossz énektudású 8.-as osztályhoz keresem ballagásra a következő számok midi-jeit, annak reményében, hogy ez egy kicsit javít talán az előadáson :) :

- 20 év múlva
- Azért vannak a jó barátok
- Valaki mondja meg...
- Legyetek jók ha tudtok

Bármelyik és bármilyen verzió érdekel! Amennyiben valaki tud segíteni, a zvereczi@gmail.com -ra küldhet nekem mailt.

Előre is köszi! Zoli
szabi09 Creative Commons License 2006.02.13 0 0 16
Üdv. Chris-midi karaoke fájlokat cserélnék Pop-rock, Rock, Blues fájlokért. (Republic, Beatrice, Takacs Tamas, Hobo, stb). Emailben: gajdos@baulink.net Kösz.
attilahun Creative Commons License 2005.06.24 0 0 15
Erre most leltem: http://members.tripod.com/~NagyA/midi100.html
Pi61 Creative Commons License 2005.06.11 0 0 14
Hali Kb. 4000 magyar midikaraoke fájl van nekem lekategorizálva. mind szinte Greg és Chris 80 százaléka karaoke tehát tartalmazza a futószoveget. Teljesen ujdonságok is vannak. Akit érdekel csere az dojon egy emilt vagy hagyj uzenetet a címeddel. Régi dalok nem nagyon érdekelnek mert szinte mind megvan. A dalok kituno minoséguek. Csá emil : mimusic@zmail.sk
Heuro Creative Commons License 2005.05.25 0 0 13

Mivel 100%-osan látássérült vagyok, az e-mailek olvasása könnyebben áttekinthető számomra, úgy, hogy légyszi mailben küldjétek a válaszokat: htibcsike@freemail.hu. Előre is nagyon szépen köszi!

***********************************************************

 

Csak dícséretként: ahhoz képest szépen és hibátlanul gépelsz!

Tanultad valahol?

 

Üdv, Heuro

 

Előzmény: htibcsike (7)
htibcsike Creative Commons License 2005.05.13 0 0 12
Sziasztok!
Na, megvan a szám, aminek a midijét keresem. Szulák Andrea: c'est la vie című száma és ez a Miniszter Félrelép című filmben van. Úgy, hogy aki tudja, légyszi küldje el mailben a htibcsike@freemail.hu-ra.
Üdv: Tibi
htibcsike Creative Commons License 2005.05.12 0 0 11
Sziasztok!
Keresek egy magyar midifilet, azt hiszem, a "Meseautó" című filmben található a dal, így szól a szövege:
"Összejöttünk nagy eset,
összehozta ezt a véletlen,
na hát, szép kis baleset..." Van benne egy ilyen is:
"Összejöttünk, Te meg én. Ki mondta azt, hogy ilyen nem volt még. Nem nagy ügy, csak Te meg én, mi lenne, hogyha elhinnénk..."
Hát, ez van a dalban kb-ra, nagyon fontos lenne ez a midifile! E-mail-címem: htibcsike@freemail.hu, ide írjatok légyszi, mivel vakon könnyebb olvasni a maileket.
Üdv: Tibi
Rigor Creative Commons License 2005.05.05 0 0 10
Ja most olvasom hogy látássérült vagy, elnézést akkor azért más a helyzet..
Előzmény: htibcsike (8)
Rigor Creative Commons License 2005.05.05 0 0 9

Mi lenne ha megvennéd a nevezett számokat (még a forrást is megjelölted hol kaphatóak, mellesleg ahogy néztem egyáltalán nem drágán) - ha neked nem ér meg ennyit hogy valaki vette a fáradtságot és megcsinálta midiben, te meg feltételezem ezzel keresnél pénzt..... Az még talán oké hogy valaki hobbizenél otthon és nem veszi meg a horrordrága külföldi szoftvereket, és warezol, de hogy ez..

Előzmény: htibcsike (8)
htibcsike Creative Commons License 2005.05.05 0 0 8
Sziasztok!
További midifileokra is nagyon nagy szükségem lenne.
MC. Hawer és Tekknő: Viszlát Cigánylány (Gregmidi), Szécsi Pál - Karolina (ChrisMidi), Mezzoforte - Gardenparty (Chrismidi), Karthago - Requiem (Gregmidi), Neoton - Tinidal (Gregmidi.) Ha esetleg valaki ismeri a Gregmidit, jó lenne mindenféle formátumban a keresett dalok, de ha nem, akkor a V7 formátum. Ha úgy nincs meg a dal, akkor a G1-est szeretném.
Természetesen cserélnék az illetővel midiket. Előre is nagyon szépen köszi!
Továbbra is légyszi az E-mailemre írjatok: htibcsike@freemail.hu.
Üdv: Tibi
htibcsike Creative Commons License 2005.05.04 0 0 7
Sziasztok!
Szükségem lenne nekem is magyar midikre. Ezeket sehol sem találtam, hátha esetleg valakinek megvan. A kért dalok (természetesen jó minőségben): Dolly Roll - Elpattant egy húr, ha ez lehetséges, akkor a CHRIS Midis változat kéne, tehát 4185-ös kódszámú. Valamint Tekknő - Húzd rá cigány.
Ha esetleg megvan valakinek az Afrik Simon - Haffanana című száma midiben, az is nagyon fontos lenne. Természetesen cserébe is benne vagyok.
Mivel 100%-osan látássérült vagyok, az e-mailek olvasása könnyebben áttekinthető számomra, úgy, hogy légyszi mailben küldjétek a válaszokat: htibcsike@freemail.hu. Előre is nagyon szépen köszi!
Üdv: Tibi
ozzitibi Creative Commons License 2004.10.14 0 0 6
Hogy szerzek magyar hublistat a DC++ programbol?
Előzmény: Bergeron (5)
Bergeron Creative Commons License 2004.08.27 0 0 5
Sz'asztok!
Ha még mindig nem találtatok töltsétek le a DC++ progit és egy magyar hublistát és láss csodát - magyar midik tengerében fürödhettek.
Good Luck!
Előzmény: Törölt nick (4)
Pisti61 Creative Commons License 2003.02.15 0 0 3
Hali

LJO.
Ha szépen megkérlek tudnál kuldeni magyar midit
a mailemre.Szlovákiából vagyok úgyhogy itt nagyon nehéz és akinek van bazi nagy árat kér érte,itt az emberi segítség a mínuszon van.
Nagyon koszonom.
István

LJO Creative Commons License 2002.09.12 0 0 2
Ahol én találtam sok magyar és külföldi midit, (legalábbis tegnap még megvolt)
>>> loogoos.hu/midi <<<
Előzmény: Phoenix force (1)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!